Mart 28, 2024, 11:04:38 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.946 članova - Poslednji član: ylst
X3MShop banner

Autor Tema: HIBRIDNI TRENING ZA RUKE  (Pročitano 1388 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
HIBRIDNI TRENING ZA RUKE
« poslato: Jun 20, 2017, 05:06:57 posle podne »
Jedan text koji je napisao moj prijatelj i nadam se da ce da mnogima koji nemaju takmicarske ambicije da POMOGNE kao STO JE POMOGLO NJEMU

U ovom tekstu ću vas provesti kroz svoj trening koji radim za ruke. Trening sam ja osmislio na osnovu znanja koje posedujem i pametnih saveta koje uvažavam.
 
Naravno, ništa novo nisam izmislio, a tvrdim da zbog popularnosti ove mišićne grupe među vežbačima I broja tekstova u kojima se pominje, inovacije su skoro nemoguće. Jednostavno, par metoda za koje smatram da su korisne sklepao sam u jedan hibridni, originalni trening.

PARAMETRI TRENINGA:

Prvo, težine su u ovom treningu pomerene u drugi plan. Tovarenje tegova i mlataranje tokom pokreta me uopšte ne zanima. Želim da kontrakciju osetim sve vreme pokreta vežbe. Trening se bazira na:

-visokom intenzitetu
-optimalnom obimu
-superserijama
-opadajućim serijama
-složenim serijama.

Cilj mi je da za što kraće vreme (35min maks.) žestoko prokrvim ruke I zapalim kući na odmor I klopu. Kako bih to postigao, držim se veoma kratkog odmora između serija (30-45sekundi), kvalitetne forme I kontrakcije prilikom pokreta.

PRIPREMA ZA TRENING:

Otprilike 30min pre treninga popijem oko 200 mg coffeina ili neki dobar kompleksan NO,koji sadrži dosta beta alanina, arginina...

Od kuće do teretane ima oko 7-8min peške, pa se trudim da mi to dođe kao mini zagrevanje. Pre tegova, sednem na bajs 2-3min, dok ne počnem da se znojim. Zatim razgibavanje. Kako bih nesmetano odradio trening, trudim se da pripremim bučice i klupe da ne bih posle gubio vreme...

NASTAVAK teksta,procitajte na nasem BLOGU,klikom na link ispod:

http://wwwogistra-nutrition-shop.blogspot.rs/2012/01/hibridni-trening-za-ruke.html