Mart 28, 2024, 02:55:43 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.945 članova - Poslednji član: Fredgor
X3MShop banner

Autor Tema: Alex  (Pročitano 117779 puta)

Van mreže Rade Merdovic

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 498
Odg: Alex
« Odgovor #90 poslato: Januar 07, 2018, 06:47:16 posle podne »
Hehehe cekamo,cekamo u tajnosti

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: Alex
« Odgovor #91 poslato: Januar 07, 2018, 06:48:39 posle podne »
Ljudi su profesionalci i rastereceni skroz, zapeli su kad je bilo kljucno stvorili kapital, nemaju razloga da budu mrzovoljni i nedruzoljubivi!

Van mreže Alex_R

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.113
  • IG: rista.fitness
Odg: Alex
« Odgovor #92 poslato: Januar 07, 2018, 07:05:25 posle podne »
Ljudi su profesionalci i rastereceni skroz, zapeli su kad je bilo kljucno stvorili kapital, nemaju razloga da budu mrzovoljni i nedruzoljubivi!

Pa jeste kad bi mu prislo 2-3 čoveka... Da vidiš posle 1000 ljudi kao na expu juče, nisu svi takvi... Branch Warren nikad nije raspoložen a i king Ronnie je onako prilično nezahvalan prema fanovima... Od čoveka zavisi kao i u svemu
My biggest competition is always myself. I mean no disrespect, but I do not look at any of the guys as being my competition for the simple reason that I can't control how they're going to look. I can only control how I look.
Ronnie Coleman

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Alex
« Odgovor #93 poslato: Januar 07, 2018, 07:51:10 posle podne »

Pa jeste kad bi mu prislo 2-3 čoveka... Da vidiš posle 1000 ljudi kao na expu juče, nisu svi takvi... Branch Warren nikad nije raspoložen a i king Ronnie je onako prilično nezahvalan prema fanovima... Od čoveka zavisi kao i u svemu

Jako je lose kada neko gleda u tebe kao u idola,motivaciju,i ceka na tom expou po 2-3-4h u redu da se rukuje sa tobom i slika,a ti budes mrzovoljni mentol nebitno iz kog razloga...

Zbog toga cenim ljude kao sto je Jay,jer covek je uvek raspolozen za fanove(bar po klipovima i komentarima po drustvenim mrezama) i svaki expo,seminar mu je haos posecen itditd...

PS: Izvini Alex odosmo mi u off :)

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: Alex
« Odgovor #94 poslato: Januar 07, 2018, 07:54:22 posle podne »
Ljudi su profesionalci i rastereceni skroz, zapeli su kad je bilo kljucno stvorili kapital, nemaju razloga da budu mrzovoljni i nedruzoljubivi!

Pa jeste kad bi mu prislo 2-3 čoveka... Da vidiš posle 1000 ljudi kao na expu juče, nisu svi takvi... Branch Warren nikad nije raspoložen a i king Ronnie je onako prilično nezahvalan prema fanovima... Od čoveka zavisi kao i u svemu
Imam neki utisak da Jay nije sirovina, tako da stoji to sto sam konstatovao... ozbiljne  pare je zaradio Jay , pa Coleman stim sto je ovaj drugi invalid...
« Poslednja izmena: Januar 07, 2018, 08:07:10 posle podne pirat »

Van mreže Alex_R

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.113
  • IG: rista.fitness
Odg: Alex
« Odgovor #95 poslato: Januar 07, 2018, 08:06:55 posle podne »

Pa jeste kad bi mu prislo 2-3 čoveka... Da vidiš posle 1000 ljudi kao na expu juče, nisu svi takvi... Branch Warren nikad nije raspoložen a i king Ronnie je onako prilično nezahvalan prema fanovima... Od čoveka zavisi kao i u svemu

Jako je lose kada neko gleda u tebe kao u idola,motivaciju,i ceka na tom expou po 2-3-4h u redu da se rukuje sa tobom i slika,a ti budes mrzovoljni mentol nebitno iz kog razloga...

Zbog toga cenim ljude kao sto je Jay,jer covek je uvek raspolozen za fanove(bar po klipovima i komentarima po drustvenim mrezama) i svaki expo,seminar mu je haos posecen itditd...

PS: Izvini Alex odosmo mi u off :)

Baš tako brate ali od reči do reči... I ljudima koji žive ovde znači a zamisli sebe ili kako je meni bilo pre 3 godine kad sam došao, vidim ga prvi put, pita me kako se zovem ja zakovo, ne znam da izgovorim ime :) ako imaš instagram pogle njegov story, izašao sam zbog majice :) nešto je lupio bio, ja sam plako, ima na videu :) Nema veze za off, ja sam sliku stavio u svoju temu namerno da ne spamujem negde drugo ;)
My biggest competition is always myself. I mean no disrespect, but I do not look at any of the guys as being my competition for the simple reason that I can't control how they're going to look. I can only control how I look.
Ronnie Coleman

Van mreže Alex_R

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.113
  • IG: rista.fitness
Odg: Alex
« Odgovor #96 poslato: Januar 07, 2018, 08:08:08 posle podne »
Ljudi su profesionalci i rastereceni skroz, zapeli su kad je bilo kljucno stvorili kapital, nemaju razloga da budu mrzovoljni i nedruzoljubivi!

Pa jeste kad bi mu prislo 2-3 čoveka... Da vidiš posle 1000 ljudi kao na expu juče, nisu svi takvi... Branch Warren nikad nije raspoložen a i king Ronnie je onako prilično nezahvalan prema fanovima... Od čoveka zavisi kao i u svemu
Imam neki uticaj da Jay nije sirovina, tako da stoji to sto sam konstatovao... ozbiljne  pare je zaradio Jay , pa Coleman stim sto je ovaj drugi invalid...

Ma za Jaya si upravu 100%, ako si gore čitao pisao sam... Prejak lik :)
My biggest competition is always myself. I mean no disrespect, but I do not look at any of the guys as being my competition for the simple reason that I can't control how they're going to look. I can only control how I look.
Ronnie Coleman

Van mreže LemiX

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 204
Odg: Alex
« Odgovor #97 poslato: Januar 07, 2018, 10:25:13 posle podne »
ako imaš instagram pogle njegov story, izašao sam zbog majice :) nešto je lupio bio, ja sam plako, ima na videu :)

#thesepigs   ;D ;D ;D

Van mreže Alex_R

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.113
  • IG: rista.fitness
Odg: Alex
« Odgovor #98 poslato: Januar 07, 2018, 10:45:32 posle podne »
ako imaš instagram pogle njegov story, izašao sam zbog majice :) nešto je lupio bio, ja sam plako, ima na videu :)

#thesepigs   ;D ;D ;D

Jes video brate  ;D ;D
My biggest competition is always myself. I mean no disrespect, but I do not look at any of the guys as being my competition for the simple reason that I can't control how they're going to look. I can only control how I look.
Ronnie Coleman

Van mreže LemiX

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 204
Odg: Alex
« Odgovor #99 poslato: Januar 07, 2018, 11:17:17 posle podne »
ako imaš instagram pogle njegov story, izašao sam zbog majice :) nešto je lupio bio, ja sam plako, ima na videu :)

#thesepigs   ;D ;D ;D

Jes video brate  ;D ;D

Ma legendarno  :D
Samo pozitiva  ;)

Van mreže Alex_R

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.113
  • IG: rista.fitness
Odg: Alex
« Odgovor #100 poslato: Januar 09, 2018, 07:53:11 posle podne »
Htedoh da napišem par reči o igf des, pošto sam počeo da koristim pre 6 nedelja... Ako nekome bude trebalo ili je mislio da krene a nije siguran.

Prvo što se tiče kilaze, dobio sam oko 3kg, nije toliko do igfa ja sam i na kuri vec 2.5 meseca ali ono sto moram da kažem je da sam tvrdji tj puniji i to mi se dešava prvi put. Takodje, iako kilaza raste meni se čini da bf u najmanju ruku ostaje isti, mada su mi grudi, ruke, ramena, trapezi pa cak i noge prilicno vaskularni za ovaj period. Stavka koja se najviše oseća kod igfa je pumpa... Nesto što nisam doživeo ni sa čim do sada. Čak sam i nedelju i po dana trenirao bez svih supsa koje koristim pred trening osim bcaa, dakle bez arginina, citrulina, agmatina itd... I pumpa je i dalje neverovatna. Posle treninga "oteknem" u pozitivnom smislu te reči a istusirati se posle treninga grudi, ledja ili ruku je izazov u najmanju ruku  ;D jos jedna stvar, grčevi posle par sati znaju da budu izuzetno jaki u mestu uboda ali se takodje i jako brzo oporavljam...
Doze koje sam počeo (50mcg) bilateralno u mišić koji radim pred sam trening nisam menjao jer čini mi se da nema potrebe iako me kritikuju ovde jer cepaju momci po 100-150...
Mgf peg sam uzeo u paketu i prvobitno želeo da ih uparim (igf pre, mgf post workout) ali sam odustao posle razgovora sa par dobrih bildera ovde tako da ću mgf ubaciti posle igf.

Nadam se da će nekome biti od pomoći :)
« Poslednja izmena: Januar 09, 2018, 07:55:20 posle podne Alex_R »
My biggest competition is always myself. I mean no disrespect, but I do not look at any of the guys as being my competition for the simple reason that I can't control how they're going to look. I can only control how I look.
Ronnie Coleman

Van mreže Sniper 74

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 912
  • Kucamo na vrata zaboravljenih asova
Odg: Alex
« Odgovor #101 poslato: Januar 09, 2018, 08:37:00 posle podne »
Htedoh da napišem par reči o igf des, pošto sam počeo da koristim pre 6 nedelja... Ako nekome bude trebalo ili je mislio da krene a nije siguran.

Prvo što se tiče kilaze, dobio sam oko 3kg, nije toliko do igfa ja sam i na kuri vec 2.5 meseca ali ono sto moram da kažem je da sam tvrdji tj puniji i to mi se dešava prvi put. Takodje, iako kilaza raste meni se čini da bf u najmanju ruku ostaje isti, mada su mi grudi, ruke, ramena, trapezi pa cak i noge prilicno vaskularni za ovaj period. Stavka koja se najviše oseća kod igfa je pumpa... Nesto što nisam doživeo ni sa čim do sada. Čak sam i nedelju i po dana trenirao bez svih supsa koje koristim pred trening osim bcaa, dakle bez arginina, citrulina, agmatina itd... I pumpa je i dalje neverovatna. Posle treninga "oteknem" u pozitivnom smislu te reči a istusirati se posle treninga grudi, ledja ili ruku je izazov u najmanju ruku  ;D jos jedna stvar, grčevi posle par sati znaju da budu izuzetno jaki u mestu uboda ali se takodje i jako brzo oporavljam...
Doze koje sam počeo (50mcg) bilateralno u mišić koji radim pred sam trening nisam menjao jer čini mi se da nema potrebe iako me kritikuju ovde jer cepaju momci po 100-150...
Mgf peg sam uzeo u paketu i prvobitno želeo da ih uparim (igf pre, mgf post workout) ali sam odustao posle razgovora sa par dobrih bildera ovde tako da ću mgf ubaciti posle igf.

Nadam se da će nekome biti od pomoći :)
Svaka cast buraz, ovakve info i iskustva iz prve ruke je tesko naci a da iza njih stoji neko validan👏👏👏👏👏👏👏
Sniper 74 - Dejan
No tren, no fun.

Van mreže Alex_R

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.113
  • IG: rista.fitness
Odg: Alex
« Odgovor #102 poslato: Januar 09, 2018, 08:57:13 posle podne »
Deki brate ja sam uvek za transparentnost i za pomoć :) bolje ovako nego sa nekog usranog sajta gde se kriju iza tastature svi :)
My biggest competition is always myself. I mean no disrespect, but I do not look at any of the guys as being my competition for the simple reason that I can't control how they're going to look. I can only control how I look.
Ronnie Coleman

Van mreže g0xy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 754
  • Go hard or go home
Odg: Alex
« Odgovor #103 poslato: Januar 10, 2018, 09:33:07 posle podne »
Svaka cast Alex,zadovoljstvo je pratiti tvoju temu  8) 8)

Van mreže Alex_R

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.113
  • IG: rista.fitness
Odg: Alex
« Odgovor #104 poslato: Januar 10, 2018, 09:53:55 posle podne »
Svaka cast Alex,zadovoljstvo je pratiti tvoju temu  8) 8)

Hvala puno gosn Goxy!  ;)
My biggest competition is always myself. I mean no disrespect, but I do not look at any of the guys as being my competition for the simple reason that I can't control how they're going to look. I can only control how I look.
Ronnie Coleman