April 24, 2024, 03:37:22 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Belance u prahu  (Pročitano 75350 puta)

Van mreže Glingur

  • Član
  • *
  • Poruke: 18
Odg: Belance u prahu
« Odgovor #15 poslato: Januar 17, 2006, 06:40:31 posle podne »
Rikelme, jesam zainteresovan za kupovinu vece kolicine, jer  onda izadje jeftinije. Ako mozes da me povezes sa nabavljacem onda super. Ja sam inace kupovao belance u Olimpiji... A kad uradis tu analizu obavezno prasni jednu porukicu da vidimo i mi ostali. Koliko dugo koristis belance i sa kakvim rezultatima? Ja sam ga -uspesno- kombinovao sa Ultimate Nutrition whey proteinom... malo je manji horor popiti ga mesano sa drugim proteinom... Inace moze da bude :puppydogeyes:

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.306
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Belance u prahu
« Odgovor #16 poslato: Januar 17, 2006, 06:54:58 posle podne »
ali gde ti je tu logika mesati to belance i da je dobro sa whey proteinom????...sta dobijassa tim??

vidiste,ovo je glavni problem ovde kod nas...znaci,ja  za to belance znam vec nekih 7 godina i znam da je veliko smece i nista vise...

i onda se pojavi neko ko je za to saznao pre odrdjenog vremena i zbog licne novcane dobiti pocnje reklama po vlastitoj reziji...

opet ponavljam...LJUDI DAJTE MI ARGUMENTE ZASTO JE TO DOBRO..

JA CU DA VAM DAM 1000 RAZLOGA DA JE SMECE...VI MENI DAJTE SAMO 1 ZASTO JE DOBRO......naravno pricamo o prozivodu koji se ovde kod nasprodjae kao belace u prahu a veze blage nema sa nicim..

Van mreže rikelme

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: Belance u prahu
« Odgovor #17 poslato: Januar 17, 2006, 07:18:55 posle podne »
Poslednje što sam hteo je da reklamiram bilo šta...

Nemojte da me pogrešno shvatite, ja niti prodajem niti imam bilo kakvu zaradu od toga, nego ga koristim zato što ga nabavljam skoro za dž.

Izvinjavam se ako sam nešto napisao što nisam smeo, slobodno obrišite to što smatrate da treba. Čuo sam razna mišljenja o njemu i evo ovde se to potvrdilo takođe.

Pedjos, svi vidimo tvoje rezultate, i tvoje mišljenje jako cenim zato sam se toliko i uzvrteo oko ovoga, jer sam do sad od ljudi koji su imali rezultata od njega govorili sve naj o prahu.

Nisam hteo da izazovem ničije burne reakcije, niti da vređam nekoga time što ću izneti nečije tuđe mišljenje.

Ja se ne bavim bodibildingom sa istim ciljem kao ti pedjos i ostali momci na ovom forumu. Želim da iskoristim sve njegove prednosti kao sporta i volim da sam u toku u svemu što je u vezi sa sportom, fiziologijom, ishranom itd.

Još jednom izvinjenje svima kod kojih sam izazvao bilo kakvo negativno mišljenje mojim postovima u ovoj temi.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.306
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Belance u prahu
« Odgovor #18 poslato: Januar 17, 2006, 07:26:14 posle podne »
ma nemoj se izvinjavati..nissam ja tebi nista rekao niti sam rekao da ti nesto reklamiras i da prodajes..nema problema..nemas razloga da se izvinjavas..

bas o tome se i radi kao sto si rekao da si u ovme sprotu kao pocetnik i da se ne bavis sa tim..e bas zbog toga ja ne zelim da niko nikome prodaje muda pod bubrege,....o tome se radi..

ja sam zbog svojih stvova kako sam i naveo vec milion puta najebao..ali bas zbog toga sam jos tvrdolgaviji..

i ponovo ti kazem...zao mi je bez obizra za koju cenu ga nabavljas da jednostavno gubis vremea sa tim sranjem i razmilsjas u pravcu da si uradio sve sto si mogao za sebe i onda razocaran ces jednog dana da odustanes i dignes ruke od svega....to nam nije cilj..

znaci..moras da se informises sto bolje o ovom pitanjuu i o svim drugim pitanjima...i onda iz gomile uzimi ono sto je najbolje..

pa ne moze 2 coveka da budu u pravu a da je 100 ludih..ej....pa to neka oni prodaju nekome drugom...

Van mreže Glingur

  • Član
  • *
  • Poruke: 18
Odg: Belance u prahu
« Odgovor #19 poslato: Januar 17, 2006, 10:54:59 posle podne »
Pedjos u pravu si 100%... Ja sam se zaleteo samo zbog cene, ali koliko para toliko muzike... Necemo vise o tome...

Van mreže hzr

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 76
Odg: Belance u prahu
« Odgovor #20 poslato: Januar 29, 2011, 12:02:41 pre podne »
sta mislite da li ovo valja da se koristi...premda je veoma jeftino...0.5kg je 900 i nesto dinara...
pise da je 3,5 g 1 belance...
sto znaci da ima oko 140 belanaca...
jel neko koristio ovo i jel daje neke rezultate?
ja trenutno koristim to+volumass35.

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: Belance u prahu
« Odgovor #21 poslato: Januar 29, 2011, 12:09:54 pre podne »

Van mreže hzr

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 76
Odg: Belance u prahu
« Odgovor #22 poslato: Januar 29, 2011, 12:22:33 posle podne »
hvala....
lose sam kucao na search pa mi nije nista izaslo...:D

Van mreže hzr

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 76
Odg: Belance u prahu
« Odgovor #23 poslato: Januar 29, 2011, 12:29:47 posle podne »
oni linkovi sa pocetka teme...ne rade...:(
jel nema vise tih tema ili je nesto drugo problem...sry za off...

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Belance u prahu
« Odgovor #24 poslato: Januar 30, 2011, 07:14:23 pre podne »
druze poenta teme je-Belance u prahu koje mozes kupiti kod nas je za industrijsku potrosnju ne za ishranu ljudi...kvalitet i hranljivost,bioloska vrednost belanceta u prahu je ravna soji...


Koliko se to obradjuje pa zaledjuje pa blabla...mislim dobro je za jednu stvar i to jako-prdeces kao traktor od njih.
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Вучко

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 480
  • Reci 8
Odg: Belance u prahu
« Odgovor #25 poslato: Januar 30, 2011, 10:11:45 pre podne »
Ne ledi se nista sa jajima u prahu . Jesi li video proces proizvodnje ?

@hzr

 Nekome deluje na stomak tako da ima "gasove" ,dok nekima ne smeta.

Da ne krenu neki sad da mi objasnjavaju zasto belance u prahu ne valja , pisem ovo gore samo oko procesa dobijanja i reakcije na takvo belance.
Ako mozes rokaj nesto ´vako :
« Poslednja izmena: Januar 30, 2011, 10:21:49 pre podne Вучко »

Van mreže GORAN_ILIC

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.779
  • National, Balkan, European champion
Odg: Belance u prahu
« Odgovor #26 poslato: Januar 30, 2011, 12:08:51 posle podne »
druze poenta teme je-Belance u prahu koje mozes kupiti kod nas je za industrijsku potrosnju ne za ishranu ljudi...kvalitet i hranljivost,bioloska vrednost belanceta u prahu je ravna soji...


Koliko se to obradjuje pa zaledjuje pa blabla...mislim dobro je za jednu stvar i to jako-prdeces kao traktor od njih.

Tacno je, bilo je nekad tako, vise nije jer je nasu fabriku "vojvodina produkt" kupio "Svislajn takovo"  i sada rade poluproizvod za druge fabrike hrane i gotov proizvod koji je za direktnu kucnu
 upotrebu.
 Moj prijatelj je jedan od direktora u fabrici i tvrdi da nema zaledjivanja vec se ovaj proizvod radi po porudzbini i bez zaliha, zato i moram da narucim nekoliko dana ranije da mi spakuju kolicinu za radnju.
Belance u prahu koje je sada kod nas u prodaji je gotov proizvod, upravo za ljudsku ishranu. Ima 92% belancevina i lako se vari. Ovo kazem jer ga i sam koristim duze vreme a i nekoliko stotina njih koji prave razne kombinacije sa njim. Uzimaju sa cokoladnim mlekom zbog ukusa, mesaju ga sa wheom ili samo sa mlekom.
Ne kazem da je ispravno tako ali ljudi vole da kombinuju kako im odgovara. Pa ja sam ga prvi eksperimentisao sa mlekom i napravio eksploziju u stomaku ali to je od laktoze iz mleka koju ne podnosim.
ZALUD TEBI BEOGRADE SLAVA
KAD JE TEBI KRAGUJEVAC GLAVA

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: Belance u prahu
« Odgovor #27 poslato: Januar 30, 2011, 12:15:28 posle podne »
ima li jos neko iskustva sa ovim proizvodom?
gorane, moze li se znati cena? retko jedem belanca, ubija me u pojam proces izdvajanja od zumanceta :)
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže GORAN_ILIC

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.779
  • National, Balkan, European champion
Odg: Belance u prahu
« Odgovor #28 poslato: Januar 30, 2011, 12:38:32 posle podne »
Ne bih da reklamiram bilo koga ovde. Boki saljem ti PM.
ZALUD TEBI BEOGRADE SLAVA
KAD JE TEBI KRAGUJEVAC GLAVA

Van mreže Вучко

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 480
  • Reci 8
Odg: Belance u prahu
« Odgovor #29 poslato: Januar 30, 2011, 01:22:05 posle podne »
I ja ga koristim ujutru sa  pola merice whey-ja. Lakse mi nego da ljustim jajca sabajle  ;D
Imam problem sa laktozom pa sibam sa vodom i sve ok.