Jun 01, 2024, 02:39:19 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.160 poruka u 18.753 tema - 20.951 članova - Poslednji član: nikolicmarko
X3MShop banner

Autor Tema: Belance u prahu  (Pročitano 75998 puta)

Van mreže Zole

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: Belance u prahu
« Odgovor #90 poslato: Avgust 15, 2011, 04:10:42 posle podne »
Aman ljudi jedno jaje je 10 dinara!!!
Danas 20 belanaca da pojedete je 200 dinara - kutija Marlbora!
Kakvi dzakovi kakva jaja u prahu. Jos cete traziti batake al zablje - ima ih pored vode pa da ih iskoristite?
Idete breeeee iz krajnosti u krajnost!


Molio bih samo bez puno rasprave oko toga "steto ili nije stetno , korisno ili ne"... Hvala

Koji bi font hteo uz odgovor? AJ reci, ovo ti i tako deluje ko forum o kulinarstvu po tebi a ne BB forum...

Samo sam trazio od onih koji konzumiraju da mi daju predlog kako ga koriste, ne ulazim u to stetno ili ne . Dosta sam o tome vec procitao i u ovoj temi i po netu. Hvala

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.311
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Belance u prahu
« Odgovor #91 poslato: Avgust 15, 2011, 04:18:09 posle podne »
Citat
Molio bih samo bez puno rasprave oko toga "steto ili nije stetno , korisno ili ne"... Hvala

pa ako si gledao tj citao onda si mogao da vidis da ti na ovom forumu odgovr niko nece dati na tvoje pitanje iz razloga sto su ljudi shvatili a je to GLUPOST i da jednsotavno je gubljenje vremena
a ti si trebao da pitas toga od koga si kupio (mada verujm da je vrhunski strucnjak) kako se konzumira ili da vidis na nekom drugom forumu gde ljudi "znaju" znanje pa samim tim i znaju kako se pije to sta pitas
jedino ovakav odgovr sam mogao da ti dam iz gore navedrnih razloga jer na ovom forumu NIKO POJMA NEMA O TOME

Van mreže Lolisha

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: Belance u prahu
« Odgovor #92 poslato: Avgust 16, 2011, 05:15:27 posle podne »
Ja se ne razumem u ovo o cemu vi pricate zato hocu da pitam...da li belanca u prahu valjaju ili ne posto realno ja nemam svaki mesec da  kupim elite whey protein??Hvala unapred :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.311
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Belance u prahu
« Odgovor #93 poslato: Avgust 16, 2011, 05:18:43 posle podne »
Ja se ne razumem u ovo o cemu vi pricate zato hocu da pitam...da li belanca u prahu valjaju ili ne posto realno ja nemam svaki mesec da  kupim elite whey protein??Hvala unapred :)
NE
a i na drugo pitanje je odgovr da ne moras da svaki mesec kupujes ELITE WHEY PROTEIN pored tolikog izbora proteina a kapiram da se negde pocetnik ,tako da i nema potrebe da se opterecivas sa bilo cim

Van mreže Lolisha

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: Belance u prahu
« Odgovor #94 poslato: Avgust 16, 2011, 05:24:42 posle podne »
Nisam pocetnik treniram vec mozda oko 7 meseci isao sam u teretanu 4 meseca a sada posto je lepse vreme radim vezbe na razboju i vratilu...Ali cu ipak sada u septembru da krenem ponovo u teretanu pa sam mislio da probam sa tim belancima da kupim u zdravoj hrani pa da vidim posto nije skupo toliko mogu da izdvojim i jos da gledam sta jedem koliko je to moguce ali vidim razna su misljenja:) I koji su to drugi proteini koji nisu oko 6 hiljada ?:)

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: Belance u prahu
« Odgovor #95 poslato: Avgust 16, 2011, 05:41:37 posle podne »
Citat
Nisam pocetnik treniram vec mozda oko 7 meseci
;D

Van mreže Lolisha

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: Belance u prahu
« Odgovor #96 poslato: Avgust 16, 2011, 05:45:47 posle podne »
Citat
Nisam pocetnik treniram vec mozda oko 7 meseci
;D
Znam da jesam pocetnik ali mislim nisam totalni imam iskustva sa tim koliko toliko nisam se lepo izrazio :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.311
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Belance u prahu
« Odgovor #97 poslato: Avgust 16, 2011, 06:02:37 posle podne »
pa prilcino si VELIKI pocetnik i trebalo bi da me poslusas
ELITE WHEY protein NIJE JEDINI protein na svetu koji bi tebi odgovarao itd itd itd
ali pre svega treba da kazes nesto o svojoj IHSRANI

Van mreže Lolisha

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: Belance u prahu
« Odgovor #98 poslato: Avgust 16, 2011, 06:06:22 posle podne »
pa prilcino si VELIKI pocetnik i trebalo bi da me poslusas
ELITE WHEY protein NIJE JEDINI protein na svetu koji bi tebi odgovarao itd itd itd
ali pre svega treba da kazes nesto o svojoj IHSRANI
Sta da kazem o ishrane znaci jedem sve gledam da jedem sto kvalitenije i da ne jedem pecivo i pastete i te gluposti.Jedem 3-4 puta dnevno.Meso skoro svaki dan.Ne znam sta bih mogao jos da kazem.

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Belance u prahu
« Odgovor #99 poslato: Avgust 16, 2011, 06:08:13 posle podne »
Pogledaj na Ogistra sajtu,imas mali milion proteina od vise proizvodjaca pa ces naci neki.
Men sana in corpore sano !

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.311
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Belance u prahu
« Odgovor #100 poslato: Avgust 16, 2011, 06:27:24 posle podne »
pa prilcino si VELIKI pocetnik i trebalo bi da me poslusas
ELITE WHEY protein NIJE JEDINI protein na svetu koji bi tebi odgovarao itd itd itd
ali pre svega treba da kazes nesto o svojoj IHSRANI
Sta da kazem o ishrane znaci jedem sve gledam da jedem sto kvalitenije i da ne jedem pecivo i pastete i te gluposti.Jedem 3-4 puta dnevno.Meso skoro svaki dan.Ne znam sta bih mogao jos da kazem.

pa ne moras nista da kazes
u principu rekao si SVE a to sve znaci da se uzasno lose hranis
pod SVE sto jedes pretsitalvjam da je mamina kuhinja a to sto izbegavas pastete apostluno ne znaci da se zdravo hranis (pasteta je narvno smece) ali ovo drugo??????
misljenja sam da pre svega moras da SREDIS ISHRANU jer protein nije SVETO SLOVO i nemoze da se samo sa kutijom prioteina uradi sve sta hoces da uradis

Van mreže Lolisha

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: Belance u prahu
« Odgovor #101 poslato: Avgust 17, 2011, 11:26:04 pre podne »
pa prilcino si VELIKI pocetnik i trebalo bi da me poslusas
ELITE WHEY protein NIJE JEDINI protein na svetu koji bi tebi odgovarao itd itd itd
ali pre svega treba da kazes nesto o svojoj IHSRANI
Sta da kazem o ishrane znaci jedem sve gledam da jedem sto kvalitenije i da ne jedem pecivo i pastete i te gluposti.Jedem 3-4 puta dnevno.Meso skoro svaki dan.Ne znam sta bih mogao jos da kazem.

pa ne moras nista da kazes
u principu rekao si SVE a to sve znaci da se uzasno lose hranis
pod SVE sto jedes pretsitalvjam da je mamina kuhinja a to sto izbegavas pastete apostluno ne znaci da se zdravo hranis (pasteta je narvno smece) ali ovo drugo??????
misljenja sam da pre svega moras da SREDIS ISHRANU jer protein nije SVETO SLOVO i nemoze da se samo sa kutijom prioteina uradi sve sta hoces da uradis
] Jeste mamina kuhinja :)Ako mozes neki predlog da mi das kako da se hranim ako ti nije tesko :)) Hvala unapred.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.311
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Belance u prahu
« Odgovor #102 poslato: Avgust 17, 2011, 04:35:44 posle podne »
pa jel problem pod thradom ISHRANA da vidis sta,kako,zasto itd,pa da onda kada bar i malo osmislis sta bi ti mogao itd,i onda postavis pitanje konkretno tamo?
zamisli sada
ja ti napisem jelovnik (mada je to nemoguce na osnovu podataka koje si dao,ali ajde,hipoteticki) i ti onda kazes..e jbg..ali ja ne volim da jedem ribu..npr..
i onda bi ja trebalo da izgubim ponovo neko vreme da sastavm neki novi jelonik i da ti opet kazes da nesto volis ili ne volis i zamisli danas takvih imam 50ak ?

Van mreže Zoran1408

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: Belance u prahu
« Odgovor #103 poslato: Mart 18, 2013, 03:33:59 posle podne »
Pozdrav..da malo osvezim temu...da li je ovo bolja kombinacija od belanaca u prahu?
http://m.youtube.com/#/watch?v=_AirVOuTN_M&feature=player_embedded&desktop_uri=%2Fwatch%3Ffeature%3Dplayer_embed
Lded%26v%3D_AirVOuTN_M

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.311
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Belance u prahu
« Odgovor #104 poslato: Mart 18, 2013, 03:47:04 posle podne »
Pozdrav..da malo osvezim temu...da li je ovo bolja kombinacija od belanaca u prahu?
http://m.youtube.com/#/watch?v=_AirVOuTN_M&feature=player_embedded&desktop_uri=%2Fwatch%3Ffeature%3Dplayer_embed
Lded%26v%3D_AirVOuTN_M

koje tacno?
kako covek razdvaja obicna jaja tj zumanac od belanca?
ili sta si hteo da kazes?
jer BELANCE u prahu je GENRALNO SMECE a kada je ovaj sport u pitanju tj primena
« Poslednja izmena: Mart 18, 2013, 03:48:49 posle podne Pedja_Petrovic »