Mart 29, 2024, 02:29:46 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: za imunitet  (Pročitano 7396 puta)

Van mreže Supernova

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 422
Odg: za imunitet
« Odgovor #15 poslato: Septembar 19, 2018, 12:57:14 pre podne »
Hahahahaha... 😁😁😁
Nemam pojma sta je aas , ali verujem da bi bilo jako interesantno 😊

(Šalim se...znam da su neki steroidi u pitanju 😉)

Van mreže madafazzzz

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: za imunitet
« Odgovor #16 poslato: Januar 10, 2024, 08:06:25 posle podne »
Imam sličan problem u pogledu imuniteta, naime treniram redovno, trenutno sam na Bulk-u tako da nema
deficita kalorija, ali bukvalno svakih 15-20 dana imam prehladu (nekad jaču nekad slabiju). Imam dvoje male djece koja su cesto prehladjenja pa pretpostavljam da tu ima doprinosa jer ranije nisam imao sličnih problema. Od Vitamina i minerala pijem C (1g), B komplex, D3, ZMA, med + propolis, ne znam šta više da ubacim/promijenim. Ako neko ima savjet dobrodošao je (ne znam da li mijenjati proizvodjača, uglavnom uzimam
jameson).

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: za imunitet
« Odgovor #17 poslato: Januar 10, 2024, 09:34:52 posle podne »
Jameson je odlican, i sam ga koristim... tu mozes u periodima prehlada i 2 g nekad 3 g C samo dosta vode, nazalost malci su uzrok i oni su najvece kliconose, a iz kolektiva je to nemoguce izolovati, jedino sto mozes je kada vidis da se razboljevaju i sline da smanjis kontakt i da ih naucis da tada ne duvaju u lice ukucanima, da kijaju u rukav i kaslju itd. Jbg deca jesu ukras baste itd... ali neka kultura zdravlja nije na odmet da se praktikuje, jer treba njih i odgajiti a biti stalno prehladjen, otezava i smanjuje kvalitet zivota.. Znaci ono kada se razbole i okolo kaslju ko magarci  ;D to racunaj da ako je u tvom pravcu ili si duze sa njima.. moras fasovat... luftiranje sobe i prostorija...

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: za imunitet
« Odgovor #18 poslato: Januar 10, 2024, 10:36:04 posle podne »
Probiotik neki dobar dodaj takodje

Van mreže Smart-Alex

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 417
  • X3M
Odg: za imunitet
« Odgovor #19 poslato: Januar 24, 2024, 07:49:48 posle podne »
Ja sam pio za imunitet ,
Vitamin C 3gr dnevno , Magnall Sleep 1 kapsulu , Cinka 40mg i komplex vitamina B 2 tablete galenika...
Shut the f*ck up and squat

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: za imunitet
« Odgovor #20 poslato: Januar 25, 2024, 06:32:17 pre podne »

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: za imunitet
« Odgovor #21 poslato: Januar 26, 2024, 10:34:27 posle podne »
pa naravno da nemas kada ti je ovaj teska artiljerija, ima svaki soj bakterija koji postoji, becka skola, kulturan probiotik  ;D Ja bih ovaj cuvao za one teske dane, to tada nesto laganije tipa lactobian i slicno...