April 19, 2024, 04:27:16 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: Sustanon i metan kao kombinacija?  (Pročitano 18498 puta)

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: Sustanon i metan kao kombinacija?
« Odgovor #30 poslato: April 02, 2018, 10:42:39 pre podne »
ovakve teme samo citam , ali imam poteskoce pri razumevanju, samo ukazujem na pravilno koriscenje pokaznih zamenica i pismenosti , kako bi te svi clanovi razumeli ;) samo sugestija, da ti ne bi samog sebe nazvao sirovinom na kraju krajeva :)
Pa buraz cilj jeste bio da ljudi shvate da smo mi sirovine...e jbg, lingvista...

blesav si Vojo :) brisi ovo, nije mi bila namera da ode u off

Van mreže Antic

  • Član
  • *
  • Poruke: 15
Odg: Sustanon i metan kao kombinacija?
« Odgovor #31 poslato: April 02, 2018, 01:59:29 posle podne »
Ljudi ovakou periodu od nedelju dana radiću pripremu za steroid, ukoliko neko želi da da neki savet oko ishrane, punjenje i pražnjenje, koje namernice unositi u koje vreme i sve na tu temu kao što i sami znate, neka se oglasi.
Moja trenutna ishrana okvirno je
Ujutru čokoladno mleko ovsene pahuljice (obrok 1)
Obrok 2 belo meso, povrće ponekad ella sir i dva kuvana jaja
3.obok kikiriki oko 100g, mleko ili voda kako kad sa bananom.
Trening
4.Obrok belo meso /Tunjevina /Sardina /Jumeći but
5.užina slatko, da se razumemo nezdrave namirnice.
Večera:jaja 5, 2 žumanca.
Ovako jedem već godinu dana zbog dodavanja mase, što mišića što sala. SAD MORAM DA MENJAM ISHRANU!
3 dana bih se praznio, četvrti dan punjenje, tako 7 nedelja. Pisaću još ako zanima nekog, hejteri nek odu na drugu temu pa nek s*ru. Ako grešim kažite mi gde, prihvaram sve, samo ljudi nemojte se napušavati dajte malo kulture 💪

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Sustanon i metan kao kombinacija?
« Odgovor #32 poslato: April 02, 2018, 02:22:23 posle podne »
Napisao bih da je tuga,ali ovo mora da se drasticno popravi da bi doslo do stadijuma "tuge"...

Evo konkretno..

Obrok #1 Cokoladno mleko nula bodova - nemas izvor proteina u obroku
Obrok #2 ovo je jos i dobro,samo nigde nemas odredjene kolicine,sto znaci da i to samo po sebi moze biti totalno lose
Obrok #3 Totalno lose,opet nema izvora proteina,ne bas omiljen izvor masti (kikiriki),banan nebitna,sta vise losa za period pred trening...
Obrok #4 Opet prica oko kolicine,pored toga nemas hidrate/masti,nema razloga da jedes sam protein u obroku
"uzina" sama po sebi govno,toga si valjda svestan
"vecera" - jedini dobar i konkretan obrok,uz to nadam se ide neka salata...


I dalje ne razumem to "3 dana praznio,cetvrti punio i TAKO 7 NEDELJA" ??? Pojasni mi to?

Eto ti price,konkretnije od ovoga moze samo da ti se nacrta...

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: Sustanon i metan kao kombinacija?
« Odgovor #33 poslato: April 02, 2018, 02:38:00 posle podne »
ishrana je stvarno losa, evo ovako kulturno,ne znam da li znas zasto uopste neke nutritijente unosis, ali bio bi red da malo procitas forum nutrition, i to mase sto si dobio nije poenta da ode toliko bf gore iz vise razloga za dalji napredak. To sto si napredovao je cista stvar reakcije tela na trening, jer pocetnici reaguju na sve.. nemas prave izvore proteina(sardina je stvarno los izbor) , uh , nemas dovoljno vlakana, kako mislis da ti stomak vari na duze staze? dosta toga je odokativno sto je u tvom slucaju minus, jer ni sam nisi siguran sta radis. Mislim ako vec hoces nesto da radis radi ga kako treba , jer takvi ce ti biti i rezultati... 

Van mreže Antic

  • Član
  • *
  • Poruke: 15
Odg: Sustanon i metan kao kombinacija?
« Odgovor #34 poslato: April 02, 2018, 02:53:41 posle podne »
Pirat, hvala na kulturnom izjašnjavanju, a i free fighters-u hvala, jbg ovo na početku tuga, mora, srbi smo. Hoće li neko kompententan da napiše šta trebam jesti i kad ili ćete me samo hejtovati? Ja nisam ovde došao da prosipam pamet niti da se vređam sa ljudima, došo sam po neki savet, jer mi odricanje ne pada teško. Jedini koji ovde ne zna sam ja, meni to ne pada teško da kažem za razliku od nekih.

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: Sustanon i metan kao kombinacija?
« Odgovor #35 poslato: April 02, 2018, 03:05:47 posle podne »
ok , slazem se, pogledaj u temi nutrition, rotacije uh neki primer , gde ces u pocetku gadjati takvu rotaciju bez dana sa nulom, imas dosta primera, prilagodi sebi svojim potrebama. Kasnije prema situaciji ti postepeno mozes ubaciti nulu , cilj  je da sredis malo bf pa onda polako da gadjas masu , pogledaj malo termine kao sto su kalorijski deficit i suficit, tdee kako se racuna,inslulinska osetljivost... koji izvori proteina su dobri, koji uh , zdrave masti , i znacaj vlakana. za to ti treba mozda nekih sat max dva, sastavi ishranu ,neko ce ti sigurno asistirati. Znaci svaki obrok mora imati gradivnu materiju... videces tamo u nutritionu... nije poenta da ti se sve napise, jer pre svega malo je to heavy za svakog pojedinacno , poenta je da ti to skapiras, prilagodis sebi i vozis dalje pa kada zaglavis u svojoj temi ces sigurno dobiti pomoc...

Van mreže Antic

  • Član
  • *
  • Poruke: 15
Odg: Sustanon i metan kao kombinacija?
« Odgovor #36 poslato: April 02, 2018, 03:12:33 posle podne »
Hvala još jendom, pozabaviću se narednih nekoliko dana, kada sastavim plan ishrane napisaću ovde pa me ispravite gde grešim.

Van mreže g0xy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 754
  • Go hard or go home
Odg: Sustanon i metan kao kombinacija?
« Odgovor #37 poslato: April 02, 2018, 10:03:22 posle podne »
Slobodno predstavi svoj plan ishrane,mozes slobodno u detalje po obrocima i nemoj da shvatas previse licno kritike.
Svaka eventualna kritika ce ti pomoci da uvidis gde je greska,a to ces posle lako ispraviti.
Gledaj kao dobru stranu medalje,da si neke lose namirnice pogresno uvrstio u ishranu i da ces korekcijom postojece ishrane,dodatno prirodno napredovati.
Misljenja sam da bi korekcijom ishrane,mogao jos dosta da napredujes u sklopu svog licnog genetskog potencijala,a nakon toga bi uz odgovarajucu "pametnu kuru",mogao da napravis mnogo,mnogo bolje rezultate,nego ako bi sada prerano presao na hemiju.
Pretpostavljam da si nestrpljiv da eksplodiras u misicnoj masi za ovu sezonu,ali opet dobro razmisli,jer imas jos dosta potencijala za prirodni napredak...

Van mreže Alex_R

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.113
  • IG: rista.fitness
Odg: Sustanon i metan kao kombinacija?
« Odgovor #38 poslato: April 03, 2018, 01:36:38 pre podne »
Ne razumeju to oni Goxy, dodju ovde i očekuju da im klimnemo glavom na svaku glupost koju hoće da urade a gde pritom ni ishranu ne znaju da objasne a i kad urade bolje da nisu. Niko ne želi da čuje kontra od onoga sto je zamislio u glavi, i onda mi ovde ispadnemo hejteri i hipokrati koji se rokaju a njima nećemo da pomognemo... ne znam, možda budu bolji pa se plašimo... a ne kapira niko da se sjebes lako, pa posle dok se vratiš treba par meseci i to ono sa mnogo jakom voljom. Ne kapiraju da glava mora da bude u ovome 100% pre nego se krene, a kad se krene onda 150% i ishrana i trening... ne, samo daj da se bodem pa neka pijem čokoladno mleko i jedem kikiriki u obroku. Može ali će posle onaj ko je ovde dao savet biti prozvan jer jbg krivica je uvek na drugome. Ne krivim ni njih, ne razumeju, i svugde je tako, mene prvo pitaju šta uzimam, niko me još nije pitao kolko jedes Alex... ne, samo sts se uzima. Prečice se traže, mozga nema jer se misli da gram ulja nedeljno može da donese par kila mišića... dok se ne promeni ceo odnos prema ovome nema tu ništa...
My biggest competition is always myself. I mean no disrespect, but I do not look at any of the guys as being my competition for the simple reason that I can't control how they're going to look. I can only control how I look.
Ronnie Coleman

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: Sustanon i metan kao kombinacija?
« Odgovor #39 poslato: April 03, 2018, 08:36:40 pre podne »
e to da si mu copy/paste vec u prvom postu , tema bi imala ukupno jednu stranu :) Problem je sto niko nece da sedne da prouci materiju pa onda postavi pitanje, eto kako je onaj momak sastavio plan ishrane za 10 a nikoga nije smarao prethodno za bilo koju informaciju...

Van mreže Antic

  • Član
  • *
  • Poruke: 15
Odg: Sustanon i metan kao kombinacija?
« Odgovor #40 poslato: April 03, 2018, 08:57:24 pre podne »
Pozdrav Pirat i Goxy, ovaj lik mi stavi usta reči koje nisam uopšte reko, ali dobro,jbg šta ja mogu tu. Evo ishrane moje od sledeće nedelje nakon što sam proučio što si mi napisao.
« Poslednja izmena: April 03, 2018, 09:00:06 pre podne Antic »

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: Sustanon i metan kao kombinacija?
« Odgovor #41 poslato: April 03, 2018, 09:10:25 pre podne »
to je to ! jesi planirao nesto od supsa?

Van mreže Antic

  • Član
  • *
  • Poruke: 15
Odg: Sustanon i metan kao kombinacija?
« Odgovor #42 poslato: April 03, 2018, 09:14:28 pre podne »
Ako imaš neki predlog kaži, trenutno kod sebe imam bca i kreatin i whey. TRENUTNO NE PIJEM

Van mreže Luka Vojnovic

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 378
Odg: Sustanon i metan kao kombinacija?
« Odgovor #43 poslato: April 03, 2018, 09:18:04 pre podne »
Dekstroza uz whey, omega 3 posle svakog obroka, mozda ZMA da ubacis ili magnezijum od 400-500mg
That wee lassie got glassed, and no cunt leaves till I find out what cunt did it!

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: Sustanon i metan kao kombinacija?
« Odgovor #44 poslato: April 03, 2018, 09:52:30 pre podne »
Ako imaš neki predlog kaži, trenutno kod sebe imam bca i kreatin i whey. TRENUTNO NE PIJEM

kreatin ostavi za period mase, ovo je ostalo ok , to je osnova , sada u zavisnosti od finansija uvek tu moze i glutamin , kazein pred spavanje umesto ella sira, multivitamin je uvek pozeljan, vitamin c zbog imuniteta, neki NO za jaci trening itd... ima sve ovde -
https://www.ogistra-nutrition-shop.com/v2/

sad jos samo ako hoces da sastavljas trening ili nesto okvirno sto radis u teretani, dal je to neki split, dal je push pull, kruzni itd... mada s obzirom da treniras vec dve godine a i ima toga dosta vec napisano ne verujem da tu treba neka pomoc... i dobronameran , iskren savet, batali onu pricu sa hemijom...