April 25, 2024, 08:37:05 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.098 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Prva kura, pomoć  (Pročitano 15500 puta)

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Prva kura, pomoć
« Odgovor #45 poslato: Februar 01, 2019, 10:20:38 pre podne »
Evo zasto sam sve ono i rekao... Prvi znak koliko ce neki androgen da inhibira testosteron je u kojoj mjeri se veze za androgeni receptor. I navodno je u nekoj studiji ljudima davan nekakav lijek koji je sprecavao androgene da se vezu za receptor sto je rezultiralo da se poveca LH koji daje signal testisima da proizvode testosteron. Drugo je konverzija u estrogen, sto rezultira u smanjenju LH i samim tim inhibicija testosterona. Znaci da arimidex ili klomifen mogu da ocuvaju proizvodnju LH na neki nacin. Navodno dbol umanjuje proizvodnju testa za nekih 70%, stanozolol otprilike 50 i halotestin je pokazao kao da nema uticaj na LH ( u sta ne vjerujem). Clanak sam nekad davno procitao na T nation i ne mogu da ga nadjem imam samo par biljeski osnovnih iz njega,ali ako bude potrebe izdvojicu neko vrijeme i mozda nadjem.
Sto se tice Mr O ajmo realno njima i viri igla iz guzice,a to da ima takmicara na velikom nivou sa malo hemije, ima svakako. A svako ko misli da sam ja na velikim dozama evo imate fino negdje moju temu i sve otvoreno vidite, kamo srece da svi pitamo kad smo nesigurni. Ja ne pratim samo sta ces ti da napises pa da se nadovezem "Pedja je sve rekao" ili "bravo x2". I prihvatam kad nisam upravu.

evo npr
kako ti znas KOLIKO ko od njih ili bbilo koga uzima? Ovo sto si napisao je jos veca glupost npr od one sa anavarom, ali to opet govoori o tome na koji nacin razmisljas

ja sam ti rekao da ja to sto ti uzimas NISAM NIKADA RADIO niti bih-nema veze sa dozama niti sam ih spomjniao, a i tu licno koristim manje nego sto ti npr si naveo, ali je to nebitno, vec sistem i pristup uopotrebe lekova ;) ..a svakako sam mnogo ispred tebe kada je u pitanju ovaj sport (ovde nema lazne skormonosti posto smatraas da tako treba)

Ili da ti kazem, da se ne pravdas na visinu, da momak po imanu Maksim, koji je tvoje visine, i tezi od tebe 30 kg, veze nema sa tim sto ti npr radis....

Ili da ti navdem jos 100 primera koji su mnogo mnogo ispred tebe,

i ovo nije x 2 ili x 202 sto god da napise
ovo su cinjenice pre svega dokazane u empirji.
« Poslednja izmena: Februar 01, 2019, 10:26:19 pre podne Pedja_Petrovic »

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: Prva kura, pomoć
« Odgovor #46 poslato: Februar 01, 2019, 10:37:40 pre podne »
Maksim ili Shime? Obojica kidaju na popriličnoj visini

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Prva kura, pomoć
« Odgovor #47 poslato: Februar 01, 2019, 10:59:22 pre podne »
Maksim ili Shime? Obojica kidaju na popriličnoj visini

moze i jedan i drugi...nebitno
oni su sada tu
a da ne navodim imena ostalih....

Van mreže shonezmaj

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 279
Odg: Prva kura, pomoć
« Odgovor #48 poslato: Februar 01, 2019, 12:46:36 posle podne »
Pedja druze,ovo ide jako daleko. Maksim je jedan od nasih najboljih bildera trenutno. Ja se pripremam za klasik fizik od juna, gdje je max kilaza mozda nekih 110kg,imam fizicki posao, imam zenu i malo dijete i moje ambicije su da izadjem JEDNOM na binu, pa poslije da vidim sta i kako. Mozda bude prvo i posljednje. Ne pravdam se visinom niti icim, ja sam u godinu i par mjeseci dosao sa mrsavog fudbalera od 86kg na "covjeka" od 108kg i ponosam sam na neki nacin. Ja radije nekad izvedem porodicu na rucak ili neku zajednicku aktivnost pa preskocim trening. Na ovom svijetu mi nema nista vaznije od mog djeteta i nikad bb nece meni da bude na prvom mjestu. Svaka cast ljudima kojima jest. Svaka cast i tebi i Maksimu i svima koji zive za to ali moje ambicije su drugacije. Naravno da ste ispred mene i niko to ne osporava.

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Prva kura, pomoć
« Odgovor #49 poslato: Februar 01, 2019, 12:59:41 posle podne »
Pedja druze,ovo ide jako daleko. Maksim je jedan od nasih najboljih bildera trenutno. Ja se pripremam za klasik fizik od juna, gdje je max kilaza mozda nekih 110kg,imam fizicki posao, imam zenu i malo dijete i moje ambicije su da izadjem JEDNOM na binu, pa poslije da vidim sta i kako. Mozda bude prvo i posljednje. Ne pravdam se visinom niti icim, ja sam u godinu i par mjeseci dosao sa mrsavog fudbalera od 86kg na "covjeka" od 108kg i ponosam sam na neki nacin. Ja radije nekad izvedem porodicu na rucak ili neku zajednicku aktivnost pa preskocim trening. Na ovom svijetu mi nema nista vaznije od mog djeteta i nikad bb nece meni da bude na prvom mjestu. Svaka cast ljudima kojima jest. Svaka cast i tebi i Maksimu i svima koji zive za to ali moje ambicije su drugacije. Naravno da ste ispred mene i niko to ne osporava.

U svemu ovome meni je jedino drago i ovo govorim iskreno da ti NISTA NIJE PRECE OD PORODICE- i dok se toga budes drzao, sve ce biti ok.

Ne znam zasto mislis daleko ili blizu druze. Ti si svoje misljenje, a na osnovu NICEGA iznega (igle vire iz guzice itd).
Ja ti samo kazem, posto znam, gledam, vidim, i posto sam u ovome 30 god, i posto sam vidjao classicara vise izbodenih od jednog MR O - i to ti zivotom i svim sto imam potvrdujem samo dajem repliku na tvoje
ja sam maksa spomenuo jer ZNAM, a ne sto se ovde kao i nikada u zivotu ne gadjam sa necim sto ne znam.
Dakle, govorim o komparaciji
Naravno, necu da kazem sta maksim koristi, posto je maksim dobio plan i rogram od Mauro Sasija i on mu je sada trener, a sve to u praksi kosta jako jako mnogo novca, a sve se desilo pod mojoj ingenercijom, itd ali  sakom trnuektu mogu da kazem ono sto JA radim ili sto sam radio, kao i sto sam ti naveo....

nemoj pogresno da shvatis, samo ti pokusavam pribliziti ono cega si se dohvatio, ali je problem sto ne zelis prihvatiti cinjenicu da gresis
Licno, da mi je bio neko nekada da mi ukaze- ne vidim razloga zasto da ne prhvatim, kao i sto sam poceo da napredujem kada sam dobio sansu da mi drugi govori..ali ok...

no hard feelings..nista lose nisam mislio

Van mreže shonezmaj

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 279
Odg: Prva kura, pomoć
« Odgovor #50 poslato: Februar 01, 2019, 01:07:37 posle podne »
Ja da se uvrijedim treba stvarno svasta da neko kaze. I nije me ovdje niko uvrijedio. I ja sam prihvatio sto ste rekli vec juce, ali sam iznio zasto sam imao onakav dojam. Nisam branio svoju tezu.

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Prva kura, pomoć
« Odgovor #51 poslato: Februar 01, 2019, 01:26:13 posle podne »
Ja da se uvrijedim treba stvarno svasta da neko kaze. I nije me ovdje niko uvrijedio. I ja sam prihvatio sto ste rekli vec juce, ali sam iznio zasto sam imao onakav dojam. Nisam branio svoju tezu.

ma i nije bitno na kraj krajeva
dragi mi je zaista sto si rekao ono u vezi porodice itd
retkost, posto je danas na prvom mestu svima nesto drugo.....jbg..tragedija ali je tako

Van mreže shonezmaj

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 279
Odg: Prva kura, pomoć
« Odgovor #52 poslato: Februar 01, 2019, 01:28:57 posle podne »
I meni je zao, ali svako ima pravo da ga vuce sta hoce. Svako dobro.

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Prva kura, pomoć
« Odgovor #53 poslato: Februar 01, 2019, 01:41:30 posle podne »
I meni je zao, ali svako ima pravo da ga vuce sta hoce. Svako dobro.

slazem se

svako dobro i za tebe