Mart 28, 2024, 12:18:37 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.945 članova - Poslednji član: Fredgor
X3MShop banner

Autor Tema: AAS u starijim godinama  (Pročitano 5869 puta)

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: AAS u starijim godinama
« Odgovor #15 poslato: Decembar 24, 2018, 05:33:48 posle podne »
pa prevedi slobodno ako ti je stalo :), poenta clanka je da najcesce pri upotrebi hemije dolazi do stvaranja novih nukleusa, tj celijskih jedara, koja daljjim procesima uticu na to da dolazi do vezivanja novih vlakana itd itd... hiperplazija, pisano vec o tome... imas i na forumu bolje linkove na tu temu...
« Poslednja izmena: Decembar 24, 2018, 05:35:27 posle podne pirat »

Van mreže Luka Šćepanović

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.013
  • Son of Zeus
    • Instagram
Odg: AAS u starijim godinama
« Odgovor #16 poslato: Decembar 24, 2018, 05:35:26 posle podne »
Cuti. Ne mogu docekat Maj da pocnem da se sibam. :D
Meni Vidi Visi

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: AAS u starijim godinama
« Odgovor #17 poslato: Decembar 24, 2018, 05:36:18 posle podne »
spreman ko puska :) aj uzdravlje

Van mreže Nikola P.

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: AAS u starijim godinama
« Odgovor #18 poslato: Decembar 24, 2018, 10:06:55 posle podne »
Sve to stoji što ste rekli, biće sigurno teže nešto napraviti nego nekom mladjem. Ja imam nadu i volju a i nadam se da je baš to što se nisam izlagao naporima možda i dobro ono razmišljam nije došlo do zamora materijala😀
Ko će znati, svaki organizam je različit. U svakom slučaju ja sam već i sa ovim sada prilično zadovoljan. Osećam se kao da sam pre bio bolestan pa sam sad ozdravio. Trebaće naravno puno rada ali ustvari taj rad je i poenta svega, a ako uspem još i da izgledam bolje onda dobro ako ne, opet dobro. Za tri godine koliko treniram uspeo sam ipak da transformišem izgled to vidim tek kad pogledam neku svoju sliku od ranije, ali takodje mislim da bi to izgledalo još upčatljivije da nisam ovoliko visok (187) jer nama visokima treba više mase za iste obime. Ali, osetim već da su mi prirodni hormonski resursi nedovoljni za da dalji napredak pa ću pažljivo da poguram to sa hemijom. Da sam mladji ne bih pomišljao na to, jer gledam recimo svog zeta, on je zajedno samnom počeo da trenira u svojoj 42. godini i ima konstantan i fantastičan napredak iako ne pazi mnogo na ishranu a suplemente jedva da i koristi.

Van mreže Luka Šćepanović

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.013
  • Son of Zeus
    • Instagram
Odg: AAS u starijim godinama
« Odgovor #19 poslato: Decembar 24, 2018, 10:32:12 posle podne »
Ima Stevan od tebe da napravi haos. Bices ko jedan u moju teretanu sto ima 60 a zene od 40 i 35 ga muvaju i salju mu poruke. :D
Meni Vidi Visi