Mart 29, 2024, 03:42:19 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: Nolvadex  (Pročitano 9327 puta)

Van mreže Astronaut

  • Član
  • *
  • Poruke: 40
Odg: Nolvadex
« Odgovor #30 poslato: Oktobar 22, 2020, 08:10:15 posle podne »
Ok, sad idem na vece uh, na 250g pa vam dajem rezultate. Proteini su vec na 2.4-2.7 po kg, valjda je to dovoljno. Masti idu do 70-80g
Druga polovina novembra cu biti u prilici da nabavim testo rol i aswagandu. Razmisljam o kalcijum d-glukarat-u, izoflavonoidu i Coleus Forskohlii. Da ubacim i da li se neki sa nekim od ovih kosi?
Koje kolicine?

Van mreže BOGISHA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 902
  • Sve je to od loseg vina
Odg: Nolvadex
« Odgovor #31 poslato: Oktobar 22, 2020, 09:27:32 posle podne »
Dovoljno ce ti biti aswa ksm i testo rol, imam utisak u vezi tebe da se previse forsiras u zelji da napredujes. Sve je to ok ali treba imati mere i nekad oladiti kapislu i dati telu da prodise. E sad u tome svemu od tolike turaze brzo praznis glikogen pa tako prazan i ako nisi mastan delujes sebi kao da si se uprasio a nisi. Jel telo na 11%bf praznog glikogena odaje utisak kao da ima 17%, slabiji tonus vodenastiji izgled a ti to sve povezujes sa estrogenom i gresis. Pa onda u toj zbunjenosti razmisljas o nekim lekovima, jos vise smanjujes uh toboze goje te i ne dajes telu gorivo i ono iz dana u dan sve vise se pati a ti nazadujes u najboljem slučaju tapkas u mestu.

Van mreže Astronaut

  • Član
  • *
  • Poruke: 40
Odg: Nolvadex
« Odgovor #32 poslato: Oktobar 23, 2020, 01:36:33 pre podne »
Sigurno i jeste tako kako ti kazes. A je li ok dignuti uh na 250g za moju tezinu i da li ih neko vreme drzati tako na svakodnevnoj bazi nebitno od treninga? Ili rotirati u zavisnosti od treninga?
Definitivno cu kad dodjem kuci odraditi kompletne analize i naci mentora jer ovo ne vodi nikuda. Ne mogu da provalim kako moje telo funcionise i ne zelim vise ni da eksperimentisem