Mart 29, 2024, 10:24:33 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: Ciklus  (Pročitano 18442 puta)

Van mreže Bosanac33

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 93
Odg: Ciklus
« Odgovor #30 poslato: Oktobar 01, 2020, 09:07:27 pre podne »
Cekaj jarane na osnovu cega sad ti donosis zakljucke da meni je hemija na no1. i da mi ishrana nije sredjena na osnovu cega to pises? Ili samo zelis ispasti iskusan i kao da djelis misljenja ko personalni trener nakon odredjene 3-4 kure ako i toliko. . . Svaka cast ostalima na komentarima i skonto sam poentu ne treba dodavati nitro na 150Ps auto, nego postepeno dodavati prvo cip, pa turbina, pa izduvni sistem itd itd polako i sigurno da auto ne zariba, samo sto tjelo nije auto da gruhnes 10.000€ odjednom i imas auto za takmicenje nego treba vremena ostajem pri ciklusu ali bez dece i bez prima

Van mreže g0xy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 754
  • Go hard or go home
Odg: Ciklus
« Odgovor #31 poslato: Oktobar 02, 2020, 11:28:59 pre podne »
Odradi ti dobro rezanje kao sto si i planirao,a za hemiju imas jos vremena do tada da to dobro isplaniras.
Sto manji BF,to ces imati bolji i veci anabolicki prozor.Konsultuj vise iskusnih ljudi oko ciklusa,moze to itekako dobro da bude, kada se odaberu prave komponente.S druge strane,moze i da ispadne qrcina zestoka...

Van mreže Bosanac33

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 93
Odg: Ciklus
« Odgovor #32 poslato: Oktobar 02, 2020, 11:38:16 pre podne »
Odradi ti dobro rezanje kao sto si i planirao,a za hemiju imas jos vremena do tada da to dobro isplaniras.
Sto manji BF,to ces imati bolji i veci anabolicki prozor.Konsultuj vise iskusnih ljudi oko ciklusa,moze to itekako dobro da bude, kada se odaberu prave komponente.S druge strane,moze i da ispadne qrcina zestoka...
Zbog toga sam i postavio temu za savjete i drago mi je sto jesam jer sad i sam vidim da bi to previse bilo za pocetak , a guljenje je trenutno u prvom planu, sad sam na rotacijama, eh mislio sam da prije samog ciklusa odradim 30 dana keto, ali koliko se sjecam negdje sam procito na forumu da to nije dobra ideja, svakako jos jednom cu potraziti to objasnjenje ali ako neko zeli i tu napisati jeli dobro ili lose odraditi keto zadnji mjesec bio bi zahvalan

Van mreže BOGISHA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 902
  • Sve je to od loseg vina
Odg: Ciklus
« Odgovor #33 poslato: Oktobar 02, 2020, 02:24:40 posle podne »
Pa keto moze da ti bude poslednji adut u skidanju masnih naslaga, kad iscrpis maksimum pa ostane ono najtvrdokornije salo. E sad kome kako pase nekima odradi odlican posao, dok se neki pate i brljaju sa dijetom. Ako je nisi drzao imas temu ovde pa je pročitaj koristice ti.

Van mreže Bosanac33

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 93
Odg: Ciklus
« Odgovor #34 poslato: Oktobar 02, 2020, 04:54:58 posle podne »
Pronasao sam tu na forumu temu za keto koja je bila odobrena od iskusnijih clanova , 30dana trajanje 6 dana 0 uh 1 dan punjenje sa 200uh , eh sad jel taj primjer pase i za mene ili trebo bi nesto izmjeniti

Van mreže BOGISHA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 902
  • Sve je to od loseg vina
Odg: Ciklus
« Odgovor #35 poslato: Oktobar 02, 2020, 05:40:24 posle podne »
Ja licno se punim kad radim keto prvi put posle 2 nedelje, a to punjenje je individualna stvar, a bas 200 g uh je premalo barem meni.

Van mreže Bosanac33

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 93
Odg: Ciklus
« Odgovor #36 poslato: Oktobar 02, 2020, 06:15:25 posle podne »
Znaci da probam prve dvije sedmice bez punjenja, onda nedeljom malo vise oko 300-350 jer i ja radim na gradjevini znaci dosta trosim

Van mreže BOGISHA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 902
  • Sve je to od loseg vina
Odg: Ciklus
« Odgovor #37 poslato: Oktobar 02, 2020, 06:28:10 posle podne »
Videces i sam po reakciji tela,ako sutra dan ustanes pun i tvrd ko kamen onda je to to.

Van mreže Bosanac33

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 93
Odg: Ciklus
« Odgovor #38 poslato: Oktobar 02, 2020, 06:34:56 posle podne »
Hvala care na savjetima

Van mreže BOGISHA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 902
  • Sve je to od loseg vina
Odg: Ciklus
« Odgovor #39 poslato: Oktobar 02, 2020, 07:30:42 posle podne »
Nema na cemu ipak si ti nas nisi svaba hahaha ;)

Van mreže AleksandarStanisljevic

  • Član
  • *
  • Poruke: 43
Odg: Ciklus
« Odgovor #40 poslato: Oktobar 08, 2020, 05:32:48 posle podne »
Cekaj jarane na osnovu cega sad ti donosis zakljucke da meni je hemija na no1. i da mi ishrana nije sredjena na osnovu cega to pises? Ili samo zelis ispasti iskusan i kao da djelis misljenja ko personalni trener nakon odredjene 3-4 kure ako i toliko. . . Svaka cast ostalima na komentarima i skonto sam poentu ne treba dodavati nitro na 150Ps auto, nego postepeno dodavati prvo cip, pa turbina, pa izduvni sistem itd itd polako i sigurno da auto ne zariba, samo sto tjelo nije auto da gruhnes 10.000€ odjednom i imas auto za takmicenje nego treba vremena ostajem pri ciklusu ali bez dece i bez prima
Ja sam ti samo dao svoje misljenje. A ti kako hoces mozes mene sto se tice i insulin uzeti i hormon rasta. Kako hoces ;D ;D
A trener nisam niti imam neke ambicije za tim, u ovom sportu sam jer ga volim i zivim. A ne da bi mi bio izvor prihoda.


Van mreže Piksi39

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: Ciklus
« Odgovor #41 poslato: Oktobar 22, 2020, 04:48:01 pre podne »
Sad ne znam ako ti je to u planu prvi ciklus ili nije ali...
ako je prvi onda:

-10 sedmica x 500 mg Test..
-od 6 do 10 sedm.. 50 mg Anavar/ na dan..
(klasika prvoga ciklusa najmanje štetna i lako kontolišeš nuspojave
uz ruku ima Adex ako zatreba i napravi plan za dobar PCT -clomid,nolva).

E sad tamo što si napisao previše je sve skupa osobno mrzim Anadrol jer je otrov...
Deca isto previše na 500mg Testa ide 250mg Dece inače se može desit da ti
čuna zaspe :D
teže je kontolirati nuspojave i ako misliš ipak iči sa tim onda poslje mjesec dana
ubaci HCG  jer oporavak če biti mnogo lakši... kad počneš uzimati PCT sa Decom
trebaš 4 sedmice prije prestati a sa Testesteronom 2 sedmice, znači Decu uvjek prestaješ
uzimati 2 sedmice prije Testa...

Poznajem modele rekreativce kao večina nas steroide počinju uzimat tek poslje 35 godina..što je jedino
smisleno drže se jednostavnog ciklusa i ne vidmi potrebe ako nisi profi.. da bi ikad uzimao Anadrol,Tren i ostala
sranja jer stvarno nema smisla... a stari dobar Test uvjek daje željen rezultate kad poštimaš makrote in trening ;)

Sretno!

 

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Ciklus
« Odgovor #42 poslato: Oktobar 22, 2020, 06:05:18 pre podne »
Sad ne znam ako ti je to u planu prvi ciklus ili nije ali...
ako je prvi onda:

-10 sedmica x 500 mg Test..
-od 6 do 10 sedm.. 50 mg Anavar/ na dan..
(klasika prvoga ciklusa najmanje štetna i lako kontolišeš nuspojave
uz ruku ima Adex ako zatreba i napravi plan za dobar PCT -clomid,nolva).

E sad tamo što si napisao previše je sve skupa osobno mrzim Anadrol jer je otrov...
Deca isto previše na 500mg Testa ide 250mg Dece inače se može desit da ti
čuna zaspe :D
teže je kontolirati nuspojave i ako misliš ipak iči sa tim onda poslje mjesec dana
ubaci HCG  jer oporavak če biti mnogo lakši... kad počneš uzimati PCT sa Decom
trebaš 4 sedmice prije prestati a sa Testesteronom 2 sedmice, znači Decu uvjek prestaješ
uzimati 2 sedmice prije Testa...

Poznajem modele rekreativce kao večina nas steroide počinju uzimat tek poslje 35 godina..što je jedino
smisleno drže se jednostavnog ciklusa i ne vidmi potrebe ako nisi profi.. da bi ikad uzimao Anadrol,Tren i ostala
sranja jer stvarno nema smisla... a stari dobar Test uvjek daje željen rezultate kad poštimaš makrote in trening ;)

Sretno!

 

anadrol je otrov, a "clmid, nolva, hcg" nisu (za taj tvoj PCT) i jos PCT posle enhatata i anavara!!!

I zbog toga imamo ljude sa 23 god, na 3g hemije i sa 70 kg tezine



TRAGEDIJA od razmisljanja
obrisati cu ovu glupost naravno, samo da procitas



Van mreže Piksi39

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: Ciklus
« Odgovor #43 poslato: Oktobar 22, 2020, 07:21:59 pre podne »
Ok vise sam ocekiva konstruktivnu debatu i ako sam po vasem misljenju izjavio glupost ispricavam se
mozete slobodno izbrisati post.
Inace ovi forumi su namjenuti medjusobnim izmjenama informacija i  iskustva.
Zanima me zasto je vase misljenje oko PCT tako kriticno?
Hvala i ljep pozdrav

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Ciklus
« Odgovor #44 poslato: Oktobar 22, 2020, 11:07:11 pre podne »
Ok vise sam ocekiva konstruktivnu debatu i ako sam po vasem misljenju izjavio glupost ispricavam se
mozete slobodno izbrisati post.
Inace ovi forumi su namjenuti medjusobnim izmjenama informacija i  iskustva.
Zanima me zasto je vase misljenje oko PCT tako kriticno?
Hvala i ljep pozdrav

Da bi debata bila konstruktivna i argumentovana, mora da se zna ko su ucesnici debate ili argumentovane rasprave.
U ovom slucaju, moje ime je Pedja Petrovic, a ti si kao anonmus dosasao da debatujes kako kaezes
Sve bi to bilo ok (mozda) da iz tvog pistanja ne izivire evidetno provednih nekoliko dana na stranim forumimima gde si "sticao" znanje iz ove oblasti, i nakon nekoliko dana citanja sebe smatras za kompetentnog da bi sa nekim mogao da "argumentovano" pricas kako ti kazes
Nisi izneo ni jedan jedini argument osim nekoliko stvari naucenih random napamet, i njih se sa eng preveo na hrv ijezik i napisao ovde. Dakle, to nije cak ni tvoje MISLJENJE, a daleko od argumettovanih cinjenica vec samo puko prepisivanje sa interneta necega za cega ti u ovom trenutku smatras da je to tako!

Mi smo mnogo puta ovde pricali o tome, a da se ponavljamo svaki put, kada neki novi interent ratnik dodje nakon xx meseci ili gdina, sa indneticnom pricom, pitanjem i slicno - priznati ces da je to uzaludno

Da skratim.

ukoliko zelis argumentovano i konstruktivnu raspravnu, najmanji problme.
Predstavis se punim imenom i prezimenom, okacis neke svoje fotoagrafije, neki profil gde ce se videti tvoj minuli rad, ili na tebi ili na klijentima bilo sta slicno. pa da onda krnemo u argumetnvoano raspravu.

Raspravljati se sa imaginarnim licnostima, cak i o cirkusu korona, je svakako glupo