April 19, 2021, 11:45:42 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
413.658 poruka u 18.375 tema - 20.257 članova - Poslednji član: ackodone
X3MShop banner

Autor Tema: Ishrana  (Pročitano 642 puta)

Na mreži g0xy

• Light Heavyweight Member
  • Go hard or go home
Odg: Ishrana
« Odgovor #15 poslato: Mart 26, 2021, 12:11:55 posle podne »
Mada da ti kazem jednu stvar,izgledas bolje od 50% vezbaca po teretanama,sto znaci da imas dobru genetiku i konstituciju.Da bi sebe nadogradio i dostigao genetski maksimum,moras skinuti sve to salo kako bi promenio hormonsku sliku koju sada imas,odnosno povisio testosteron i uklonio enzime aromataze iz sala (salo = estrogen u +,a testosteron u -).
Kada bi se spustio na oko 10% bf,iznenadio bi se koliko je to mala kolicina misica,koja sada u tako zalivenom stanju izgleda 5x veca nego sto jeste  :)
Sudeci po ovim slikama,tvoj bf trenutno je oko 25%,s tim sto se tu ne vidi i visceralno salo,koga svakako imas u dobroj meri,kao i salo koje ti se nalazi u srednjem i donjem delu ledja.Znaci ne jos malo da skines pa na masu,nego je pred tobom veoma dugacak put,da bi prvo dostigao anabolicki prozor,kada ce organizam poceti da gradi misic,a ne da visak salje u energetske zalihe.
U ovom sadasnjem stepenu telesne masnoce,nemas nikakve sanse da gradis misic,vec ce ti sav suficit otici u salo.
« Poslednja izmena: Mart 26, 2021, 12:22:59 posle podne g0xy »

Van mreže Nuatilus

• Član
  • *
« Odgovor #16 poslato: Mart 26, 2021, 03:36:30 posle podne »
Mada da ti kazem jednu stvar,izgledas bolje od 50% vezbaca po teretanama,sto znaci da imas dobru genetiku i konstituciju.Da bi sebe nadogradio i dostigao genetski maksimum,moras skinuti sve to salo kako bi promenio hormonsku sliku koju sada imas,odnosno povisio testosteron i uklonio enzime aromataze iz sala (salo = estrogen u +,a testosteron u -).
Kada bi se spustio na oko 10% bf,iznenadio bi se koliko je to mala kolicina misica,koja sada u tako zalivenom stanju izgleda 5x veca nego sto jeste  :)
Sudeci po ovim slikama,tvoj bf trenutno je oko 25%,s tim sto se tu ne vidi i visceralno salo,koga svakako imas u dobroj meri,kao i salo koje ti se nalazi u srednjem i donjem delu ledja.Znaci ne jos malo da skines pa na masu,nego je pred tobom veoma dugacak put,da bi prvo dostigao anabolicki prozor,kada ce organizam poceti da gradi misic,a ne da visak salje u energetske zalihe.
U ovom sadasnjem stepenu telesne masnoce,nemas nikakve sanse da gradis misic,vec ce ti sav suficit otici u salo.
Hvala na odgovoru i savjetima...Svjestan sam i sam da ovde ima još puno posla i da treba dosta vremena...Nastaviću ovako do daljnjeg, samo sa malim povećanjem proteina. Posle doručka sam ubacio zeleni čaj sa cimetom, a još ću ubaciti tokom dana brokoli ili španać. Zanima me da li bi postepeno trebao da dizem hidrate pa da ih spuštam ili da ostavim kako je trenutno, a isto me zanima da li predstavlja problem to što za pečenje koristim suncokretovo ulje ali u malim količinama? Hvala

Van mreže Pedja_Petrovic

• Admin
  • Super-heavyweight Member
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
« Odgovor #17 poslato: Mart 28, 2021, 08:14:02 pre podne »
Trener stavlja u rezim telo klijenta a ne svoje... tu mnogi prave greske sa savetima. Nisu svi za taj posao, a rade ga zbog love iskljucivo...

zbog love!??!?!?

NA LOMACU!!!
rade iz ljubavi i zele da prenesu znanje jer drugi ne znaju nista!!

Van mreže pirat

• Super-heavyweight Member
« Odgovor #18 poslato: Mart 28, 2021, 08:24:44 pre podne »
Da da da to mi je omiljeno kada ti kazu -ja od ovoga nemam nista, radim iskljucivo zbog ljubavi hahhaha  ;D tada znas sigurno zbog cega radi, hvataj put brzo preko livade, polja, kroz sumu,dok nije kasno...