April 19, 2024, 01:07:32 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: Ishrana  (Pročitano 8767 puta)

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: Ishrana
« Odgovor #45 poslato: Jul 12, 2021, 10:44:11 posle podne »
Pa klasicnu krvnu sliku, enzime jetre, secer, masti mozda najbitnije. Jesi imao nekih problema ranije? Nemoj da se uplasis ako ti nalaz pokaze malo da si dehidriran, eritrociti na donjoj crti leukociti i slicno... to recimo moze da se desi... alkalna fosfataza da malo skoci od treniranja...

Van mreže Nautilus

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
Odg: Ishrana
« Odgovor #46 poslato: Jul 12, 2021, 10:51:09 posle podne »
Pa klasicnu krvnu sliku, enzime jetre, secer, masti mozda najbitnije. Jesi imao nekih problema ranije? Nemoj da se uplasis ako ti nalaz pokaze malo da si dehidriran, eritrociti na donjoj crti leukociti i slicno... to recimo moze da se desi... alkalna fosfataza da malo skoci od treniranja...
Nisam imao hvala Bogu nikakvih problema, a i inače se nisam nikad bolje osjećao nego sad na clean ishrani i ovoj kilazi.
Provjeriću svakako ovo što si naveo. Hvala

Van mreže Nautilus

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
Odg: Ishrana
« Odgovor #47 poslato: Jul 28, 2021, 05:26:59 posle podne »
Odradjen poslednji trening u ovom mjesecu, za koji dan odoh na more..nadam se da se neću puno zamastiti.Biću nekih 5-6 dana, pa kad se vratim mislio sam otprilike do 15og avgusta nastaviti kako sam prije da izbacim višak vode pa onda postepeno dizati kalorije i polako ulaziti u suficit...Mislio sam bulk otprilike odraditi od 6-8 sedmica pa opet da idem u deficit...
I još nesto sto sam primjetio kako sam spustio bf, kuglice po tijelu koje su počele da se vide..koliko sam uspjeo na internetu da saznam da su to mastna tkiva...(u prsima,iznad lakta,koljena) nista znacajno valjda.

Pocetak:100KG
Trenutno stanje: 77KG

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: Ishrana
« Odgovor #48 poslato: Jul 28, 2021, 05:30:11 posle podne »
benigni tumori :) dobro si se ogulio... ti bese imas negde oko 190? dobar ti je plan...
« Poslednja izmena: Jul 28, 2021, 05:32:18 posle podne pirat »

Van mreže Nautilus

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
Odg: Ishrana
« Odgovor #49 poslato: Jul 28, 2021, 05:55:10 posle podne »
Ako sam dobro pročitao da je dobroćudan tumor koji ne stvara zdravstvene probleme, njegovo hirurško uklanjanje se preporučuje samo kada je veliki i kada pritiska neke važne organe.
Da oko 190, samo razmisljam kako bi koncipirao u kojem procentu da uzimam proteine,hidrate i masti...
Pošto mi je genetika takva da se brzo mastim i da stomak vodu povlači..Razmisljao sam mozda saradnju sa Stevanom kada krenem bulk...

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: Ishrana
« Odgovor #50 poslato: Jul 28, 2021, 06:11:28 posle podne »
ako nisi nista roknuo u sebe osim dijete i treninga, realno, ti imas ok metabolizam, samo si se zapustio, i fali ti mesa... siguran sam da si sada ko plazma tv s boka...tako da s koliko god uh pocinjes, ti mozes lagano da ides 150-160 g proteina, ubaci dobar arsenal suplementacije, whey i eaa, kredza, Stevdza svakako, pogotovo ako hoces da se malo igras sa hemarom :D

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Ishrana
« Odgovor #51 poslato: Jul 28, 2021, 06:40:41 posle podne »
odlican!!

Van mreže Nautilus

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
Odg: Ishrana
« Odgovor #52 poslato: Jul 28, 2021, 06:58:46 posle podne »
ako nisi nista roknuo u sebe osim dijete i treninga, realno, ti imas ok metabolizam, samo si se zapustio, i fali ti mesa... siguran sam da si sada ko plazma tv s boka...tako da s koliko god uh pocinjes, ti mozes lagano da ides 150-160 g proteina, ubaci dobar arsenal suplementacije, whey i eaa, kredza, Stevdza svakako, pogotovo ako hoces da se malo igras sa hemarom :D
Naravno, samo dijeta i trening...Hvala Pirat za savjete!

odlican!!
Hvala Pedja, mnogo znači takav kompliment od tebe..

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: Ishrana
« Odgovor #53 poslato: Jul 28, 2021, 07:27:27 posle podne »

Citat
Naravno, samo dijeta i trening...Hvala Pirat za savjete!

onda se ne brini , metabolizam te i dalje dobro drzi, ali ne bi bilo pozeljno da ides vise u onakve teskase...


Van mreže Nautilus

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
Odg: Ishrana
« Odgovor #54 poslato: Avgust 12, 2021, 09:15:09 posle podne »
Vratih se sa mora, planirao sam da ću se vratiti sa nekih 80-81KG ali sam se vratio sa 74,5KG zbog trovanja sa hranom...katasrofa...
Plan je od ponedjeljak da krenem sa treninzima, pa sad polako uzimam suplementaciju...ima li neko nešto konkretno da preporuči...kreatin sam prije uzimao optimium i labradu...jesu ok neki od ova dva?

Van mreže BOGISHA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 902
  • Sve je to od loseg vina
Odg: Ishrana
« Odgovor #55 poslato: Avgust 13, 2021, 08:46:04 pre podne »
Imas THE  i kredzu i whey,povoljnije je dosta, a to sto si malo dehidrirao i izgubio vode nista strasno, probiotici i doce sve na svoje.

Van mreže Nautilus

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
Odg: Ishrana
« Odgovor #56 poslato: Oktobar 11, 2021, 08:34:46 posle podne »
Drugi mjesec
85KG


Van mreže Nautilus

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
Odg: Ishrana
« Odgovor #57 poslato: Oktobar 11, 2021, 08:37:06 posle podne »
85