Mart 29, 2024, 10:14:15 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: Savet sta dalje?  (Pročitano 15373 puta)

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: Savet sta dalje?
« Odgovor #45 poslato: Septembar 17, 2021, 11:10:22 pre podne »
 Ma jok i da jeste, tebi to ne smeta ocigledno. Vodi racuna o formi i tehnici... Postepeno sa kilazama i sve ok

Van mreže Jogzy

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 162
Odg: Savet sta dalje?
« Odgovor #46 poslato: Septembar 17, 2021, 11:15:40 pre podne »
Ma jok i da jeste, tebi to ne smeta ocigledno. Vodi racuna o formi i tehnici... Postepeno sa kilazama i sve ok

Hvala Pirat! Cepam onda ovako i sto se tice i ishrane jos sigurno 2-3 nedelje pa se javljam da vidimo stanje....

Van mreže Jogzy

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 162
Odg: Savet sta dalje?
« Odgovor #47 poslato: Oktobar 01, 2021, 10:40:02 posle podne »
Idemo mali update. Skoro tri nedelje od proslih slika samo sto smo bili kuci nesto malo bolesni pa sam preskocio par treninga i ishrana njije bila bas bas full ali uglavnom sam postovao. Kilaza je i dalje oko 73-4kg tu se krece. Definitivno je stalo tu mada vaskularnost kao da je sve bolja a mozda se i tripujem.

Da li da uradim neki reset? Malo da batalim rotaciju da krenem sad sa unosom 150g uh 150g prot i do 100g masti. Sto bi me stavilo u blagi suficit. Kao neki mini bulk.... Da li to ima ikakvog smisla? Ili trebam nesto drugacije?

https://ibb.co/XbTX9QV
https://ibb.co/nDgf2Dk
https://ibb.co/dJymz4M
https://ibb.co/D4sHkv2
https://ibb.co/7tdcsQJ

Van mreže Sensei79

  • Član
  • *
  • Poruke: 49
Odg: Savet sta dalje?
« Odgovor #48 poslato: Oktobar 02, 2021, 08:38:59 pre podne »
Dobar, dobar..

Van mreže Jogzy

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 162
Odg: Savet sta dalje?
« Odgovor #49 poslato: Oktobar 02, 2021, 11:59:14 pre podne »
Dobar, dobar..

Hvala brate trudim se  8) 8) 8)

Van mreže Jogzy

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 162
Odg: Savet sta dalje?
« Odgovor #50 poslato: Oktobar 10, 2021, 03:47:17 posle podne »
Ipak sam i dalje na rotacijama 0-150-75-75-0-150-150 probao sam par dana fiksni unos od 150uh i odmah je kilaza krenula na gore pa sam se vratio na rotaciju. Panika me je uhvatila da nije salo. Moguce i da je samo voda ali nisam hteo da rizikujem. Osecam se dobro na rotaciji i kilaza se stabilizovala na nekih 73-4kg.

Vaskularnost na rukama i ramenima mi je super ali vidim da zadrzavam jos sala na donjem delu ledja i tom donjem delu. Verovatno i na nogama jer su i dalje nekako ravne-zalivene nema odvajanja kao na rukama. A verovatno nogama fali i mase jos da bi se to videlo.

Sto se tice stomaka bas nisam zadovoljan. Skinuo sam brdo sala ali trbusnjaci jos ni na vidiku. Imam genetski bas bas los trbusni zid i tu verovatno nema puno pomoci. Ali bar mi je struk uzak pa mi daje onaj V izgled i to malo vadi situaciju... ;D

Verovatno je i to to u sustini sto mogu natural da izvucem sa mojom genetikom..... Sledeci korak moze da mi bude jedino neka manja kura i to ako resim sam reko da cu da angazujem Stevana necu sam da eksperimentisem nista. Ali to tek na prolece negde najvise zbog finansija tesko pre da moze....

Ako imate neku sugestiju za ishranu pucajte! :) Tu sam da ucim.....

Van mreže Jogzy

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 162
Odg: Savet sta dalje?
« Odgovor #51 poslato: Januar 17, 2022, 01:01:36 posle podne »
Pozdrav ljudi imao sam malu pauzu u trenranju jer sam se razboleo i to bukvalno dva puta. Samo sta sam se vratio u teretanu opet me je spucalo. Elem prosle pauze nekih mesec dana prosle nedelje sam krenuo opet u akciju.

Zbog posla sam morao da pomerim trening ujutru pre posla. I sad imam jedno pitanje posto sam par treninga prosle nedelje odradio na prazan stomak i primetio sam da sam osetno slabiji ujutru. Da li je pametno da ubacim pre treninga ovako...

08:30   50g rizinog griza i 30g Amino whey
09:00   trening
10:30   50g Amino whey i 10g dekstroze
11:00   4 jaja + 60g ovsenih sa 200g jogurta i 50g malina

Ostalo mi je standardno ali me zanima da li je ok rizin griz i protein pre treninga? Prosle nedelje mi je bilo isto ovako samo bez prvog obroka. Uskoro cu i neke novije slike forme....

Van mreže midzi

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 318
Odg: Savet sta dalje?
« Odgovor #52 poslato: Januar 17, 2022, 01:13:43 posle podne »
Pozdrav ljudi imao sam malu pauzu u trenranju jer sam se razboleo i to bukvalno dva puta. Samo sta sam se vratio u teretanu opet me je spucalo. Elem prosle pauze nekih mesec dana prosle nedelje sam krenuo opet u akciju.

Zbog posla sam morao da pomerim trening ujutru pre posla. I sad imam jedno pitanje posto sam par treninga prosle nedelje odradio na prazan stomak i primetio sam da sam osetno slabiji ujutru. Da li je pametno da ubacim pre treninga ovako...

08:30   50g rizinog griza i 30g Amino whey
09:00   trening
10:30   50g Amino whey i 10g dekstroze
11:00   4 jaja + 60g ovsenih sa 200g jogurta i 50g malina

Ostalo mi je standardno ali me zanima da li je ok rizin griz i protein pre treninga? Prosle nedelje mi je bilo isto ovako samo bez prvog obroka. Uskoro cu i neke novije slike forme....
Moj savet ako ti ovsene ne prave problem njih bi ubacio kao obrok pre treninga zajedno sa whey proteinom, dodao bih badem/orah i jos 30/40g crvenog voca.
Opciono kakao + kokos brasno.
Ili ovsene + jaja
Posle shejka sa proteinom i dekstrozom jedi meso belo i pirinac klasika uz neku salatu. Moze i kasika maslinovog.

Van mreže Jogzy

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 162
Odg: Savet sta dalje?
« Odgovor #53 poslato: Januar 17, 2022, 04:29:09 posle podne »
Ne prave mi problem ovsane cak ih i super varim. Nego me je brinulo sto se duze vari a to je bukvalno odmah pred trening. Pa sam zbog toga mislio prvo pirincani griz jer se verovatno vari instant. Ali ok mozda je ovo i logicnije kako si napisao. Hvala brate

Van mreže midzi

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 318
Odg: Savet sta dalje?
« Odgovor #54 poslato: Januar 17, 2022, 05:37:57 posle podne »
Ne prave mi problem ovsane cak ih i super varim. Nego me je brinulo sto se duze vari a to je bukvalno odmah pred trening. Pa sam zbog toga mislio prvo pirincani griz jer se verovatno vari instant. Ali ok mozda je ovo i logicnije kako si napisao. Hvala brate
Uvek mozes da sameljes ovsene, napravis neku kombinaciju.
Kolicinu prilagodis sebi, to tvoj stomak najbolje zna.
Nema na cemu drug 💪

Van mreže Jogzy

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 162
Odg: Savet sta dalje?
« Odgovor #55 poslato: Februar 16, 2022, 01:37:42 posle podne »
Ako moze neki komentar na krvnu sliku. Ubacio sam uz ovu osnovnu i testosteron i progesteron. Mozda sam mogo i kortizol da stavim ali se nisam setio tamo na licu mesta. Da dodam da sam do pre par dana bio na antibioticima jer sam imao upalu sinusa. Ali sad sam se vratio treniram bila je neka kratka pauza od 10-tak dana.

U attachmentu je krvna slika

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: Savet sta dalje?
« Odgovor #56 poslato: Februar 16, 2022, 01:43:18 posle podne »
sve ok , pojacaj unos vode samo

Van mreže Jogzy

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 162
Odg: Savet sta dalje?
« Odgovor #57 poslato: Februar 16, 2022, 01:45:11 posle podne »
sve ok , pojacaj unos vode samo

Hvala Pirat.

Van mreže Jogzy

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 162
Odg: Savet sta dalje?
« Odgovor #58 poslato: Februar 16, 2022, 01:52:27 posle podne »
Inace sam ja ranije imao uvek malo holesterol preko granice i trigliceride. Nije to bilo sad mnogo poviseno ali je bilo. Od kad sam sredio ishranu i to mi se sredilo a i pritisak mi je u nekoj normali Sad kad merim bude negde 120+ sa 80+ a ranije je bilo za po 20 jedinica vise. Cak sam dva puta nosio i holter i prepisali su mi neki blagi lek. Koji nisam krenuo da pijem nego sam se bacio ozbiljnije na ishranu. U svakom slucaju dosta sam popravio stanje samo slusajuci vase savete ovde. Veliko HVALA!

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: Savet sta dalje?
« Odgovor #59 poslato: Februar 16, 2022, 02:57:15 posle podne »
nema na cemu, gledaj da ne budes u deficitu sa Mg