Mart 28, 2024, 05:47:49 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.945 članova - Poslednji član: Fredgor
X3MShop banner

Autor Tema: Kaže žena kriza srednjih godina :P  (Pročitano 12613 puta)

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: Kaže žena kriza srednjih godina :P
« Odgovor #60 poslato: Februar 14, 2022, 07:58:34 posle podne »
Kada bi znao istoriju Dymatiza , pisao bi na nos to sto si popio... a klincu da dajes nesto da pljuje, lepo reci ne svidja mi se i cao, ne moras kupovati niko te ne tera
« Poslednja izmena: Februar 14, 2022, 08:00:16 posle podne pirat »

Van mreže cula

  • Član
  • *
  • Poruke: 28
Odg: Kaže žena kriza srednjih godina :P
« Odgovor #61 poslato: Februar 14, 2022, 08:02:37 posle podne »
Iskreno ne znam, ali ima nešto gorko na kraju.
Zato sam i pitao treba li tako sa tim ukusom.
Mali je, pa reaguje kao dete. Jbg sad
Stariji eksirao meru i kaže dobro je, malo gorci 😊

Znam da su dymatize koristili gmo, ako nisu još nešto radili pored toga.
« Poslednja izmena: Februar 14, 2022, 08:30:10 posle podne cula »

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: Kaže žena kriza srednjih godina :P
« Odgovor #62 poslato: Februar 14, 2022, 08:29:19 posle podne »
heh gmo.. bili ljudi na sudu par puta... razdvajali robu i sirovine za evropsko i usa trziste... Slovenac zaspo za mesalicom, smucko malo vise kakaa, mozes da stavis u kafu ujutru ako nije dovoljno gorka i vozi... bitno da nije kafa iz coffie dreama, e to ti je vec test za zeludac koliko moze...

Van mreže Jogzy

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 162
Odg: Kaže žena kriza srednjih godina :P
« Odgovor #63 poslato: Februar 14, 2022, 10:23:35 posle podne »
Meni je taj ukus najjaci. Ja jos dodajem kakao ili cimet u njega ali ja volim gorke cokolade. Mogu bez problema da jedem ono 80-90% kakao cokolade. Koje moja zena ne bi ni probala :D. Jebiga sve stvar ukusa. Dekstroza ce malo da zasladi pa nece toliko da se oseca. A i ko pije to brate zbog ukusa, kad pomesam bilo koji ukus sa dekstrozom i cimetom ono ga sjebe al jebiga.... Nije jagnjetina pa da mi bude zao sto sjebe ukus :D :D :D :D

Van mreže Fabio Capello

  • Član
  • *
  • Poruke: 46
Odg: Kaže žena kriza srednjih godina :P
« Odgovor #64 poslato: Februar 14, 2022, 10:34:42 posle podne »
Iz kog bi razloga dao preko 8 soma za Iso Fuji 2kg
Kada imas The Nutrition 3.5 kg za 6 soma.?! Nesporan je kvalitet Yamamoto, ali kakvu tebi to razliku pravi, The Nutrition nije smeće.  Mislim tvoje pare, tvoja stvar, ali nećeš ti da osetiš nikakvu razliku .

Van mreže cula

  • Član
  • *
  • Poruke: 28
Odg: Kaže žena kriza srednjih godina :P
« Odgovor #65 poslato: Februar 14, 2022, 10:35:34 posle podne »
Znaci jeste gorak, nije problem ukus, samo mi je bilo čudno što je gorak do sada svi bili slatki.
Sabicu ga, sad dal mi se svidja ili ne nebitna priča.

Bitno je da sam promenio navike, jedem zdravo, aktivan sam, dobro se osećam. Kontam da su ti izolati za ozbiljniju priču, i da je meni the sasvim dovoljan.
Ali pirat i pedja su rekli isolat, sigurno postoji razlog.

« Poslednja izmena: Februar 14, 2022, 11:21:20 posle podne cula »

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: Kaže žena kriza srednjih godina :P
« Odgovor #66 poslato: Februar 14, 2022, 10:43:58 posle podne »
Kakao brate, iskren da ti budem to je najprirodnija cokolada koju sam probao, ovo ostalo su pre neki sladoledi i nutele... to ti ameri i prave, da sve bude slatkasto, zato je ON krcat laktozom, tek na onom hydrowhey dobijes neku lactose free opciju

Van mreže cula

  • Član
  • *
  • Poruke: 28
Odg: Kaže žena kriza srednjih godina :P
« Odgovor #67 poslato: Februar 17, 2022, 10:47:07 pre podne »
Imam jedno pitanje, kažete po forumu da se ide dok se ne vide trbušnjaci, sto je manji bf biće kvalitetnija masa.
Sad u mom slučaju, stomak je najveci, sve ostalo je aj da kažem mršavo, nogice, ručice.
Ako budem skidao stomak da se vide trbušnjaci nece ostati od mene nista, imacu tipa 70kg.
Do koliko kg da idem sa dijetom, jer nema šanse da mi se vide trbušnjaci u skorije vreme.

Evo moja tabela namirnica, gde je potrebno da upisete gramaže ili komade hrane koje ste uneli tokom dana ona automatski računa sve ostalo.
Sve tabove možete obrisati sem Leteća tabela i Tabela kalorija.
Ako je potrebno nešto da dopunim ili ispravim slobodno recite.

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: Kaže žena kriza srednjih godina :P
« Odgovor #68 poslato: Februar 17, 2022, 11:29:18 pre podne »
pa ovo nije normalno ni dobro, jebes mi sve... ti nisi realno normalan, stvarno imas krizu srednjih godina, zena te dobro provalila, ne samo sto sa ovakvim pristupom NECES nista uraditi, nego i sledi ti ubrzo ludara...

Citat
Ako budem skidao stomak da se vide trbušnjaci nece ostati od mene nista, imacu tipa 70kg.
Do koliko kg da idem sa dijetom, jer nema šanse da mi se vide trbušnjaci u skorije vreme.

druze, odmah cu da ti prelomim , da ne ispadne da ti to niko nije rekao , a rekao ti je vec, ali tebe zabole kurac jer si  zacrtao nesto izgleda neminovno...

TI SA 4 BANKE, I SA OVAKVOM FIZIKALIJOM, NE MOZES DA SE "POPLOCAS" PRIRODNIM PUTEM, MA NE DA NE MOZES, NEGO TEORETSKE SANSE NEMA, TEBI TREBA NEKA MAKAR DVA DO TRI DOBRO ISPLANIRANA CIKLUSA DA TO NA NESTO LICI,   ALI ZATO MOZES DA:

1.SE OZBILJNO POVREDIS, IZBACIS PAR DISKOVA IZ LEZISTA, POTROSIS HRSKAVICU DA TI TREBAJU POSLE PROTEZE DA HODAS.

2. DOZIVIS NERVNI SLOM TOKOM DIJETA

3. POLUPAS HORMONSKI STATUS ITD...

majke mi , bolje da kupis motor....

e sada ide ono glavno:

znaci nakon sto smo SKAPIRALI sta NE MOZE, ajde da pricamo onome sto MOZE!

ti mozes da skines taj visak sala, ne moras da se ispostis do 70 kila, jer ces unisititi hormonski panel, ono test u kurcu, kortizol sky level, zarad insulinske osetljivosti ?? i da povecas normalan misicni tonus i to radom u  TERETANI!!!!

mozes da zivis NORMALAN zivot, da radis 3, 4 treninga nedeljno, pazis sta jedes, i da planiras faze nekih blagih deficita, i suficita... a to da se poplocas kako si ti zamislio, to "malo ", to zaboravi, sta ti mislis da oni recimo- posto si visok, kosarkasi ili fudbaleri, imaju trbusni zid poplocan samo sto su mrsavi? druze to je rad na coru CELOG zivota, citaj CELOG  zivota, ti da skines kako si rekao na 70 kg opet ti se nece videti ni jedan jedini trbusnjak, imaces ko oni cigancici sto brljaju po kontejneru stomacic sa rebarcima...

znaci sada ozbuiljno , pametu glavu... pisano ti je ovo ovde vec par puta, Pedja te je dobro "namirisao" jbg iskusniji covek, da ne kazem DEDA zna hahahahahha :)

pazi sta radis, hrani se sto bolje i treniraj prvo redovno jedno godinu, dve, BEZ ovolike opsednutosti detaljima... ovakve tabele prave i rade profesionalci kada izlaze pred show da bi znali kako su tempirali forme... i to onaj sam vrh bb profija...


« Poslednja izmena: Februar 17, 2022, 11:40:25 pre podne pirat »

Van mreže cula

  • Član
  • *
  • Poruke: 28
Odg: Kaže žena kriza srednjih godina :P
« Odgovor #69 poslato: Februar 17, 2022, 12:30:00 posle podne »
Citat: pirat
pa ovo nije normalno ni dobro, jebes mi sve... ti nisi realno normalan, stvarno imas krizu srednjih godina, zena te dobro provalila, ne samo sto sa ovakvim pristupom NECES nista uraditi, nego i sledi ti ubrzo ludara...

Polako bre pirate, sta si zapenio odmah, kakva kriza to je zajebancija. Daleko sam od ludare, druze imam drugih preokupacije u zivotu, trening je usput, ali visokog prioriteta.
Citat: pirat
Citat
Ako budem skidao stomak da se vide trbušnjaci nece ostati od mene nista, imacu tipa 70kg.
Do koliko kg da idem sa dijetom, jer nema šanse da mi se vide trbušnjaci u skorije vreme.

druze, odmah cu da ti prelomim , da ne ispadne da ti to niko nije rekao , a rekao ti je vec, ali tebe zabole kurac jer si  zacrtao nesto izgleda neminovno...

TI SA 4 BANKE, I SA OVAKVOM FIZIKALIJOM, NE MOZES DA SE "POPLOCAS" PRIRODNIM PUTEM, MA NE DA NE MOZES, NEGO TEORETSKE SANSE NEMA, TEBI TREBA NEKA MAKAR DVA DO TRI DOBRO ISPLANIRANA CIKLUSA DA TO NA NESTO LICI,   ALI ZATO MOZES DA:

1.SE OZBILJNO POVREDIS, IZBACIS PAR DISKOVA IZ LEZISTA, POTROSIS HRSKAVICU DA TI TREBAJU POSLE PROTEZE DA HODAS.

2. DOZIVIS NERVNI SLOM TOKOM DIJETA

3. POLUPAS HORMONSKI STATUS ITD...

majke mi , bolje da kupis motor....
Ovo je bilo moje pocetnicko razmisljanje, jer mi je nenormalno da se ja sa ovom visinom spustim na 70kg, zato sam i pitao dokle da idem, po meni 85kg, pa suficit.
Necu se povrediti, ne silim, ne preterujem, razmisljam sta radim.
Ovo za hormone ne znam, ali whey glutamin i testorol mogu da mi naude?
Cista ishrana + vitamini takodje?
Ja se u zivotu nisam bolje osecao nego sad, kako radim po smernicama odavde.



Citat: pirat
e sada ide ono glavno:

znaci nakon sto smo SKAPIRALI sta NE MOZE, ajde da pricamo onome sto MOZE!

ti mozes da skines taj visak sala, ne moras da se ispostis do 70 kila, jer ces unisititi hormonski panel, ono test u kurcu, kortizol sky level, zarad insulinske osetljivosti ?? i da povecas normalan misicni tonus i to radom u  TERETANI!!!!

mozes da zivis NORMALAN zivot, da radis 3, 4 treninga nedeljno, pazis sta jedes, i da planiras faze nekih blagih deficita, i suficita...
Brate pirate upravo ovo i radim...


Citat: pirat
znaci sada ozbuiljno , pametu glavu... pisano ti je ovo ovde vec par puta, Pedja te je dobro "namirisao" jbg iskusniji covek, da ne kazem DEDA zna hahahahahha :)
Ne razumem sta me je namirisao?
Nemam osecaj zo ovu pricu i znanje, naravno da ne, zato sam ovde, zato i lupim tako sa nekim pitanjem.
Ali opet imam zdrav razum, kakvih 70kg, bolest... to je bilo figurativno.

Citat: pirat
pazi sta radis, hrani se sto bolje i treniraj prvo redovno jedno godinu, dve, BEZ ovolike opsednutosti detaljima... ovakve tabele prave i rade profesionalci kada izlaze pred show da bi znali kako su tempirali forme... i to onaj sam vrh bb profija...

Pazim pirate, svaki pokret mi je odmeren i pripremljen, ipak vucem ovo stanje kicme petnestak godina, imam iskustva tu.
Lepo jedem, lepo treniram. Jedino izvedba vezbi nije kako treba, ali to cu skontati vremenom.
Motivacija mi je ogromna. Ja sam prezadovoljan svim sto sam uradio do sada.
Jbt ni ne merim porcije jedem od oka :D

Usao sam u te tabele i brojke da bih shvatio o cemu se radi ovde.
Zamisli ja pocetnik citam temu 1.2.3. i sam sa sobom krecem u istrazivanje svega vezanog za bb.
Sad 5 meseci kasnije, znam kako trebam da jedem, sta valja sta ne, kako da protumacim namirnice itd.
Da nisam bauljao sa tabelama makrosima i matematikom qrac bi shvatio...



« Poslednja izmena: Februar 17, 2022, 12:46:13 posle podne cula »

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: Kaže žena kriza srednjih godina :P
« Odgovor #70 poslato: Februar 17, 2022, 12:56:34 posle podne »
pogledaj kakva pitanja ti postavljas, cemu tolika analitika, cemu toliko histerije oko jednog whey-a , pisanje tabeli...
niko ne peni, nego si ti providan , da dalje ne mozes biti...  i zalazis u bespotrebne stvari... dobro ti je sve napisano, JAKO DOBRO, a ti shvati to kako hoces, poz



Van mreže cula

  • Član
  • *
  • Poruke: 28
Odg: Kaže žena kriza srednjih godina :P
« Odgovor #71 poslato: Februar 17, 2022, 02:36:35 posle podne »
Hvala svima na svim smernicama, ali ovo tj. ovakav vid komunikacije je ipak van moje lige.
Nisam došao ovde da se raspravljam i ubedjujem, već da učim i budem što bolji fizički i psihički.
Stoga neću više postovati u mojoj temi, jer šta god da napišem ne valja i shvata se bukvalno ili na pogrešan način.
A kad pitam za suplemenata iju šta da uzmem povoljnije niko nista.
Dok kad figurativno kažem da treba da imam 70kg da bi se videli Trbusnjaci, kao prst u oko da sam gurnuo nekom...
Pa ispadam nenormalan, za ludnicu itd.
Pozdrav svima, hvala jos jednom na ukazanim greškama i savetima. Dalje teram sam. Može lock.
« Poslednja izmena: Februar 17, 2022, 02:51:59 posle podne cula »

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: Kaže žena kriza srednjih godina :P
« Odgovor #72 poslato: Februar 17, 2022, 03:30:39 posle podne »
nemoj to da radis,to nije korektno sa tvoje strane, ni prema tebi (da izlazis iz teme postavaljajuci sebe u ulogu neke zrtve), a nije ni prema nama, koji smo izdvojili svoje vreme da tebi ukazemo na problematiku koju imas.
Uostalom takav stav, da ne upotrebim neki konkretniji izraz, se kosi sa onim sto ti zelis da postignes:

Citat
Nisam došao ovde da se raspravljam i ubedjujem, već da učim i budem što bolji fizički i psihički.

Nikome ti nisi "ubo prstom u oko", dobio si konkretne savete kao da pristupis PRAVILNO celoj prici s obzirom na tvoje godine, staz u teretani i iskustvo.

a ono sto ne mozes da shvatis, a to je sigurno, kao po Marfijevom zakonu, da toliko opterecivanje materijom nije dobro kada je u pitanju promena koju ti treba da napravis.

ZASTO? pa zato sto tim stalnim analitikama, dal je protein gorak, dal sam uneo dovoljno kalorija, do koliko treba da smrsam i slicno, i citanjem postova koji stoje ovde pre isusa hrista ti samog sebe kao i mnogi koji to rade, SABOTIRAS

tebi je stvar vrlo prosta i ono sto niko nece da procita na forumu je sledece:

1. Izracunas TDEE
2. Izaberes kalorijski unos po potrebi
3. Krenes da unosis sto cistiju hranu da zadovoljis taj kalorijski unos
4. Treniras kvalitetno 4 dana u nedelji

pa sada dalje gledas, sta se desilo recimo na 2 , 3 nedelje sa tvojim telom? jel treba da smanjim uh ? masti? otkud znam? mozda ce tebi kao vecini i kalorijskom balansu vec da ode u pocetku voda, nesto mast ako si pomenio makrose? KO TO MOZE DA TI KAZE JBT? GDE TI TO MOZES DA PROCITAS?? AJDE KAZI MI GDE? OSIM AKO NE PROBAS SAM PA VIDIS KAKO IDE... da spustis kile? ti nisi dobrim treningom ni probudio jos misicno tkivo a spustao bi dole kilazu ? cime? nakon mesec dana? ajde malo razmisli...
ne verujem da ovo pisem, ali koliko vi ljudi provedete vremena u PLANIRANJU i ANALITICI, da ne stignete od toga ni da probate pola stvari, i tu nastaje HAZARD, ulazis u stanje gde nista ne znas i ne znas kako ces dalje... jer nisi ni poceo kako treba.

Evo tebi challenge, izdvoj 2 meseca da treniras u TERETANI NA MASINAMA 3-4 puta nedeljno i jedes da zadovoljis kalorijsku potrosnju, ma neka bude i po osecaju, do jedan cheat meal nedeljno - NE VISE! ostalo slozeni uh i cisti makrosi, zdrave masti, protein 1,7 do 2 g to znas i sam, pisao si tabele. do tada zaboravi na forum, bilo kakvo istrazivanje podpitanja i ostalo. Samo jedi i treniraj i ogranizuj sebi dobar SAN. Gledaj sta ce se desiti za ta dva meseca pa dodji na forum da prodiskutujemo...
poz





Van mreže cula

  • Član
  • *
  • Poruke: 28
Odg: Kaže žena kriza srednjih godina :P
« Odgovor #73 poslato: Februar 17, 2022, 04:49:51 posle podne »
Tu sam, ne idem nigde, nije fer prema svima vama koji ste izdvojili i sekund vremena za mene.

Sa zadovoljstvom sam citao sve nije mi bilo opterecenje bas naprotiv, vapim za jos.

Upravu si nijednom nisam pogledao datum teme koju citam.

Kontam da je vrlo prosto, tebi. I meni su neke stvari, hrana, kalorije, odlazak na trening, trenig, tus posle treninga, uzivam, ne vapim nizacim, nisam imao nijedan cheat meal od avgusta 2021. Osecam se super.

Sa vezbama kuburim, i uvek se pitam dal sam dobro uradio, vise me to stresira nego bila sta drugo.

Uradicu bas tako kako si rekao.
Nisam ljut, nisam zrtva, samo mi je bilo u trenutku jbt sta ja radim ovde, sta god pitam ne valja.

Tabelu sam okacio da bi koristila nekome sa foruma da se ne cima i trazi po netu vrednosti.
Ne da bi je vi popravljali i pounjavali za mene. Zato sam i napisao da se obrise moj put ka shvatanju stvari, a ostave 2 tabele.



« Poslednja izmena: Februar 17, 2022, 04:58:26 posle podne cula »