Mart 29, 2024, 09:03:01 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: Zanimljive namernice na akciji ili po povoljnoj ceni.  (Pročitano 5204 puta)

Van mreže midzi

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 318
Odg: Zanimljive namernice na akciji ili po povoljnoj ceni.
« Odgovor #15 poslato: Januar 27, 2022, 06:55:48 pre podne »

Tvojom racunicom treba da ti ispadne 1kg file 362 din ali svejedno vidim da su trenutno najmanje cene 400 din kg belo sa koskom.Sto bi 1kg file ispao oko 530din ako uspem da ga okostam dobro kao i ti.Sto mi se ne isplati.Jel se spustala skoro negde cena na tih 270-300 din belo s koskom?
Pogresno si izracunao drug. Ali nebitno sve u svemu ispadne dosta jeftinije.
Malo prakse nece skoditi.
Kada bude bilo na akciji javljam ovde posto verujem da Lidl, Roda, Idea, Maxi iste akcije imamo.
U lidlu je skoro bila akcija samo se treba proveriti kada izadje nov katalog

Van mreže g0xy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 754
  • Go hard or go home
Odg: Zanimljive namernice na akciji ili po povoljnoj ceni.
« Odgovor #16 poslato: Januar 27, 2022, 10:30:08 pre podne »
Ima li neka akcija,na pecene jaganjce i Gorki list?

Van mreže midzi

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 318
Odg: Zanimljive namernice na akciji ili po povoljnoj ceni.
« Odgovor #17 poslato: Januar 27, 2022, 11:33:36 pre podne »
Ima li neka akcija,na pecene jaganjce i Gorki list?
Ima Goxy kod nas sve dole na jug. Rakija, vino, kiseo kupus 👌

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Zanimljive namernice na akciji ili po povoljnoj ceni.
« Odgovor #18 poslato: Januar 27, 2022, 03:05:44 posle podne »
Ima li neka akcija,na pecene jaganjce i Gorki list?

to eto!

Van mreže dusanboss

  • Član
  • *
  • Poruke: 32
Odg: Zanimljive namernice na akciji ili po povoljnoj ceni.
« Odgovor #19 poslato: Januar 27, 2022, 03:40:53 posle podne »
.
Brokoli uzimam na kvantaski pijac tj moze se uzeti samo preko 10kg a 1kg iskosta 130/150din. Imam jedno 20kg brokolija.

Da li ga zamrzavaš ili ovako? Koliko može da stoji nezamrznut?

Pileće belo najisplativije sa kostima i kožom da se uzme. Plus u tom obliko duže ostane sveže ako se zamrzne u poredjenju sa filetima.
Cekin je dobar, meso je sveže uvek dok je ovo iz lidla najverovatnije iz nekog EU friza i još ako ga mi zamrznemo ponovo...
Inače cekinova klanica je ovde gde sam ja mada mi neko reče da su im cene povoljnije u drugim mestima nego u radnji koju imaju na 2 km od klanice. Moraću da proverim danas koliko je šta. Nekad dok je bila državna firma moglo je da se nabavi i upola cene. Ne znam sad dal postoji ta mogućnost. ;)
« Poslednja izmena: Januar 27, 2022, 03:43:58 posle podne dusanboss »

Van mreže dusanboss

  • Član
  • *
  • Poruke: 32
Odg: Zanimljive namernice na akciji ili po povoljnoj ceni.
« Odgovor #20 poslato: Januar 27, 2022, 03:45:05 posle podne »
Brate kod tebe smo na forumu kod tebe i od tebe dobijamo savete red je i kod tebe da kupujemo. Ja iskreno ko god me pita za suplemente saljem link od tvoje prodavnice. To je pošteno....

VELIKO hvala na poverenju i lepim recima.

Svakako,

na pojedincu je da odluci kako, gde i sta. Logicno negde i prirodno jeste da ukoliko ti neki mehanicar ustanovi kvar, da on isti i otkloni, ili ukoliko ti neki lekar konstatuje dijagnozu, prirodno i logicno je da on preporuci i terapiju itd itd. Mozda, previse "bukvalistcki" objasnjavam ali......
Ljudi previse olako etiiketiraju da je neko trgovac (sto jesam) ali NISAM bio to pre 10 godina npr, a ovaj forum postoji 17, a uvek sam imao iste principe i stavove- manje vise, kako ne napreodovalo znanje o svemu, menjalo se mininalno.

Ja svakako uvek kazem onako kako jeste, a moj cilj je da ljude EDUKUJEM i u tom slucaju nema potrebe da ja, Pera, ZIka ili MIka kazemo tebi ili nekom petom BILO STA, vec da sam zakljucis, na osnovu citanja i stecenog znanja sta je sta i da sam vrsis odabir i selekciju.

Kao sto sam na nekoj od tema vec napisao- kada za nesto bilo ko kaze da NIJE DOBRO, N E VALJA, sranje i slicne epitete, tada bi trebalo argumetnovano, na osnovu cinjenica, dokaza i na kraju krajeva, iz empirije da objasni zasto valja ili zasto ne valja.

Recinica. CUO SAM ili REKAO MI JE...nije argument, nije cinjenica, vec je to LUPANJE BUDALASTNA instruisano, prouzrokovano, nametnutno ili nesto deseto zbog necega, nekoga ili iz bilo kog razloga koji nema veze sa cinjenicnim stanjem .

ali da ne duzim

hvala jos jedared :)
Pedja gde mogu da pogledam ponudu. Konkretno protein me zanima.


Van mreže midzi

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 318
Odg: Zanimljive namernice na akciji ili po povoljnoj ceni.
« Odgovor #22 poslato: Januar 27, 2022, 06:02:29 posle podne »
.
Brokoli uzimam na kvantaski pijac tj moze se uzeti samo preko 10kg a 1kg iskosta 130/150din. Imam jedno 20kg brokolija.

Da li ga zamrzavaš ili ovako? Koliko može da stoji nezamrznut?

Pileće belo najisplativije sa kostima i kožom da se uzme. Plus u tom obliko duže ostane sveže ako se zamrzne u poredjenju sa filetima.
Cekin je dobar, meso je sveže uvek dok je ovo iz lidla najverovatnije iz nekog EU friza i još ako ga mi zamrznemo ponovo...
Inače cekinova klanica je ovde gde sam ja mada mi neko reče da su im cene povoljnije u drugim mestima nego u radnji koju imaju na 2 km od klanice. Moraću da proverim danas koliko je šta. Nekad dok je bila državna firma moglo je da se nabavi i upola cene. Ne znam sad dal postoji ta mogućnost. ;)
Da da uzmem odvojim po kesama od 1 i 2kg pa zamrznem. Kada izvadim samo prelijem vrelom vodom na 2/3min a zatim stavim pod tus hladne vode i to je. Nista mu nece biti 4/5dana tako u hermetickoj kutiji u frizideru

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: Zanimljive namernice na akciji ili po povoljnoj ceni.
« Odgovor #23 poslato: Januar 27, 2022, 08:23:09 posle podne »
Gledaj da meso ne ceka dugo na termicku obradu, doduse ovi novi frizideri tipa bosh mogu da produze svezinu...

Van mreže midzi

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 318
Odg: Zanimljive namernice na akciji ili po povoljnoj ceni.
« Odgovor #24 poslato: Januar 29, 2022, 09:04:21 pre podne »
Super sto je ova tema pokrenuta. Gde mozemo ako neko naleti na dobru akciju da kaze ovde kako bi svi prosli zadovoljno sa cenama.
Ja evo da se pozalim sir Ella poskupeo za 4din...
Maxi akcija. Pileci file 499din
Monini 1l 1049din
« Poslednja izmena: Januar 29, 2022, 09:27:25 pre podne midzi »

Van mreže Jogzy

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 162
Odg: Zanimljive namernice na akciji ili po povoljnoj ceni.
« Odgovor #25 poslato: Februar 06, 2022, 06:57:19 posle podne »
Evo jedne zanimljive namernice ja nisam vidjao do sad. Mozda je i bilo ali nisam primetio. Dukat sir od surutke. U metrou je 170din pakovanje 200g. Skuplje je od Elle koju inace jedem ali je od surutke i sigurno je kvalitetniji protein nego obican sir. Mada ne znam koliko ima smisla da se jede ovo pred spavanje mozda je bolje 300g elle nego 200g ovoga. Sta mislite?

Van mreže midzi

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 318
Odg: Zanimljive namernice na akciji ili po povoljnoj ceni.
« Odgovor #26 poslato: Februar 07, 2022, 08:26:28 pre podne »
Evo jedne zanimljive namernice ja nisam vidjao do sad. Mozda je i bilo ali nisam primetio. Dukat sir od surutke. U metrou je 170din pakovanje 200g. Skuplje je od Elle koju inace jedem ali je od surutke i sigurno je kvalitetniji protein nego obican sir. Mada ne znam koliko ima smisla da se jede ovo pred spavanje mozda je bolje 300g elle nego 200g ovoga. Sta mislite?
Probao ovo, uzeo u Super Idei iskren da budem meni se ne svidja.a
Probao sve ove sireve (Dr. Top fit, Skyr, Fresh cheese Pilos, Maxi sir). Dok sam ziveo u Cesku tamo probao njihov Skyr, Quark sir, i jos mnoge i ipak ostajem veran Elli po meni ima najbolju konzistenciju, ukus. A i uzimam je skoro uvek na akciji u Maxiju kada stave pre isteka roka 3/4dana za 149din pakovanje.
E da Ella je poskupela...
« Poslednja izmena: Februar 07, 2022, 08:30:46 pre podne midzi »

Van mreže Jogzy

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 162
Odg: Zanimljive namernice na akciji ili po povoljnoj ceni.
« Odgovor #27 poslato: Februar 07, 2022, 01:12:57 posle podne »
Slazem se brate. Probao sam sinoc Ella je ipak zakon. Ja malo prelijem sa onim maslinovim uljem sa tarufima ako mi se jede slano ili sa vocem ako mi se jede slatko. Najjaca stvar.

Van mreže motorbike33

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 124
Odg: Zanimljive namernice na akciji ili po povoljnoj ceni.
« Odgovor #28 poslato: Februar 07, 2022, 03:47:49 posle podne »
Meni recimo samo top fit odgovarao po ukusu.A u zadnje vreme poceli svi sirevi da mi smetaju zamenio ih mesom 😁

Van mreže midzi

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 318
Odg: Zanimljive namernice na akciji ili po povoljnoj ceni.
« Odgovor #29 poslato: Februar 16, 2022, 12:55:03 posle podne »
Sta se desava sa cenama po marketima...
Prosle nedelje Ella sir 206din, malo pre pogledam 216din
Jaja poskupela zavisi koja ali uglavnom 1 do 3din...
Pilece belo meso, junetina, paradajz, kupus...
Griz pirincani placao 120din sada je 150din