April 25, 2024, 06:51:51 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Bcca  (Pročitano 6616 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Bcca
« Odgovor #30 poslato: April 11, 2023, 07:56:36 posle podne »
Citat
Nekada daaavno nije bilo bcaa, nego AK u tabletama (konjske doze)

i dan danas POSTOJE i do nikada nisu ni bile AK u tableta vec whey protein (obicno kazein) ali na zalost ljudi NE CITAJU STA PISE

i dan danas jasno pise, ali eto......AMINO 12 000 ruless (sastav - kalcuim kazeinat, soja....._) ;D

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.539
Odg: Bcca
« Odgovor #31 poslato: April 11, 2023, 08:18:48 posle podne »
nema ga odavno vise, mozda neki repovi ili mikimausi... ne proizvodi se ni zvanicno...  to im je bio po meni najbolji proizvod u to vreme jer tacno- Bilo je  i whey eva u tableti svakako,  ali ovo je po sastavu odudaralo po kolicini esencijalnih i leucina... tada esencijalne kod nas makar u prahu nije bilo. Scitec je imao leucin secam se samo solo, ali ono ne znam sta je bilo u kutiji tada, verovatno test za bubrezne nefrone...

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.539
Odg: Bcca
« Odgovor #32 poslato: April 12, 2023, 01:22:55 posle podne »
Ne pricati o edukaciji ako koristis nenacucne izvore za argument... Tu se svaka prica pocinje i zavrsava.

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.539
Odg: Bcca
« Odgovor #33 poslato: April 12, 2023, 03:16:12 posle podne »
mislis na phd Filozofije? hahahha ti si mnogo veci magarac nego sto sam mislio... idi bre decko leci se i pij REDOVNO LEKOVE... ne vodim konverzaciju sa ljudima koji beze od akademskih studija ko djavo od krsta, od sada pa na dalje!!! JEDINI NACIN AKO HOCES DA SA MNOM KONVERZIRAS JE DA NADJES NAUCNU STUDIJU SA I BEZ REVIZIJA, RADJENU NA OPSTE POZNATIM NAUCNIM PRINCIPIMA, AKO UOPSTE ZNAS STA JE TO (A ZNAS KURAC MOJ). TAKO DA, NE PISI NE CITIRAJ MOJE POSTOVE. Hvala, dovidjenja i bez daljeg obracanja.
« Poslednja izmena: April 12, 2023, 03:21:43 posle podne pirat »

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.539
Odg: Bcca
« Odgovor #34 poslato: April 12, 2023, 04:27:14 posle podne »

Van mreže Boki 1979

  • Član
  • *
  • Poruke: 40
Odg: Bcca
« Odgovor #35 poslato: April 13, 2023, 12:13:08 posle podne »
Hvala vam ljudi na svim komentarima i savetima krenuo sam pre neki dan sa uzimanjem bcca 30 gr kada treniram a u dane kada ne treniram 10gr pa vam javljam za par meseci da vam javim utiske hvala još jednom

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Bcca
« Odgovor #36 poslato: April 13, 2023, 04:13:18 posle podne »
Hvala vam ljudi na svim komentarima i savetima krenuo sam pre neki dan sa uzimanjem bcca 30 gr kada treniram a u dane kada ne treniram 10gr pa vam javljam za par meseci da vam javim utiske hvala još jednom

odlicna odluka
ovisi naravno i o kvalitetu BCAA ali na 30 gr to je ok