April 27, 2024, 10:20:08 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.102 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Kad da ocekujem najvece povecanje mase?  (Pročitano 29602 puta)

Van mreže upre

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 54
Odg: Kad da ocekujem najvece povecanje mase?
« Odgovor #30 poslato: Mart 30, 2007, 11:41:37 pre podne »
svakim danom mi je sve jasnije i jasnije zasto su steroidi zabranjeni.

chus koja je kura najbolja.
nesto ne znam da se pravio izbor za miss najbolje kure.

prvo i prvo postavlja se pitanje kakva ti kura treba. masa, definicija, nesto izmedju itd. zasto se bas uzima tai ta kombinacija tih i tih steroida. zbog cega se razlikuje ovaj steroid o toga. zasto se taj i taj steroid uzima sa ovim a ne sa onim i obratno.
valjalo bi malo ispitat materiju prije no sto se pocne sa rokanjem.

isto ko da udjes u prodavnicu kompjutera i onda reces prodavcu daj mi neki dobar kompjuter. e a sad ti on(ljubazni posteni gospodin sto nece da uvaljuje i podvaljuje robu) postavi pitanje: a sinak kakav ces hard disk, kakvu ces matichnu plochu, koji ram, oces mozda i neki stampac pride.a koji ce ti k zapravo kompjuter?
ok stari sve to stoji upravu si ti nema govora.al sumnjam da je vecina ovdje ispitala TOLKO materiju prije rokanja pa reko e daj mi sad ovo daj mi ono jer sam ja to procuio i mislim da djeluje.nebi rekao stari da je tako.vecina je uzela ono sto je uzimao neki njihov poznanik ili neli lokalni bilderi itd.. cak si i ti svoju drugu kuru htio da odradis samo sa 750 mg testa pa poslije si se opredjelio za ovu opciju test deca metan.znaci nisi ni ti proucio materiju kako treba prije rokanja i ti si otisao u prodavnicu i rekao dajte mi jedan kompjuter.. al ne sumnjam ja da si poslije naucio sve i vidio sam mogu ti samo reci svaka cast.skidam kapu.jednom si mi predlozio jednu kuru kad sam ja spomenuo u teretani kojoj treniram svi su kontali da mi je neki profesor to predlozio.hocu da kazem kolko je dobro al nisam imao kesha za to tada.Sad kad imam hvala Bogu (opljacko sam banku  :lol: ) interesuje me to sto sam pitao?mislim na masu..

Van mreže apo

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 235
Odg: Kad da ocekujem najvece povecanje mase?
« Odgovor #31 poslato: Mart 30, 2007, 11:58:35 pre podne »
ja bih drage volje da postavim tvoje slike ovde ako se slazes da kasnije ne bude..nemas pravo i to..
ipak da ljudi vide sa kavkim amjstorom imaju posla jebiga..red je!@!
Mnogo si brate, nervozan... Ne slicis bodybuilderu odanom sportu.Drago mi je da sam te rastresao malo,to mi je bio cilj
A na slike ,ako se slazes,imam avtorskih prava ,pa samo ih ja mogu postaviti,ili neko ko plati za to. :)

A to da je ta roba shit,kao sto kazes,oko toga nema spora,prodaje se zbog para,naravno.
Ja sam svom tom hemijom experimentisao i stvarno,u manjih doza mozda sam jedini,ali GH tako mi deluje,
Ako procitas svoje postove,videces da si ti mnogo po "ljubazniji" od mene. Tako da mislim da nam treba pauza.Slazes se?

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Kad da ocekujem najvece povecanje mase?
« Odgovor #32 poslato: Mart 30, 2007, 01:05:01 posle podne »

ok stari sve to stoji upravu si ti nema govora.al sumnjam da je vecina ovdje ispitala TOLKO materiju prije rokanja pa reko e daj mi sad ovo daj mi ono jer sam ja to procuio i mislim da djeluje.
nebi rekao stari da je tako.vecina je uzela ono sto je uzimao neki njihov poznanik ili neli lokalni bilderi itd..
 
Citat
ne znam za vecinu ali manjina jeste. tako da bi ja preporucio toj vecini da dobro i dobro citaju sta je ta manjina ispisala. znaci pored ovog foruma batali se iskustva poznanika i bildera lokalnih karaktera.(tako sam ja uradio i dobro mi je krenulo)
Citat
cak si i ti svoju drugu kuru htio da odradis samo sa 750 mg testa pa poslije si se opredjelio za ovu opciju test deca metan.znaci nisi ni ti proucio materiju kako treba prije rokanja i ti si otisao u prodavnicu i rekao dajte mi jedan kompjuter..
eee to je bilo davne prosle godine. jbg nema se para a zurilo se s masom. nema se para ima se metana.
ma proucila se i tada materija, nikad grlom u jagode. nego nebitno ...

e al od tada je ispisano milion postova na tu temu deca+metan+galenika, i fino pise sta valja a sta ne valja. pa bi isto valjalo procitat prije upotrebe.
Citat
al ne sumnjam ja da si poslije naucio sve i vidio sam mogu ti samo reci svaka cast.skidam kapu.jednom si mi predlozio jednu kuru kad sam ja spomenuo u teretani kojoj treniram svi su kontali da mi je neki profesor to predlozio.hocu da kazem kolko je dobro al nisam imao kesha za to tada.Sad kad imam hvala Bogu (opljacko sam banku  :lol: ) interesuje me to sto sam pitao?mislim na masu..
ja sam skoro sve sto sam naucio su fore sa ovog foruma. pa nauci i ti.
e sad se ne sjecam vise koju sam ti kuru predlago ali isto je postavi vamo ako je mislis uzimat pa da se edituje ako sta ne valja. i ako se ima viska para daj onda uzmi neku sretniju kombinaciju od te navedene.
da radi radi. vise se dobija neka kamiondzijska masa jer dobro se navlaci vodurina. tako da nekih 15 kila (svega i svacega) uz dobro prezderavanje nije nikakav problem skrpit. sad zavisi sta ti je cilj jbg.
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže upre

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 54
Odg: Kad da ocekujem najvece povecanje mase?
« Odgovor #33 poslato: Mart 30, 2007, 02:50:52 posle podne »
sve je to tako prijatelju ko sto ti kazes ja i ne pokusavam da kazem da je galenika deca metan top topova nego su ovdje pricali o toj kuri i neko je spomneuo "najbolja kura" pa me je interesovalo koja je to najbolja ako i postoji najbolja svaka ima pozitivnih i negativnih strana al ok shvatio sam poentu.nemoj da me ti pogresno shvatis i da mislis da ja tebe nesto prozivam ili napadam.ti si super momak par puta sam ti se jvaljao na PM i uvjek si mi pomogao i ja to cijenim stvarno i hvala ti.Ja licno od ove kure ne ocekujem neki veliki boom al sto ti kazes zurilo se za masom ..
jesil ti izgubio dosta poslije te kure??

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Kad da ocekujem najvece povecanje mase?
« Odgovor #34 poslato: Mart 30, 2007, 02:55:02 posle podne »
ja bih drage volje da postavim tvoje slike ovde ako se slazes da kasnije ne bude..nemas pravo i to..
ipak da ljudi vide sa kavkim amjstorom imaju posla jebiga..red je!@!
Mnogo si brate, nervozan... Ne slicis bodybuilderu odanom sportu.Drago mi je da sam te rastresao malo,to mi je bio cilj
A na slike ,ako se slazes,imam avtorskih prava ,pa samo ih ja mogu postaviti,ili neko ko plati za to. :)

A to da je ta roba shit,kao sto kazes,oko toga nema spora,prodaje se zbog para,naravno.
Ja sam svom tom hemijom experimentisao i stvarno,u manjih doza mozda sam jedini,ali GH tako mi deluje,
Ako procitas svoje postove,videces da si ti mnogo po "ljubazniji" od mene. Tako da mislim da nam treba pauza.Slazes se?
...

naravno..ja sam samo reatovao na nacin na koji si ti poceo..

i nisam nerovazn nji malo..veruj mi..ne poznajes me..da me znas..znao bi da sam opusten kao pertla od ciplea..i nemam ama bas ni jedan razlog da se nerviaram....

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Kad da ocekujem najvece povecanje mase?
« Odgovor #35 poslato: Mart 30, 2007, 03:44:07 posle podne »
Citat
jesil ti izgubio dosta poslije te kure??
poslije sam odma opalio cutting na suvo (samo eca+clen) pa sam svu vodu i majonez spalio u rekordnom roku, stoga ne znam sad kolika je tacna racunica ispala na kraju.
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Gjoroski

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.910
Odg: Kad da ocekujem najvece povecanje mase?
« Odgovor #36 poslato: Mart 30, 2007, 04:24:28 posle podne »
JEL GOTOVO ...
I TO MI JE NEKI RAT ...
ENVERE,MNOGO SI DOBIO ZA PRVU KURU. NIJE BITNO DA TI SAM PRIMETIS REKACIJU, AKO TE NIKO DRUGI NE PRIMETI. A TI SI BAS DOBIO ONO STO JE BILO POTREBNO. ALI POLAKO, JER KAKO SI ZAPEO VEC SLEDECE GODINE ODES TI PRIJATELJU DIREKTNO NA OLIMPIJI :)
MOJ JE PRIJATELJ SVE SVOJE TAJNE OLAKO PREDAO U NEKOLIKO CRTA...JBG.

Van mreže Enver Hodza

  • Član
  • *
  • Poruke: 23
Odg: Kad da ocekujem najvece povecanje mase?
« Odgovor #37 poslato: April 03, 2007, 08:35:26 posle podne »
uf bas ste se raspricali... evo sad mi je pri kraju peta nedelja i jos stojim na nekih 103 kg vec 15 dana. da li je neko ko je uzimao ovu kombinaciju isto tako samo na pocetku dobio masu pa posle stao ili ne. da li da ocekujem jos ili je to bilo to za prvu kuru. znaci nekih 15kg

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Kad da ocekujem najvece povecanje mase?
« Odgovor #38 poslato: April 03, 2007, 10:13:59 posle podne »
15kg za 3 sedmice??
mnogo brate
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Enver Hodza

  • Član
  • *
  • Poruke: 23
Odg: Kad da ocekujem najvece povecanje mase?
« Odgovor #39 poslato: April 04, 2007, 08:48:34 posle podne »
tako kaze vaga. bas sam jutros obukao neke farmerice koje sam nosio pre, i sad ni stoje ko zenske, skroz pripijene. dobro dobio sam i malo sala oko struka ali nije strasno, a stomak mi je relativno ravan. ali da jedem, jedem. dvaputa mi se cak desilo i da sam povratio od hrane koju sam pojeo posle treninga, toliko sam se nazdrao i napio mleka. inace bas sam racunao za svih ovih pet nedelja popio sam jednu casu pepsija, dve kafe i 2 sendvica sa sunkom. inace uglavnom mi se hrana sastoji od ovsenih pahuljica ujutru, i ostalih zitarica(klice, musli) a preko dana belanca, tunjevina, mleko u ogromnim kolicinama, jogurt, i voce u enormnim kolicinama(banane, jabuke, pomorandze...) pa mislim da ce mi sa ovakvom hranom ostati i nesto misica. mislim da sam bio do sada disciplinovan

Van mreže Marko BG

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 174
Odg: Kad da ocekujem najvece povecanje mase?
« Odgovor #40 poslato: April 04, 2007, 08:55:32 posle podne »
A meso Envere, gde je meso?

Van mreže Enver Hodza

  • Član
  • *
  • Poruke: 23
Odg: Kad da ocekujem najvece povecanje mase?
« Odgovor #41 poslato: April 04, 2007, 09:00:55 posle podne »
meso slabo, jebiga malo imam uslova da ga spremim, jedino da kupujem na kiosku al mi se ne isplati, prvo skupo je a drugo masno a trece moram da bacam lepinju, hleb ne jedem samo razeni

Van mreže Marko BG

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 174
Odg: Kad da ocekujem najvece povecanje mase?
« Odgovor #42 poslato: April 04, 2007, 09:03:03 posle podne »
To ti je ne oprostiva greska!!!

Van mreže Marko BG

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 174
Odg: Kad da ocekujem najvece povecanje mase?
« Odgovor #43 poslato: April 04, 2007, 09:09:21 posle podne »
meso slabo, jebiga malo imam uslova da ga spremim, jedino da kupujem na kiosku al mi se ne isplati, prvo skupo je a drugo masno a trece moram da bacam lepinju, hleb ne jedem samo razeni
I kako nemas uslove za spremanje? Tiganj u ruke, ili jos bolje na malom elektro-rostilju. A mozes i da kuvas!

Van mreže Enver Hodza

  • Član
  • *
  • Poruke: 23
Odg: Kad da ocekujem najvece povecanje mase?
« Odgovor #44 poslato: April 04, 2007, 09:18:03 posle podne »
aha, da znas moje kulinarske vestine bilo bi ti jasnije