April 29, 2024, 11:07:19 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.950 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: Advise for my first..........  (Pročitano 20673 puta)

Van mreže LazicExyu

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 746
    • ExYu-fitness
Odg: Advise for my first..........
« Odgovor #30 poslato: April 24, 2007, 09:30:31 posle podne »
ti ces da uzimas aas?? cool !!

Van mreže California

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 644
    • Arandjelovcani
Odg: Advise for my first..........
« Odgovor #31 poslato: April 24, 2007, 09:33:50 posle podne »
Razmisljam Laki, razmisljam.....   
Interesujem se.....

Triput meri, jednom seci.....
,,Savremenici vide ljude koji su na velikim polozajima, no retko ili nikad ne vide ljude, koji su i bez polozaja veliki.''


Sveti vladika Nikolaj Velimirovic

Van mreže LazicExyu

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 746
    • ExYu-fitness
Odg: Advise for my first..........
« Odgovor #32 poslato: April 24, 2007, 09:36:32 posle podne »
Razmisljam Laki, razmisljam.....  
Interesujem se.....

Triput meri, jednom seci.....

Znas moj stav za one koje se ne takmice..nema svrhe.. tj krajnjeg cilja..

Van mreže California

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 644
    • Arandjelovcani
Odg: Advise for my first..........
« Odgovor #33 poslato: April 24, 2007, 09:39:49 posle podne »
aha..... A evo jedno pitanje   (ovim nikoga ne teram na upotrebu AAS samo jedno pitanjce)


Od cele populacije korisnika AAS da li ima vise onih koji ih koriste radi profesionalnog cilja (citaj sport) ili zbog neceg drugom sto nije i nema veze sa sportom ?
,,Savremenici vide ljude koji su na velikim polozajima, no retko ili nikad ne vide ljude, koji su i bez polozaja veliki.''


Sveti vladika Nikolaj Velimirovic

Van mreže LazicExyu

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 746
    • ExYu-fitness
Odg: Advise for my first..........
« Odgovor #34 poslato: April 24, 2007, 10:07:57 posle podne »
aha

a koliko od te populacije ima pravilno da jede i ima obim bicepsa veci od 42 cm, vecu telesnu tezinu od 80 kg i staza u sportu od 1 godine..
koliko od te populacije zna uopste nesto o aas..koliko je od te populacije popilo wheya i pojelo kg mesa da bi krenuo sa upotrebom aas, koliko je od te populacije povracalo po teretani  od treniga da bi krenulo sa aas?
koliko je od te populacije imaju nikakve ili polovicne rezultate upotrebom aas?

koliko od te populacije ima para vise od 100 e za neki ciklus?

to sto neko radi iz ovih i onih razloga nije razlog da ti ili ja isto radimo..
prvo sto za te stvari treba mnogo znanja..kako sve to radi..treba mnogo hrane i suplementata  jer prvi ciklus je uvek najbolji ciklus..a kada imas toliko hrane i suplemenata aas ti i ne trebaju..
treba znati cilj sa aas..nije cilj sa obima bicepsa 38 otici na 42 cm...to se radi i bez njih..
bez njih moze i sa 46 na 50..samo treba vremena..
nisam ja od onih koji sam protiv upotrebe aas, ali sam protiv koriscenja u smislu da vidim kako to izgleda i sezonsko koriscenje za plazu..
sve sto nema kontinuitet , bilo da je hrana, suplementi. trening aas, nema smisla..
ovo ne znaci da ja nekog motivisem da uzima non stop..ali da bi imao rezultata..mora da uzima periodicno na neko vreme i sa svrhom..
ti znas gde si i sta si ..mislim da tebi nije vreme za aas..imas ti jos teladi i pilica da pojedes i jaja da izlupas da bi morao da uzimas..aas..
koristi to sto imas od mladosti..kada ti bude kasnije trebalo nece ti biti na raspolaganju..




Van mreže California

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 644
    • Arandjelovcani
Odg: Advise for my first..........
« Odgovor #35 poslato: April 24, 2007, 10:20:01 posle podne »
Evo da odgovorim na neke stvari.....    btw, mnogo dobro mislis i svaka ti cast....

Ja nekih 7-8 meseci stekam pare za ovo i spreman sam odreci se mnogo cega da bi u tome (naravno, ako definitivno kazem DA upotrebi) uspeo.Za taj ciklus cu da spremim nekih 600-700 eura gde je naravno i hrana i suplementacija. Posto ih nisam do sad koristio podrazumeva se da nemam neko znanje, ali ipak, pricam sa ljudima koji to znaju, interesujem se po nekim forumima i sticem kakvo-takvo znanje, cisto da ne bude da ne znam nista. Na primer, kada sam tebe na YF pitao za andriol (ako se dobro secam, mozda i za neki drugi nije ni bitno) nisam nista znao, znaci isao sam kao muva bez glave i da budem iskrem kakav sam bio malo mi je falilo da udjem u najblizu apoteku i kupim, jer budala nista nije znala i nije mislila.
Sada koristim suplementaciju i razmisljam o upotrebi anabolika zbog necega sto u stvari svi znate.

Obim ruke mi je 42-3 ali su mi ruke mnogo duge tako da to nije proporcionalno...
,,Savremenici vide ljude koji su na velikim polozajima, no retko ili nikad ne vide ljude, koji su i bez polozaja veliki.''


Sveti vladika Nikolaj Velimirovic

Van mreže California

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 644
    • Arandjelovcani
Odg: Advise for my first..........
« Odgovor #36 poslato: April 24, 2007, 10:25:03 posle podne »
Jos samo da dodam da nisam onaj tip da se uradi pred more jer ne gledam tako na te stvari....
,,Savremenici vide ljude koji su na velikim polozajima, no retko ili nikad ne vide ljude, koji su i bez polozaja veliki.''


Sveti vladika Nikolaj Velimirovic

Van mreže LazicExyu

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 746
    • ExYu-fitness
Odg: Advise for my first..........
« Odgovor #37 poslato: April 24, 2007, 10:47:53 posle podne »
Raumem ja tebe ali vidi ovako razumes rec kontinuitet..znaci ti si shtekao nekoliko meseci para da udjes u pricu..600-700e je dovoljno za neki ciklus od 200e i koliko ostaje za hranu i suplemente..400e..
ciklus traje u proseku 2 meseca..znaci za suplemente i hranu ces izdvojiti 200 e mesecno od tih para, plus moze neke nove, ajde da kazemo  plus 100e to je 300..
Sta ces posle ciklusa..Za posle ciklusa ti treba vise hrane i suplementa nego za vreme ciklusa da to uopste odrzis..
evo ja cu ukratko da ti napravim cenovnik..
1 kg belog 200 din x 30 dana =6000 din
1 jaje 6 din.x 10 dnevno x 30 dana=1800 din
15 kg pirinca=1000 din
20 pijacnih  tunjevina= 1000 din
kanta wheya 3000 din
glutamin 2000 din

suma oko 15 000 dinara -osnova sto bi morao da imas ako mislis da nesto napravis

gde je tu multi vitamin..kratin.bcaa..teretana da se plati...voce povrce..oslic umesto belog mesa..malo crvenog..pa se razbolis obavezno bude..

znam ja da je ovo mnogo, ali se tako jede..tj tako bi trebao da jedes..ne kazem da ti ne treba da uzmes, ali ako si ozbiljan i ne zelis da ti tih 600 -700 ili 1000e ode u etar za par meseci..da bi izgledao lepo samo za vreme ciklusa ti moras da sakupis jos toliko para za posle ciklusa..

mnogi se sada cude dok citaju ovo ali ovo je hrana koju treba da jede i rekreativac i takmicar dok je na aas..samo povecava ili umanjuje prema telesnoj tezini koju zeli da postigne..
U svakom slucaju ja sa zeleo da ti odlozim to jer mislim da imas jos vremena za njih..
Razmisli dobro nije bas sve kako izgleda na slikama..pusti ti one bildere sto pricaju da  uzimaju 200 gr proteina dnevno i izgledaju kao sto izgledaju..a sta pored toga jos ima mi i nemamo para za to..
Samo klopa bildera stvara :)

Van mreže California

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 644
    • Arandjelovcani
Odg: Advise for my first..........
« Odgovor #38 poslato: April 24, 2007, 10:57:32 posle podne »
To sto si rekao posle ciklusa se i podrazumeva a ovaj novac sam mislio samo za vreme ciklusa i jednostavno spreman sam (bar se nadam) da to podrzim i posle ciklusa da sav taj trud (a bogme i novac ne ode u tri lepe)...

Moram reci da imam srece sto se tice te ishrane, otac je imao infarkt tako da jede samo belo, kuvani oslic i saku lekova, majka zbog gojaznosti ne jede nista masno......

Dobijam od skole pare za svaki mesec tako da ce se,ako da Bog, naci neka ,,sica,, za ........
,,Savremenici vide ljude koji su na velikim polozajima, no retko ili nikad ne vide ljude, koji su i bez polozaja veliki.''


Sveti vladika Nikolaj Velimirovic

Van mreže Marko BG

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 174
Odg: Advise for my first..........
« Odgovor #39 poslato: April 26, 2007, 07:47:27 posle podne »
California jer ti ono bese imas 17 godina???

Van mreže California

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 644
    • Arandjelovcani
Odg: Advise for my first..........
« Odgovor #40 poslato: April 26, 2007, 10:34:57 posle podne »
NE, 15... :shock:
,,Savremenici vide ljude koji su na velikim polozajima, no retko ili nikad ne vide ljude, koji su i bez polozaja veliki.''


Sveti vladika Nikolaj Velimirovic

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Advise for my first..........
« Odgovor #41 poslato: April 26, 2007, 10:38:47 posle podne »
licnu kartu molim :lol:
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Marko BG

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 174
Odg: Advise for my first..........
« Odgovor #42 poslato: April 26, 2007, 11:09:08 posle podne »
NE, 15... :shock:
A ti bi da krene brada, a?   :-)

Verovao ili ne, danas sam prvi put obratio paznju i video da imas 17 god...Strasno! Mislio sam da si stariji...

Van mreže California

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 644
    • Arandjelovcani
Odg: Advise for my first..........
« Odgovor #43 poslato: April 27, 2007, 12:29:57 pre podne »
Hocu da imam zulufe kao x-man...... :shock: :? :lol:
« Poslednja izmena: April 27, 2007, 12:49:19 pre podne California »
,,Savremenici vide ljude koji su na velikim polozajima, no retko ili nikad ne vide ljude, koji su i bez polozaja veliki.''


Sveti vladika Nikolaj Velimirovic

Van mreže California

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 644
    • Arandjelovcani
Odg: Advise for my first..........
« Odgovor #44 poslato: April 27, 2007, 12:49:58 pre podne »
Ali ipak Mare ti si zakon....

Od prve kure (i to za masu) dobio 3-4 kg..... xixixixi
,,Savremenici vide ljude koji su na velikim polozajima, no retko ili nikad ne vide ljude, koji su i bez polozaja veliki.''


Sveti vladika Nikolaj Velimirovic