Mart 28, 2024, 03:50:05 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.945 članova - Poslednji član: Fredgor
X3MShop banner

Autor Tema: CELULIT 1  (Pročitano 32615 puta)

Van mreže medonjak

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.218
Odg: CELULIT 1
« Odgovor #45 poslato: Februar 17, 2008, 03:44:16 posle podne »
ali ja verujte mnogo vodim racuna i vec godinu dana nista posle sest ne jedem!

to su te babske diete....
ne jedi posle 6,pa sledeci dan prezivi na 3 rotkvice....ne razumem uopste te diete...
meso...znaci meso od jutra do mraka,do 6 ubaci i neki uh a posle 6 umesto da prestanes da jedes jedi samo meso (belo),
ako prestanes da jedes u 6 pa onda pretpostavljam da jedes tek sl dana oko 7-8-9h,to je 12-15h bez icega i onda misici opadaju a celulit ostaje...


Tako je nelllic Ti Marija verovatno imas slabu cirkulaciju Moras da izbacis so,secer,belo brasno,masna mesa a povecas unos belog nemasnog mesa i povrca Imaj puno malih obroka u toku dana Nije ti dobro to sto ne jedes posle 6 Obavezno ubaci i obrok pred spavanje(posni sir recimo) Odlicni prirodni diuretici koje ti preporucujem su cajevi od kukuruzne svile i tresnjinih peteljki  Fizicka aktivnost je jako bitna Ako imas mogucnosti probaj neku anticelulit masazu To ti iz iskustva toplo preporucujem.
Gradim svoje telo kako bi moglo da nosi moj mozak

Van mreže naopaka

  • Lepotica
  • Bantamweight Member
  • *****
  • Poruke: 194
Odg: CELULIT 1
« Odgovor #46 poslato: Mart 05, 2011, 09:27:29 posle podne »
E, pa  devojke, mislim da vecu glupost ne procitah :D...

Genijalnost ili naučna fantastika?
Farmerke koje tope celulit!!!
Subota - 05.03.2011 ALO
Zvuči kao naučna fantastika, ali izgleda da su izmislili farmerke koje tope celulit! Dovoljno je da ih nosite skoro svaki dan i proizvođač garantuje dva centimetra manji obim butina za mesec dana!

Uz sve to vi izgledate fenomenalno i seksi, a ne morate da utrljavate kreme, nalivate se vodom i trčite sto kilometara na dan! Zvuči mnogo dobro da bi bilo istinito, ali su navodno upravo takve farmerke predstavljene u Milanu na februarskoj Nedelji mode.
 
Food is like sex: when you abstain, even the worst stuff begins to look good...

Van mreže saska 88

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 426
Odg: CELULIT 1
« Odgovor #47 poslato: Mart 08, 2011, 02:53:17 posle podne »
Evo, odmah sam ih kupila! :D

Van mreže sara0609

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 10
Odg: CELULIT 1
« Odgovor #48 poslato: Mart 14, 2011, 06:58:19 posle podne »
eo cisto ja da napisem moje iskustvo.... :)   sauna posle treninga mi je istopila celulit... nesto najbolje!   naravno uz ovo se podrazumeva trcanje,kardio trening,unosenje dosta tecnosti :)))***
zivi i pusti druge da zive

Van mreže naopaka

  • Lepotica
  • Bantamweight Member
  • *****
  • Poruke: 194
Odg: CELULIT 1
« Odgovor #49 poslato: Mart 15, 2011, 08:09:49 pre podne »
eo cisto ja da napisem moje iskustvo.... :)   sauna posle treninga mi je istopila celulit... nesto najbolje!   naravno uz ovo se podrazumeva trcanje,kardio trening,unosenje dosta tecnosti :)))***

Odaklle tebi tako mladoj uopšte celulit :)?ccc :)
Food is like sex: when you abstain, even the worst stuff begins to look good...