April 27, 2024, 02:34:58 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.102 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Proces - def  (Pročitano 10450 puta)

Van mreže sone84

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 76
Odg: Proces - def
« Odgovor #15 poslato: April 17, 2007, 07:53:28 pre podne »
Upravo sam stigao sa trcanja.
Videcu sa Pedjom za UH,ali tek za 3 nedelje :)
Znaci badem,orasi i kikiriki su totalna greska.E jbg,ali nisam nesto puno uzimao.OK.Poslusacu.
A voce ujutru?Konkretno,jabuka dnevno?

Van mreže HAMMER

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 389
Odg: Proces - def
« Odgovor #16 poslato: April 17, 2007, 11:20:55 pre podne »
Mozes li mi rec kako uzimas ovaj animal cuts kad nemas trening u teretani popodne...?

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Proces - def
« Odgovor #17 poslato: April 17, 2007, 01:16:12 posle podne »
Citat
Ma ljudi,ok je to.Samo batalite subjektivna misljenja ,tipa tebi treba masa.Zadovoljniji sam sada sa 100 kg,nego nekad sa 115kg,na visinu 191cm.Evo Kekka sta ti mislis u vezi te mase,sigurno je bolje ovako.
a pa tako reci. evo izvini na subjektivnom misljenju.
onda: samo napred
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže sone84

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 76
Odg: Proces - def
« Odgovor #18 poslato: April 17, 2007, 01:40:03 posle podne »
H2SO4 ,postujem tvoje misljenje i cak se u potpunosti slazem sa tim da mi treba jos mase,ali opet,zavisi koje su ambicije pojedinca.Mislim,na faxu sam,studiram,jako je tesko ispratiti i ovo finansijski,a sve cu to srediti kad se malo izrezem,kad zavrsim sta sam zapoceo.Imao sam 20 kg vise nego sada pre 1 godinu,obim struka 95,sada je 78,obim ruke bio je 46,sada je 42,jbg...Za pravu masu mi treba strasan jelovnik,bice nesto od toga u narednom periodu.Pozdrav  i  u svakom slucaju se slazemo.

Van mreže sone84

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 76
Odg: Proces - def
« Odgovor #19 poslato: April 17, 2007, 01:41:04 posle podne »
Kada nemam trening u teretani animal cuts pre rucka na prazan stomak.

Van mreže sone84

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 76
Odg: Proces - def
« Odgovor #20 poslato: April 17, 2007, 01:45:56 posle podne »
Za H2SO4 pitanje,ali bih voleo i druge da "cujem".
Sta posle definicije u smislu ishrane promeniti u cilju postepenog porasta ciste misicne mase bez sticanja masnih naslaga,posto necu da mi se to vise nikada dogodi.Sta smem da dodam?
Kekka je pominjao  ubacivanje UH,koji su to dozvoljeni i u koje doba dana?
Da li mogu recimo ovsene sa mlekom ujutro umesto ovsene sa vodom?
Da li ide banana ujutru,ponekad ili malo plazme sa mlekom ujutro isto kao prvi obrok.
Da li cu smeti integralni hleb?
Sta da radim sa kardiom?Da li ce onda biti mnogo raditi kardio 5 puta dnevno,pretezno ujutro ili ce to uticati u napretku mase u tom smislu da ga nece biti zbog visoke frekvencije kardia?
Napominjem da ne bih opet posle def. da nabijam masne naslage
itd,itd...

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Proces - def
« Odgovor #21 poslato: April 17, 2007, 02:53:39 posle podne »

samo ti kazem da ne trebas pretjerivat sa przenjem jer bi mogla da strada i misicna masa radi to malo sala sto je ostalo. a tako to ide kod svih. svi bi odma six-pack da izbache na sunce. 
isto bi valjalo i ubacit koji antikatabolik pre jutarnjeg cardia.

sto se UH tice mislim da ti je premalo: samo te pahuljice ujutro i zelenis poslepodne. jedan dan pojacav uh jedan dan smanji itd. itd. imas napisano o tim rotacijama. pa malo proceprkaj i eskerimentisi da vidis kako ti odgovara.
Citat
Da li mogu recimo ovsene sa mlekom ujutro umesto ovsene sa vodom?
Da li ide banana ujutru,ponekad ili malo plazme sa mlekom ujutro isto kao prvi obrok.
Da li cu smeti integralni hleb?
ma moze mlijeko al ne preceruj. i koje parce hleba isto. ne ubija to.
banane obicno poslije tegova, znac namjena im je dizanje inzulina...

znaci cardio smanji. da sad imas tonu suplemenata da te shtite pa ajde al ovako na suvo bas i ne valja.
sto se tice 'prelaska na masu' nece se spaljeno salo tako vratit samo nravno ukoliko se na vratis na jook food i raznorazne splacine. taj povratak sala je inace standardna fobija kod ex-debelih ljudi ...
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže sone84

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 76
Odg: Proces - def
« Odgovor #22 poslato: April 17, 2007, 03:38:10 posle podne »
Svaka cast na odgovoru!
To je sve sto sam hteo cuti.
Pozdrav.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Proces - def
« Odgovor #23 poslato: April 17, 2007, 06:44:44 posle podne »
sve u svemu si veliki sladoksuasc i od te price sa ove tacke gledista nema nista..

pricas o mleku...plazmi..hlebu..bananma...gde su tu proteini od kojih se gradi misic kojim ti hoces>>>

Van mreže sone84

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 76
Odg: Proces - def
« Odgovor #24 poslato: April 17, 2007, 10:31:47 posle podne »
Nisam ja neki gurman.
Samo mislim da covek jednolicnom ishranom duze vreme moze da poludi nacisto.Mislim da trebam malo da menjam,i zato mi treba pomoc da ne pogresim.
Kekka je spominjao da te pitam Pedja u vezi dodavanja UH ishrani kada zavrsim ovo sto sam poceo.
Sta bi ti dodao u mom jelovniku ,mozes da vidis kako sada izgleda na pocetku teme?
Treba da dodam UH koliko sam razumeo Kekku koji mi nece opet nabaciti salo?
Jel to znaci da ujutru ostaju ovsene sa vodom i tako do kraja zivota? E ,to me zanima? Mislim glupo zvuci,ali sigurno da moze jos nesto umesto toga,recimo integralni pirinac,griz,musli...
Za rucak ne mogu stalno menjati skusu i piletinu,poludecu.
Mislim u globalu trebaju mi neke ideje...
I koje to UH da dodam u ishrani?
Koje povrce?
Stvarno ne znam.
Pomazite!

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Proces - def
« Odgovor #25 poslato: April 17, 2007, 11:21:02 posle podne »
recimo da ti treba ofrlje oko 250-300g proteina na dan. ugljenih hidrata od 100-300g. (malo ih vrtis).

a jbt ti se pridrzavas tog jelovnika ko da ti je bog otac naredio. pa to vec spada u vjerski fanatizam sto si ceo da radis.
znaci toliko i toliko ugljenih hidrata prailno rasporedis tokom dana na nekih 5-6 obroka. nije to kanonsko pravilo da za dorucak mora bas pahuljice i za rucak ili riba ili piletina.
 zapetljo si se mnogo, te svoj jelovnik dozivljavas kao natalnu kartu il tarot.

matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Proces - def
« Odgovor #27 poslato: April 18, 2007, 04:35:18 pre podne »
DP KRAJA ZIVOTA???..PA DALI SI TI SVESTAN DA CE TEBE TA MANIJA DRZATI JOS 1-2 MESECA DOK TRAJU RKATKE MAJICE I ADA???

Van mreže sone84

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 76
Odg: Proces - def
« Odgovor #28 poslato: April 18, 2007, 06:49:43 pre podne »
:)
Ma nece me drzati samo dok je majica i Ade,samo treba da malo razbijem monotoniju.A sto se tice sladokusca ,sto si rekao Pedja,veruj,vec sam se odvikao od svih junk food...lako mi je da se kontrolisem,a mleko ,banane... spominjem zbog razbijanja monotonije u jelovniku i nedostatka ideja,a cuo sam da su banane ok posle treninga.

Van mreže LazicExyu

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 746
    • ExYu-fitness
Odg: Proces - def
« Odgovor #29 poslato: April 18, 2007, 07:32:05 pre podne »
Nije lak posao bildera..do takvih tela se tesko dolazi..monotonija u klopi je jos i super...kako je nekada bilo..nemas para pa vrtis smrdljivi oslic svaki dan..crveno meso da si hteo morao si da odes od seljaka i da kupis konja.Aki imas para..
Kreni ti lagano u celu pricu..da ne puknes posle desetak dana takve ishrane pa malo umesto banane ubacis neki slatkis, pa malo mleka, pa pijacnog sira, i sve sto mislis da je ukusno na ne spada u ishranu bildera..
Sto se same ishrane tice..kao sto je vec receno uzimaj konstano svaki dan najmanje 3 gr po 1 kg telesne tezine i variraj UH..te varijacije imas vec na forumu..
Nemoj da te plasi nesto toliku unos UH..nema sanse da te ugoji.
Ah da bez pravog treninga nista nema smisla..