April 19, 2024, 02:15:43 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: Tajne uspeha Milosa Sarceva - suplementi(Flex January 2003 )  (Pročitano 17759 puta)

Van mreže bane83

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 125
Re: Tajne uspeha Milosa Sarceva - suplementi(Flex January 20
« Odgovor #30 poslato: Januar 27, 2006, 10:45:38 pre podne »
Citat: pedjos
Citat: Markoni
e dobro je , aj pedja preporuci mi kako da uzimam nakon faze punjenja ?
..ja sam ti rekao kako ja uzimam..

ja da sam na tvom mestu...5-10 gr pred trening ili ujutro...ja ga pijem pred trening bez dexa...u

u PWM..stavim 15-20 gr,...sve ovisi...nekada preskocim ovaj pred trenin gitd..ali nikada nisam ispod 20 gr denvo


khm...20gr...
Dnevna kolicina kreatina treba da se odredjuje u odnosu na kilazu...ili greshim? Znaci veca kilaza...vise kreatina...i obrnuto?
mUnZe kOnZa :D

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Tajne uspeha Milosa Sarceva - suplementi(Flex January 20
« Odgovor #31 poslato: Januar 27, 2006, 11:14:53 pre podne »
Citat: bane83
Citat: pedjos
Citat: Markoni
e dobro je , aj pedja preporuci mi kako da uzimam nakon faze punjenja ?
..ja sam ti rekao kako ja uzimam..

ja da sam na tvom mestu...5-10 gr pred trening ili ujutro...ja ga pijem pred trening bez dexa...u

u PWM..stavim 15-20 gr,...sve ovisi...nekada preskocim ovaj pred trenin gitd..ali nikada nisam ispod 20 gr denvo


khm...20gr...
Dnevna kolicina kreatina treba da se odredjuje u odnosu na kilazu...ili greshim? Znaci veca kilaza...vise kreatina...i obrnuto?
..ne licno mstaram da to nema nikakve veze..ja sam se jednostavno pronasao u toliko i tek onda sam osetio ustavri sta i kako krea radi..

probao sam ja i sa 5 i 10 i 15..ali nisam imao nikakve rezultat..u stvari milsio sam i da imam dok nisam bio na off cycle i onda experimtenisao sa tim i nasao u stvari kako bi kretin trebao da rdi..tj onako kako pise :wink:

Van mreže manchester

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 117
Re: Tajne uspeha Milosa Sarceva - suplementi(Flex January 20
« Odgovor #32 poslato: Januar 27, 2006, 10:52:19 posle podne »
Ja sam sa kreatinom radio punjenje 5 dana , onako kako vecina vas savetuje a koliko se secam i Pedja je to savetovao na Pansport forumu. E sad posle punjenja sam uzimao otprilike 5g. ujutro i 10-tak grama u sejku posle treninga . Kad sam se smorio od ovog jutarnjeg uzimanja nastavio sam samo posle treninga 5-10g. Zadovoljan sam ucinjenim, ovo je bila samo proba iz radoznalosti a na prolece krecem ozbiljnije sa kreatinom.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Tajne uspeha Milosa Sarceva - suplementi(Flex January 20
« Odgovor #33 poslato: Januar 28, 2006, 07:47:18 pre podne »
Citat: manchester
Ja sam sa kreatinom radio punjenje 5 dana , onako kako vecina vas savetuje a koliko se secam i Pedja je to savetovao na Pansport forumu. E sad posle punjenja sam uzimao otprilike 5g. ujutro i 10-tak grama u sejku posle treninga . Kad sam se smorio od ovog jutarnjeg uzimanja nastavio sam samo posle treninga 5-10g. Zadovoljan sam ucinjenim, ovo je bila samo proba iz radoznalosti a na prolece krecem ozbiljnije sa kreatinom.
...gledaj nema nista pogresnog u punjenju sa kreatinom...zato sam i ja izneo to na pansportovm forumu...to nije pogresno.....ali....ja smatram da je to gubljenje vreman..a to je velika razlika od toga dali je nesto pogresno ili ne..

nadam se da shvatas....znaci ....ako je 100 ljui se opredelilo za pun jnje zasto bi ja tim ljudim dosao i rekao nemojte to ne valja....ja cu da se slozim sa tim da moze i tako.....ali.....ja imam drugaicja iskustva sa tim tako da pogtovo kod pitanja kreatina se moze experimetisati koliko hoces.....ja sam to radio i dosao do onoga sto meni dogovara....

Van mreže manchester

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 117
Re: Tajne uspeha Milosa Sarceva - suplementi(Flex January 20
« Odgovor #34 poslato: Januar 28, 2006, 11:36:14 pre podne »
Nisam ja imao neka velika iskustva sa kreatinom pa sam jednostavno poslusao vecinu, procitao sam da se moze uzimati i 5g. dnevno pa se posle nekog vremena postize ista koncentracija. E sad sto se tice kolicine to je druga prica, pisalo je na vise mesta da to ima veze i sa telesnom tezinom, Ipak ne mogu se ja porediti sa tobom koji si profi BB i mislim da bi bilo previse i ne izdrzivo da ja uzimam20-30-40g. kreatina dnevno .Ja sam saovim dozama gore navedenim zaista imao efekte koji su mene vrlo zadovoljili. Inace ako ne treba punjenje jos bolje, ja podrzavam posto sam se tih 5-6 dana prilicno smorio.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Tajne uspeha Milosa Sarceva - suplementi(Flex January 20
« Odgovor #35 poslato: Januar 28, 2006, 11:41:19 pre podne »
Citat: manchester
Nisam ja imao neka velika iskustva sa kreatinom pa sam jednostavno poslusao vecinu, procitao sam da se moze uzimati i 5g. dnevno pa se posle nekog vremena postize ista koncentracija. E sad sto se tice kolicine to je druga prica, pisalo je na vise mesta da to ima veze i sa telesnom tezinom, Ipak ne mogu se ja porediti sa tobom koji si profi BB i mislim da bi bilo previse i ne izdrzivo da ja uzimam20-30-40g. kreatina dnevno .Ja sam saovim dozama gore navedenim zaista imao efekte koji su mene vrlo zadovoljili. Inace ako ne treba punjenje jos bolje, ja podrzavam posto sam se tih 5-6 dana prilicno smorio.
..pa o tome i govrim..ako si zadovljan sa onim sto si uradio sa tim..onda je to to!!!..i drzi se toga.