April 26, 2024, 10:10:41 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.100 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Sagorevaci masti?  (Pročitano 64251 puta)

Van mreže MaliSima

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 281
Sagorevaci masti?
« poslato: Januar 29, 2006, 01:49:28 posle podne »
Kao prvo zelim da vas sve pozdravim i da pohvalim sajt koji je zaista dobar.Ja sam kao sto se vidi Mali Sima iz Novog Sada.U teretanu idem sve ukupno oko 3-4 godine sa ogromnim pauzama ali sam zadnjih 1,5 godinu trenirao bez pauza duzih od 2 nedelje i moram priznati da sam napravio veliki pomak.Sto se tice obima ne mogu reci da sam mali ,ali sam mastan,zapravo sam bio mastan,sada sam smanjio nivo telesnih masti znatno,(znaci plocice se pocinju nazirati,triceps se ocrtava i ramena se razdvajaju)no ja jos uvek imam masti koje zelim da sprzim i zato sam odlucio da vam se obratrim za pomoc.Treniram 3 dana pa pravim dan pauze,takodjde isto radim i sa kardio treninzima,doduse nisam trcao poslednjihpar dana jer je bilo suvise hladno ,no sam tu aktivnost zamenio voznjom bicikla.S tegovima radim pet serija puta 12-15 ponavljanja u zavisnosti od vezbe(letenje za ramena raidm i do 20 puta,dok na nekim potiscima padam i do 10 puta).Trening koji radim me zadovoljava i vidim napredak ali bih zeleo malo da ga ubrzam,naravno da ne zaboravim da kazem i da pazim na ishranu,i uzimam Whey,Kreatin<i nocni pritein od jaja i mleka.Ali zelim da dodam neki dobar sagorevac masti koji ni mi potpomogao da sagorim jos ovo malo sto je ostao.KLenbuterol ne mogu nigde da nadjem tako da mi ostaje samo da uzmem neki legalni sagorevac,dali mozete da me posavetujete u vezi sa odabirom sagorevaca?Kakav je hrom pikolinat?(mislim kao dodatak uz sagorevac ne kao glavni sagorevac).Unapred hvala i jos jednom pozdrav za sve
PS. bez potpisa:)

Van mreže KasperskY

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 590
Re: Sagorevaci masti?
« Odgovor #1 poslato: Januar 29, 2006, 01:55:56 posle podne »
Mali Simo dobrodosao na nas forum!
Prvo sto si trebao da uradis je da procitas teme koje su vec postavljene na forum da bi eventualno nasao odgovor na pitanje koje te interesuje!
Pogledaj za pocetak ovaj topic!
http://www.realx3mforum.com/index.php?name=Forums&file=viewtopic&t=242

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Sagorevaci masti?
« Odgovor #2 poslato: Januar 29, 2006, 02:03:36 posle podne »
Citat: MaliSima
Kao prvo zelim da vas sve pozdravim i da pohvalim sajt koji je zaista dobar.Ja sam kao sto se vidi Mali Sima iz Novog Sada.U teretanu idem sve ukupno oko 3-4 godine sa ogromnim pauzama ali sam zadnjih 1,5 godinu trenirao bez pauza duzih od 2 nedelje i moram priznati da sam napravio veliki pomak.Sto se tice obima ne mogu reci da sam mali ,ali sam mastan,zapravo sam bio mastan,sada sam smanjio nivo telesnih masti znatno,(znaci plocice se pocinju nazirati,triceps se ocrtava i ramena se razdvajaju)no ja jos uvek imam masti koje zelim da sprzim i zato sam odlucio da vam se obratrim za pomoc.Treniram 3 dana pa pravim dan pauze,takodjde isto radim i sa kardio treninzima,doduse nisam trcao poslednjihpar dana jer je bilo suvise hladno ,no sam tu aktivnost zamenio voznjom bicikla.S tegovima radim pet serija puta 12-15 ponavljanja u zavisnosti od vezbe(letenje za ramena raidm i do 20 puta,dok na nekim potiscima padam i do 10 puta).Trening koji radim me zadovoljava i vidim napredak ali bih zeleo malo da ga ubrzam,naravno da ne zaboravim da kazem i da pazim na ishranu,i uzimam Whey,Kreatin<i nocni pritein od jaja i mleka.Ali zelim da dodam neki dobar sagorevac masti koji ni mi potpomogao da sagorim jos ovo malo sto je ostao.KLenbuterol ne mogu nigde da nadjem tako da mi ostaje samo da uzmem neki legalni sagorevac,dali mozete da me posavetujete u vezi sa odabirom sagorevaca?Kakav je hrom pikolinat?(mislim kao dodatak uz sagorevac ne kao glavni sagorevac).Unapred hvala i jos jednom pozdrav za sve
...simke dobro dosao na forum...kao rpvo..

kao drugo boris ti je sasvim ok rekao da malo procackas ovde ali iam neih stvari koje nece naci pa da to rascesljamo..

sto se tice clenbutreola ni on nije cudotvroan lek koji ce da ti pomogne u topljenju ali u svakom slucaju akon nisi nikada upotrebaljavao nista onda ces sasvim lepo da reagujes na nautral topljace a jedni sto bi vredilo para je ANIMAL CUTS I CHARGE OD LABRADE,tako da su to 2 stvari koje su proverene i defintivno rade..

dalje..

sto se tice hroma..onda istina utjce na promet masnoca i pojacava inuslin rezistance ali nemozes od njega u nije3dnom slucaju da ocekujes da ce u bilo kom segmetu da radi kao ova dva navedeena preparata...

dalje..kretin izbaci kada is u cuting fazi...

sto se tice isrhane ..nisi nam napisao kako to sve izgleda itd...

u svakom slcuaju...ako nije rascesljano....JUST SHOOT..

welcome at boaard once more time :wink:

Van mreže MaliSima

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 281
Re: Sagorevaci masti?
« Odgovor #3 poslato: Januar 29, 2006, 05:59:25 posle podne »
Hvala na dobro doslici momci.Pedjos moram te ispraviti ja sam vec pre uzimao carni X i klenbuterol,kao i kombinaciju efedrin,kofein,aspirin,ali sada je mali problem u gradu naci ove stvari.JBG Ljudi misle da je to droga pa ih zakonom zabranjuju,necu da kazem da bih ja dozvolio prodaju istih u trafikama ,ali ih sigurno ne bi tretirao kao heroin.Lee Labrada Charge kazes ,hm upravo sam pregeldao izbor preparata iz pansporta i X sporta i nisam ga nasao na listama.Ako neko zna gde bih u Novom Sadu mogao doci do istog i po kojoj ceni neka mi napise u napred hvala.A sto dse tice hrane e pa ovako,pazim da sve UH unesem do 5 posle podne kada sebi ostavljam vreme za proteine iz surutke,Mleka ili konjetine,belog pileceg.... i naravno pazim da i u jutarnjim casovima unosim UH u vidu rize,ovsenih pahuljica ujutro u 6 sebe pocastim sa Jogurtom 2dl i kiflom....U svakom slucaju masti su mi na minimumu ,znaci samo one koje unosim kroz meso.eto
PS. bez potpisa:)

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Re: Sagorevaci masti?
« Odgovor #4 poslato: Januar 29, 2006, 06:53:01 posle podne »
Simo, dobro dosao!
Jednu stvar ne zaboravi u vezi ishrane, kao i na trening telo se uvek pokusava adaptirati i nema zelju za promenom tako da ga treba s vremena na vreme promeniti u cilju "sokiranja" da bi se napredak nastavio.
E sad, sa hranom je isto tako, ako stalno isto radis nece biti nekih narocitih promena ili ce biti uzasno sporei slabo vidljive. Probaj da eksperimentises sa razlicitim unosom UH, znaci par dana nula pa 4-5 dana  recimo 200-300 grama UH. Sa manipulacijom UH zaista mozes postici neverovatne stvari ali Pedjos je tu majstor tako da ce ti on najbolje reci.

Ako nisi takmicar pravilnom ishranom mozes postici da budes glavna faca na plazi po pitanju definicije tako da ti i nisu potrebni neki sagorevaci.
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Van mreže MaliSima

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 281
Re: Sagorevaci masti?
« Odgovor #5 poslato: Januar 29, 2006, 07:37:53 posle podne »
Hvala na dobro doslici Mr Big ,i naravno da nisam takmicar mozda za deset godina postanem:) Nikada nije kasno:)I hvala za savet pokusacu da malo menjam dnevne unose UH pa cemo videti sta ce se desiti.
PS. bez potpisa:)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Sagorevaci masti?
« Odgovor #6 poslato: Januar 29, 2006, 07:42:14 posle podne »
Citat: MaliSima
Hvala na dobro doslici momci.Pedjos moram te ispraviti ja sam vec pre uzimao carni X i klenbuterol,kao i kombinaciju efedrin,kofein,aspirin,ali sada je mali problem u gradu naci ove stvari.JBG Ljudi misle da je to droga pa ih zakonom zabranjuju,necu da kazem da bih ja dozvolio prodaju istih u trafikama ,ali ih sigurno ne bi tretirao kao heroin.Lee Labrada Charge kazes ,hm upravo sam pregeldao izbor preparata iz pansporta i X sporta i nisam ga nasao na listama.Ako neko zna gde bih u Novom Sadu mogao doci do istog i po kojoj ceni neka mi napise u napred hvala.A sto dse tice hrane e pa ovako,pazim da sve UH unesem do 5 posle podne kada sebi ostavljam vreme za proteine iz surutke,Mleka ili konjetine,belog pileceg.... i naravno pazim da i u jutarnjim casovima unosim UH u vidu rize,ovsenih pahuljica ujutro u 6 sebe pocastim sa Jogurtom 2dl i kiflom....U svakom slucaju masti su mi na minimumu ,znaci samo one koje unosim kroz meso.eto
....uskoro cu ja ovde da pocmem sa prodajom preprata a imati cu i charge tako da mozes to da dobijes za 1 dan...inace cena je 2610 din za 120 caps..imas negde ovde i sastav pa potrazi..

ali najvecim delom bi se slozio sa MR BIG-opvom konstatacijom....

j00j4nt200

  • Gost
Re: Sagorevaci masti?
« Odgovor #7 poslato: Januar 29, 2006, 10:22:58 posle podne »
@MaliSima

Cini mi se da sam video LabradaCharge u XSportu kada sam zadnji put svratio.

I meni je Charge OK, blag je ali deluje.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Sagorevaci masti?
« Odgovor #8 poslato: Januar 30, 2006, 06:59:26 pre podne »
Citat: j00j4nt200
@MaliSima

Cini mi se da sam video LabradaCharge u XSportu kada sam zadnji put svratio.

I meni je Charge OK, blag je ali deluje.
:wink:  :wink:

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Re: Sagorevaci masti?
« Odgovor #9 poslato: Januar 30, 2006, 10:47:44 pre podne »
Ajde Pedjos otvaraj vise tu firmu, i mene interesuje po neki saplement!!!!!
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Sagorevaci masti?
« Odgovor #10 poslato: Januar 30, 2006, 11:21:13 pre podne »
Citat: MR.BIG
Ajde Pedjos otvaraj vise tu firmu, i mene interesuje po neki saplement!!!!!
...mislim da od danas bi trebalo bioskop da pocme sa radom :wink:  :wink:  :wink:

Van mreže MaliSima

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 281
Re: Sagorevaci masti?
« Odgovor #11 poslato: Januar 31, 2006, 02:10:55 posle podne »
Pedjos zasto sa izbacim kreatin?
PS. bez potpisa:)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Sagorevaci masti?
« Odgovor #12 poslato: Januar 31, 2006, 04:19:07 posle podne »
Citat: MaliSima
Pedjos zasto sa izbacim kreatin?
..pa koliko sam te razumeo da si na dijeti i da ti je cilj smanjenje telesne tezine ili defka ili sta god..

stari..da ne ponavljam milion puta jer smo stvarno dosta toga pisali o kretinu ima negde pa potrazis,ali verujem da ti vec jako dobro znas kna koji naci kreatin radi i onda kada samo malo bolje zamilis videti ces zasto ne....

izvini,ali stvarno pisao sam vec nekolik puta a da lepim copy/paste ne vredi..

ajd pogldeaj po suplementi i nadji kreatin....pa onda ako ne bude ok..onda ce mo to da rascesljamo..

ali javi se obavezo

Van mreže MaliSima

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 281
Re: Sagorevaci masti?
« Odgovor #13 poslato: Februar 02, 2006, 02:37:45 posle podne »
Evo prestajem da pijem kreatin primetio sam i sam da mi je malo umanjio definiciju koju pokusavam da uradim,sada mi jos samo ostaje da nabavim efedrin i da se sprzim do kraja.Jel moze neka pomoc oko nabavke efedrina?Unapred zahvalan.
PS. bez potpisa:)

Van mreže daca86

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 15
Odg: Sagorevaci masti?
« Odgovor #14 poslato: Maj 17, 2009, 10:00:24 posle podne »
zanima me koliko je efikasan sagorevac labrada charge?