Mart 29, 2024, 03:16:37 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: treba mi pomoc i par saveta...  (Pročitano 21438 puta)

Van mreže gaudi

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 327
Re: treba mi pomoc i par saveta...
« Odgovor #15 poslato: Februar 11, 2006, 02:53:06 posle podne »
Citat: showtime
na jednom sajtu sam video ovaj neki:litar mleka,kutija plazme,tri banane,tri jaja,pet kasika meda...je li dobar?


zaobidji ovo , previse prostih sesera sa svim tim bananama i medom . Posto ti je cilj da smanjis bf trebalo bi da se klonis ovakvih 'gainera'

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: treba mi pomoc i par saveta...
« Odgovor #16 poslato: Februar 11, 2006, 04:13:03 posle podne »
Citat: showtime
ok super! Hvala ti...
evo samo jos nesto da priupitam ako nije problem...
hteo bih i nakon postizanja svoga cilja da nastavim sa ovakvom ishranom...pa sad da li bi to bilo dobro ili ne ?
ujutro pre dorucka radim kardio, pa trenutno imam dosta vremena na raspolaganje pa radim kardio takojde i popodne posle 15h.,i radim kasnije seriju trbusnjaka sklekova(i tu ukljucim malo kardio vezbi(preskacem vijacu)).pa moje pitanje u vezi ovoga je, da li ovaj zadnji trening da radim izmedju prezadnjeg i zadnjeg obroka ili nakon svih obroka???
i moje zadnje pitanje je da li moze neko da mi preporuci nekakav nacin pravljenja proteinskog sejka(i koliko puta na dan bih trebao da ga pijem, i otprilike u koje vreme), na jednom sajtu sam video ovaj neki:litar mleka,kutija plazme,tri banane,tri jaja,pet kasika meda...je li dobar?
to je sve nadam sto sam imao da pitam....pedjose nadam se da ces mi odgovoriti...hvala jos jednom
pozdrav....
......meni jednonije jsano.....CEMU VELICANJE I STAVLJANJE U PRVI PLAN TOG U....KEKSA???????...CEMU TO LJUDI.....JEL TO NESTO BEZ CEGA SE NE MOZE ILI STA.....sve si super uradio,tj ukoliko buedes radio po ovom programu naravno da ces da imas rezultate..ali cemu bezanje od teretane????...te sve vezbe koje si ti naveo...trbusnjaci,sklekovi itd..su vezbe koje se rade u nedostatku bolje...citaj......zatvor...stvarno ne vidim razlog cemu opterecivanje sa tim da to radis kuci...rezulatti ce ti biti 3 puta sporiji nego da ides u gym i da radis na srpavam i masinma koje su izmisljenje u tu svrhu...jbg..da se to tako moze uraditi onda teretane ne bi ni postojale...razumes...

i jos jenda stavr...kazes radis kardio ujutro na prazan stomak...to je odlicno..ali koju vrstu kardio podrazumevas tu tj..jel uvek radis isti kardio program..u kojem vremenskom intervalu,koliko dugo...tid itd itd..

Van mreže showtime

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Re: treba mi pomoc i par saveta...
« Odgovor #17 poslato: Februar 11, 2006, 05:03:26 posle podne »
evo tacno kako radim preko dana:
ujutro:preskacem vijacu nekih 15-ak min. dok ne nabijem neku kondiciju za vise(povecavacu najvise do 30min. otprilike)
popodne:malo vijace da se pre zagrejem, malo istezanje i onda se bacim na sklekove 5 serija
uvece:takodje zagrevanje vijacom, zatim isto istezanje, e onda idem po 5 serija trbusnjaka za gornji deo isto tako 5 serija za donji deo i neke nemam pojma za sta su uglavnom legnem na stomak i uzdizem se(to mi je neki lik preporucio, isto 5 serija), i imam tegove, sa njima radim biceps i tu ubacim 5serija,dizem nekih 10x sa malim tezinama(sipka valjda ima 7-8 kg, i sa strane tezine od po 7.5kg) i to je to......
a sto se tice keksa,moze se bez :))

Van mreže Protagonist

  • Član
  • *
  • Poruke: 23
Re: treba mi pomoc i par saveta...
« Odgovor #18 poslato: Februar 11, 2006, 05:22:31 posle podne »
Ja radim skoro svaki dan 45 min bajs i trudim se da mi OUM bude 120-130 kako bi pogodio masnoce.... tako je najbolje zar ne?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: treba mi pomoc i par saveta...
« Odgovor #19 poslato: Februar 11, 2006, 07:04:15 posle podne »
Citat: showtime
evo tacno kako radim preko dana:
ujutro:preskacem vijacu nekih 15-ak min. dok ne nabijem neku kondiciju za vise(povecavacu najvise do 30min. otprilike)
popodne:malo vijace da se pre zagrejem, malo istezanje i onda se bacim na sklekove 5 serija
uvece:takodje zagrevanje vijacom, zatim isto istezanje, e onda idem po 5 serija trbusnjaka za gornji deo isto tako 5 serija za donji deo i neke nemam pojma za sta su uglavnom legnem na stomak i uzdizem se(to mi je neki lik preporucio, isto 5 serija), i imam tegove, sa njima radim biceps i tu ubacim 5serija,dizem nekih 10x sa malim tezinama(sipka valjda ima 7-8 kg, i sa strane tezine od po 7.5kg) i to je to......
a sto se tice keksa,moze se bez :))
...buraz gle ovako....ovo je super ako se spremas za neki box mec jer vidim da trening dosta slici liku iz filma rocky..tako da ..kratko....sa ovakvim pristupom necemo nikuda da stignemo...jednostavno ne vredi...tapkanje u mestu nije ono sto ti treba..ali na kljucno pitanje ti meni nisi odgovrio...sto ti imas tolikio protiv teretane...????

Van mreže Ogi.

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 142
Re: treba mi pomoc i par saveta...
« Odgovor #20 poslato: Februar 11, 2006, 07:10:07 posle podne »
Citat: pedjos
meni jednonije jsano.....CEMU VELICANJE I STAVLJANJE U PRVI PLAN TOG U....KEKSA???????...CEMU TO LJUDI.....JEL TO NESTO BEZ CEGA SE NE MOZE ILI STA


Kog keksa? Plazme? I ja obozavam plazmu. Kada treniram, prvi obrok posle teretane (posle banane) mi je gomila plazma keksa i mleka, onako izmljeckano kao za bebe. Ne znam koliko to valja ali je plazma ultra mega hranljiva ako nista drugo.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: treba mi pomoc i par saveta...
« Odgovor #21 poslato: Februar 11, 2006, 07:17:13 posle podne »
Citat: Ogi.
Citat: pedjos
meni jednonije jsano.....CEMU VELICANJE I STAVLJANJE U PRVI PLAN TOG U....KEKSA???????...CEMU TO LJUDI.....JEL TO NESTO BEZ CEGA SE NE MOZE ILI STA


Kog keksa? Plazme? I ja obozavam plazmu. Kada treniram, prvi obrok posle teretane (posle banane) mi je gomila plazma keksa i mleka, onako izmljeckano kao za bebe. Ne znam koliko to valja ali je plazma ultra mega hranljiva ako nista drugo.
..pa jeste..ULTRA MEGA GOVNO ZA DOBIJANJ PREKOMERNE TELESNE TEZINE.....POGOTVO U TOJ VARIAJTNI U KOJOJ TI RADIS..SVAKI DAN U UVEK!!!!

Zoka

  • Gost
Re: treba mi pomoc i par saveta...
« Odgovor #22 poslato: Februar 11, 2006, 07:31:33 posle podne »
Ogi, prijatelju... poslusaj sta ti Pedja govori...
Mislim da li je toliki problem priznati da nesto pogresno radis?????

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: treba mi pomoc i par saveta...
« Odgovor #23 poslato: Februar 11, 2006, 07:35:12 posle podne »
ma nisje stvar jel hoce ili nece da poslusa mene i moje savete..ali ako ti 10 ljud kaze da treba tako i tako da radis...a ono i dalje pos tarom....jbg....neznam...

Van mreže Ogi.

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 142
Re: treba mi pomoc i par saveta...
« Odgovor #24 poslato: Februar 11, 2006, 07:54:06 posle podne »
Sta po starom? Sta vam je ljudi? :) Ja trenitno niti treniram niti jedem. ;) Tako da ne znam u cemu je problem i koga ja to nisam poslusao. Upijam ja vase savete ne brinite, i veoma cenim to sto imam mogucnost da razgovaram sa jednim pravim bodi bilderom sto do sada nisam imao prilike...

Ali isto tako vi shvatite da nisu svi profesionalci niti imaju iste zelje/mogucnosti. Pa kada bih se toliko opterecivao hranom ne bih nista drugo u zivotu mogao da uradim. Sa druge strane, Pedji je to normalno s' obzirom da se on time BAVI.

A sta mislite o pijenju dosta MLEKA i JOGURTA ?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: treba mi pomoc i par saveta...
« Odgovor #25 poslato: Februar 11, 2006, 07:57:55 posle podne »
sve je tacno..ali buraz ni pedja ne zivi od ovoga,....i ja imam svoj psoao i ja imasm svoje obaveze...imam suprugu i 2 sina tako da i ja ne razmisljam samo o tome sta cu i kad ajesti..mada kada bolje razmislim i da...hahahhahahhahahhahahha..salim se naravno.....niko od nas nije profi i ne moze tako da se ponasa dok je god ovako kao je ovde u zemlji..

sto se tice mleka i jogurta,...ok..ali nikako u VELIKIM KOLICINAMA...brate..sve umereno..zlatna sredina je uvek najbiolja...

Van mreže dadochicago

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 468
Re: treba mi pomoc i par saveta...
« Odgovor #26 poslato: Februar 11, 2006, 08:00:11 posle podne »
sto se tice mleka i jogurta,...ok..ali nikako u VELIKIM KOLICINAMA...brate..sve umereno..zlatna sredina je uvek najbiolja...

jel istina da mlecni proizvodi prav ete bloated (nznam kako se nanasem kaze) ovde je velika debate

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: treba mi pomoc i par saveta...
« Odgovor #27 poslato: Februar 11, 2006, 08:06:28 posle podne »
Citat: dadochicago
sto se tice mleka i jogurta,...ok..ali nikako u VELIKIM KOLICINAMA...brate..sve umereno..zlatna sredina je uvek najbiolja...

jel istina da mlecni proizvodi prav ete bloated (nznam kako se nanasem kaze) ovde je velika debate
...ma...to su sada trke i doakzivanja..jel melko valja tj mlecni prozvodi ili ne...problem je to veliki..u svakom slucaju..za sada ih treba klopati ali u umerenim kolicinama..pogotvo klinci koji hoce mass...znaci..samo posni sir i jogurt u umerenim kolicinama..

Van mreže dadochicago

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 468
Re: treba mi pomoc i par saveta...
« Odgovor #28 poslato: Februar 11, 2006, 08:08:00 posle podne »
i ovde jedni kazu ovak a drugi onako i ja misli u umerenim kolicinama
je ok naravno minimalni % masnoce

Van mreže showtime

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Re: treba mi pomoc i par saveta...
« Odgovor #29 poslato: Februar 11, 2006, 08:22:31 posle podne »
hmm
ne znam da li ces me razumeti ali cu pokusati da ti kazem zasto ne teretana...
mislim da teretana jednostavno nije za mene, isao sam pre 2 god. 2 meseca i smucilo mi se to koliko ima ljudi(to ti je onaj rad:cekas na red, guzva ili slicno tome, procaskaj mallo sa ovim malo s-onim i ode sve u qr**,i samim time gubim intezitet rada). drugo ne zelim ja nista posebno od svog tela, nego hocu da skinem to sala sa stomaka sto imam. gubim dosta vremena od kuce do teretane i natrag, a za to vreme mogu dosta stvari da uradim(tice se fax-a). takodje sam cu da na primer ako idem jedno vreme u teretanu i nakon toga prestanem da idem mozda mesec-dva da se sve to "splasne" za ovo ne kazem da je tako al sam cuo.jednostavno nisam taj tip, vise volim ovako nesto i nameravam da za 10-ak dana uzmem i sipku za zgibove a kad dodje toplije vreme idem i na trcanje....
a imam u planu mozda na leto kad prodje fax, da mozda odem u teretanu i odradim malo na masi...ali prvo da se sredi trenutna situacija....
ovom prilikom hteo bih da pohvalim ovaj forum, jer stvarno mi se svidja "vase" vodjenje diskusija(dosta humora)...ovo pricam jer sam procitao dosta topica...
pozdrav