April 29, 2024, 09:25:17 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.950 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: Par pitanja, savet itd.  (Pročitano 20893 puta)

Van mreže nickname

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Re: Par pitanja, savet itd.
« Odgovor #45 poslato: Februar 18, 2006, 04:16:38 posle podne »
Citat: LUC1FER
I za 10 godina treninga nisi naucio osnovne stvari???


Ajde ti kao stariji chlan ovde objasni  ljudima zashto je Ogi. banovan na najmanje jednom forumu koji posecujemo, za ostale ne znam ali chuven je nadaleko...  Upravo zbog ovakvog neyebachkog stava i glupih pitanja dok na odgovore dobronamernih uopshte ne obraca paznju...

Sad vidim da si to vec uradio, svejedno...

Poz

Van mreže Ogi.

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 142
Re: Par pitanja, savet itd.
« Odgovor #46 poslato: Mart 04, 2006, 01:12:50 pre podne »
Ok, otisao sam danas u prodavnicu sa namerom da kupim DYMATIZE i na kraju sam kupio OPTIMUM WHEY. Manje vise zbog toga sto me je prodavac ubedjivao da je to najbolji protein koji postoji i zbog toga sto mi ga je preporucio i neki lik koji je posle mene usao u radnji i video da ga motam po rukama, ali prvenstveno zbog toga sto sam video da je izolat i da ima vise grama proteina na 100g od Dymatize WHEY-a. Prodavac mi je takodje rekao da odem na www.bodybuilding.com ako njemu ne verujem i da pogledam i OPTIMUM je zaista na prvom mestu od 50 vrsta WHEY proteina.

Dakle, da li imate neke primedbe, zamerke, sugestije, savete da mi date? Od ponedeljka krecem ponovo da vezbam i da mrsavim, menjam ishranu za 360 steopeni.

Sa koliko vode je najbolje da ga promesam, da li mogu da ga stavim u flasicu od 0.5L i da nju napunim vodom i promuckam? Prodavac mi je rekao da se sjajno muti a to doduse pise i na pakovanju. Znaci, nije lepljiv.

Naravno, kupio sam i dekstrozu.

I da, posto se nekada desi da ne treniram i po 3-4 dana, da li tada da smanjim WHEY na jednom dnevno ili da ga i tada pijem kao i u danima kada treniram samo bez dex-a?

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: Par pitanja, savet itd.
« Odgovor #47 poslato: Mart 04, 2006, 05:57:20 pre podne »
pa OPTIMUM i Elite su u istoj klasi

kada pijes sa deks. onda vise vode stavi

kada ne treniras mozes samo ujutru po ustajanju

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: Par pitanja, savet itd.
« Odgovor #48 poslato: Mart 04, 2006, 04:16:23 posle podne »
Kupi sejker,lakse je tako.I nemoj menjati ishranu za 360 nego za 180 stepene,da se ne bi vratio na isto :D
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže gaudi

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 327
Re: Par pitanja, savet itd.
« Odgovor #49 poslato: Mart 04, 2006, 08:42:36 posle podne »
Citat: sasacg
I nemoj menjati ishranu za 360 nego za 180 stepene,da se ne bi vratio na isto :D

 :D  :D  :D

Van mreže Ogi.

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 142
Re: Par pitanja, savet itd.
« Odgovor #50 poslato: Mart 16, 2006, 09:44:00 posle podne »
Kako neutralisati OGAVNI ukus WHEY-a od cokolade + dekstroze bez ukusa + vode? Znaci, ono je strasno, pijem to desetak dana i sto ga duze pijem sve i je gore i gore, danas samo sto nisam povratio a evo proslo je sat vremena od treninga i jos uvek mi je neka muka i odvratan ukus u ustima.

Fuj !!!

Kada ujutru popijem samo WHY + mleko, to je ok.

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: Par pitanja, savet itd.
« Odgovor #51 poslato: Mart 16, 2006, 10:01:24 posle podne »
Ne treba ni ujutru whey da pijes sa mlekom,jer ti je i tada neophodno da misicima sto pre obezbedis hranu nakon cele noci bez gradivnih materija
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Kekka

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 973
Re: Par pitanja, savet itd.
« Odgovor #52 poslato: Mart 16, 2006, 10:10:04 posle podne »
Citat: Ogi.
Kako neutralisati OGAVNI ukus WHEY-a od cokolade + dekstroze bez ukusa + vode? Znaci, ono je strasno, pijem to desetak dana i sto ga duze pijem sve i je gore i gore, danas samo sto nisam povratio a evo proslo je sat vremena od treninga i jos uvek mi je neka muka i odvratan ukus u ustima.

Fuj !!!

Kada ujutru popijem samo WHY + mleko, to je ok.



Ja bi se na tvom mestu radovao sto imam za whey..    :D
Shta ti je tesko ? Da izdrzish dve sekunde i da popijesh to ???

Ne morash da pravish CEO BOKAL TOGA, nego dodash malo vode dovoljno da prekrije sve te prahove, izmutish i popijesh !

Van mreže markoni87

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 753
Re: Par pitanja, savet itd.
« Odgovor #53 poslato: Mart 16, 2006, 10:16:28 posle podne »
Citat: Ogi.
Kako neutralisati OGAVNI ukus WHEY-a od cokolade + dekstroze bez ukusa + vode? Znaci, ono je strasno, pijem to desetak dana i sto ga duze pijem sve i je gore i gore, danas samo sto nisam povratio a evo proslo je sat vremena od treninga i jos uvek mi je neka muka i odvratan ukus u ustima.

Fuj !!!

Kada ujutru popijem samo WHY + mleko, to je ok.


Zazmurim i zamislim da je milk sejk... :roll:

Van mreže LUC1FER

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 639
  • One 'n' Only - X3M Gym
    • http://www.benchmark.co.yu, www.x3mgym.com
Re: Par pitanja, savet itd.
« Odgovor #54 poslato: Mart 16, 2006, 10:38:12 posle podne »
Meni je dymatize ukus skroz ok.

Van mreže manchester

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 117
Re: Par pitanja, savet itd.
« Odgovor #55 poslato: Mart 16, 2006, 11:01:49 posle podne »
pocetnicka greska, whey od cokolade :-), stvarno sa vodom grozan ukus, ja sam zadovoljan sa DYM sumskim vocem....jagoda zapravo..

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: Par pitanja, savet itd.
« Odgovor #56 poslato: Mart 16, 2006, 11:15:52 posle podne »
Ispijanje sejka sa wheyom ne treba da traje 2 sekunde!!!
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Par pitanja, savet itd.
« Odgovor #57 poslato: Mart 17, 2006, 06:12:36 pre podne »
Citat: manchester
pocetnicka greska, whey od cokolade :-), stvarno sa vodom grozan ukus, ja sam zadovoljan sa DYM sumskim vocem....jagoda zapravo..
8)  8)  8)

Van mreže Ogi.

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 142
Re: Par pitanja, savet itd.
« Odgovor #58 poslato: Mart 17, 2006, 09:12:44 pre podne »
Ne moze da traje bas 2 sekunde sve i da hocu jer je voda hladna a po preporuci odavde ne mesam kod kuce nego sipam i promesam tek posle treninga. A i ja bih voleo da uzivam u tome, da se radujem zavrsetku treninga i pijenju whey-a :D a ne da mi je frka da ga stavim u usta.

I nije toliko odvratan ukus WHEY-a, nego svega toga zajedno, oseca se slatkoca dekstroze i zaista je mnogo gadno. I kazem, ne bi bio problem da je gadno samo u tom momentu nego mi je uzasno i sat vremena posle pijenja.

Meni je iovako nelogicno da se proteinski prah pije sa vodom... logicno je da je ruzno... nisam probao doduse kakav bi ukus bio kada bih popio samo WHEY sa vodom, mozda bi to bilo bolje (iako ni to, garantovano, ne bi bilo lepo) a dekstrozu sa vodom posebno.

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: Par pitanja, savet itd.
« Odgovor #59 poslato: Mart 17, 2006, 10:15:10 pre podne »
U svakom slucaju je bolja(ukusnija) varijanta +dex nego samo whey :D
I ne znam sto ti je toliko odvratno
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!