April 27, 2024, 01:41:21 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.101 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Par pitanja, savet itd.  (Pročitano 20869 puta)

Van mreže LUC1FER

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 639
  • One 'n' Only - X3M Gym
    • http://www.benchmark.co.yu, www.x3mgym.com
Re: Par pitanja, savet itd.
« Odgovor #60 poslato: Mart 17, 2006, 10:31:46 pre podne »
Citat: Ogi.
Ne moze da traje bas 2 sekunde sve i da hocu jer je voda hladna a po preporuci odavde ne mesam kod kuce nego sipam i promesam tek posle treninga. A i ja bih voleo da uzivam u tome, da se radujem zavrsetku treninga i pijenju whey-a :D a ne da mi je frka da ga stavim u usta.

I nije toliko odvratan ukus WHEY-a, nego svega toga zajedno, oseca se slatkoca dekstroze i zaista je mnogo gadno. I kazem, ne bi bio problem da je gadno samo u tom momentu nego mi je uzasno i sat vremena posle pijenja.

Meni je iovako nelogicno da se proteinski prah pije sa vodom... logicno je da je ruzno... nisam probao doduse kakav bi ukus bio kada bih popio samo WHEY sa vodom, mozda bi to bilo bolje (iako ni to, garantovano, ne bi bilo lepo) a dekstrozu sa vodom posebno.




Probaj umesto dekstroze da suvo grozdje. Mnogo je dobro... :)

Van mreže Ogi.

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 142
Re: Par pitanja, savet itd.
« Odgovor #61 poslato: Mart 17, 2006, 10:55:51 pre podne »
Odvratno mi je i sada kada samo pomislim na ukus.


Najradije bih jeo bananu, kao i do sada, ali znam da to nije isto.

Bolje bi bilo da sam uzeo deks sa ukusom i da je pijem kao sok a whey da pijem posebno jer sam ubedjen da je ukus odvratan upravo zbog deksa. Whey sa ukusom je ok, bas kao sok, mnooogo sladak sok.

Van mreže HiLife

  • Član
  • *
  • Poruke: 36
  • sin kontraverznog automehanicara
Re: Par pitanja, savet itd.
« Odgovor #62 poslato: Mart 17, 2006, 12:03:08 posle podne »
I ja imam, recimo, istih problema... u zadnjih 4-5 mjeseci pijem Ultimatov ProstarWhey, okus sa vodom i dekstrozom je, jednom rijecju, odvratan...
i kao sto Ogi. kaze imam zescih problema i nakon sat vremena... ali, sta je tu je, zbog toga se ne odricem whey-a, malo stisnem zube i nakon sat vremena je sve ok :twisted:  :twisted:

Van mreže LUC1FER

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 639
  • One 'n' Only - X3M Gym
    • http://www.benchmark.co.yu, www.x3mgym.com
Re: Par pitanja, savet itd.
« Odgovor #63 poslato: Mart 17, 2006, 09:05:22 posle podne »
Ja dymatize Berry blast popijesm stvarno kao shake bez ikakvih problema