Mart 28, 2024, 02:27:51 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.945 članova - Poslednji član: Fredgor
X3MShop banner

Autor Tema: GLUTAMIN  (Pročitano 508872 puta)

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: GLUTAMIN
« Odgovor #30 poslato: Januar 25, 2006, 06:09:56 posle podne »
Smirite strasti,nema razloga za podizanje tenzije.Ovako :bodybuilding.com svakako ne moze biti merodavan kada je kvalitet proizvoda u pitanju.To sto je neki proizvod najprodavaniji ne znaci i da je najbolji,vec njegova dobra prodja moze nastati iz vise razloga-marketing,cena,dogovor pomenutog sajta sa nakim firmama koje se forsiraju na tom sajtu,znaci najprodavanije ne mora biti najbolje i to je poenta ove price!!!
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: GLUTAMIN
« Odgovor #31 poslato: Januar 25, 2006, 06:23:20 posle podne »
ja nisam to hteo tako da akzem ali hajde...kada si tiv ec rekao ok..

nema sstrasti sale,,....samo sam hteo da vidim jel nesto nije u redu sa nase strane i sta je razlog onakvi rekacijama...

i jos samo jedno...jedan od najacih sponozra bodubuidling com je trentuno pro lab...

fitnes instukotre..niko ne osprpva kvaltiete koje pro lab nudi..ne daj boze..ali da je najkvaltitenja frima..nemogu i necu se sa tim slziti nikada...

sa kvalitetom ne...

to ti je kao kod nas jebiga...najprodavaniji ej bio tech...zasto..pa zato jer je najeftiniji..i sada da je neko od bioteca sponzor ovog frouma normalno je da obajvim da je bio  tech najprodavaniji u scg-sto je istana...ali dakli to automatski znaci i da je najblji kvaltitetom..ne bih rekao..

eto toliko..

peace
pedja

Van mreže fitness_instruktor

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 382
Re: GLUTAMIN
« Odgovor #32 poslato: Januar 25, 2006, 06:54:06 posle podne »
Ono moje nisi ni postavio kao šalu nego si samo naveo "ti si ovih dana nesto nervozan ha???"
Bio ja nervozan ili ne uvije cu poštivat ono šta ti kažeš jer si se svojim djelima 100000 puta dokazao A ja to znam cijenit. Ja sam samo htio izvuć neku informaciju od tebe a ti mene optužiš da sam nervozam
Ja sam sad cuo informaciju od tebe da je prolab jedan od sponzora na bodybuilding.com i sad sam dobio i neku sliku o onome šta si govorio.
Ali žalosno je to da neko nekog optužuje da dođe do informacije!!!!!!!
ali ako sam JA TEBE BILO KOJIM TEKSTOM ISPROVOCIRAO ILI IZNERVIRAO EVO JAVNO SE IZVINJAVAM JER MI TO NIJE BIO CILJ ,CILJ MI JE OVDI DA NAUĆIN NEŠTO OD "INSTITUCIJA"KAO ŠTO JE PEĐA,MARKO IGOR ,MILOŠ I JOŠ OSTALI NATJECATELJI I ZNALCI U OVOM SPORTU.
POZDRAV -Joško

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: GLUTAMIN
« Odgovor #33 poslato: Januar 25, 2006, 06:56:54 posle podne »
ej josko..ako sam ja tebe iznervirao sa necim..izvini jebiga...

nemam pojma o cemu se radi...????

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: GLUTAMIN
« Odgovor #34 poslato: Januar 25, 2006, 07:07:13 posle podne »
Dobro sad je sve cool.doslo je do nesporazuma i 'ajde da stavimo tacku na to :D
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže fitness_instruktor

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 382
Re: GLUTAMIN
« Odgovor #35 poslato: Januar 25, 2006, 07:07:55 posle podne »
Nisi me iznervirao jer sam ja osoba koja se teško iznervira ali me je "pogodilo "ovo ":ti si ovih dana nesto nervozan ha???"""""
Ali kako si ti došao do toga samo mi nije jasno!!!!!!!!
Ali ako je bila šala ja se izvinjavam da sam krivo shvatio šalu i sve je O.K. s moje strane nebi volio da me doživljavaš kao neku osobu koja se lako da iznervirat osobu slabih živaca!!!!!!!!!!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: GLUTAMIN
« Odgovor #36 poslato: Januar 25, 2006, 07:11:21 posle podne »
Citat: fitness_instruktor
Nisi me iznervirao jer sam ja osoba koja se teško iznervira ali me je "pogodilo "ovo ":ti si ovih dana nesto nervozan ha???"""""
Ali kako si ti došao do toga samo mi nije jasno!!!!!!!!
Ali ako je bila šala ja se izvinjavam da sam krivo shvatio šalu i sve je O.K. s moje strane nebi volio da me doživljavaš kao neku osobu koja se lako da iznervirat osobu slabih živaca!!!!!!!!!!!
...ma salio sam se covece..jebem ti komp kada nemozes--vidis kako ispadne ovo sranje jebiga....salio sam se naravno....nisam nisa lose mislio josko..

sve je pod kontlolj......

soory once more time,I sholud put some smiles :wink:  :wink:  8)  :D  :lol:  8)  8O  :P  :wink:  :lol:  8O  :D ..

ok..its enough now3m ha??

Van mreže fitness_instruktor

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 382
Re: GLUTAMIN
« Odgovor #37 poslato: Januar 25, 2006, 07:14:11 posle podne »
Evo da zakopamo ratne sjekire dobia sam ti još filmova pa kao znak pomirbe moraš uzet nešto i dvd-cluba "JOŠKO" ili cu se naljutit

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: GLUTAMIN
« Odgovor #38 poslato: Januar 25, 2006, 07:22:30 posle podne »
Citat: fitness_instruktor
Evo da zakopamo ratne sjekire dobia sam ti još filmova pa kao znak pomirbe moraš uzet nešto i dvd-cluba "JOŠKO" ili cu se naljutit
...ma nikada nismo ni otkopavali sikire..ko ih jebe..hahahhahahahahh..

sto se tice filmova....with pleasure my frend...with pleasure....

kada budem isao u ploce kod tetke budem te nazvao da malo prostiamo rivom i pivamo..

MOS GOVORIT KONTRA MENE,KONTRA CILEG SVITA,...AL NECUUUUU DA CUJEN NISTA..KONTRA MOGA SPLITA...
.......................................................by d dvornik :wink:

dogoreno?

Van mreže fitness_instruktor

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 382
Re: GLUTAMIN
« Odgovor #39 poslato: Januar 26, 2006, 12:11:43 pre podne »
Dogovor važi za posijetu  samo ako ćeš mi dat autogram; jer ja iman posvete od vrhunskih sportaša i jedino mi fali autgram prvaka balkana u bodybuildingu je li možda moš mi pomoć pa mi nabavit posvetu bia bi ti zahvalan !!!!!! :D  :D  :D  :)  :)  8)  8)  :?:  :?:  :?:  :?:  :?:

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: GLUTAMIN
« Odgovor #40 poslato: Januar 26, 2006, 06:32:24 pre podne »
Citat: fitness_instruktor
Dogovor važi za posijetu  samo ako ćeš mi dat autogram; jer ja iman posvete od vrhunskih sportaša i jedino mi fali autgram prvaka balkana u bodybuildingu je li možda moš mi pomoć pa mi nabavit posvetu bia bi ti zahvalan !!!!!! :D  :D  :D  :)  :)  8)  8)  :?:  :?:  :?:  :?:  :?:
...ti to ozbiljno???...

Van mreže fitness_instruktor

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 382
Re: GLUTAMIN
« Odgovor #41 poslato: Januar 26, 2006, 08:25:05 pre podne »
NARAVNO!!!!!!!

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Re: GLUTAMIN
« Odgovor #42 poslato: Januar 26, 2006, 10:40:23 pre podne »
Pedjos ti jos nisi shvatio da si prvak balkana i da si samim tim faca : )
Dobru sliku sa posvetom spremi i za moj klub, ides pravac na zid pored Sarceva!!!
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: GLUTAMIN
« Odgovor #43 poslato: Januar 26, 2006, 11:58:28 pre podne »
ok...ekipa evo ovako..ja znam da sam prvak balkana i da su moje slike u sve 3 teretane u  palanci i znam 3 u nosni i 1 u hrvatskoj ali eto..hvala vam na ovome..

dajte mi adrese na pm i sltize fotka u high reslotuion za vase zidove sa posvetom....ok..

znaci..samo adrese na pm...

Van mreže Gvozden

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 57
Re: GLUTAMIN
« Odgovor #44 poslato: April 10, 2006, 07:19:19 posle podne »
Jedno pitanje,

kupio sam glutamin (Bio Tech), dosao kuci, otvorio ga, nisam se usudio da ga probam, ima neki kiselkast miris i krenuo je da se zgrudvava?

Ne bih rekao da je to normalno? uzimao sam i ranije, nije izgledao tako!!

Dvoumim se da li da ga frljnem u reku, ili da odem u prodavnicu Pansporta gde sam ga kupio i da im ga nataknem na nos?

Da li je to bezbedno da se pije, ili da ipak pribegnem nasilju?  :twisted:  :evil: