April 28, 2024, 10:58:44 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.102 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: BALKAN CHAMPIONSHIP 2006 IN SERBIA  (Pročitano 57384 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: BALKAN CHAMPIONSHIP 2006 IN SERBIA
« Odgovor #15 poslato: Februar 25, 2006, 07:10:11 pre podne »
ne sve je ok..evo kako bni to otpilike sve izgledalo..

stipednije naravno daje drzava tj savez sportova na osnovu preldoga maticnog saveza,u ovom slucaju bodi bidling saveza scg

sto se tice registrovane organizaceje to bi trebalo da bude bodi bilding savez scg ali ti samo zamisli kako funkcionara nesto a KANCELARIJA UOPSTE NE POSTOJI...klup penzionera je bolje organizovan

sto se tice seminara..toga kdo nas nema..sve ti se svodi na to u kakim si odnsima sa nekim koga poznjaees i da od njeg amozes da izvuces neke sonovne elemnte iz ovog sprota...a i takmicenja su za svoju pricu....

sam savez dobija godsni budzet na osnovu proracuna drzave tj ovisno u koju kategoriju sprotova je svrsata,konkretno nas sprot..

mi smo recimo u 3 kategoriji sprotova a do prosle godine smo bili u 4 ali zahvaljujucio 3 mestu na prvnestvu evrope od brnake jovanovic i mom 3 mestu na prvenstvu mediteran smo prebaceni u 3 kate3goirju sto je atutomatski znacilo i 2 stipednije vise i nesto malo povecan budzet...

koliki je budzet...ne bih o tome...

i naravno,svaki klub prlaca godislnju clanarinu savezu u iznosu od 100eu...a svaki takmicar koji se takmici kod nas na svakiom takmicenju se placa koticacija...10eu

sto se tice jos stipednija hteo bih da dodam da se stipendiranje sprotista vrsi an osnovu predloga statua saveza koji odbra ministarstvo sporta....

tako kod nas ove godine ljudii koju su doneli odluku o stipednijama...UOPSTE NEMAJU STATU U RUKAMA..nego je to bilo....pa adje ovoga jel smo ga zajbeali onda..tid.itd itd...

pa tako se recimo iz kombiancije izbacio i edan marko dimitrijevc,koji ima bolje rezualtte nego pola koji su dobili stipendiju...

pa je onda recmo olduceno da 1 mesto NA NE REGULARNOM PRVESNTVU SRBIJE...A NE REGULARNO JE ZBOG TOGA JER GA NISU SUDILE SUDIJE KOJE IMAJU NA TO PRAVO TJ SUDIJE SA POLOZENIM SUDACKIM ISPITOM...pa je tako 1 mesto na prvenstvu srobje vaznije od 1 mesta osvojenog na balkaskom sampionatu...

i eto...tako.....

sve u svemu....na pamet ni vise ne pada da se takmciim za ovu zemlju,a da cu da postavim mnoga pitanja "gospodi"iz saveza...to neka budu i vise nego uvereni..

i to trazim javne odgovre...ne ono...preko tlefena...dajte vi fino pravno objasnjenje vasih "legalnih "postupaka......

nazalsot..ja sam se andao da ce nesto da se promeni odlaskom stare garnutre koja je bila godinam u ovom sprotu iali mi smo izgeda takav narod i veoma nam je bita recenicaza.....SABIJ BLIZNJEM SVOM.....

ponavljam...balkasnkos je prvnestvo kod ans.....i opet sam saznao da su recimo zvali starog sekretara saveza da im pomogne oko papirologijje jer bilo je bitno da se stari oteraju..a to sto oni nemaju pojma..to vise manje..to nije bitno.....

e pa bitno je.....ja cu da se potrudim da je bitno....

i da neko ne shvati da je ovo samo zbog toga sto nsiam dobio stidpeniju....NE......znaci.......DIMITRIJVEC MARKO iam pravo pre mene da je dobije,mozda i mnig drugi.......ALI JA NECU DA NEKO SERE I PISA PO REZUALTIMA KOJE SMO MI URADILI ZA SEBE I ZA OVU DRZAVU I DA ONDA NEKO KAZE DA NEKO IAM PREDNOST U ODNOSU NA NEKOGA A RECIMO NJIH DVA IMAJU POSTUPNO ISTE REZUALTETE...NECU TO SIGRINO DA DOZVOLIM....

BORITI CU SE KOLIKO BUDEM MOGAO......JAVNO..DA SVI VIDE

Van mreže Tanjica

  • Lepotica
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 230
Re: BALKAN CHAMPIONSHIP 2006 IN SERBIA
« Odgovor #16 poslato: Februar 25, 2006, 07:45:37 pre podne »
Evo šta sam ja pronašla u bazi privredne komore
Matični Broj  07516908
PIB 101513220
Puni Naziv  SAVEZ SRBIJE I CRNE GORE ZA BODY BILDING, FITNES I AEROBIK
Šifra NACE Delatnosti  150092622
Naziv NACE Delatnosti  Nepomenute sportske aktivnosti
Vrsta Preduzeća DRUŠTVENA ORGANIZACIJA
Veličina Preduzeća  Neraspredjeno
Oblik Svojine  Neraspoređeno
Broj Zaposlenih  
Direktor NENAD VUČKOVIĆ
Datum Registracije  19/10/90
Region  GRAD BEOGRAD
Opština  STARI GRAD
Adresa TERAZIJE 35

Mada je mnogo čudno što ih nema u bazi Agencije za privredne registre, a od prošle godine sve mora biti preneto tamo. Hm...


Znači klubovi plaćaju članarinu...
Moram da proverim kako to funkcioniše za nedobitne organizacije, pa da nađemem nešto da pozovem malo finansijsku inspekciju. Samo da se raspitam   :twisted:
Mislim ako pedjos kaže da treba  :twisted:
Mislim da su takve stvari delotvornije od priča po novinama.
A vlada je najavila pojačane kontrole organizacija koje finansira...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: BALKAN CHAMPIONSHIP 2006 IN SERBIA
« Odgovor #17 poslato: Februar 25, 2006, 10:57:55 pre podne »
Citat: Tanjica
Evo šta sam ja pronašla u bazi privredne komore
Matični Broj  07516908
PIB 101513220
Puni Naziv  SAVEZ SRBIJE I CRNE GORE ZA BODY BILDING, FITNES I AEROBIK
Šifra NACE Delatnosti  150092622
Naziv NACE Delatnosti  Nepomenute sportske aktivnosti
Vrsta Preduzeća DRUŠTVENA ORGANIZACIJA
Veličina Preduzeća  Neraspredjeno
Oblik Svojine  Neraspoređeno
Broj Zaposlenih  
Direktor NENAD VUČKOVIĆ
Datum Registracije  19/10/90
Region  GRAD BEOGRAD
Opština  STARI GRAD
Adresa TERAZIJE 35

Mada je mnogo čudno što ih nema u bazi Agencije za privredne registre, a od prošle godine sve mora biti preneto tamo. Hm...


Znači klubovi plaćaju članarinu...
Moram da proverim kako to funkcioniše za nedobitne organizacije, pa da nađemem nešto da pozovem malo finansijsku inspekciju. Samo da se raspitam   :twisted:
Mislim ako pedjos kaže da treba  :twisted:
Mislim da su takve stvari delotvornije od priča po novinama.
A vlada je najavila pojačane kontrole organizacija koje finansira...
........e pa gledaj sada iznenadjenje...

predsenik saveze NENAD VUCKOVIC niej vec odredjeni period...recimo nekih 4-5 meseci jel je pobunom tih istih koji su sada u savezu otisao i sa njim komleptna garnitura..od sekretara pa do selektora itd itd itd...pa onda su vratili selektora,pa su imai predednika bodi bilding saveza SRIBIJE I CRNE GORE koji je dao nedavnomostavku a novi predsednik BODY BUDLING SAVEZA SRBIJE I CRNE GORE JE predsednik bodi bilding saveza srbije!!!!!!!!!......tako da taj gospodin vrsi 2 funcije od jednom...

adresa saveza je fiktivna jer je bivsi prednesdnik nenad vuckovic iz NISA a sadasnji iz CACKA.....veze sa vezom nema ta prica oko terazija...

sve u svemu....guzva je velika oko cela price...savez je funkcionsiao tako kako je..isli smo na medjunardona takmicenja itd...tu nema price...

ali mi je vise muka od donosenja odluka van statua i van pravila....

tako ej bilopre,,i sada se ponavlja cela prica...deja vu...

sto se tice tog fianncjiskog dela...ja o tome nebih da pricam jel zaista nisam upucen u to dali postoje bilo kakve variajnte oko bilo cega.....nemam po pitanju toga nista na papiru a iskreno mene i ne zanima..

mene zanima kao sprotistu...IZ KOG RAZLOGA SE PONOVO DODNOSE ODLUKE TAKVE KAKVE SE DONOSE.....KRATKI I JASNO...

mene ne znaima njihova glupa politika koju vode...i glupa obecanja....

ja hocu da to isteram do kraj...

evo upravo me obavestio covek da je sutra skupstina u bg...jedva cekam taj sukob..

samo jos da nadjem modus da sutra idem u bg..

Van mreže MARKO DIMITRIJEVIC

  • VIP
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 392
    • http://www.delgu.de/bbpraesentation/markodimitrijevic/markodimitrijevic.html
Re: BALKAN CHAMPIONSHIP 2006 IN SERBIA
« Odgovor #18 poslato: Februar 25, 2006, 12:28:50 posle podne »
Ja sam kontaktirao gen.sekretara BB saveza i obavestio ga da ce neko od njih dobiti krivicnu prijavu i da ce samnom moci da kontaktiraju samo preko mog advokata...u prevodu svi ce se cesati tamo gde ih ne svrbi...
ovde vise nije stvar u novcu nego o principu...
od 120 bildera na EFBB listi nalazim se na 6 mestu u Evropi ,i najbolje sam plasirani nas takmicar na toj listi, anisam usao ni u uzi krug za stipendiju...ne radi se ovde samo o meni....Pre dve godine Igor je uzeo sva prva mesta kod nas a nije dobio stipendiju,isto se desilo i sa Pedjom....
Stipendije dobijaju ljudi koji bas nemaju mnogo veze sa BB ,ali se lako prodaju za kutiju proteina...
Niko od nas vise nece izlaziti na drzavna takmicenja ako se ova stvar pravno ne resi...
Neka znaju da mi sigurno necemo prestati zbog njih da se takmicimo...dobijamo redovno pozive na svim medjunarodnim takmicenjima i uvek se vracamo kao pobednici,a oni .....je li a ko su uopste ONI ?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: BALKAN CHAMPIONSHIP 2006 IN SERBIA
« Odgovor #19 poslato: Februar 27, 2006, 05:02:58 posle podne »
THE END OF STORY......SVI VUCI SU SITI.....SAMO JE OVCA OSTALA DA VISI ZA JAJA....

veliki pozdrav svima...

Van mreže IGOR MILANOVIC

  • VIP
  • Flyweight Member
  • *****
  • Poruke: 140
    • http://www.x3mgym.com
Re: BALKAN CHAMPIONSHIP 2006 IN SERBIA
« Odgovor #20 poslato: Februar 27, 2006, 11:49:11 posle podne »
:P Pedja ja se u potpunost slazem sa tobom ali iskrsli su neki novi momenti skojima nisi upoznat?Juce smo bili na bb skupstini Vucko ,Sale ,Mare i ja?Da ti nepisem sad detalje u glavnom neki su smenjeni a postavljeni su neki novi ljudi koji po meni obecavaju?Ljudi su iz biznisa veoma uticajni i dosta su uverljivi ,pa videcemo.Jedan deo novih ludi (mislm na pretsednika i par njih) imaju iza sebe rad od 120dana i za to vreme stvari su se mrdnule sa mrtve tacke, gde tapkamo zadnjh 10 god.Prociano je sta je za to vreme uradjeno a i planovi za buducnost,koj su nam se svideli?Da ti sve nepisem pozovi me za detalje ko sta i kako.Naj bitnije od svega da smo postigli dogovor ,tako da cemo se  Mare i ja pojaviti u Valjevu a zatim i u Cacku na balkanskom.Balkansko ce biti do sad najbolje organizovano takmicenje kod nas,( nova hala ,nov hotel,)sve televizije osim BK ce bit prisutne bice maksimalno ispraceno i u novinama,cak dolazi neko od profi mislil Markus Rulf ali nisam siguran.Bice i glavonja iz vlade Vuksa i ostali ljudi iz biznisa koji trba posle takmicenja ,nakon sto im se priblizi nas sport (nekim seminarima )a i samim takmicenjem da uloze u BB kod nas?Velja Ilic otvara takmicenje.Valjda ce i nama jednom da svane ,dace BOG :wink: A sto se tice stipendija sve smo im izneli na sto o tebi meni Maretu Saletu.Nisu ovi novi krivi ali ima tu starh koji jesu ,pa smo to sve izlozili zbog njih a i novih ljudi da ih uputmo i upoznamo, ko je kakav i ko je ko i kome je gde mesto.Patak kao i obicno se malo bunio pa kad smo ga malo pogledali znas onako ko u Egiptu podvio je rep .Mare ga je isprozivo pred svima da nas je brukao u Grckoj da je krao hranu.Hteo je da pukne  8O  8O  8O Pozdrav svima na forumu i pozivam sve ljude koji vole ovaj sport da dodju i pogledaju takmicenje. Ja se spremam pa vidmo se 22 i 28 aprila. :wink: KRAJ NEMA VISE NARODE :lol:  :wink:  8)
PERSONALNI TRENER  062\ 78 28 78

Van mreže dadochicago

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 468
Re: BALKAN CHAMPIONSHIP 2006 IN SERBIA
« Odgovor #21 poslato: Februar 27, 2006, 11:57:22 posle podne »
Nadam se da ce sve biti kako treba i da ljudi koji zasluzuju dobiju sta im pripada jer sve u svemu vi ste ti koji predstavljate drzavu u ovom sportu
Zelim vam sve najbolje na Balkanskom
BEST WISHES AND GOOD LUCK

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: BALKAN CHAMPIONSHIP 2006 IN SERBIA
« Odgovor #22 poslato: Februar 28, 2006, 01:03:38 pre podne »
uuuu,Igore,pa ovo su ekstra vesti :D :D
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: BALKAN CHAMPIONSHIP 2006 IN SERBIA
« Odgovor #23 poslato: Februar 28, 2006, 06:11:39 pre podne »
IGORE-TVOJA KLJUCNA RECENICA-Pedja ja se u potpunost slazem sa tobom ali iskrsli su neki novi momenti skojima nisi upoznat?

UPOZNAT SAM SA SVIM...VERUJ MI..!!!!

Van mreže Tanjica

  • Lepotica
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 230
Re: BALKAN CHAMPIONSHIP 2006 IN SERBIA
« Odgovor #24 poslato: Februar 28, 2006, 06:49:27 pre podne »
Koliko sam ja ukapirala to se tamo stalno dešava. Jedni zabrljaju i odu pa dodju drugi koji obećavaju, pa zabrljaju i odu pa dodju treći...
Ili ja to nešto baš ne razumem najbolje  :D
Ipak sam ja plavuša  :D
A što vi sami, ne osnujete neko udruženje? Mimo državnih. Ili to već postoji samo ja nisam informisana?

Van mreže IGOR MILANOVIC

  • VIP
  • Flyweight Member
  • *****
  • Poruke: 140
    • http://www.x3mgym.com
Re: BALKAN CHAMPIONSHIP 2006 IN SERBIA
« Odgovor #25 poslato: Februar 28, 2006, 11:30:46 pre podne »
:lol: Pedja  pa verujem da si obavesten od Sipke i drugih ljudi iz Vojvodine ali zavisi kako oni gledaju na te stvari i kako su ti preneli?Ja sam izneo moje vidjenje stvari i moje misljenje naravno da ono nemora da se poklapa sa necijim tamo?Ja mislilm da ce biti jos pomaka a vec ih ima ali samo znamo ja i ti koliko smo propatili zbog nekih ljudi,pa te u potpunost razumem sto si skeptican :roll: Tanjice i tebi da odgovorim ima tu istine sto si ti iznela dosli su novi a samo najbolji su ostali jer su neki usrali i smenjeni su  a sad je nesto drugo uz te nove postavljeni su jos noviji koji obecavaju da ih ne imenujem mislilm da ce malo da traje pa videce se ako ne budu ispostovali dogovor ,smenicemo ih svako ko nije sposoban i ko ne ispuni dato obecanje treba da ode?Slazete se da treba im pruziti sansu netreba ih odma osuditi :wink:
PERSONALNI TRENER  062\ 78 28 78

Van mreže MARKO DIMITRIJEVIC

  • VIP
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 392
    • http://www.delgu.de/bbpraesentation/markodimitrijevic/markodimitrijevic.html
Re: BALKAN CHAMPIONSHIP 2006 IN SERBIA
« Odgovor #26 poslato: Februar 28, 2006, 04:07:27 posle podne »
Ne bih da ponavljam ono sto je Igor vec rekao...dodao bih da sam ja  na tom sastanku zastupao interese svih takmicara...licno sam nezadovoljan jer nisam dobio stipendiju iako imam najbolje medjunarodne rezultate,ali sve u svemu moje licno misljenje je da ce ova ekipa ljudi uspeti da postavi BB na jedan visi nivo , a to ce jedino moci ako im takmicari budu na prvom mestu i ako im budu pomagali...Prvi rezultati ce biti vidljivi u Cacku.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: BALKAN CHAMPIONSHIP 2006 IN SERBIA
« Odgovor #27 poslato: Februar 28, 2006, 06:26:45 posle podne »
igore,nikada ti nisu postovi bili duzi i gram.tacniji....

hocu samo da kazem jos,kako smo mi jadni i bedni...uzas....uzas..

 :puke:  :puke:  :puke:  :puke:  :puke:

U SVAKOM SLUCAJU,ZELIM TI SVE NAJBOLJE!!!

pedja

Van mreže IGOR MILANOVIC

  • VIP
  • Flyweight Member
  • *****
  • Poruke: 140
    • http://www.x3mgym.com
Re: BALKAN CHAMPIONSHIP 2006 IN SERBIA
« Odgovor #28 poslato: Mart 01, 2006, 01:11:15 pre podne »
:roll: Matori skroz si mi ne jasan?Neznam sto imam utisak da sve to sto sam napisao ,da mi neverujes?Nema veze? Ti znas da te ja ceni i postujem isto verujem i ti mene, sad sto nam se misljenja ne poklapaju staces.Ja sam tamo bio prisutan a ti nisi ,zapitaj se da li bih Marko i ja tek tako pristali da se takmicimo a do juce smo bili protivnici toga?Ja sam prvi koji je prestao da se takmici za scg ?Koga nije bilo dve godine i zasto.Ko je odbio da se slika za reprezentaciju? A ti to sve vec i sam znas?Pozdrav brate Funtu i ne zameri ako sam te necim uvredio. :wink:  :wink:  :wink:
PERSONALNI TRENER  062\ 78 28 78

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: BALKAN CHAMPIONSHIP 2006 IN SERBIA
« Odgovor #29 poslato: Mart 01, 2006, 04:47:47 pre podne »
Citat: IGOR
:roll: Matori skroz si mi ne jasan?Neznam sto imam utisak da sve to sto sam napisao ,da mi neverujes?Nema veze? Ti znas da te ja ceni i postujem isto verujem i ti mene, sad sto nam se misljenja ne poklapaju staces.Ja sam tamo bio prisutan a ti nisi ,zapitaj se da li bih Marko i ja tek tako pristali da se takmicimo a do juce smo bili protivnici toga?Ja sam prvi koji je prestao da se takmici za scg ?Koga nije bilo dve godine i zasto.Ko je odbio da se slika za reprezentaciju? A ti to sve vec i sam znas?Pozdrav brate Funtu i ne zameri ako sam te necim uvredio. :wink:  :wink:  :wink:
....buraz,ti jako dobro znas kakav ti i ja odnos imamo i ja jako dobro znam sta si ti njima sve radio.....nije rec o tome igore...NIKADA ME I SA NICIM NISI UVREDIO i ovo se nista ne odnosi licno na tebe.......

uopsteno sam govorio.....svako ima pravo da radi sta hoce i snosi posledice za svoje postupke.....

ja necu ovde nikoga i nsita da ubedjujem u nesto sto je i tebi i svima drugima kristlano jasno,a to sto ja nisam bio na nekoj skupstini to ne znaci da moram da promenim svoje misljenje kao i vi......

igore..ja sam svoje dokazao....i maretu sam objasnio....doslo je do povrede statuta....

ja niam kriv igore sto se u sve prethodne godine moglo da postupa na isti nacin kao i do sada.tj da se odlukom upravnog odbora stipendija moze da dodeli i SILJI-cudi me da to nisu uradili-..

igore ja nisam kriv sto odluku o stipednijma donose GORAN ILIC I MIKICA MILITUNOVIC....za ovu godinu..

igore..ja nsiam kriv sto ti nisi dobio stipdniju po tom kriterijumu kao NAJTALENTOVANIJI OS SVIH NAS...a trebao si...

vidis..to je moje misljenje...ti si trebao da je dobijes....ti oces da ides do kraja...ti imas potenicjal za to....

igore,ti moras da shvatis jednu stvar,za ovu godnu je trebalo a raspored stipedniaj bude drugaicji..TO TI JAKO DOBRO ZNAS....ja ne mogu da pricam sa nekim ko kaze da nema pojma ko je PEDJA PETROVIC...mislim da se slazes sa tim.....

znaci,igore ovde ne pricam sada o tome jel ja treba da dobijem stipedniju ili ne,nego o tome da ja moram da se borim sa tim ko sam ja......nisam neka licnost ali mislim da me jako..jako..jako dobro svi poznaju...bilo po dobru ili zlu..nebitno..ali svi znaju ko je pedja petrovic...e ako neko to ne zna-igore-o cemu ja da pricam  onda?????

brate...nista nije bitno....bitno je da sam ostao sam kao posran golub u celoj prici,bez podrske i razumevnja bilo koga i bilo cega...ni to nije bitno..i ne treba da bude.......ali igore ja necu da odustanem......ja sam sazluzio za ovaj sport toliko da kada bar nekoga pozovem da kaze..ej cao pedja......ti sam izvuci zakljucak iz ovoga o cemu aj tebi pricam i jel nam treba takav napredak i gde takav napredak vodi....


ponavljam....nije bitno0 jel neko negde 120 dana ili 1120 dana....igore razmisli o cemu ti ja pricam....

opet..nemoj a me krivo shvatis i da odustajes u svojim namerama..ne daj boze.....nego samo da dobro razmislis o ovome o cemu ti ja pisem a ne o tome da sam tebi nesto licno prebacio ili pomislio...

uostalom ti jako dobro znas da se cujemo telefonom i da imam nesto da ti akzem licno to bih ucinio onda na taj nacin,a ne ovako javno...

fundo-ti jako dobro znas kakv smo mi odnos u extreme team-u izgradili izmedju svih nas,bez obzira il bili ista kategorija ili ne,bez obizra ili gubili ili dobijali,uvek je bila zajebacija i provod do kraja,a to svi znaju i uvek smo izgledali kao vanzemaljci gde god da smo se pojavili.......

ja nikome ne dizem tenzije ali NIAKDA...NIAKDA..necu da dozvolim da neko sere po meni i mojim rezultatima na ovaj ili na onaj nacin......

ponavljam....sve najbolje ti zelim buraz.....