Jun 16, 2024, 05:35:23 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.194 poruka u 18.756 tema - 20.949 članova - Poslednji član: nikolicmarko
X3MShop banner

Autor Tema: KREATIN  (Pročitano 776663 puta)

Van mreže Kekka

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 973
Re: KREATIN
« Odgovor #150 poslato: Mart 25, 2006, 12:55:05 pre podne »
Citat: sasacg
Citat: Kekka
Ma samo popij to i ne brini nishta..    8)

Ovo me podseca na dane kad sam zidao kod ortaka  :D
3 lopate cementa , 12 lopata peska...    :D


Kakva je ispala kuca :D


Velika  :lol:

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.318
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: KREATIN
« Odgovor #151 poslato: Mart 25, 2006, 05:54:15 pre podne »
Citat: sasacg
Ja sam ranije radio to punjenje ali sad mislim da je to bilo nepotrebno.Sada racimo 5g cim ustanem,i 10g posle treninga.U danima bez treninga 5 ujutru i 5 posle npr. cetvrtog obroka :D
8)  8)  8)

Van mreže talijum

  • Član
  • *
  • Poruke: 12
Re: KREATIN
« Odgovor #152 poslato: Mart 30, 2006, 03:03:11 posle podne »
Pozdrav svima.Nov sam ovde i ima neki nepoznanica za mene sto se uzimanja kreatina tice.
Naima uzeo sam 10lb elite whey,4.2lb kreatina od twinlaba,i kilo dextroze za pocetak.Zelim da znam radim li sve ispravno sto se konzumiranja tice.
Nekada dizem tegove posle posla,nekad ujutro.Posle dizanja tegova uzmem dozu od neki 30g keratina sa jedno kasiku dextrose,i imam obicaj da uzmem whey prije dizanja tegova.Da li je ovo po vama ispravno?? Uzimam kreatina sa vodom,i nakon uzimanja jedem posle neki 20-30 minuta.Zelim da jedem onda sto vise.
Koliko mogu dnevno da konzumiram kreatina? i uopste kakav je kreatin od twinlaba po kvalitetu(creatine nitrate3 fuel)? Pise da uzima dvije skupe oko neki 96 grama??
Ili je ispravnije da uzima whey posle dizanja tegova pa da pomesam sve zajedno sa kreatinom,dextrozom i glutaminom(koji cu nabaviti sto prije)??
Unapred hvala na odgovoru, i nadam se da cemo imati prilike sto vise se druziti putem foruma :wink:

Van mreže markoni87

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 753
Re: KREATIN
« Odgovor #153 poslato: Mart 30, 2006, 03:54:30 posle podne »
Poz talijum.
Mozes da radis punjenje (prvih 6 dana po 4x) a i ne moras,kako hoces, a onda 2x dnevno.
Pre treninga nemas potrebe da uzimas whey,mozes samo kreatin 5 ili 10g a posle treninga 60g whey,70-150g dextroze i 10g kreatina i 10g glutamina.Pre kardio treninga,ako ga radis,uzmes 10g glutamina.
Sto se tice tog kreatina od twinlab-a verovatno je vec mesan sa dextrozom,cim pise da treba da se uzima oko 90g (dve skupe).
Sto se tice kvaliteta ne bi trebao da je los ali ima i boljih.

Van mreže lenjstina

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
creatin
« Odgovor #154 poslato: April 01, 2006, 10:07:36 pre podne »
pozdrav svima,

Pre godinu dana sam kupio kreatin optimum-ov (300 gr) i popio sam pola, a onda sam otputovao i kreatin je skolnjen u ormar. Juce sam nasao taj kreatin i ima jos pola u njemu, a rok pise da je do 5 meseca 2006. godine. Pa mene sada zanima da li tom kreatinu nesto fali i moze li se piti sada? Smeta li kreatinu da stoji toliko dugo otvoren?


pozdrav

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: creatin
« Odgovor #155 poslato: April 01, 2006, 11:27:04 pre podne »
Ako je i dalje onako praskast,tj. nije se pretvorio u grudvice(znak da je pokupio vlagu) u tom slucaju je OK
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže want3d

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 585
Re: KREATIN
« Odgovor #156 poslato: April 01, 2006, 12:20:49 posle podne »
eh uzeo sam danas multipower kreatin,pa hocu da ga pocnem piti.trazio sam prvo labradu i weider ali nije ih bilo.pa sam uzeo ovaj.mozete mi pisati iskustva o njemu i sta mislite dal je vrijedan para.on je malo skuplji i od labrade i od weidera u ovom protein shopu.uzeo sam pola kg ali me sad zanima kakav je i da li je neko imao iskustva sa njim ????

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.318
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: creatin
« Odgovor #157 poslato: April 01, 2006, 01:15:32 posle podne »
Citat: sasacg
Ako je i dalje onako praskast,tj. nije se pretvorio u grudvice(znak da je pokupio vlagu) u tom slucaju je OK
... :twisted:  :twisted:  :twisted: ..MA I ONDA JE DOABR..HAHAHAHHAHAH

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.318
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: KREATIN
« Odgovor #158 poslato: April 01, 2006, 01:16:40 posle podne »
Citat: hare
eh uzeo sam danas multipower kreatin,pa hocu da ga pocnem piti.trazio sam prvo labradu i weider ali nije ih bilo.pa sam uzeo ovaj.mozete mi pisati iskustva o njemu i sta mislite dal je vrijedan para.on je malo skuplji i od labrade i od weidera u ovom protein shopu.uzeo sam pola kg ali me sad zanima kakav je i da li je neko imao iskustva sa njim ????
..MULITPOWER JE ODLIN ALINIJA I NISI NSITA POGRESIO.....

Van mreže talijum

  • Član
  • *
  • Poruke: 12
Re: KREATIN
« Odgovor #159 poslato: April 02, 2006, 06:45:18 pre podne »
Citat: markoni87
Poz talijum.
Mozes da radis punjenje (prvih 6 dana po 4x) a i ne moras,kako hoces, a onda 2x dnevno.
Pre treninga nemas potrebe da uzimas whey,mozes samo kreatin 5 ili 10g a posle treninga 60g whey,70-150g dextroze i 10g kreatina i 10g glutamina.Pre kardio treninga,ako ga radis,uzmes 10g glutamina.
Sto se tice tog kreatina od twinlab-a verovatno je vec mesan sa dextrozom,cim pise da treba da se uzima oko 90g (dve skupe).
Sto se tice kvaliteta ne bi trebao da je los ali ima i boljih.


Ej drugar,jeste pomesan sa dextrozom imas pravo ali valjda da mi ustede vremena da sam ne mesam :lol:
Nesto ti se moram pohvaliti,roko sam malo kreatina i kod drugara navratim da vidim kakav je bench uzeo i 70kg iz prve :roll:  8O  ono nije neznam sta ali za pocetnika ok(bar se nadam 8) )
uzecu te nemacke proizvodjache kada ih svi ovde hvale..samo mi je ishrana kod staraca losa pa rezultati idu sporo...pocinjem sam kuhat cim preselim stvari u novi stan :wink: sada nabavljam serpe,lonce i poklopce xxaxaxaxaa
Hvala na odgovoru..

Van mreže want3d

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 585
Re: KREATIN
« Odgovor #160 poslato: April 02, 2006, 04:27:42 posle podne »
imam whey i kreatin.whey uzimam odmah nakon sto ustanem,jednu mjericu sa mlijekom i jednom odmah nakon treninga(jednu mjericu) ,promijesam sa vodom ,glukozom i kreatinom

e danas mi je mi prvi dan kako uzimam kreatin i uzeo sam ga ujutru nakon wheya sa vodom i glukozom a prije dorucka.zatim pred trening samo sa vodom(citao sam da moze i sa sokom ali pred trening bez glukoze) zatim nakon treninga u pwm-u i jos cu jednom veceras .to je cetvrti put.

e jel uredu kako uzimam ,jer sam na fazi punjenja.uzimam po jednu cajnu kaskicu kreatina i onda razmutim( sva cetiri puta ),valjda je to otprilike tih 5-10 grama u toj jednoj kaskici.

da li bi trebao nesto mijenjati ili je ovo pravilno ???

hvala unaprijed

Van mreže talijum

  • Član
  • *
  • Poruke: 12
Re: KREATIN
« Odgovor #161 poslato: April 03, 2006, 01:24:02 pre podne »
Upravo sam narucio ovaj kreatin,nus ovog sto sam od twinlaba uzeo
CreaLean - 100% Creatine Monohydrate 500 gr
Posto ste tolko nahvalili proizvodjacha pa ste me nalozili
valjda se isplati posto je duplo skuplji od Dy.??
  8O  :roll:

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: KREATIN
« Odgovor #162 poslato: April 03, 2006, 10:48:50 pre podne »
Nema greske :D
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže want3d

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 585
Re: KREATIN
« Odgovor #163 poslato: April 03, 2006, 02:53:53 posle podne »
e hvala ti puno.ali mi sad belaj pravo.pogledam maloprije na ovaj kreatin od multipower-a kad tako datum isteka 28.4.2006,a ja ga poceo piti od drugog ovog mjeseca(dan poslije nego sto sam ga kupio).e sad sta da radim,jer ja cu ga nastaviti piti jos bar pola mjeseca ili mjesec nakon isteka roka.da li da odem u ovaj protein shop pa da trazim zamjenu za drugo pakovanje kreatina ,sta da radim??????pomozite molim vasssssss

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.318
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: KREATIN
« Odgovor #164 poslato: April 03, 2006, 02:56:05 posle podne »
Citat: hare
e hvala ti puno.ali mi sad belaj pravo.pogledam maloprije na ovaj kreatin od multipower-a kad tako datum isteka 28.4.2006,a ja ga poceo piti od drugog ovog mjeseca(dan poslije nego sto sam ga kupio).e sad sta da radim,jer ja cu ga nastaviti piti jos bar pola mjeseca ili mjesec nakon isteka roka.da li da odem u ovaj protein shop pa da trazim zamjenu za drugo pakovanje kreatina ,sta da radim??????pomozite molim vasssssss
..TRAZI DRGUI..MORAJU DA TI DAJU..