April 29, 2024, 08:19:09 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: KREATIN  (Pročitano 765772 puta)

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.540
Odg: KREATIN
« Odgovor #990 poslato: Februar 04, 2008, 07:50:01 posle podne »
^ne , to ti je mnogo... u danima bez treniranja ako ne radiss punjenje po 5g ti je dovoljno.... i ne ocekuj velike i trajne rezultate od kreatina samog , ukoliko nemass dovoljan unos proteina i ugljenih hidrata-sto preko suplemenata sto preko ishrane nece ti kreatin pomoci mnogo... btw pij dosta vode-jako bitna stavka!!!

Van mreže graysky

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 286
Odg: KREATIN
« Odgovor #991 poslato: Februar 04, 2008, 08:36:08 posle podne »
Znam to.. Sredjena mi je ishrana do maximuma.. Hvala na informacijama u svakom slucaju ;)
To the LIMIT!

Van mreže testosteron rules

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 163
Odg: KREATIN
« Odgovor #992 poslato: Februar 05, 2008, 07:57:15 posle podne »
Kada ne treniras, ujutru na prazan stomak 5g je dovoljno, sa vocnim sokom ili vodom i dextrozom. Takodje, bolja je apsorpcija, ako nije porpuno hladan voda, vec mlaka. Ne znam zasto je tako, ali pokazalo se kao bolje. Neki momci su imali dijareju od hladne vode, ja nikada nisam imao takvih problema, ali eto desava se nekima. . .

Van mreže SasaBG

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: KREATIN
« Odgovor #993 poslato: Februar 08, 2008, 11:33:11 posle podne »
Poz svima,treba mi pomoc za upotrebu kreatina.

Treniram fudbal i trenutno imam 2 puta dnevno terninge.kad bi otprilike trebao da pijem kreatin i sto je najbitnije kako i koliko?
U pitanju je kreatin Horse Power,1000 g i zanima me sa cim bi mogao da kombinujem sa obzirom da me zanima neka misicna masa od 3-6 kg.

Hvala unapred

Van mreže MAXX

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 337
Odg: KREATIN
« Odgovor #994 poslato: Februar 09, 2008, 05:31:19 pre podne »
Treniras li u teretani, ili imas samo fudbalske treninge?

Van mreže SasaBG

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: KREATIN
« Odgovor #995 poslato: Februar 09, 2008, 06:36:24 posle podne »
ne treniram u teretani ali radi se snaga na treninzima i fudbalski tren naravno..

Van mreže MAXX

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 337
Odg: KREATIN
« Odgovor #996 poslato: Februar 09, 2008, 08:18:49 posle podne »
Treba da znas da je 3-6 kg misicne mase nesto sto se uopste ne postize tek tako lako. Osim ako ne posedujes izuzetne genetske predispozicije za izgradnju misica, trebace ti trening u teretani posebno posvecen izgradnji misica, i ishrana sa povecanim unosom proteina. U svakom slucaju, proteini su ono sto ti treba uz proizvod kao sto je Horse Power.

Van mreže SasaBG

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: KREATIN
« Odgovor #997 poslato: Februar 09, 2008, 11:31:03 posle podne »
hvala ti a mozes li mi reci recimo i kad bi uzeo proteine,kako bi to pio i raspored.Znaci kada kreatin i koliko a kada protein i koliko 
 e to me najvise interesuje.Znaci ako mozes da mi pomognes ili ti da mi kazes neki plan za narednih mesec dana kako cu da kombinujem te 2 stvari i kada u toku dana.Hvala

Van mreže SasaBG

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: KREATIN
« Odgovor #998 poslato: Februar 11, 2008, 11:42:28 posle podne »
Moze li mi neko reci sta je PWM?

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: KREATIN
« Odgovor #999 poslato: Februar 11, 2008, 11:44:39 posle podne »
post workout meal
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže SasaBG

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: KREATIN
« Odgovor #1000 poslato: Februar 12, 2008, 12:37:49 pre podne »
sto bi na nasem znacilo?

Spartak

  • Gost
Odg: KREATIN
« Odgovor #1001 poslato: Februar 12, 2008, 12:53:51 pre podne »
pa to je shejk posle treninga mada bi trebalo da se kaze postworkout shake ili PWS a postworkout meal bi trebao da bude prvi cvrsti obrok posle treninga :)

Van mreže SasaBG

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: KREATIN
« Odgovor #1002 poslato: Februar 12, 2008, 09:36:43 posle podne »
pa to me je i zbunilo,pomislio sam da treba lrnuti dozu sa nekim obrokom st omi nije islo u glavu :)

hvala Spartak!

Van mreže kikkan

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: KREATIN
« Odgovor #1003 poslato: Februar 12, 2008, 10:54:50 posle podne »
Pozdrav svima,

novi sam na forumu i upitao bih par stvari..
vjerujem da slicne stvari pitaju i ostali pocetnici, pokusao sam naci odgovor ali bez uspjeha...
Naime, radi se o sljedecem. Uzeo sam sebi, pored proteina, i nutrabolicsov NOZ .
Pored svih standardih uputa koristenja kreatina, na samom pakovanju NOZ-a pise da je najbolje uzeti
prije i poslije treninga po jednu mjericu (a jedna mjerica je 19 grama). To mi nekako puno se cini obzirom na to
da sa klasicnim monohidratom ide po 5 grama dnevno  (nakon faze punjenja).
Za dane kada nije trening, uzima se po jedna mjerica ujutro.
I jos nesto, obzirom na ovaj link http://www.bodybuilding.com/fun/jamesst4.htm .. sumnji ima jos vise mjesta.

Jel ima neko da je koristio NOZ i kako ga je koristio... sta preporucujete?
« Poslednja izmena: Februar 12, 2008, 11:21:00 posle podne kikkan »

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: KREATIN
« Odgovor #1004 poslato: Februar 12, 2008, 11:25:42 posle podne »
pa zasto sto to nije kreatin monohidrat i u tih 19g ima jos nekih drkalica osim raznoraznih vrsta kreatina, arginia i ko zna kakvih muckalica.

Noz ti je nitric oxide preparat(arginie i prateci vokali su zaduzeni za pumpu, a kreatini su volumizatori celija i to je to). navodno za vrijemetreninga dobijes jak pump, lud si, grizes resetke,topis tegove i tako to.
inace ima dosta ispisano o tim nitric oxide preparatima(manje vise svaki je na istu foru) pa baci pogled
i prvo se raspitaj pa onda kupuj
matere mi matere,
kupicu ti dimije