Mart 28, 2024, 10:30:57 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.039 poruka u 18.747 tema - 20.944 članova - Poslednji član: Markionybg
X3MShop banner

Autor Tema: KREATIN  (Pročitano 760764 puta)

Van mreže rush

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 75
Re: KREATIN
« Odgovor #15 poslato: Januar 05, 2006, 02:32:25 posle podne »
Pedjos jel mozda mislis na NOW Carbo Gain, ja sam se nesto nosio mislju da pokusam da to narucim sa BB.com posto nema da se kupi u BG ali sam odustao jer je kanta prevelika. Verovatno je neko probao nesto slicno, koliko je to slatko? Ko o cemu baba o... :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: KREATIN
« Odgovor #16 poslato: Januar 05, 2006, 02:36:08 posle podne »
Citat: rush
Pedjos jel mozda mislis na NOW Carbo Gain, ja sam se nesto nosio mislju da pokusam da to narucim sa BB.com posto nema da se kupi u BG ali sam odustao jer je kanta prevelika. Verovatno je neko probao nesto slicno, koliko je to slatko? Ko o cemu baba o... :)
...ja sam doneo kantu maldodextrina iz slovenija kada sam bio...e sad koliko je slatko..jebem ga...meni je i malo kolaca ili dex-a preslatko...tako da ja nisam merodavan..ali cisto za info,ovu kantu sam sprasio bez jebem ti..u odnosu na dextrozu koju ne mogu ni da pogledam...mozda to nekome nesto i bude znacilo...a ako te znaima mogu da razgovram sa momkom i znam da ce da ti posalje..

Van mreže rush

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 75
Re: KREATIN
« Odgovor #17 poslato: Januar 05, 2006, 02:51:49 posle podne »
Citat
a ako te znaima mogu da razgovram sa momkom i znam da ce da ti posalje..

Mene vise nego zanima, jedino sto je glupo da samo to salje, ako imas neki sajt gde moze da se naruci pa da se naruci jos nesto posalji mi PM. Hvala

Van mreže bane83

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 125
Re: KREATIN
« Odgovor #18 poslato: Januar 05, 2006, 03:39:12 posle podne »
khm...ne odgovoriste mi sta mislite o kombinaciji sok+kreatin i koliko limunska kiselina lose utice na kreatin?  :x  :oops:  :)
mUnZe kOnZa :D

Van mreže Wulfgar

  • Član
  • *
  • Poruke: 34
    • http://www.jessicasimpson.com
Re: KREATIN
« Odgovor #19 poslato: Januar 05, 2006, 04:14:51 posle podne »
Sok... kakav sok? Pomenuta dekstroza i maltodekstrin su sheceri, a sokovi takodje sadrze manje ili vishe shecera (kako koji), najcheshce fruktoze, tako da teoretski, mozesh da pijesh sa sokom, ali nije to to. U nekim studijama koje su ispitivale kreatin koristio se chak i "kuhinjski" shecer, ali realno, za tebe je to stvarno inferiorna taktika.

Shto se tiche limunske kiseline, da li utiche - nemam pojma, ali chak i ako utiche, kolichina limunske kiseline u soku verovatno nije neka koja znachajnije moze da ometa apsorpciju kreatina. Ukratko, moje skromno mishljenje je da se ne znojish mnogo oko toga. ;)
"I saw that movie ("Supersize me"). That was bullshit. I've been on that diet for almost 3 years and it's gotten me nothing but big and strong."  - Dave Tate

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: KREATIN
« Odgovor #20 poslato: Januar 05, 2006, 05:26:00 posle podne »
mozes sa sokom nije problem...

limunska kisleina bi utjecala na kretain kao i kafa itd...ali..to su one stare zabulde koje traju od kada se krea pojavio...

tu ima logike ali da malo raspetljamo tu temu..

znamo svi da je kreatin preparat koji sluzi u svrhu povecanja misicne mase i sange itd itd kitd itd..i da je jedno od svosjtava kretina da puni vodom misicne celije...e sada..

posto je opste poznato da i c vitamn pa tsamim tim bi trebalo i limunska kiselina pa onda i koffein iz kafe su DIURETICI-priodni..i onda da stvar logike nalaze da bi ovo trebalo da se kosi jedno sa drugim tj da ovamo pokusavas do volumiziras celiju a ovamo korsits diuretika doduse prirodne ali su diuretici itd itd itd...

ma sve bi ovo pilo vode da ne pricamo o dozama...covek treba da se natovari sa tonoma c vitamina i da popije 5 litara kafe da bi imao tako snazan diuretski efekta da bi moglo da ponsiti delovanje kreeatina...

ja se nadam da sam ovo bar malo pokusao da pribllizm onima koji su kupili kreatin i koje strucni trgovci po radnjma i koje kakvi strucnjaci po teretanama ubedjuju da nikako ali ni za zivu glavu ne korsite c vitamin,ne piju kafu i ne piju gazirana pica kada korsite kreatin..

moj primer..ja dnevno popijem 1 l cole light,unosim 1.5 gr c vitmaina i doduse kafu bas ne pije  ali ujutro popiojem dupli ness....ne bih bas rekao da sam osetio da mi kreatin ne radi

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: KREATIN
« Odgovor #21 poslato: Januar 05, 2006, 06:23:11 posle podne »
ako te brine vitamin C i njegov uticaj,ili koein,jednistavno ih izbegavaj sat pre i posle uzimanja krea,mada i ja mislim da je malo preterano sa svim tim pricama i da je to postao mit.
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže bane83

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 125
Re: KREATIN
« Odgovor #22 poslato: Januar 05, 2006, 06:46:44 posle podne »
Ok, jos jednom hvala momci  :wink:

Btw

Citat
Sok... kakav sok? Pomenuta dekstroza i maltodekstrin su sheceri, a sokovi takodje sadrze manje ili vishe shecera (kako koji), najcheshce fruktoze, tako da teoretski, mozesh da pijesh sa sokom, ali nije to to.


pijem s gustim sokom od breskve  :D  8)
mUnZe kOnZa :D

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Re: KREATIN
« Odgovor #23 poslato: Januar 05, 2006, 10:41:40 posle podne »
Pure Muscle Carbs - Ultimate Nutrition




P.S. Pedjos, nije reklama , samo predlog, mnogo fin ukus i fin sastav i odnos od prostih secera do maltodekstrina : )
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: KREATIN
« Odgovor #24 poslato: Januar 06, 2006, 01:06:47 pre podne »
Universal Carbo Plus
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: KREATIN
« Odgovor #25 poslato: Januar 06, 2006, 09:02:03 pre podne »
Citat: MR.BIG
Pure Muscle Carbs - Ultimate Nutrition




P.S. Pedjos, nije reklama , samo predlog, mnogo fin ukus i fin sastav i odnos od prostih secera do maltodekstrina : )
:lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

Van mreže nikola82

  • Član
  • *
  • Poruke: 27
Re: KREATIN
« Odgovor #26 poslato: Januar 22, 2006, 11:45:38 posle podne »
Interesuje me da li kreatin ima nekog negativnog dejstva i koliko moze vremenski maksimalno da se koristi?

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: KREATIN
« Odgovor #27 poslato: Januar 22, 2006, 11:53:17 posle podne »
Nema negativnih efekata.Bitno je da pijes dovoljno vode u toku dana,predlazem 4-5 l min.sto se uzimanja tice,neki predlazu 2 meseca koriscenja pa mesec dana pauze,mada ne vidim problem ni u neprekidnom koriscenju,sve ostalo je vec napisano,ako imas jos pitanja-slobodno ih postavi :D
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže nikola82

  • Član
  • *
  • Poruke: 27
Re: KREATIN
« Odgovor #28 poslato: Januar 23, 2006, 02:23:40 pre podne »
Iskreno cim sam poceo sa vezbanjem pio sam neki biotechov kreatin monohydrate i cinilo mi se da me po malo bole bubrezi kao i da sam imao malo vece podocnjake,verovatno je greska sto mozda nisam unosio dovoljnu kolicinu tecnosti?A i ocigledno sam pogresio posto sam ga uzimao bez dekstroze.Interesuje me jos koji je proizvodjac dobar a da nije i preskup..?

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Re: KREATIN
« Odgovor #29 poslato: Januar 23, 2006, 02:40:24 pre podne »
Ako si procitao prvi tekst o kreatinu u ovom tredu video si jasnu poruku da jeftino i dobro ne ide!!! Ako nisi procitaj ponovo : )

Ultimate Nutrition CreaPure Creatin Monohidrate imas za oko 1100 din, 300gr i dobijas naravno neosporan kvalitet!
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates