April 26, 2024, 03:14:21 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: POZNATI SEXY MUSKARCI  (Pročitano 124518 puta)

Van mreže x3mwoman

  • Lepotica
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 280
Odg: POZNATI SEXY MUSKARCI
« Odgovor #60 poslato: April 15, 2009, 01:54:42 pre podne »
Šteta što ovu temu ne videh ranije... Evo mog arsenala! GRRR
Gerard Butler

Paul Walker

Vin Diesel

Dwayne Johnson, aka "The Rock" (već je bio ali i meni je LEPRRR)

Dolph Lundgren

Ryan Renolds

Matt Damon




Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: POZNATI SEXY MUSKARCI
« Odgovor #61 poslato: April 15, 2009, 06:30:44 pre podne »
a gde je bata zivotnja??

Van mreže x3mwoman

  • Lepotica
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 280
Odg: POZNATI SEXY MUSKARCI
« Odgovor #62 poslato: April 15, 2009, 09:51:45 pre podne »
???

Van mreže bebac

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 906
Odg: POZNATI SEXY MUSKARCI
« Odgovor #63 poslato: April 15, 2009, 09:53:33 pre podne »
Bata Živojinović :)
Hrabrost je kada činite ono čega se bojite. Ne može biti hrabrosti ako se ne bojite!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: POZNATI SEXY MUSKARCI
« Odgovor #64 poslato: April 15, 2009, 10:03:23 pre podne »
???

jaoooo..neznas ko je bata zivotinja??...
e sada si me razocaralaaaaaaaaaaaa
pa bebs ti je rekao dole
jedan od nasih najsexipilnijih muskarca pored slavka stimca!!!!

Van mreže x3mwoman

  • Lepotica
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 280
Odg: POZNATI SEXY MUSKARCI
« Odgovor #65 poslato: April 15, 2009, 05:06:24 posle podne »
Ih, pa on je mator ko biblija, godište mog dede ;)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: POZNATI SEXY MUSKARCI
« Odgovor #66 poslato: April 16, 2009, 07:03:54 pre podne »
Ih, pa on je mator ko biblija, godište mog dede ;)

pa bio je on mlad....mislim nekada..
a ne meri se to koliko je star...vec da je bata bio sex simbol..hahhaahaahah

Van mreže x3mwoman

  • Lepotica
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 280
Odg: POZNATI SEXY MUSKARCI
« Odgovor #67 poslato: April 16, 2009, 09:21:26 pre podne »
Možda je bio sex simbol mojoj mami ili baki :)
A kada malo bolje razmislim, uopšte nema nekog muškarca sa ovih prostora koga bih mogla smatrati sex simbolom, a može se desiti i da mi trenutno niko od takvih ne pada na pamet.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: POZNATI SEXY MUSKARCI
« Odgovor #68 poslato: April 16, 2009, 10:06:42 pre podne »
Citat
kada malo bolje razmislim, uopšte nema nekog muškarca sa ovih prostora koga bih mogla smatrati sex simbolom, a može se desiti i da mi trenutno niko od takvih ne pada na pamet.

pa neznam sta znaci sex simbol tj meni kao muskarocu je to tesko i reci jer i ovi sto si ih stavila ovde su vise nego smorovi,ali eto..tebi se recimo oni svidjaju i sta ja znam kolikom broju zena jos....
stvar je ukusa jbg...licnog sam misljenja da bi se i sve zene a i svi muskarci razocarali u svoje sex simobole kada bi ih lico upoznali jel su to sve uglavm debilicnine sa kokosijim mozgom...znaci..govrim uopsteno..i samo su obicni prozivod jebene masinerije zavne hoolywoood...
o ovome se moze odista raspravljati na siroko i dugacko i svako ima svoj stav...i misljenja sam da je ova i ovakve teme glupe jer kada bi svako stavio nekoga za oga smatra da je sex simobl tj njegovu sliku,onda bi sever pukao jer svako ima drugacije razmisljanje...

i jos za kraj....sex simobolm se smatra SLIKA a ne licnost..na zalost je to tako..
ja licno smatram da bi neko mogao biti sex simobl da mora da bude kompeltna licnost a ne slika..tj da mora takav tj sex simobl da bude i u stvarnosti a ne degenerik kakvim su obicno ti i takvi.
kod nas neznam sta da kazem,ali recimo nikolu koju je niz filmova prikazao kao nekom macho tipa i sta znam,tj uvek je dobijao takve i slicne uloge,mogao bi da se smtra sex simoblom,ali imao sam prliku da ga upoznam licno i mogu samo da kazem da nema nikakvih dodirnih tacaka sa likovma koje je glumio...na zalost...
ali eto..neki u njemu gledau sex simobl zarad uloge u mi nismo andjeli filmu,a kao sto rekoh,da bi bio sex simobl onda bi trebalo recimo da bude takav i privatno a to je daleko od toga..
kazem.ovo ej samo moje misljenje i nista vise i smatram da svarati sebi idole i sex simoble je debilno...
to bi bilo kao kada bi ja rekao da je pamela ili dina ili neznam koja riba iz usa SEX SIMOBL samo zato sto je neki penthouse ili playbo rekao da to jesu..a po meni su obicne tjurke i nista vise....za mene je severina bliza sex simoblu  ;D ;D,radi svojih glumacikih ostvarnja :P :P :P.....ili jenna recimo  :-* :-* :-*...sta znam...i tako to.. 8) 8)

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.539
Odg: POZNATI SEXY MUSKARCI
« Odgovor #69 poslato: April 16, 2009, 10:47:23 pre podne »
lepo si ovo rekao...  ukusi su razliciti , ali kriterijum po kojem se gleda dal je neko sex simbol je ipak , koliko "fanova " ta osoba ima... tako recimo za Pamelu ona je jbg bila sex simbol , Merilin Monro isto.. pa svaki covek je drzao njihove postere (sve u svoje vreme naravno) i mastao o sexu sa njima e sad dal je ona curka ili ne to je nebitno ... kao sto si rekao bitna je slika... a o tome da neko sam sebi razvija sliku u glavi sta mu se svidja i sta je njemu lepo je odaaaaavno gotovo nemoguce, svaki izbor od estetike pa i preko nekih drugih stvari je deo masinerije i manipulacije medija, marketinga , propagande... nama je odavno oduzeta mogucnost da budemo svoji... mozemo mi da pricamo koliko hocemo o tome ali to je tako, sta sad , ne moze covek da ne gleda tv, ne moze danas covek da ne izadje na ulicu , internet itd , to bi znacilo da zivi ko pustinjak... , a uticaj na ljudsku svest je svugde i neizbezan je.. upravo to...Nikolu Koju je sex simbolom medju klinkama (najcesce onim nezrelim ) uciniio taj serijal Mi nismo andjeli... a ne njegove glumacke sposobnosti ili sta ja znam... koje su K btw... ali ne on je baja , jebe sve redom i ne osvrce se za sobom:) i to je to... za takvog sad masta da se uda svaka riba:) to je ono pravo... ;D

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: POZNATI SEXY MUSKARCI
« Odgovor #70 poslato: April 16, 2009, 11:19:06 pre podne »
slazem se
zato sam i rekao da za mene niti ima idola niti bilo kakvih simbola...ovo je smao moje misljenje.....
i bdw..nikada nisam razmisljao o tome da bih kresao pamelu...sta znam...
dok jenna...ojhaaaaaa
ali jbg....ni ona mi nije sex simbol..

u oistalom..recimo ja da sam zensko ja bih uvek pre dao slavku stimcu nego nikoli koji.. ;D ;D ;D
« Poslednja izmena: April 16, 2009, 11:24:50 pre podne Pedja_Petrovic »

Spartak

  • Gost
Odg: POZNATI SEXY MUSKARCI
« Odgovor #71 poslato: April 16, 2009, 12:34:57 posle podne »
slazem se
zato sam i rekao da za mene niti ima idola niti bilo kakvih simbola...ovo je smao moje misljenje.....
i bdw..nikada nisam razmisljao o tome da bih kresao pamelu...sta znam...
dok jenna...ojhaaaaaa
ali jbg....ni ona mi nije sex simbol..

u oistalom..recimo ja da sam zensko ja bih uvek pre dao slavku stimcu nego nikoli koji.. ;D ;D ;D
eee ludaku !! :-) :-)

Van mreže x3mwoman

  • Lepotica
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 280
Odg: POZNATI SEXY MUSKARCI
« Odgovor #72 poslato: April 16, 2009, 12:56:13 posle podne »
Daleko od toga da nekog treba idealizovati i kada ga dobro poznaješ a kamoli samo sa slike.
Biti sex simbol po meni je osoba koja može probuditi seksualnu privlačnost kod većine ljudi. Za zvanje "sex simbola" inteligencija i nije potrebna. Drugačije bi bilo kada bi nekog smatrao svojim idolom, onda bi trebao biti upućen i u njegove intelektualne sposobnosti, a fizičke već ostaviti na zapećku. Zato se, Peđa, potpuno slažem sa tobom... Slika je jedno, a šta je svima njima u glavi to je znak pitanja. Iskreno ne zamaram se time, jer nemam nikakvog idola, davno sam to prerasla. Ovde je bilo reči samo o muškarcima koje smatram privlačnim, ali činjenica jeste da donekle sliku o njima stvaram po ulogama koje su odglumili. Zato mi je recimo kombinacija Paul Walker - Vin Diesel u filmu "Fast and Furious" ubitačna! Srećom, pa sam svesna da je to samo film i da su to samo uloge. Ko zna kako bi reagovala da ih vidim uživo, bez tapacirunga, make-upa i svega ostalog. Možda su "freek of the week". Ipak su oni sasvim obični ljudi koji se bave javnim poslom i normlano je da trebaju da šire kulturu lepote, pristojnosti, mode i "inteligencije". Ali uopšte ne razmišljam šta bi bilo kad bi bilo, niti šta im je iza tih lepih očiju  jer me ne interesuju toliko daleko. To su samo fikcije i fantazije a nema se vremena za gubljenje.
I da... U pravu si i u onom "ukusi su različiti".

Znali smo svi mi da je Peđa lud ko struja :)

Van mreže NemanjaBG

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 541
Odg: POZNATI SEXY MUSKARCI
« Odgovor #73 poslato: April 16, 2009, 02:16:09 posle podne »
 Pa dobro ali podrazumeva se da kada neko kaze da je neko sex simbol,da je to rekao na osnovu njjegovog fizickog izgleda i uloge koju je odglumio u datom trenutku,i koja ga je pretsatvola  kao nekog heroja i maco mena.Pa ga onda obozavateljke tako dozivljavaju i idealizuju kao  nekog svog muskarca iz fantazije koga potajno zele,i zele da upoznaju takvog.Ali stvarno je idiotski to ocekivati u stvarnosti da ce neko da se ponasa i postupa kao u ulozi koja ga je pretstavila kao tog nekog heroja,jer on snimi mali milon filmova,izmedju ostalog i filmove gde glumi debile,i sada da ja vidim samo jedan njegov takav film i okarakterisem coveka kao debila a on u stvarnosti stvarno bude neki smeker,za razliku od mnogih koji to glume.Tako da svako ko tako razmislja o obicnim glumcima treba odmah da prestane ;D Potpuno se slazem sa Pedjom da jedan sex simbol mora da bude mnogo kompletnija licnost za tako nesto a ne samo uslikani i nasminkani lazno pretstavljeni smeker...

Van mreže tadiano

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 208
Odg: POZNATI SEXY MUSKARCI
« Odgovor #74 poslato: April 16, 2009, 08:57:29 posle podne »
ewo boga...

utezi su prelagani pa dizem cijele sprave!