April 18, 2024, 02:15:25 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: kako raditi cucanj, jedan od nacina  (Pročitano 64893 puta)

Van mreže milan0507

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 873
Odg: kako raditi cucanj, jedan od nacina
« Odgovor #15 poslato: Jul 13, 2009, 11:55:44 pre podne »
Citat
Ja sam uzeo "Red Devil knee wraps" - za moje potrebe i vise nego dobre, ima i varijanti za naprednije liftere.


samo titan :)


Ne volim da me boli bilo sta osim misica, jer sta imam od toga kad sjebem ledja ili prsljen pri vratu. Nisam video ni jednog pl-ra da radi cucanj sa izbacenom buljom u nazad, to mi je nekako vise varijacija cucnja koju bi koristili bilderi da manje pogode recimo kvadriceps a vise bulju i gornje delove butine (bar meni to pogadja u toj varijanti, ali kad stavim malo vise kila i kad ledja vise nisu u stanju da trpe toliki teret a da budu u savrsenom kifla polozaju, pocinje da se prenosi opterecenje na prsljenove kod vrata i lumbalni deo ledja, a sumnjam da je to dobro za bilo sta)
Hvala za onaj sajt sa opremom, matori. a gde se oni nalaze, u ns? Mada ne mogu da verujem da su jbni bandazeri 1600 dinosaurusa!!! Pa cena proizvodnje toga je mozda 5 dinara ako je i toliko.
Ali opet sam video onu sliku i ne mogu da verujem da lik namerava onu kilazu da vrati na onaj stubic!!!

u sta si gledao onda ako nisi video da pl rade cucanj tako
sajt je iz ceske..20e+postarina 10e+carina