Maj 01, 2024, 07:24:10 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.108 poruka u 18.751 tema - 20.952 članova - Poslednji član: Bobbishapy
X3MShop banner

Autor Tema: Wellnes- Bambijev keks sa ovsenim pahuljicama  (Pročitano 14377 puta)

Van mreže puppeter

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 474
  • PUPPETERminator
    • Davorin Dinic
Odg: Wellnes- Bambijev keks sa ovsenim pahuljicama
« Odgovor #15 poslato: Novembar 24, 2007, 06:38:15 posle podne »
... pogledajte sastav proizvoda na poledjini kutije tog cuda od wellness-a...
davorindinic.com

Forumteatar

Macka se uvek doceka na noge! Hleb uvek pada na namazanu stranu!
Ako zalepimo macku na hleb, ona ce lebdeti u kvantnoj neodredjenosti

Van mreže marsovka

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 18
Odg: Wellnes- Bambijev keks sa ovsenim pahuljicama
« Odgovor #16 poslato: Novembar 25, 2007, 06:46:11 posle podne »
Probala sam onaj sa lesnikom. Ukus mi se svidja, ali ljudi odustanite od potrage za keksom koji bi bio zdrav. Znate da citate sastav pa prosudite.
Nedavno sam probala i neki keks digestive, ima nacrtanu neku zitaricu na kutiji i zove se digestive i ovi moji na poslu su ubedjeni da je to zdrav keks, valjda pomaze varenju. Ali drugo su ovi moji na poslu koji ne znaju ni razliku izmedju proteina i ugljenih hidrata i povode se za kojekakvim reklamama a drugo su clanovi ovog foruma.

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Wellnes- Bambijev keks sa ovsenim pahuljicama
« Odgovor #17 poslato: Novembar 25, 2007, 11:13:39 posle podne »
reko bi covjek ko zna sto je, kad gle chuda: bambi = shit food


matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Wellnes- Bambijev keks sa ovsenim pahuljicama
« Odgovor #18 poslato: Novembar 25, 2007, 11:59:12 posle podne »
Ne znam da li sam samo ja u pitanju, ali meni je vrlo cudno da ljudi koji citaju ove forume smatraju da "dorucak" sastavljen od slatkog mlijeka i bilo kakvog keksa moze da bude pravi izbor.

Licno kad unosim mlijecne proizvode to je u prvom redu posni sir. Dobar izvor proteina, a i malo mi razbije mesne obroke koji su za mene NO.1 izvor proteina. Bjelanca (cijela jaja) su takodje sjajna stvar, i ono cime ja otvaram svoj dan, a ne keksom i varenikom.

Vidim da je pomenut neki "digestivni keks", pa cu nesto dodati sto je Chad Nicholls prokomentarisao u jednoj od svojih kolumna, a tice se digestije, i posebne vrste jogurta, posto vidim da neki ne mogu bez case mlijeka.  ;rolf;

Naime, on je izmedju ostalog (vlaknasto povrce, razni dodaci ishrani poput FiberChoise u tabletama...) preporucio i jogurte koji sadrze Bifidus regularis aktivne kulture koje recimo sadrzi Dannone Activia (vjerujem da ga i vi, kao i mi u CG, mozete naci u velikim supermarketima), koji mogu pomoci usporeni digestivni sistem, cesto usporen zbog rezima ishrane - dijeta, ili pak i zbog stresa kojem smo vecina nas izlozeni.

Licno preferiram povrce, ali evo i ova mala informacija iz Chadove radionice koju mozda nijeste ranije sreli, pa vam moze biti zanimljiva.

I jos nesto... Za puno misica, treba nam puno mesa, vareniku i keks ostavite za djecu u razvoju...  ;bravi;
« Poslednja izmena: Novembar 26, 2007, 12:00:50 pre podne Vladar »
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže big v

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 356
Odg: Wellnes- Bambijev keks sa ovsenim pahuljicama
« Odgovor #19 poslato: Novembar 26, 2007, 09:29:26 posle podne »
Kao sto Vladar rece slatko sluzi da se zasladimo sam naziv kaze,a ne za pocetak dana, dosta vise o keksu i mleku jer vas bambi placa da ovde reklamirate ili sta?

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.540
Odg: Wellnes- Bambijev keks sa ovsenim pahuljicama
« Odgovor #20 poslato: Novembar 27, 2007, 12:37:49 pre podne »

 Dannone Activia (vjerujem da ga i vi, kao i mi u CG, mozete naci u velikim supermarketima), koji mogu pomoci usporeni digestivni sistem, cesto usporen zbog rezima ishrane - dijeta, ili pak i zbog stresa kojem smo vecina nas izlozeni.
svi ti jogurti na probiotskoj osnovi su jako dobra stvar... jedini problem je sto se cesto kod tih jogurta moze naleteti na pokvaren uzorak...tacnije ne znam dal je bass pokvaren ali mi e nekada toliko kiseo( toliko stipa za grlo da nije za kozumiranje- iako je datum uredu) - gde god ga nabavljao - ali uvek mi se od nekih pet recimo jedan zapadne takav- da li im nadodje takva serija u prozivodnji ili sta vec....

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Wellnes- Bambijev keks sa ovsenim pahuljicama
« Odgovor #21 poslato: Novembar 27, 2007, 02:30:04 pre podne »
jbt pa koliko to jogurta rokash?
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.540
Odg: Wellnes- Bambijev keks sa ovsenim pahuljicama
« Odgovor #22 poslato: Novembar 27, 2007, 09:15:41 pre podne »
jbt pa koliko to jogurta rokash?
hahahah p gledaj ovako...

 :lol: "SLINAVKO" :lol:

prva sedmica- 1 L Gracanica , 1/2 L Dannone Acivia

druga sedmica-2 L Gracanica , 1 L Dannone Activia

treca sedmica -2 L Gracanica , 2 L Dannone Activia
e onda ubacujemo malo aromatizujuceg u

cetvrta sedmica- 2 L Dannone Activia , 1L Vocni (sumsko voce)

peta sedmica- 2.5 L  Dannone Activia, 2L Vocni ,1L Somboled

sesta sedmica- 2.5 L  Dannone Activia, 2L Vocni ,1,5L Somboled 

mislim u sustini nema ni jedne kure bez Dannone..... :lol:

nravno od zastite tu se uzima sendvich od tune, i ovsene... :lol:
za PCT koristim kuvana belanca...- najbolje je da se prirodno vrati zelja za jogurtom... 8)