April 30, 2024, 12:40:52 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.950 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: Biotech mega gainer 3100,dobar ili?  (Pročitano 16572 puta)

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: Biotech mega gainer 3100,dobar ili?
« Odgovor #15 poslato: Septembar 12, 2007, 08:59:07 posle podne »
Pa jest sigu
Mah znam sta je kvalitetna ishrana trosenje brda love

Ne mislis valjda ozbiljno?
Nisi ni daleko kad bolje razmislim... ali zar ne mislis da je to mozda uzrok tvojoj neuhranjenosti?
[/q
Mah znam sta je kvalitetna ishrana trosenje brda love

Ne mislis valjda ozbiljno?
Nisi ni daleko kad bolje razmislim... ali zar ne mislis da je to mozda uzrok tvojoj neuhranjenosti?

Ne bih rekao.Prije bih rekao da je do mog metabolizma.



Nije toliko problem ni sa brzim metabolizmom, koliko je problem sto ne unosis dovoljno kalorija da bi napredovao.

Van mreže Ajs_Krejatin

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 463
  • GRUDI+BICEPS
Odg: Biotech mega gainer 3100,dobar ili?
« Odgovor #16 poslato: Septembar 12, 2007, 08:59:59 posle podne »
Dobices samo salo!!!

Trener ti nema pojma o suplementaciji!!!



Hmmm pa ionako sam mrsav malo da se popunim nece skoditi.pa imam 27 god a jako sam mrsav.Sta sam drugo mogao uzeti s obzirom da slabo jedem???

kakve veze ima tvoj metabolizam sa cinjenicom da slabo jedes? hocu da kazem, nije tvoj metabolizam ni kriv ni duzan sto jedes 1-2 dnevno leba i pastete.
CHUCK NORRIS MOZE DA IZD*** NA MARIJU SERIFOVIC!!!

Spartak

  • Gost
Odg: Biotech mega gainer 3100,dobar ili?
« Odgovor #17 poslato: Septembar 12, 2007, 09:31:39 posle podne »
ladno nemogu vjerovat da je kupio gainer refuzo(sto bi se reklo "na lopatu") hahaha.Ko da ti prekrcava pijesak.
VELIKA GRESKA.

Van mreže inspektor

  • Član
  • *
  • Poruke: 12
Odg: Biotech mega gainer 3100,dobar ili?
« Odgovor #18 poslato: Septembar 21, 2007, 11:03:17 posle podne »
Ja ga licno nisam isprobao,ali vidio sam da je kod drugih dijelovao.Karakteristike:
Dobar preparat za masu,obezbeduje veliku snagu i energiju i daje veliku masu.Sadrzi BCAA,L-Glutamin,KreatinMonohidrat i taurin.
Taurin-amino kiselina
Kreatin-osnovna materija koja pokrece rad misica
L-Glutamin-sprecava katabolizam misica,povecava snagu i rast misica
BCAA-potpomaze transport materija i stimulise lucenje hormona rasta
Toliko od mene.

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Biotech mega gainer 3100,dobar ili?
« Odgovor #19 poslato: Septembar 22, 2007, 02:22:36 pre podne »

Dobar preparat za masu,obezbeduje veliku snagu i energiju i daje veliku masu.

Ne seeeeeeriiiiii...

A da ti malo prestanes da u svakoj mogucoj temi postavljas postove i da u vecini tih postova lupas gluposti,kao sto si ovde uradio!!!

Smiri se malo!!!
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Biotech mega gainer 3100,dobar ili?
« Odgovor #20 poslato: Septembar 22, 2007, 02:36:04 posle podne »
"obezbedjuje veliku snagu..." i ostale GLUPOSTI...Pa daj onda da svi jedemo po kilo secera(to je jedno 70-80% sastava ovog gainera) dnevno jer i on na osnovu ove tvoje price daje snagu,masu i energiju...
Cini mi se da si ovogore prepisao sa nekog sajta koji se bavi prodajom pomenutog proizvoda...
Covece pa ti imas jedno 5-6 poruka gde pise samo "Dymatize nutrition 100%"...
Logovao si se na forum i poceo da pises sve i svasta gde pola poruka nema veze s mozgom...Zato ti kazem da malo iskuliras...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže manfree

  • Član
  • *
  • Poruke: 47
Odg: Biotech mega gainer 3100,dobar ili?
« Odgovor #21 poslato: Septembar 26, 2007, 08:28:51 posle podne »
Ne zelim da ovde nekom protivrecim ali mislim da nije obavezno da se od tog proizvoda dobije salo, dobra vecina ljudi ce ga dobiti ali mislim da nece svi.. Ima ljudi koji bukvalno zive od bureka, pice i slicnih gluposti a opet nisu debeli..  Neki klinac recimo pd 16-17 godina koji je još u pubertetu, koji ima brzi metabolizam, dnevno puno  pesaci ... Mislim da nece dobiti sala ali NISAM ni rekao da ce od toga dobiti čistu mišićnu masu.. Mislim da sam u pravu?

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Biotech mega gainer 3100,dobar ili?
« Odgovor #22 poslato: Septembar 26, 2007, 08:38:20 posle podne »
ne bih da zalazim u nicija vjerska ubjedjenja ali brate dokle vise ovaj vjerski fanatizam i konstantno neka jevandjelja po gejnerima, stvarno ne razumjem kako pojedini talibani ne mogu skpairat neke stvari.
chus neki se ne usvinje od govnjave hrane i to je sad neki rezultat kao il "predispozicija za upotrebu gejnera"

boze sacuvaj
tupavo tupavo, mnogo tupavo
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže manfree

  • Član
  • *
  • Poruke: 47
Odg: Biotech mega gainer 3100,dobar ili?
« Odgovor #23 poslato: Septembar 26, 2007, 08:44:57 posle podne »
Nisam rekao da je predispozicija za upotrebu gejnera, nego sam napisao da nije obavezno da ce dobiti salo... Protein jeste gradivna materija od koje se izgradjuje misic ali potrebne su i energetske materije da bi se odradio dobar trening pa onda dolaze proteini kao gradivna materija. Vracamo se na nesto vec sto puta receno: Da bi doslo do napretka u rastu misicne mase mora da bude dovoljno proteina ali i U.H., naravno trening, odmor. Glavni problem kod nas je finansijske prirode, bilo bi super piti u isto vreme i gainere i whey protein, ali posto se nema para za oba kupis pirinaac, testenine u radnji i whey u prodavnici suplemenata.. Zar ne bi bilo lakse pola kolicine potrebnih U.H. uneti iz gainera a pola iz hrane, isto vazi i za belancevine, ali kad se nema dosta novca ...

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Biotech mega gainer 3100,dobar ili?
« Odgovor #24 poslato: Septembar 26, 2007, 08:47:39 posle podne »
pa kad se nema dosta novca na bacanje KOJI KURAC BI NEKO PLACO JEBENU MAST I JEBENI SECER PO 30 PUTA SKUPLJOJ CIJENI U TRI PICKE MATERINE VISHE ???
deder mi pojasni
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: Biotech mega gainer 3100,dobar ili?
« Odgovor #25 poslato: Septembar 26, 2007, 08:50:20 posle podne »
Ne zelim da ovde nekom protivrecim ali mislim da nije obavezno da se od tog proizvoda dobije salo, dobra vecina ljudi ce ga dobiti ali mislim da nece svi.. Ima ljudi koji bukvalno zive od bureka, pice i slicnih gluposti a opet nisu debeli..  Neki klinac recimo pd 16-17 godina koji je još u pubertetu, koji ima brzi metabolizam, dnevno puno  pesaci ... Mislim da nece dobiti sala ali NISAM ni rekao da ce od toga dobiti čistu mišićnu masu.. Mislim da sam u pravu?

Ljudi koji jedu burek idu u burekdzijnice i na burek forume, ljudi koji piju idu u kafane, i ne navracaju ovdje. Ovdje su svi oni koji hoce da nauce o pravilnoj ishrani i na sta bi i na sta NE BI trebali trositi pare.
Ja ne znam sto ti toliko branis i zastupas taj ili te gainer-e,ali cu ponoviti opet, a to sam rekao i u postu koji je obrisan, da na gainer-e(SMECE) ne treba uopste trositi pare jer mozes proci puno jeftinije sa mixom koji sam predlozio u onom postu(ako ti je vec toliko stalo do gainer-a), a to, da je puno jeftinije kupiti najjeftiniji whey protein i pomijesati ga sa secerom, i dobiti ces gainer za MNOGO jeftinije pare.

Mislim da nisi u pravu, jedino ako imas para da ne znas sta ces sa njima pa da ih trosis na takvo smece kao sto su gainer-e, koji su izmedju ostalog VEOMA SKUPI.

Van mreže manfree

  • Član
  • *
  • Poruke: 47
Odg: Biotech mega gainer 3100,dobar ili?
« Odgovor #26 poslato: Septembar 26, 2007, 08:51:27 posle podne »
Da li sam ja dao prednost gaineru u odnosu na whey? Nisam!!! Napisao sam zasto ne bi koristio i gainer pored wheya ako imas finansijske mogucnosti.

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Biotech mega gainer 3100,dobar ili?
« Odgovor #27 poslato: Septembar 26, 2007, 08:52:47 posle podne »
pa vjerovatno bi ga koristio ako si debil? a da li si debil?
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže manfree

  • Član
  • *
  • Poruke: 47
Odg: Biotech mega gainer 3100,dobar ili?
« Odgovor #28 poslato: Septembar 26, 2007, 08:53:30 posle podne »
Smatram da nisam debil, da zavrsimo ovu pricu... Gainere ne treba kupovati!!!
p.s. Manimall u pravu si i ti, ti koji jedu u burekdzinici ne posecuju ovaj forum.
« Poslednja izmena: Septembar 26, 2007, 08:55:37 posle podne manfree »

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: Biotech mega gainer 3100,dobar ili?
« Odgovor #29 poslato: Septembar 26, 2007, 08:54:37 posle podne »
Smatram da nisam debil, da zavrsimo ovu pricu... Gainere ne treba kupovati!!!

Vidis, sada se sa tobom u potpunosti slazem.