April 28, 2024, 11:10:17 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.102 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Konzumacija mlecnih proizvoda ?  (Pročitano 22310 puta)

Van mreže kikibgd

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 291
Odg: Konzumacija mlecnih proizvoda ?
« Odgovor #30 poslato: Jul 27, 2010, 11:43:37 posle podne »
ako ne mozete nadjete ellu onda svapski sir  jeste odvratan ali ok zamena

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: Konzumacija mlecnih proizvoda ?
« Odgovor #31 poslato: Jul 28, 2010, 12:19:12 pre podne »
Moze i dukat posni sir,sabacki sir ...
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže BokY_LA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 824
Odg: Konzumacija mlecnih proizvoda ?
« Odgovor #32 poslato: Jul 28, 2010, 03:42:53 posle podne »
Ne mogu nista od toga da nadjem :( taj dukatov sam jeo na more par puta bio je preko 3e ono pakovanje kao ella :O

Van mreže Saidcg

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 54
Odg: Konzumacija mlecnih proizvoda ?
« Odgovor #33 poslato: Jul 28, 2010, 06:09:18 posle podne »
Ni ja ne mogu da nadjem te nemasne sireve, ne konzumiram nista od mljecnih proizvoda...

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Konzumacija mlecnih proizvoda ?
« Odgovor #34 poslato: Jul 28, 2010, 06:24:25 posle podne »
Ni ja ne mogu da nadjem te nemasne sireve, ne konzumiram nista od mljecnih proizvoda...

Zbregov ili Dukatov svjezi posni sir je ono sto mozes naci u bolje snadbjevenim marketima u CG.

Zbregov je mnogo povoljniji, a istog sastava kao Dukatov.
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Saidcg

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 54
Odg: Konzumacija mlecnih proizvoda ?
« Odgovor #35 poslato: Jul 28, 2010, 06:44:34 posle podne »
Nema u pv, gledao danas kad sam se vracao sa autobuske u plus market.Ima neki dukatov, ali mislim da nije nemasni..Pogledacu jos nedje ima li taj Zbregov :)

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: Konzumacija mlecnih proizvoda ?
« Odgovor #36 poslato: Jul 28, 2010, 09:55:04 posle podne »
aa
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže oktagon

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 781
Odg: Konzumacija mlecnih proizvoda ?
« Odgovor #37 poslato: Jul 28, 2010, 10:05:28 posle podne »
Ja jedem sabacki ili dukatov mladi, njih mogu da nadjem ponekad po prodavnicama.

Van mreže Saidcg

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 54
Odg: Konzumacija mlecnih proizvoda ?
« Odgovor #38 poslato: Jul 28, 2010, 10:16:19 posle podne »
Narucio sam maloprije u prodavnicu  `Z bregov posni sir, vidjeh da imaju neko kozije mlijeko od tog proizvodjaca, pa reko kad nabavljaju kozije mlijeko mogu i sir :)

Van mreže delfina

  • Lepotica
  • Minimumweight Member
  • *****
  • Poruke: 51
Odg: Konzumacija mlecnih proizvoda ?
« Odgovor #39 poslato: Jul 29, 2010, 12:46:41 posle podne »
Ja jedem sabacki ili dukatov mladi, njih mogu da nadjem ponekad po prodavnicama.

Sabacki je extra.

Van mreže nj0be

  • Član
  • *
  • Poruke: 33
Odg: Konzumacija mlecnih proizvoda ?
« Odgovor #40 poslato: Jul 30, 2010, 11:08:01 posle podne »
Dukatov je meni extra, nutritivni sastav odlican a i ukus za takvu vrstu sira i vise nego dobar  :D
You are what you eat !

Van mreže BokY_LA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 824
Odg: Konzumacija mlecnih proizvoda ?
« Odgovor #41 poslato: Jul 31, 2010, 03:38:58 pre podne »
Dukatov je meni extra, nutritivni sastav odlican a i ukus za takvu vrstu sira i vise nego dobar  :D
koja je cena u Srbiji?

Van mreže marelli

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 882
    • http://www.bsdserbia.org
Odg: Konzumacija mlecnih proizvoda ?
« Odgovor #42 poslato: Jul 31, 2010, 01:39:06 posle podne »
Ja jedem sabacki ili dukatov mladi, njih mogu da nadjem ponekad po prodavnicama.

Sabacki je extra.


Sabacka mlekara pravi odlicne proizvode ... ja cepam sve njihovo .... a uz to su im i cene kao i proizvodi, odlicne ...
Samsung NX1000

Van mreže delfina

  • Lepotica
  • Minimumweight Member
  • *****
  • Poruke: 51
Odg: Konzumacija mlecnih proizvoda ?
« Odgovor #43 poslato: Avgust 02, 2010, 11:23:56 posle podne »
Ja jedem sabacki ili dukatov mladi, njih mogu da nadjem ponekad po prodavnicama.

Sabacki je extra.


Sabacka mlekara pravi odlicne proizvode ... ja cepam sve njihovo .... a uz to su im i cene kao i proizvodi, odlicne ...

Slazem se :)

Van mreže marelli

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 882
    • http://www.bsdserbia.org
Odg: Konzumacija mlecnih proizvoda ?
« Odgovor #44 poslato: Avgust 03, 2010, 02:42:15 pre podne »
e pa od sada cemo smsanjiti malo konzumiranje mlecnih proizvoda, jeste da ovo nije direktno vezano za temu ali jeste indirektno  ;D


Poskupljuju sve životne namirnice

Građane Srbije do kraja meseca očekuje poskupljenje svih osnovnih životnih namirnica. Mleko i mlečni proizvodi - sir, pavlaka, kiselo mleko i jogurt već od danas se prodaju po ceni većoj u proseku za oko pet odsto. ..........

Trgovci kažu da su već dobili nove cenovnike za papirnu galanteriju, kućnu hemiju, sredstva za ličnu higijenu, so, šećer i flaširanu vodu.
 
Kada se svemu tome doda da će Beograđani od ovog meseca odnošenje smeća i utrošenu vodu plaćati po ceni većoj za oko šest odsto, da će Elektroprivreda Srbije na jesen tražiti novo poskupljenje struje, da vrednost dinara strmoglavo pada, ali i da su zbog redovnog usklađivanja akciza, cene cigareta proteklih dana korigovane u proseku za pet do 10 dinara po paklici, može se reći da će građani biti primorani da dodatno stegnu kaiš - ako je to uopšte moguće.

Kada je u pitanju hrana, prvo će poskupeti mleko i mlečni proizvodi, a narednih dana možemo očekivati čak i nestašicu mleka u prodavnicama.

Građani će već od danas za proizvode "Mlekare Subotica" morati da izdvajaju u proseku pet odsto više novca nego do sada. A veće cene najavljuju i ostale mlekare, i to najkasnije od polovine avgusta.

Slobodan Petrović, direktor "Imleka", objašnjava da su mlekare bile prinuđene na ovaj potez jer je "zbog loših vremenskih prilika ulaz sirovine u mlekare pao za oko 20 odsto, zbog čega na tržištu mleka poslednjih dana vladaju nestašice".

- Da bi se amortizovali gubici kooperanata zbog poskupljenja sirovina za stočnu hranu, ali i ublažile posledice smanjene isporuke mleka, mi ćemo otkupnu cenu korigovati na 28,5 dinara po litru što je za oko 10 odsto, dok će cene mleka i mlečnih proizvoda po prvi put od 1. decembra 2007. godine biti korigovane u proseku za oko pet odsto. Izuzetak će biti pasterizovano mleko, čija će cena jedina biti ispod nivoa cene iz decembra 2007. godine. I to za pola dinara - kaže Petrović.

Mleko ne samo da će poskupeti već ćemo ga narednih dana i teško nalaziti na rafovima, budući da se očekuje nestašica.

- Da bi se taj nedostatka kompenzovao, mi ćemo veliki deo izvoza preusmeriti na domaće tržište, ali ni to neće biti dovoljno. Tako, umesto da zaradi, Srbija će morati u devizama da plati uvoz mleka. A svega ovoga ne bi bilo da subvencije u Srbiji nisu ovoliko male i da su one isplaćivane redovno - kaže Petrović.

Pored "Imleka" i "Mlekare Subotica", poskupljenja svojih proizvoda najavile su i "Mlekara Šabac"(tri odsto), "Mlekoprodukt" iz Zrenjanina (dva do osam odsto) i "Somboled" (od dva do 11 odsto). ................

Blic_online

Samsung NX1000