April 28, 2024, 12:54:34 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.102 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Smanjenje mase  (Pročitano 28661 puta)

Zoka

  • Gost
Re: Smanjenje mase
« Odgovor #45 poslato: Mart 02, 2006, 04:38:51 posle podne »
Citat: witch
Nemoj se toliko ubijati u pojam (hahah, sad ja kao tebe tesim), stvar je u tome sto sam ja zaista zaludjena ovim sportom, u teretani sam godinama, i bilo bi smesno da se bar neki rezultati ne vide, ako vec vezbam hardcore


hehe nek si mi rekla :)
ako nista sad znam koga da zovem ako me neko bude maltretirao  :twisted:

Vojislav

  • Gost
Re: Smanjenje mase
« Odgovor #46 poslato: Mart 03, 2006, 12:00:03 pre podne »
witch, jesi li se takmicila nekad ili si bas rekreativka?

Jesi li se bavila nekim drugim sportom ili samo treniras u teretani?

Mislim da su tvoje ruke daleko od toga da im je potrebno smanjivanje mase, tako da ne znam sto ti toliko panicis? Sa slabijim rukama se mozes osecati samo losije, a ne bolje, bar ja tako mislim.

j00j4nt200

  • Gost
Re: Smanjenje mase
« Odgovor #47 poslato: Mart 03, 2006, 08:35:04 pre podne »
Puzzla - pronaci sve slike u delovima sa foruma i sastaviti celu Witch :D

btw: Verovatno je malo glup savet, ali jesi razmisljala da promenis teretanu, ono mozda ti treba neka koja ima vise kardio sprava ili bi promenom dobila motivaciju za vezbanjem?

laracroft

  • Gost
Re: Smanjenje mase
« Odgovor #48 poslato: Mart 03, 2006, 08:59:23 pre podne »
po meni su tvoje ruke super,deluju mi kao da nisi to trenirala samo rekreativno,mada imas lli neku skoriju sliiku?iako za 5meseci ne verujem da si se bas toliko promenila.pazi da smanjis masu a da ti ostanu lepi misici mislim da je teze nego da ih nabacis!!!!

masa bi otisla kad bi prestala da treniras recimo i adevkvatna ishrana kako se ne bi ugojila,onda se vrati na definiciju....mada ja sam amater i ovo je mozda najveca glupost koju napisah,iako se momci zale kad ne treniraju brzo opada masa.eto ideje!!!!!iskoristi uskrsnji post,nemoj trenirati i smrsaces i naravno ode masa,nakon 50dana ponovo pocni da treniras,ne znam koji ti je tacan cilj.

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Re: Smanjenje mase
« Odgovor #49 poslato: Mart 03, 2006, 08:59:25 pre podne »
Nema vise slicica hahahhaha.
Ko zna, mozda ja zaista zesce tripujem ... no ipak, ne dozivljavam se tako da bih mogla da obucem bilo sta drugo osim hlaca i haljina/ suknji duzine skoro do poda.
A sto se promene teretane tice, mislim da to sigurno nije glup savet, i to i nameravam da uradim. Izmedju ostalog ;)

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Re: Smanjenje mase
« Odgovor #50 poslato: Mart 03, 2006, 09:19:18 pre podne »
Laracroft, vrlo moguce da si u pravu. Treba prestati trenirati, i masa bi mogla spasti. I to sigurno znaci ne trenirati bar par meseci. No, ja jednostavno ne mogu ni da zamislim da ne treniram tako dugo. Znam 100% da bih jedno vreme imala problem sa zescom kolicinom viska energije. Zvuci smesno, ali je tako. Tako da je za mene izgleda jedino resenje da na jedno vreme pokusam uopste ne trenirati ruke (mozda samo malo noge, ledja i grudi, tek toliko) i fokusirati se na cardio.

Van mreže Tanjica

  • Lepotica
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 230
Re: Smanjenje mase
« Odgovor #51 poslato: Mart 03, 2006, 05:13:51 posle podne »
Ja i dalje ne razumem zašto hoćeš to sebi da uradiš  8O
Ja poznajem jednu devojku koja ima takve ruke. Predaje engleski na Vojnoj akademiji i sad je upisala postdiplomske (neku bla bla komunikaciju). Kad obuče haljinu ili neki minić IZGLEDA FANTASTIČNO.
Sad skoro je bila u Ukrajini na nekom seminaru i tamo su se svi oduševili. Morala je da promeni broj telefona   :D
Ti si u stvari samo jedna zla žena koja hoće da nam pakosti što ne izgledamo tako
 :D
Ali blizu smo :D
Uzgred... Wich oliko imaš godina? Mislim.. kad ti je toliko bitno šta ljudi oko tebe misle, da bi menjala svoj izgled i radila protiv svoje prirode zbog toga.

laracroft

  • Gost
Re: Smanjenje mase
« Odgovor #52 poslato: Mart 04, 2006, 12:12:13 pre podne »
ocigledno nije do ljudi nego ona nije zadovoljna.

jeis se takmicila ili si godinama trenirala cisto za sebe pa eto napravila profi ruke?jako je tesko ako nemamo celu sliku,onda bi ljudi sudili dal moze suknja ili ne.ja sam pitala decka koji takodje ide u teretanu i radi kao trener i misli da mozes uz smanjenu ishranu i da radis samo definiciju.cudi ga da posle 10godina si uspela da se uslovno zeznes,jer ocigledno nisi zadovoljna.mada opet kazem svima se svidja ruka e sad kako stojis sa ostalim delovima tela ne vidim.

a ako prestanes da treniras ne znam,probaj nesto drugo gde ces imati cardio nesto aerobno,ja evo plesem jako dugo,i dan danas za svoju dusu i noge ramena su ok,malo stomacic al je super,bila sam u teretani par meseci i jako brzo pocela da dobijam misice i stopirala sam cim sam videla da necu biti zadovoljna tj.kad mi je bilo dosta,sada to odrzavam,kuci radim sa tegicima za noge i ruke.

Van mreže Tanjica

  • Lepotica
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 230
Re: Smanjenje mase
« Odgovor #53 poslato: Mart 04, 2006, 01:06:19 posle podne »
Zato mi se i učinilo da je zbog ljudi, jer svi prestanu kad nisu više zadovoljni ili kad dodju do nivoa koji žele. Nije to baš ... večeras legneš, a sutra se probudiš sa takvim rukama :D
Izvinjavam se ako grešim :D

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Re: Smanjenje mase
« Odgovor #54 poslato: Mart 06, 2006, 09:25:05 pre podne »
Ciao Tanjice i Laro :)
hvala na savetima ... no, nije meni stalo do misljenja drugih ljudi u smislu da ako mi neko kaze da mi nesto dobro stoji da ja samo kimnem glavom i kazem "da, u pravu si", kao da nemam svoje sopstveno misljenje. Do misljenja drugih ljudi mi je stalo u smislu saveta i pomoci vezano za ono sto zelim da postignem, jer primetila sam (sad kad sam u takvom "problemu") da je to nesto o cemu se uopste ne govori, sto me malo cudi. Kao sto postoji mrsavljenje i debljanje ("klasicno" skidanje i dobijanje kg), tako bi valjda trebalo da postoji skidanje i dobijanje mase. Valjda ;)
I kao sto sam vec rekla, naravno da nisam preko noci dobila vece ruke. Jednostavno ruke su mi malo talentovanije, i nista drugo nije u pitanju. Dok su ostali delovi tela tek poceli da reaguju na trening za masu, ruke su mi vec bile povece.
No, mislim da je vreme da na ovu temu vise ne pricamo ;)

Van mreže MaliSima

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 281
Re: Smanjenje mase
« Odgovor #55 poslato: Mart 09, 2006, 07:47:31 posle podne »
Pocni da radis veci broj ponavljanja i vezbe u kojima ces izolovati misice (koncentracioni pregib za biceps i)naavno smanji tezinu a ono sto zelis da poveces povecaj tezinu i smanji ponavljanja,ja smatramda ces tako uspeti..I naravno ne slusaj druge TI SAMA DOBRO ZNAS STA ZELIS DRUGI TO NE MOGU ZNATI!
PS. bez potpisa:)

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Re: Smanjenje mase
« Odgovor #56 poslato: Mart 10, 2006, 10:47:50 pre podne »
Hvala ti Simo :)

Van mreže dr_rapid

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.073
    • http://www.tugraz.at
Re: Smanjenje mase
« Odgovor #57 poslato: Mart 12, 2006, 08:53:35 posle podne »
Moje misljenje: ne moj slucajno da ti pada na pamet da unistavas ovako lepe ruke, i ako nisi razmisljala da se takmicis, odmah da pocnes o tome da razmisljas. Ti rece da ti je tesko naci partnera za trening. Pa kakvim si ti to idiotima okruzena koji stalno podcjenjuju tvoj fenomenalan ucinak koji to kreten nece da trenira s tobom? Eeee da smo blize...
Impresivno, zaista impresivno, svaka cast.
If you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!! - Tom Platz
Moje slike

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Smanjenje mase
« Odgovor #58 poslato: Mart 13, 2006, 06:42:08 pre podne »
Citat: dr_rapid
Moje misljenje: ne moj slucajno da ti pada na pamet da unistavas ovako lepe ruke, i ako nisi razmisljala da se takmicis, odmah da pocnes o tome da razmisljas. Ti rece da ti je tesko naci partnera za trening. Pa kakvim si ti to idiotima okruzena koji stalno podcjenjuju tvoj fenomenalan ucinak koji to kreten nece da trenira s tobom? Eeee da smo blize...
Impresivno, zaista impresivno, svaka cast.
...hehehehe..cudi me da murijo vec nije uleteo sa ponudom za trening partnera,znam da sada nema bas mnogo vremena jer je zauzet med sestrama,ali znajuci njega kako je posvecen ovim stvarima mozda bi uspeo da ubaci u raspored neki termin :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Re: Smanjenje mase
« Odgovor #59 poslato: Mart 13, 2006, 01:55:05 posle podne »
Momci momci, samo vi mene zezajte ;)
Dr_Rapid, hvala ti na komplimentima, srce si. No, ja bih ipak malo, bar malo da smanjim ruke, i da takve imam ne samo kad sam na strogoj dijeti. Ipak godina traje 12 a ne sam 2, 3 ili 4 meseca :)