Maj 02, 2024, 10:34:12 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.108 poruka u 18.751 tema - 20.952 članova - Poslednji član: Bobbishapy
X3MShop banner

Autor Tema: Gde su slike ???  (Pročitano 14845 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Gde su slike ???
« Odgovor #30 poslato: Mart 09, 2006, 06:41:27 pre podne »
Citat: maxim
Citat: laracroft

i jos za kraj ovo se odnosi na sve clanove-svi koji pisete razumesh,kazesh,i sve to suskavo sa sh,dajte molim vas pa nisu ovo 90te suskavi dizel indijanci ono kao brate sha bilo!!!!!:)


A sto tebi smetaju dizelashi?!! Moj stariji burazer je bio dizelash i ludo je ziveo tih 90-tih (ali to ne znaci da je ubijao ljude i dilovao dop),a i ja bih voleo da se opet vratim u to vreme jer se zivelo mnogo bezbriznije!

Sa druge strane,sta bi trebali da kazemo za sve danasnje hipike ili rokere koji slusaju rock'n'roll 80-tih i oblace se u tom fazonu?Jel bi i njima trebali da zabranimo da pisu na ovom forumu?!?

I jos samo nesto da dodam,postu ti mislis da su dizelashi indijanci JA MISLIM DA JE FILM TOMB RIDER sa cijom se junakinjom ti ocigledno poistovecujes NAJOBICNIJE DJUBRE PRAVLJENO ZA PLITKOUMNE LJUDE CIJI SE IQ POREDI SA DELFINIMA!!!
....stari amo polako...gle..meni ne smetaju dizelasi nego mi smeta pomodarstvo.....

niej ni bitno......samo bih zamolio da niko ne pise te glupo fore i sh i sta ti ja znam koja slova vec ne upotrebaljva...

znaci..nema veze sa muzickim ili sa filmsikim ili bilo kojim drugim pravcem..rekao sam vec negde..o ukusima se ne rapsralvjja i ako neko misli da mu je to dobro onda neka tako bude...
kao i sto ti mislis da su 90 bile najbolje godine tako su za mene nesto anjgre sto sam mogao da dozivim..o razloziam necu ali eto...opet kazem..razlicita su misljenja...

ovo se odnosi na pisanje..

Van mreže maxim

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 114
Re: Gde su slike ???
« Odgovor #31 poslato: Mart 09, 2006, 09:11:50 pre podne »
Ma sve je OK samo me nervira sto dizelase odmah porede sa kriminalcima!Ne kazem da ih nije bilo,ali bilo je i dobrih momaka koji su samo voleli taj fazon.

A sto se tice 90-tih bile su dobre sto se tice muzike i sl. a o materijalnom zivotu i bedi koja je vladala ne vredi trositi reci.....

laracroft

  • Gost
Re: Gde su slike ???
« Odgovor #32 poslato: Mart 09, 2006, 01:02:48 posle podne »
jao  boze,guljenje energije.....ja nisam nigde napisala da su dizelasi kriminalci zato za pocetak nemoj da si POVRSAN ok?

niti sam raspravljala o pravcima filmova i muzike!!!!

mislim da je jezik kulturno obelezje i da JE taj fazon  seljacki bar meni sa je bilo, sa bre i ostalo.....bez ljutnje ali ljude koji tako govore i koje sam upoznavala su na nivou o kome necu da raspravljam i OVO SE NIJE ODNOSILO NI NA TEBE NITI TVOG BRATA KOGA NE ZNAM VEC NA ONO STO VIDIM DA SE U PISANJU KORISTI,TAKODJE APELUJEM NA RECCU NE KOJU VECINA PISE ZAJEDNO.......

STO SE LARE TICE,NE RADI SE O FILMU VEC O GLUMICI KOJU GOTIVIM,NISTA VISE OK IZGLEDA I TO JE TO.

laracroft

  • Gost
Re: Gde su slike ???
« Odgovor #33 poslato: Mart 09, 2006, 01:13:01 posle podne »
A DA,POSTO ME VEC PODBADAS ZA LARU,JA SE NE POISTOVECUJEM JA SAM ONO STO JESAM;STA JA TREBA DA KAZEM PO TVOJOJ SLICI SA CIM SE TI POISTOVECUJES!!!!!!!?????

NE ZNAM ODAKLE TI ROKERI I HIPICI IMA JOS PRAVACA......KOJI SU TAD BILI AKTIVNI.....

A TO ZIVELI LUDO A?PA ZATO SMO MI BEZNADEZNA DRZAVA,JESTE NAS VELIKI BRAT DRZAO NA IVICI BEDE ALI JE SVIMA ODGOVARALO SVERCOVANJE,SANERAJ,NE PLACANJE POREZA,I DO JAJA SVI SE KURCILI MORAM DA PSUJEM IZVINI.....SVI NA CRNO ZARADJIVALI,NE VOCI ME ZA JEZIK KAD JE POLITIKA U PITANJU!!!!

SVAKO NEK SLUSA,NEK SUSKA,SIRI SE,NOSI METALNE KAISEVE,IMA PRAVO AL NE MORALISI O ONOME STO NE STOJI I STO JE SUNT I KIC!!!!


A AKO TI SE BAS SVIDJA SVE TO,ETO TI KAFIC FIRMA U MAKEDONSKOJ ULICI GDE SU ZAOSTACI IZ 90TIH,NE SLUSA SE DR.IGGY ALI PONASANJE ISTO PA NE ZNAM LJUDI......STVARNO

Van mreže Dionis

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 346
Re: Gde su slike ???
« Odgovor #34 poslato: Mart 09, 2006, 01:44:40 posle podne »
uhhhh   koje objaSHnjenje  jbt..........
Đenerale, đenerale
nek' je tvojoj majci hvala
što junaka rodila je
da se srpstvu vrati slava

Van mreže Nikae

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 243
Re: Gde su slike ???
« Odgovor #35 poslato: Mart 09, 2006, 01:46:49 posle podne »
100% se slazem sa Larom, a sto se tice filma TOMB RIDER...ti znas za koga je on pravljen? Kako neki ljudi pricaju gluposti nepromisljene pa to je strasno....
Ne pisem ovo da bi se sad nastavljao sa nekim, nego me nerviraju likovi koji napadaju odjednom i bez razloga, ovde smo da se zezamo i naucimo po nesto.
Svoje misljenje iznesi, ne napadaj drugog...pitam se da li bi tako nesto rekao nekome i u lice?...kukavice... (vidi rimuje se).
Ovo se odnosi na sve koji smaraju.

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Re: Gde su slike ???
« Odgovor #36 poslato: Mart 09, 2006, 02:50:18 posle podne »
Ajde bre ljudi postavljajte vase slike!

Ne postaviti slike je glupo i ne radi se o egzibicionizmu ili cemu vec?!?!!?

To vam je kao da imate Ferarija, ali ga ne vozite i ne pokazujute nikome, vec ga drzite zakljucanog u garazi : )
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Gde su slike ???
« Odgovor #37 poslato: Mart 09, 2006, 03:28:42 posle podne »
Citat: laracroft
jao  boze,guljenje energije.....ja nisam nigde napisala da su dizelasi kriminalci zato za pocetak nemoj da si POVRSAN ok?

niti sam raspravljala o pravcima filmova i muzike!!!!

mislim da je jezik kulturno obelezje i da JE taj fazon  seljacki bar meni sa je bilo, sa bre i ostalo.....bez ljutnje ali ljude koji tako govore i koje sam upoznavala su na nivou o kome necu da raspravljam i OVO SE NIJE ODNOSILO NI NA TEBE NITI TVOG BRATA KOGA NE ZNAM VEC NA ONO STO VIDIM DA SE U PISANJU KORISTI,TAKODJE APELUJEM NA RECCU NE KOJU VECINA PISE ZAJEDNO.......

STO SE LARE TICE,NE RADI SE O FILMU VEC O GLUMICI KOJU GOTIVIM,NISTA VISE OK IZGLEDA I TO JE TO.
.........................................mmmmmmmmmmmmmmmmmmmm...ANGELINA.....EVO..MAJKE MI..NE BIH JOJ NI DINAR UZEO :twisted:  :twisted:  :twisted:

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: Gde su slike ???
« Odgovor #38 poslato: Mart 09, 2006, 03:30:06 posle podne »
a neke devize , da li bi joj njih uzeo ??

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Gde su slike ???
« Odgovor #39 poslato: Mart 09, 2006, 03:32:35 posle podne »
Citat: Markoni
a neke devize , da li bi joj njih uzeo ??
.....neeeeeee...markoni....

to bih odradio...PRO BONO....... :wink:  :wink:

Van mreže maxim

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 114
Re: Gde su slike ???
« Odgovor #40 poslato: Mart 09, 2006, 03:50:54 posle podne »
Citat: Nikae
100% se slazem sa Larom, a sto se tice filma TOMB RIDER...ti znas za koga je on pravljen? Kako neki ljudi pricaju gluposti nepromisljene pa to je strasno....
Ne pisem ovo da bi se sad nastavljao sa nekim, nego me nerviraju likovi koji napadaju odjednom i bez razloga, ovde smo da se zezamo i naucimo po nesto.
Svoje misljenje iznesi, ne napadaj drugog...pitam se da li bi tako nesto rekao nekome i u lice?...kukavice... (vidi rimuje se).
Ovo se odnosi na sve koji smaraju.


Evo ovako idemo redom:

1.Kvalitet filmova se gleda po tome koliki ce trag da ostavi na gledaoce tj. koliko ce gledaoci da ga pamte posle gledanja.Film "Tomb Rider" je takvog kvaliteta da kojim slucajem Laru Croft nije glumila Angelina mali broj ljudi bi ga uopste gledao a jos manji broj bi pronasao nesto bitno sto bi mu u secanje ostalo duze od 1-2 dana.

2.Ako si na mene mislio ja nisam "lik" koji napada nego "lik" koji se brani kada kojekakvi pametnjakovici napadaju njega i njegove istomisljenike.

3.Kazes da treba da iznesem svoje misljenje?Pa ja sam lepo krupnim slovima napisao "JA MISLIM" kada sam pisao o gorepomenutom filmu, a to predstavlja MISLJENJE!

I za kraj: TI meni kazes da sam kukavica i pitas se da li smem da nekome kazem tako nesto u lice?E a ja cu tebe da pitam da li si sa ribama tako dobar i u stvarnosti posto vidim da koristis forum kako bi se priblizio Lari blateci mene?Momak,manuo si se corava posla!!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Gde su slike ???
« Odgovor #41 poslato: Mart 09, 2006, 03:53:24 posle podne »
ok....momci....ajmo malo veselije teme ha???

Van mreže markoni87

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 753
Re: Gde su slike ???
« Odgovor #42 poslato: Mart 09, 2006, 03:58:19 posle podne »
Ja bih postavio slike,nego imam zakazanu depilaciju (samo ne znam kad je termin posto me sestra depilira,pa kad joj se cefne),pa cim postanem zensko odmah basam slike... :lol:
Ima sestra da mi naplati za sve sto sam zgresio. :cry:
Tacno joj se u ocima vidi. :evil:
Prosli put sam se toliko drao da me komsija zvao telefonom da pita da l je sve u redu. 8O  :lol:

Van mreže maxim

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 114
Re: Gde su slike ???
« Odgovor #43 poslato: Mart 09, 2006, 03:58:22 posle podne »
Citat: laracroft
jao  boze,guljenje energije.....ja nisam nigde napisala da su dizelasi kriminalci zato za pocetak nemoj da si POVRSAN ok?

niti sam raspravljala o pravcima filmova i muzike!!!!

mislim da je jezik kulturno obelezje i da JE taj fazon  seljacki bar meni sa je bilo, sa bre i ostalo.....bez ljutnje ali ljude koji tako govore i koje sam upoznavala su na nivou o kome necu da raspravljam i OVO SE NIJE ODNOSILO NI NA TEBE NITI TVOG BRATA KOGA NE ZNAM VEC NA ONO STO VIDIM DA SE U PISANJU KORISTI,TAKODJE APELUJEM NA RECCU NE KOJU VECINA PISE ZAJEDNO.......

STO SE LARE TICE,NE RADI SE O FILMU VEC O GLUMICI KOJU GOTIVIM,NISTA VISE OK IZGLEDA I TO JE TO.


OK mozda sam te pogresno shvatio sto se tice poredjenja dizelasa i kriminalaca i nemoj da mi zameris.

Sto se tice pravaca filma i muzike to je pomenuo pedjos a ja sam samo rekao da muzika dosta utice na stil zivota omladine.A sto se tice ljudi koji tako govore sigurno nisi upoznala one prave pa ne formiraj misljenje tako brzo

I na kraju sto se tice Lare ako gotivis glumicu napisi Angelina a ne Lara da  ljudi ne bi pogresno protumacili

Van mreže maxim

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 114
Re: Gde su slike ???
« Odgovor #44 poslato: Mart 09, 2006, 04:06:29 posle podne »
Citat: laracroft
A DA,POSTO ME VEC PODBADAS ZA LARU,JA SE NE POISTOVECUJEM JA SAM ONO STO JESAM;STA JA TREBA DA KAZEM PO TVOJOJ SLICI SA CIM SE TI POISTOVECUJES!!!!!!!?????

NE ZNAM ODAKLE TI ROKERI I HIPICI IMA JOS PRAVACA......KOJI SU TAD BILI AKTIVNI.....

A TO ZIVELI LUDO A?PA ZATO SMO MI BEZNADEZNA DRZAVA,JESTE NAS VELIKI BRAT DRZAO NA IVICI BEDE ALI JE SVIMA ODGOVARALO SVERCOVANJE,SANERAJ,NE PLACANJE POREZA,I DO JAJA SVI SE KURCILI MORAM DA PSUJEM IZVINI.....SVI NA CRNO ZARADJIVALI,NE VOCI ME ZA JEZIK KAD JE POLITIKA U PITANJU!!!!

SVAKO NEK SLUSA,NEK SUSKA,SIRI SE,NOSI METALNE KAISEVE,IMA PRAVO AL NE MORALISI O ONOME STO NE STOJI I STO JE SUNT I KIC!!!!


A AKO TI SE BAS SVIDJA SVE TO,ETO TI KAFIC FIRMA U MAKEDONSKOJ ULICI GDE SU ZAOSTACI IZ 90TIH,NE SLUSA SE DR.IGGY ALI PONASANJE ISTO PA NE ZNAM LJUDI......STVARNO


Po mojoj slici (avataru) se vidi da sam veliki zaljubljenik u automobile i auto-sport.

U to nesrecno vreme ljudi su muljali da bi preziveli a ne da bi se bogatili ili zato sto im tako odgovara!

Sto se tice kafica FIRMA moracu nekada da svratim ako je stvarno tako jer sam vrlo nostalgican!!!

Da ljudima vise ne bi kvarili temu,sve teme o kojima hoces da diskutujemo otvori u Offtopic i rado cu se pridruziti...