April 18, 2024, 10:45:09 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: Novac je problem  (Pročitano 21148 puta)

Van mreže MotornaTestera

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 190
Novac je problem
« poslato: Mart 10, 2006, 03:35:20 pre podne »
Eto, kao i vecina vezbaca i ja moram da kalkulisem sa novcem koji cu potrositi na suplemente buduci da jedva zaradim za dva, tri suplementa, a ima gomila drugih stvari koje mi takodje trebaju.E sad, ja volim kad kupujem da to ne bude BioTech ili MLO ili California Fitnes i tako neko djubre nego gledam da uzimam vrhunske proizvodjace poput DYMATIZE-a, ULTIMATE-a, UNIVERSAL-a, LABRADE, OPTIMUMA i td. Ipak to treba da "srucim" u svoje telo, ali pravi problem koji me muci je, ako na primer imam 4.500 dinara, da li da uzmem recimo Dymatize Micronized Creatin od 2000 din i Dymatize Amino 4800 od 2200 i tako imam dva proizvoda, ali ima i Dymatize XPend koji kosta 4.500 dinara, ali iako vredi svaki dinar ipak je to samo jedan suplement, a iskustvo me naucilo da bez male kombinacije nema nista. Nije da nema nista nego duplo su slabiji rezultati.

Mene zanima da me posavetujete, koji su najprioritetnija prva dva, tri proizvoda koja cine dobru kombinaciju? Ili je mozda bolje kupiti jedan, ali papreno skup za koji sam siguran da ce svoj deo posla da uradi ? Dakle da li bi to bila kombinacija Kreatin-Amino, ili Kreatin-Whey ili sva tri i td.

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: Novac je problem
« Odgovor #1 poslato: Mart 10, 2006, 05:15:56 pre podne »
najpotrebniji ti je whey  , a posle kreatin i glutamin ako imas para , ali kupi neki dobar whey

Van mreže milovan

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 323
Re: Novac je problem
« Odgovor #2 poslato: Mart 10, 2006, 04:30:01 posle podne »
da dobar whey za pocetak, evo npr dymatize elite whey.....

Posle kao sto markoni rece kreatin sa glutaminom....

Al jbg treba para.....

Weider je izbacio pakovanje od 400 gr cistog glutamina..... samo ne znam koliko je...
weider je po meni prvoklasna firma....

Imam tu negde njihov katalog pa ako nadjem objavicu neke cene....
Putovanje od hiljadu milja pocinje jednim korakom........

Van mreže milovan

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 323
Re: Novac je problem
« Odgovor #3 poslato: Mart 10, 2006, 04:31:45 posle podne »
E sada sam se setio da je weider sada izbacio neki novi proizvod protein kreatin i amino zajedno.. sa time sto je naglasen kreatin po porciji.....
Putovanje od hiljadu milja pocinje jednim korakom........

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: Novac je problem
« Odgovor #4 poslato: Mart 10, 2006, 05:57:32 posle podne »
Ja ne volim te combo varijante,uzmes lepo whey,deks,crea,gluta posebno,sve lepo pomesas i gotovo,a ne to fensi kombinovanje koje te ispadne 3Xx skuplje nego da kupujes odvojeno iste kolicine
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Novac je problem
« Odgovor #5 poslato: Mart 10, 2006, 06:06:18 posle podne »
Citat: sasacg
Ja ne volim te combo varijante,uzmes lepo whey,deks,crea,gluta posebno,sve lepo pomesas i gotovo,a ne to fensi kombinovanje koje te ispadne 3Xx skuplje nego da kupujes odvojeno iste kolicine
...ja voli combo...al mislim na drugo :twisted:  :twisted:  :twisted:

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: Novac je problem
« Odgovor #6 poslato: Mart 10, 2006, 06:14:57 posle podne »
Citat: pedjos
Citat: sasacg
Ja ne volim te combo varijante,uzmes lepo whey,deks,crea,gluta posebno,sve lepo pomesas i gotovo,a ne to fensi kombinovanje koje te ispadne 3Xx skuplje nego da kupujes odvojeno iste kolicine
...ja voli combo...al mislim na drugo twisted  twisted  twisted
:lol: :lol: :lol:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže MotornaTestera

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 190
Re: Novac je problem
« Odgovor #7 poslato: Mart 10, 2006, 11:25:18 posle podne »
A jebiga brate, ja sam uzeo Optimum Whey Gold i popio 2 kile i 227 grama za 14 dana. To mi se uopste ne isplati da kupujem. Mislim protein. To je kad bih bas pucao od kinte. Ja kapiram da bez 10 povezanih meseci Whey-a se i ne vidi bilo kakav napredak. To je vecito sranje, jedan mesec grunem tri super preparata, a sledeci nemam ni za sta. A o glutaminu necu ni da govorim. Pa meni treba minimum 20 grama dnevno, a to bi me izaslo skuplje nego kakoain da uzimam 20 grama dnevno. Jebene pare....Ja imam super genetske predispozicije, ali ne mogu uopste da napredujem jer nemem dovoljno para. Mislim, nisam ja nesto nezadovoljan, ali kad bih imao 100-150 evra mesecno za suplementaciju bio bi zver.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Novac je problem
« Odgovor #8 poslato: Mart 11, 2006, 05:14:11 pre podne »
Citat: MotornaTestera
A jebiga brate, ja sam uzeo Optimum Whey Gold i popio 2 kile i 227 grama za 14 dana. To mi se uopste ne isplati da kupujem. Mislim protein. To je kad bih bas pucao od kinte. Ja kapiram da bez 10 povezanih meseci Whey-a se i ne vidi bilo kakav napredak. To je vecito sranje, jedan mesec grunem tri super preparata, a sledeci nemam ni za sta. A o glutaminu necu ni da govorim. Pa meni treba minimum 20 grama dnevno, a to bi me izaslo skuplje nego kakoain da uzimam 20 grama dnevno. Jebene pare....Ja imam super genetske predispozicije, ali ne mogu uopste da napredujem jer nemem dovoljno para. Mislim, nisam ja nesto nezadovoljan, ali kad bih imao 100-150 evra mesecno za suplementaciju bio bi zver.
..jel.....a kako znas da imas usper genetiku??..adj slike nabacuje

Van mreže MotornaTestera

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 190
Re: Novac je problem
« Odgovor #9 poslato: Mart 11, 2006, 10:14:16 pre podne »
Citat: pedjos
Citat: MotornaTestera
A jebiga brate, ja sam uzeo Optimum Whey Gold i popio 2 kile i 227 grama za 14 dana. To mi se uopste ne isplati da kupujem. Mislim protein. To je kad bih bas pucao od kinte. Ja kapiram da bez 10 povezanih meseci Whey-a se i ne vidi bilo kakav napredak. To je vecito sranje, jedan mesec grunem tri super preparata, a sledeci nemam ni za sta. A o glutaminu necu ni da govorim. Pa meni treba minimum 20 grama dnevno, a to bi me izaslo skuplje nego kakoain da uzimam 20 grama dnevno. Jebene pare....Ja imam super genetske predispozicije, ali ne mogu uopste da napredujem jer nemem dovoljno para. Mislim, nisam ja nesto nezadovoljan, ali kad bih imao 100-150 evra mesecno za suplementaciju bio bi zver.
..jel.....a kako znas da imas usper genetiku??..adj slike nabacuje


Pazi Pedjos, nisam strucnjak kao ti, ali imam, po meni, solidnu visinu (190cm), duge ruke i noge, siroka ledja (nista nenormalno,samo siroka), imam izmedju 96-100 kg i telo mi prilicno dobro reaguje na adekvatne suplementa pomesane sa dobrom ishranom i treninzima. Sigurno si vidjao, u stvari, svi sa ovog sajta su to mogli da vide u teretanama, ljude koji dolaze po 2,3 godine i ne micu se sa mesta. Izgledaju isto. E vidis, ja sam mislio na to. To je doduse do pravilnosti ishrane i treninga, ali i genetika igra dobar deo uloge. Ja nemam kameru na telefonu, ni digitalni aparat, ali nisam ni bodibilder ni takmicar, tako da moje slike i kad bi mogao da ih stavim ne bi bas ispunile stroge kriterijume koje vi imate. Jer se vi time bavite sto se kaze "for a living".  :D A ja treniram sto vise mogu, ali sam rekreativac.

Van mreže dr_rapid

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.073
    • http://www.tugraz.at
Re: Novac je problem
« Odgovor #10 poslato: Mart 11, 2006, 10:22:04 pre podne »
Care, ne bih da ti pametujem, ali ti ljudi sto se ne pomicu s mesta rade nesto pogresno. I svako telo mora da reaguje uz dobru ishranu, suplementaciju, i naravno trening, tako da se tvoj napredak moze pripisati vise ovom prvom nego genetici. I ja sam mislio da imam losu genetiku, medjutim kad mi je doslo iz dupeta u glavu, kad sam se malo zapitao sta i kako funkcionise, kad sam se bacio na Whey i sad jos puno toga, promene su iz meseca u mesec sve vidljivije. Zajebi genetiku, na nju se ne mozes vaditi.
Ako vec pricas o genetici, mozes li definisati sta je 'genetika'?
If you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!! - Tom Platz
Moje slike

Van mreže milovan

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 323
Re: Novac je problem
« Odgovor #11 poslato: Mart 11, 2006, 11:24:53 pre podne »
ma daj ajde sada ne moramo toliko da idemo u krajnost....
Ima i genetika veze ako si mali mali si i to je to...
Nego stvarno treba izdvojiti dosta para... skup je ovo sport... a vise od para treba volje da bi se nesto uspelo....
Ali evo primera, moj ortak je od 6 osnovne na spravama od prve godine u teretani, i dan danas nista popio nije , osim kod mene solju proteina , " da vidi sta je to " ... decko izleda sasvim dobro, bez icega... ali je imao volju kao nas petoro zajedno..... ipak je sve u glavi....
Putovanje od hiljadu milja pocinje jednim korakom........

Van mreže t1000

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.932
  • Srdjan Dmitrovic - licni trener
Re: Novac je problem
« Odgovor #12 poslato: Mart 11, 2006, 12:19:08 posle podne »
Testero,mnogo si brzo popio 2,3 kile whey-a.Ja sam ga nedavno uzeo i planiram da mi traje bar mesec dana-bas zbog kinte... :cry:  Kreatin je po mom misljenju najbolji izgradjivac misicne mase.Tipovi mojih godina dodju u teretanu,kupe 2kg biotec kreatina,vezbaju 4-5 meseci i urade se za medalju...Opet,na svakog razlicito deluju suplementi...
"Šampioni su oni koji ustanu svaki put kada su bačeni na pod."

Van mreže markoni87

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 753
Re: Novac je problem
« Odgovor #13 poslato: Mart 11, 2006, 01:02:51 posle podne »
kreatin puni misic vodom,tako da to nije misicna masa...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Novac je problem
« Odgovor #14 poslato: Mart 11, 2006, 01:26:51 posle podne »
Citat: milovan
ma daj ajde sada ne moramo toliko da idemo u krajnost....
Ima i genetika veze ako si mali mali si i to je to...
Nego stvarno treba izdvojiti dosta para... skup je ovo sport... a vise od para treba volje da bi se nesto uspelo....
Ali evo primera, moj ortak je od 6 osnovne na spravama od prve godine u teretani, i dan danas nista popio nije , osim kod mene solju proteina , " da vidi sta je to " ... decko izleda sasvim dobro, bez icega... ali je imao volju kao nas petoro zajedno..... ipak je sve u glavi....
...A STA....??...VISINA JE DOBRA GENTEKIKA KAD ASE GOVRI O OVOM SPROTU ILI STA???....