April 19, 2024, 04:03:22 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.091 poruka u 18.751 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: Novac je problem  (Pročitano 21156 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Novac je problem
« Odgovor #15 poslato: Mart 11, 2006, 01:28:12 posle podne »
Citat: t1000
Testero,mnogo si brzo popio 2,3 kile whey-a.Ja sam ga nedavno uzeo i planiram da mi traje bar mesec dana-bas zbog kinte... :cry:  Kreatin je po mom misljenju najbolji izgradjivac misicne mase.Tipovi mojih godina dodju u teretanu,kupe 2kg biotec kreatina,vezbaju 4-5 meseci i urade se za medalju...Opet,na svakog razlicito deluju suplementi...
..JOJ STO VOLIM OVAKO...UZME KREATIN I URADI SE ZA MEDALJU ZA 4-5 MESECI....MA DAJ COVECE,SMANJI MALO DOZIVLJAJ SA TIM I TAKVIM KONSTATACIJMA...MOLIM TE..

Van mreže dadochicago

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 468
Re: Novac je problem
« Odgovor #16 poslato: Mart 11, 2006, 02:41:58 posle podne »
Citat: t1000
Testero,mnogo si brzo popio 2,3 kile whey-a.Ja sam ga nedavno uzeo i planiram da mi traje bar mesec dana-bas zbog kinte... :cry:  Kreatin je po mom misljenju najbolji izgradjivac misicne mase.Tipovi mojih godina dodju u teretanu,kupe 2kg biotec kreatina,vezbaju 4-5 meseci i urade se za medalju...Opet,na svakog razlicito deluju suplementi...


Ako mislis da je to ok onda ga mozes razvuci i na sest meseci to ti je isto
Naravno salim se Kad si vec potrosio pare na kreatin ili bilo koje druge supplimente onda ih uzmaj kako treba
U ostalom ima sto topika na forumu kako i koliko uzimati ne samo kreatin vec i sve ostalo

Van mreže dr_rapid

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.073
    • http://www.tugraz.at
Re: Novac je problem
« Odgovor #17 poslato: Mart 11, 2006, 06:40:42 posle podne »
Citat: pedjos
Citat: milovan
ma daj ajde sada ne moramo toliko da idemo u krajnost....
Ima i genetika veze ako si mali mali si i to je to...
Nego stvarno treba izdvojiti dosta para... skup je ovo sport... a vise od para treba volje da bi se nesto uspelo....
Ali evo primera, moj ortak je od 6 osnovne na spravama od prve godine u teretani, i dan danas nista popio nije , osim kod mene solju proteina , " da vidi sta je to " ... decko izleda sasvim dobro, bez icega... ali je imao volju kao nas petoro zajedno..... ipak je sve u glavi....
...A STA....??...VISINA JE DOBRA GENTEKIKA KAD ASE GOVRI O OVOM SPROTU ILI STA???....


Da,  upravo sam to i hteo i ja da pitam. Evo recimo pedja je visok 168 ako se ne varam (izvini ako sam pogresio), i hoces li sad reci da on sad nema genetiku zbog visine, a osvojio je medalja za dijeliti? Ma daaaaaaaj.
If you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!! - Tom Platz
Moje slike

Van mreže MotornaTestera

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 190
Re: Novac je problem
« Odgovor #18 poslato: Mart 17, 2006, 09:00:11 posle podne »
T1000  u pravu si za protein. "Skucao" sam ga prebrzo, ali imam 100 kg, pa sam ga dosta i trosio. U stvari da pitam forumase ovo, jel istina da 90% dnevne doze proteina ( sto sejk, sto hrana ) treba uzimati posle treninga ?   Jer sam jal pio dosta i pre i posle, ali sam zato imao dosta snage. Prijalo mi je. Mada mom dzepu nije.

Van mreže ĐORĐE KOLUNDŽIJA

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.208
    • FITNESSTRENER
Re: Novac je problem
« Odgovor #19 poslato: Mart 18, 2006, 12:17:10 pre podne »
Ako si baš od tih proteinskih šejkova dobio na snazi onda svaka ti čast...
Verovatno si i osetio kako te protein neviđeno radi!!!Ljudi,morate da shvatite da nedostatak šećera možete da osetite ali nedostatak proteina tj amino kiselina ne možete direktno...Proteinski praškovi su odlična stvar ali su oni kao što im i ime kaže-suplementi,dodatci...Ako već nemate pare,JEDITE jer je hrana osnova svega i ne može je nadomestiti nijedan suplement...
1.Čvrsta hrana je i termogeničnija i anaboličnija nego tečna.
2.Čvrsta hrana,prevashodno sa niskim glikogemskim indeksom reguliše nivo insulina tokom celoga dana što takođe reguliše i lučenje kortizola(hormon koji je odgovoran za katabolizam)
3.Čvrsta hrana pruža širi izbor hranjivih materija i sadrži vlakna bez kojih će se narušiti flora u crevnom traktu što će dalje dovesti do smanjenja potrebnih materija i povećanja LDL i triglecirida.Prevelika upotreba takvih preparata dovešće i do prekomernog unošenja gvožđa i bakra koji će postati pro-oksidanti.
Tečni obroci se preporučuju samo u slučajevima kada je to jedina alternativa da se ne propusti obrok i naravno, posle treninga.Zato bi ljudi morali da prestanu da piju svoje obroke već da ih jedu.Na kraju krajeva čvrsti obroci će nas i duže držati sitim...

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Re: Novac je problem
« Odgovor #20 poslato: Mart 18, 2006, 12:39:40 pre podne »
Momci zar vam Kolundzijina slika ne govori da covek zna sta prica!?

Ali dragi moj Kolundzija, izgleda da je lakse pitati nego malo potraziti, jer savrseni saplement vec odavno postoji
http://www.bodibilder.com/index.php?name=Forums&file=viewtopic&t=324

Ali izgleda da nije dovoljno nesto ponavljati hiljadu puta, ljudi i dalje misle da ce ih kreatin ili neki protein sejk "uraditi za medalju"!

Clanovi u mojoj teretani kada zatraze kreatin a pocetnici su prvo dobiju od mene jelovnik a tek onda kada vidim da ga se pridrzavaju, a ako ga prate videce se sigurno, tek onda pristajem da im prodam nesto i onda taj dodatak zaista napravi jos vecu i brzu razliku u njihovom izgledu.  Zaista mi nije stalo da nesto posto po to prodam,, iako od  toga zivim, jer ce posle biti prica - " eh, ovaj ultimate nista ne valja itd...." a momak pije kreatin a jede dve kifle dnevno i ocekuje nesto.

Lovu na hranu a tek ako bude nekog viska kupite saplement!!!!
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Van mreže MotornaTestera

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 190
Re: Novac je problem
« Odgovor #21 poslato: Mart 18, 2006, 04:29:51 posle podne »
Citat: KOLUNDZIJA
Ako si baš od tih proteinskih šejkova dobio na snazi onda svaka ti čast...
Verovatno si i osetio kako te protein neviđeno radi!!!Ljudi,morate da shvatite da nedostatak šećera možete da osetite ali nedostatak proteina tj amino kiselina ne možete direktno...Proteinski praškovi su odlična stvar ali su oni kao što im i ime kaže-suplementi,dodatci...Ako već nemate pare,JEDITE jer je hrana osnova svega i ne može je nadomestiti nijedan suplement...
1.Čvrsta hrana je i termogeničnija i anaboličnija nego tečna.
2.Čvrsta hrana,prevashodno sa niskim glikogemskim indeksom reguliše nivo insulina tokom celoga dana što takođe reguliše i lučenje kortizola(hormon koji je odgovoran za katabolizam)
3.Čvrsta hrana pruža širi izbor hranjivih materija i sadrži vlakna bez kojih će se narušiti flora u crevnom traktu što će dalje dovesti do smanjenja potrebnih materija i povećanja LDL i triglecirida.Prevelika upotreba takvih preparata dovešće i do prekomernog unošenja gvožđa i bakra koji će postati pro-oksidanti.
Tečni obroci se preporučuju samo u slučajevima kada je to jedina alternativa da se ne propusti obrok i naravno, posle treninga.Zato bi ljudi morali da prestanu da piju svoje obroke već da ih jedu.Na kraju krajeva čvrsti obroci će nas i duže držati sitim...



Ma ne, ne, ne,  znao sam da  treba da lepo napisem sve....Uzimao sam XPend kreatin sa NitricOxidom, ZMA i Optimumov Protein i plus sam jeo kao mecava. I naravno da sam snagu pripisao XPendu, ali buduci da sam dosta jeo i pio taj ON-ov Whey u kome ima dobar procenat BCAA i Glutamina on me je brze i regenerisao i cak i kada bih premalo odspavao bio bih zadovoljan kako sam odradio trening i telo me ne bi izneverilo. Naravno da nisam mogao da skocim u snazi od proteina. Nazalost shvatio sam tom prilikom da ukoliko covek ne jede dobro i ne kupi bar 3 suplementa od dobrog napredovanja nema nista. Tu je u pravu Mr.Big. Klici odrade trening popiju kreatin pa odu na burek i kolace,. ili ne jedu nista. Tako se ne moze. Al' opet, ja sam i otvorio temu novac je problem jer kada sam racunao koliko kosta 30 kg piletine, 15 kg crvenog mesa, 1000 jaja, 30 litara mleka i jogurta....i plus suplementi za ceo mesec....stomak mi se prvrnuo. Jebeno skup sport. A ja kad nemam tonu hrane u kuci iloi neke suplemente uz hranu, meni se ni ne trenira. Osecam ko da ne mogu da se pomerim sa mesta. A i jeste tako. Da mi sad neko da 500 evra mesecno za 6 meseci bih sigurno bio prezadovoljan napretkom. Ne bih se takmicio, ali za moju dusu bi to bilo taman kako treba. Opet kazem novac, novac, novac....

Van mreže ĐORĐE KOLUNDŽIJA

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.208
    • FITNESSTRENER
Re: Novac je problem
« Odgovor #22 poslato: Mart 18, 2006, 09:28:24 posle podne »
Vidi,ne želim da te ubeđujem niušta jer te donekle shvatam...kada sam počinjao da treniram i ja sam tako mislio i bio sam ubeđen da kad bi imao para izgledao bih ne znam kako...pare su došle,mnogo ih je otišlo na suplemente i danas sam siguran da sam sve postigao zahvaljujući pravilnoj ishrani i pametnom treningu a da su suplementi tu imali minimalnu ulogu...Sada kada imam u principu najviše para i kada radim sa preparatima pa su mi dostupni po najnižim mogućim cenama, ja jedino pijem- whey protein i to samo posle treninga,s vremena na vreme kreatin,i multivitamine...Jedi kvalitetno bar 5 puta dnevno na svaka tri sata i garantujem ti da ćeš se osećati odlično...naravno,moraš da paziš da se ne pretreniraš i da se dovoljno odmaraš...
Krivo mi je što na forumu nema još nekih naših šampiona u bodibildingu da ti otvore oči jer ne bi verovao koliko njih skoro uopšte ne koristi suplemente...baš zbog toga što se nema para i uvek im je važnije da imaju dobru hranu na raspolaganju...Moj drug Saša Stanković(višestruki šampion države,Mediterana) iz tog razloga protein pije samo pred takmičenje...a kada bi ga pitao da li pije NO,mogu misliti kako bi te pogledao...
I da,ako misliš da bi za 6 meseci bio zadovoljan kako izgledaš,mnogo grešiš...ovo je sport u kome nikada nisi zadovoljan...

Van mreže MotornaTestera

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 190
Re: Novac je problem
« Odgovor #23 poslato: Mart 18, 2006, 10:30:26 posle podne »
Citat: KOLUNDZIJA
Vidi,ne želim da te ubeđujem niušta jer te donekle shvatam...kada sam počinjao da treniram i ja sam tako mislio i bio sam ubeđen da kad bi imao para izgledao bih ne znam kako...pare su došle,mnogo ih je otišlo na suplemente i danas sam siguran da sam sve postigao zahvaljujući pravilnoj ishrani i pametnom treningu a da su suplementi tu imali minimalnu ulogu...Sada kada imam u principu najviše para i kada radim sa preparatima pa su mi dostupni po najnižim mogućim cenama, ja jedino pijem- whey protein i to samo posle treninga,s vremena na vreme kreatin,i multivitamine...Jedi kvalitetno bar 5 puta dnevno na svaka tri sata i garantujem ti da ćeš se osećati odlično...naravno,moraš da paziš da se ne pretreniraš i da se dovoljno odmaraš...
Krivo mi je što na forumu nema još nekih naših šampiona u bodibildingu da ti otvore oči jer ne bi verovao koliko njih skoro uopšte ne koristi suplemente...baš zbog toga što se nema para i uvek im je važnije da imaju dobru hranu na raspolaganju...Moj drug Saša Stanković(višestruki šampion države,Mediterana) iz tog razloga protein pije samo pred takmičenje...a kada bi ga pitao da li pije NO,mogu misliti kako bi te pogledao...
I da,ako misliš da bi za 6 meseci bio zadovoljan kako izgledaš,mnogo grešiš...ovo je sport u kome nikada nisi zadovoljan...




Pazi, Kolundzija, za dosta toga si u pravu, ali imam par stvari da ti kazem i da te pitam. Kao prvo, ja nisam bas pocetnik, ali buduci da sam skoro par godina "bacio" u svom neznanju,  sad opet nisam ono sto bih trebao da budem. Mislim fizicki. Gledaj, ja studiram i nisu mi uvek dostupne visoko kvalitetne namirnice poput pileceg mesa, tune, jaja i td. Naravno ja ne odlazim ni u pekare ili McDonalds kao alternativu. Radije cu biti gladan nego da kupim burek. Ili cu popiti mleko, jogurt i kupiti neko voce. Tako da klopa na 2 sata kod mene je dosta sabotirana predavanjima.  Popizdim kad sam gladan a imam jos 2 sata do kraja predavanja a profa bi me ubio da krenem da vadim neke kutije sa hranom i da jedem. Zato bi meni od izuzetne vaznosti po misice bilo da tog momenta imam recimo Whey, i buduci da on ne pomaze da se osecam sit, bar ima antikatabolicko dejstvo. Ustvari, kada pocinje razgradnja ? Ja to tacno i ne znam, pa ako neko zna neka napise. Mislim koliko mora da se gladuje pa da se to negativno odrazi na misic ? Ja sam video slike koje si ti stavio prvi dan teretane i posle 2 meseca, po meni si imao fenomenalan skok, a sta si koristio ne znam, ali bez hemije mislim da se ono ne moze. Ne mislim na anabolike, nego bar neka suplementacija a mozda i nesto jace. I znas sta sam ja mislio, kad kazem "eh da imam vise kinte", ne bih ja postao Jay Cuttler nego bih pio Whey i uvek imao gradivnu materiju, pio bih Glutamin da me regenerise i da mi sacuva misicna vlakna od ostecenja i razgradnje i kreatin da mi da snagu. Naravno jeo bih sto vise, a na leto  bih uzeo sagorevace masti uz  kardio da mi malo olaksaju posao. I naravno dijeta. Eto, cisto na taj nacin bih lakse trenirao ako nista drugo. I u pravu si, sto sam veci, hocu sve vise i vise....To je tipicno za ovaj sport. A znam ko je Sasa Stankovic, imam njegovu vizit kartu i ne znam sta uzima, u to ne ulazim, ali ako ne uzima nista od cega je onoliki. Ok, trening, ishrana i anabolici, ali ja sam ubedjen da se svi profi bilderi satiru od suplementacije. Sto je i normalno. Pa i ja bih, i da nisam i da jesam profi. A to sto ti uzimas od suplemenata i jeste najbolje. Whey, kreatin, multivitamini i eto glutamin i sasvim dovoljno. Ja da nadjem kes samo za Whey i kreatin sutirao bih se nogom u dupe od srece :-)  

Nego reci mi ako znas koliko treba da unosim dnevno ugljenih hidrata ? Pre treninga i koliko posle ? Ja sam cuo da posle treninga treba oko 1 gram po kilogramu telesne tezine, a dnevno od 5-8 u zavisnosti od afiniteta. I kako to ide sa slatkisima ili tako nekim prostim secerima, mislim ukoliko radim odvaljivanje do otkaza, maksimalno teske i intenzivne treninge, da li mi bas mnogo stete prosti seceri ili se sagore ?  

Hvala

Van mreže ĐORĐE KOLUNDŽIJA

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.208
    • FITNESSTRENER
Re: Novac je problem
« Odgovor #24 poslato: Mart 19, 2006, 01:44:24 pre podne »
Ajde samo par stvari da ti kažem u najkraćim crtama...
1.Nisi ništa "bacio",sve je to sticanje znanja...
2.Razumem da si student i da ti je teško da sve ispratiš ali trudi se...ne znam koja to predavanja traju više od 3 sata bez prestanka i tako ceo dan ali OK...u moje vreme faks je bio drugačiji...
3.Ako si već toliko ogladneo na predavanju taj whey ti ništa neće pomoći...samo će protrčati kroz tebe...
4.Pogledaj malo bolje post gde su moje slike i videćeš da sam napisao šta sam uzimao.Poenta je da sam sve te mišiće imao ali se nisu videli od masnih naslaga...a dobio sam ih zahvaljujući pravilnoj ISHRANI,TRENINGU  I GODINAMA VEŽBANJA...AS sam uzeo da bih očuvao mišićnu masu prilikom rigorozne dijete...Ako misliš da je za samo 2-3 meseca uzimanja steroida(a nisam tokom godine na njima ako to misliš) moguće napraviti onakav rezultat onda ti ni taj Jay Cutler nije daleko...
5.Glutamin regeneriše i čuva mišićna vlakna od oštećenja,sa wheyom uvek imaš gradivnu materiju...čoveče,ovo je kao indoktrinacija...moraš da prestaneš da čitaš kataloge proizvođača suplemenata...
6.Od čega je Sale Stanković onoliki?Pa baš zato što uzima AS on bi prvi morao da pije toliko proteina,njegove potrebe su bar duplo veće od tvojih
...a zamisli,sve pare daje na protein iz hrane!
Nemoj pogrešno da me shvatiš ali sve ovo ti pričam iz najbolje namere...
Poenta je,a vezano je i sa onim ispod što si me pitao da misliš da znaš nešto a ustvari nemaš ni najosnovnije znanje...tebi, najosnovniji fiziološki procesi u telu nisu jasni...ne trudi se da me ubeđuješ u suprotno nego nađi neku stručnu literaturu,čitaj postove ovde i stalno nadograđuj svoje znanje...POZDRAV!

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Re: Novac je problem
« Odgovor #25 poslato: Mart 19, 2006, 02:13:25 pre podne »
Citat: KOLUNDZIJA
Ajde samo par stvari da ti kažem u najkraćim crtama...
1.Nisi ništa "bacio",sve je to sticanje znanja...
2.Razumem da si student i da ti je teško da sve ispratiš ali trudi se...ne znam koja to predavanja traju više od 3 sata bez prestanka i tako ceo dan ali OK...u moje vreme faks je bio drugačiji...
3.Ako si već toliko ogladneo na predavanju taj whey ti ništa neće pomoći...samo će protrčati kroz tebe...
4.Pogledaj malo bolje post gde su moje slike i videćeš da sam napisao šta sam uzimao.Poenta je da sam sve te mišiće imao ali se nisu videli od masnih naslaga...a dobio sam ih zahvaljujući pravilnoj ISHRANI,TRENINGU  I GODINAMA VEŽBANJA...AS sam uzeo da bih očuvao mišićnu masu prilikom rigorozne dijete...Ako misliš da je za samo 2-3 meseca uzimanja steroida(a nisam tokom godine na njima ako to misliš) moguće napraviti onakav rezultat onda ti ni taj Jay Cutler nije daleko...
5.Glutamin regeneriše i čuva mišićna vlakna od oštećenja,sa wheyom uvek imaš gradivnu materiju...čoveče,ovo je kao indoktrinacija...moraš da prestaneš da čitaš kataloge proizvođača suplemenata...
6.Od čega je Sale Stanković onoliki?Pa baš zato što uzima AS on bi prvi morao da pije toliko proteina,njegove potrebe su bar duplo veće od tvojih
...a zamisli,sve pare daje na protein iz hrane!
Nemoj pogrešno da me shvatiš ali sve ovo ti pričam iz najbolje namere...
Poenta je,a vezano je i sa onim ispod što si me pitao da misliš da znaš nešto a ustvari nemaš ni najosnovnije znanje...tebi, najosnovniji fiziološki procesi u telu nisu jasni...ne trudi se da me ubeđuješ u suprotno nego nađi neku stručnu literaturu,čitaj postove ovde i stalno nadograđuj svoje znanje...POZDRAV!


Svaka ti cast kako imas volje i snage da objasnjavas nekima nesto sto nece jos da shvate za 10 godina a mozda i nikad (ima i dobrih momaka ovdje koji slusaju i uce). Ja ne znam zasto neki mladici ovdje misle da su supplementi cudo, jeste da pomazu, istina, ali dok ne pocnu da jedu hranu(onu bodibildersku) kao konji ni jedan supplement niti jedan AAS im nece pomoci da mogu sebe da zovu bodybilder-ima.

Van mreže MotornaTestera

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 190
Re: Novac je problem
« Odgovor #26 poslato: Mart 19, 2006, 02:14:33 pre podne »
Citat: KOLUNDZIJA
Ajde samo par stvari da ti kažem u najkraćim crtama...
1.Nisi ništa "bacio",sve je to sticanje znanja...
2.Razumem da si student i da ti je teško da sve ispratiš ali trudi se...ne znam koja to predavanja traju više od 3 sata bez prestanka i tako ceo dan ali OK...u moje vreme faks je bio drugačiji...
3.Ako si već toliko ogladneo na predavanju taj whey ti ništa neće pomoći...samo će protrčati kroz tebe...
4.Pogledaj malo bolje post gde su moje slike i videćeš da sam napisao šta sam uzimao.Poenta je da sam sve te mišiće imao ali se nisu videli od masnih naslaga...a dobio sam ih zahvaljujući pravilnoj ISHRANI,TRENINGU  I GODINAMA VEŽBANJA...AS sam uzeo da bih očuvao mišićnu masu prilikom rigorozne dijete...Ako misliš da je za samo 2-3 meseca uzimanja steroida(a nisam tokom godine na njima ako to misliš) moguće napraviti onakav rezultat onda ti ni taj Jay Cutler nije daleko...
5.Glutamin regeneriše i čuva mišićna vlakna od oštećenja,sa wheyom uvek imaš gradivnu materiju...čoveče,ovo je kao indoktrinacija...moraš da prestaneš da čitaš kataloge proizvođača suplemenata...
6.Od čega je Sale Stanković onoliki?Pa baš zato što uzima AS on bi prvi morao da pije toliko proteina,njegove potrebe su bar duplo veće od tvojih
...a zamisli,sve pare daje na protein iz hrane!
Nemoj pogrešno da me shvatiš ali sve ovo ti pričam iz najbolje namere...
Poenta je,a vezano je i sa onim ispod što si me pitao da misliš da znaš nešto a ustvari nemaš ni najosnovnije znanje...tebi, najosnovniji fiziološki procesi u telu nisu jasni...ne trudi se da me ubeđuješ u suprotno nego nađi neku stručnu literaturu,čitaj postove ovde i stalno nadograđuj svoje znanje...POZDRAV!



OK, OK, OK....nemam sta da te ubedjujem da znam kad sam svestan da nemam to znanje, a zato sam i dosao ovde. Nisam po tom pitanju iskopmpleksran, i stvarno mi nije blam da kazem da neznam i pitam za savet. Ono nije bila indoktrinacija vezano za Whey i Amino, nego sam ti cisto naveo iz kog razloga bih uzimao koji preparat da ne bude jedem kifle, a hocu da pijem preparate za koje ne znam ni cemu sluze i da izgledam kao Mr. Olympia. To ne pise samo u katalozima, svima je poznato kako "rade" ti najosnovniji suplementi. Toga ima i u knjigama. I opet si u pravu za hranu, ali ja imam 100 kg ( otprilike ) na 190 cm i nije mi lako da unesem putem hrane tih 200-250-300 grama proteina dnevno, pa sam mislio da se malo "pomognem" proteinskim sejkom, a nikako da se oslonim samo na njega. Onaj ko moze iz hrane da uzme 300 i vise grama na dan.......skidam kapu.
I na kraju, posto ne samo na ovom forumu, nego i u svakoj teretani svako prica svoju pricu i svi znaju sve, a pri tom ja uopste ne sporim tvoje ili bilo cije znanje sa ovog sajta, nego bih samo hteo da pronadjem najobjektivnije savete, ja te molim ako mozes da mi napises imena dve, tri knjige i autore istih u kojima mogu da se informisem o suplementima, anabolickim steroidima, treningu , ishrani, fizioloskim procesima i td.

Hvala

Van mreže MotornaTestera

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 190
Re: Novac je problem
« Odgovor #27 poslato: Mart 19, 2006, 02:27:11 pre podne »
Svaka ti cast kako imas volje i snage da objasnjavas nekima nesto sto nece jos da shvate za 10 godina a mozda i nikad (ima i dobrih momaka ovdje koji slusaju i uce). Ja ne znam zasto neki mladici ovdje misle da su supplementi cudo, jeste da pomazu, istina, ali dok ne pocnu da jedu hranu(onu bodibildersku) kao konji ni jedan supplement niti jedan AAS im nece pomoci da mogu sebe da zovu bodybilder-ima.[/quote]


Brate.....KO je TEBE sta pitao ? Cini mi se da te niko od nas dvojice nista nije pitao. Da u pravu sam. Ja sam pitao Kolundziju za savet, a posto je covek normalan, i zeli da mi da savet i pomogne, on mi odgovara. Tako i funkciose ovaj sajt. Neko nesto pita a onda ovaj iskusniji odgovara.To si do sad trebao da shvatis. Ja sam jedan od tih "dobrih momaka" (sta god to znacilo) sto slusaju i uce. Tebe bas niko nista nije pitao a dolazis i kao "Svaka ti cast kako imas strpljenja za takve". A sta, ti si se rodio naucen.  Svaka tebi cast kad si toliko besposlen pa umesto da pitas ili odgovaras, ulazis na temu i dajes glupe i bespotrebne komentare.  Kakav covek jebote.....neverovatno.

Van mreže MotornaTestera

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 190
Re: Novac je problem
« Odgovor #28 poslato: Mart 19, 2006, 02:29:20 pre podne »
Ova prethodna se odnosila na MANIMALA

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Re: Novac je problem
« Odgovor #29 poslato: Mart 19, 2006, 02:41:04 pre podne »
Citat: MotornaTestera
Svaka ti cast kako imas volje i snage da objasnjavas nekima nesto sto nece jos da shvate za 10 godina a mozda i nikad (ima i dobrih momaka ovdje koji slusaju i uce). Ja ne znam zasto neki mladici ovdje misle da su supplementi cudo, jeste da pomazu, istina, ali dok ne pocnu da jedu hranu(onu bodibildersku) kao konji ni jedan supplement niti jedan AAS im nece pomoci da mogu sebe da zovu bodybilder-ima.



Brate.....KO je TEBE sta pitao ? Cini mi se da te niko od nas dvojice nista nije pitao. Da u pravu sam. Ja sam pitao Kolundziju za savet, a posto je covek normalan, i zeli da mi da savet i pomogne, on mi odgovara. Tako i funkciose ovaj sajt. Neko nesto pita a onda ovaj iskusniji odgovara.To si do sad trebao da shvatis. Ja sam jedan od tih "dobrih momaka" (sta god to znacilo) sto slusaju i uce. Tebe bas niko nista nije pitao a dolazis i kao "Svaka ti cast kako imas strpljenja za takve". A sta, ti si se rodio naucen.  Svaka tebi cast kad si toliko besposlen pa umesto da pitas ili odgovaras, ulazis na temu i dajes glupe i bespotrebne komentare.  Kakav covek jebote.....neverovatno.[/quote]





Vidim da si mu se u njegovom zadnjem postu na kurac vec popeo sa svojim pametovanjem, a ja sam odgovorio njemu a ne tebi, toliko za sada,na tebe cu se vratiti poslije.

Ti si jedan od onih DOSADNIH momaka a ne DOBRIH koji bi da im se odgovori na hiljade razlicitih pitanja i da nauce sve za jedan dan a imaju kompjuter i recimo GOOGLE pa bi i sami mogli da se potrude da nesto nadju i nauce.

Momak, skrati malo jezik!!!!