Jun 03, 2024, 05:53:18 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.162 poruka u 18.753 tema - 20.952 članova - Poslednji član: fwslinkdof
X3MShop banner

Autor Tema: Sauna  (Pročitano 15581 puta)

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Sauna
« Odgovor #15 poslato: Januar 19, 2008, 11:57:33 posle podne »
izwini pametni, pusticu tebe da delis sawete, ja sam mislio da je owo forum, da se na njemu postawljaju pitanja i odgowori, a ne da se takmici ko ce da da wise saweta...jbg...izgleda da sam pogresio...

Klinac,smiri dozivljaj...Dosao si i odmah kao sumanut krenuo na svakoj temi da postavljas komentare tipa "ja sam probao ovo,ja sam probao ono,ja radim ovo,ja radim ono...".Samo cekam da na temi "Takmicenje za Mr.O" kazes kako si uzeo Sandow :lol: :lol:


ajde bre iskulraj, forum je forum, a ne mesto za kurcenje i swadju, dosta mi je takwih sto misle da su najpametniji...ja sam dosao na owaj forum da bi saznao nesto wise, a ne da bi se glupirao i kurcio kao neki...

Kad ti vise ne budu trebale pelene,doji nam ponovo :lol: :lol: Punoglavac :twisted:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže vuksa

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.500
Odg: Sauna
« Odgovor #16 poslato: Januar 20, 2008, 12:56:11 pre podne »
caooo :)
al se nekad dobro jelo

Van mreže Vexxx

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 777
Odg: Sauna
« Odgovor #17 poslato: Januar 20, 2008, 11:43:36 pre podne »
ja se grijem na rernu

A zato si tako vel'ki... Ozrachish se pored rerne i rastesh ko Hulk :D

Van mreže nokidude

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 130
Odg: Sauna
« Odgovor #18 poslato: Januar 20, 2008, 12:07:22 posle podne »
a odgovor na moje pitanje!?

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Odg: Sauna
« Odgovor #19 poslato: Januar 28, 2008, 02:42:13 posle podne »
Ja sam pokusala malopre pronaci nesto na net-u vezano za uticaj saune na misice, no na zalost, nista ... samo se prica o  tome kako je sauna dobra za prociscavanje organizma, opustanje tela i uma itd itd ...
Nista konkretno!

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Sauna
« Odgovor #20 poslato: Januar 28, 2008, 03:12:19 posle podne »
uticaj na misice negativan - to silno kuvanje dovodi do dehidracije, tj do gubitka sto vanclijske sto intracelijske vode iz organizma. smanjen krvni pritisak, malaksalost itd

matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Miloss

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 50
Odg: Sauna
« Odgovor #21 poslato: Februar 07, 2010, 01:25:58 posle podne »
I...trebamo li ici u saunu,koliko i kada???dajte neki konkretan odg.ko zna a ne da citam kako se prepucavaju ovde ko je pametniji!!!hvala!!!

Van mreže lara24

  • Lepotica
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 515
Odg: Sauna
« Odgovor #22 poslato: Februar 07, 2010, 04:10:12 posle podne »
Možeš i ne moraš. Sve djeluju na izbacivanje toksina iz organizma,vode..Za mene jedina sauna koja je dobra i ima smisla  je infracrvena,opušta mišiće i prodire samo do 4,5cm pod kožu.Zagrijana je na cca 45C  tako da se može izdržat i smiju ju koristit čak i ljudi koji imaju problema sa proširenim venama.
Ja odem jednom u 10 dana i preporodim se,sportaši ju dosta koriste iza treninga.
..pobjednici traže načine,a gubitnici razloge..

Van mreže icko

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 862
Odg: Sauna
« Odgovor #23 poslato: Februar 08, 2010, 03:07:47 posle podne »
Ja sam isao u Swedenu jedno pet- shes dana za redom po 4-5 petnaestominutnih sesija i posle jos nekoliko dana odmora kad sam se vratio kuci i otisao na trening mislio sam da sam prelezao tifus. Isto tako kad sam bio u Kekendi u Narviku, bilo u sklopu hotela takodje, apsolutno isto iskustvo. A da ne, pokusavajte to kod kuce mozete se poverditi, ja sam utrenirani profesononalac.
Naravucenije, umereno je dobro ali izvlaci snagu, za sportove gde je potreban opusten misic korisno posle perioda treninga sa tegovima. Ko ima mogucnost svaki dan dovoljno mu je jedna sesija dnevno. Inace mlogo skupo po bgd. u poslednje vreme.

Van mreže Kaciga

  • Član
  • *
  • Poruke: 47
Odg: Sauna
« Odgovor #24 poslato: Februar 08, 2010, 07:30:15 posle podne »
Ja sam pokusala malopre pronaci nesto na net-u vezano za uticaj saune na misice, no na zalost, nista ... samo se prica o  tome kako je sauna dobra za prociscavanje organizma, opustanje tela i uma itd itd ...
Nista konkretno!
Ja se osecam kao polupan kada izadjem iz saune, nekazem da nije dobro ici u nju ,samo meni neshto ne odgovara.

Van mreže Kaciga

  • Član
  • *
  • Poruke: 47
Odg: Sauna
« Odgovor #25 poslato: Februar 08, 2010, 07:33:55 posle podne »
Možeš i ne moraš. Sve djeluju na izbacivanje toksina iz organizma,vode..Za mene jedina sauna koja je dobra i ima smisla  je infracrvena,opušta mišiće i prodire samo do 4,5cm pod kožu.Zagrijana je na cca 45C  tako da se može izdržat i smiju ju koristit čak i ljudi koji imaju problema sa proširenim venama.
Ja odem jednom u 10 dana i preporodim se,sportaši ju dosta koriste iza treninga.
u toj infra crvenoj nisam bio, moracu da skoknem da vidim kako je veliko hvala na savetima.

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Sauna
« Odgovor #26 poslato: Februar 08, 2010, 07:35:53 posle podne »
Kralju,ajde prestani da izvlacis neke postove iz naftalina od par godina!
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže PEJABG

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 523
Odg: Sauna
« Odgovor #27 poslato: Februar 09, 2010, 02:55:11 pre podne »
hahaha samo gledam kad ce neko da ga zaustavi..

Van mreže Kaciga

  • Član
  • *
  • Poruke: 47
Odg: Sauna
« Odgovor #28 poslato: Februar 09, 2010, 05:22:41 pre podne »
hahaha samo gledam kad ce neko da ga zaustavi..
hahaha samo gledam kad ce neko da ga zaustavi..
Kralju,ajde prestani da izvlacis neke postove iz naftalina od par godina!
+neznam sta smeta pricati o sauni ?ako se nesme pricati  kazi i ja necu pisati o sauni mene zanima sauna i samo sam se zahvalio na savetu

Van mreže Kaciga

  • Član
  • *
  • Poruke: 47
Odg: Sauna
« Odgovor #29 poslato: Februar 09, 2010, 05:26:22 pre podne »
hahaha samo gledam kad ce neko da ga zaustavi..
eto hajde mi ti druze objasni neshto o tome mene zanima sauna eto neznam zashto mi se podsmevash i omalovazavash me ,