April 20, 2024, 03:22:29 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.949 članova - Poslednji član: KeithTeaxy
X3MShop banner

Autor Tema: MAXX!!!  (Pročitano 153601 puta)

Van mreže Sasa Ilic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.182
  • No fate but what we make!!
Odg: MAXX!!!
« Odgovor #60 poslato: Oktobar 04, 2008, 08:31:40 posle podne »
Danas sam ga uzeo,odlican je i ovaj broj kao i prosli..Ne znam sta ste se istripovali odlican je casopis :)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: MAXX!!!
« Odgovor #61 poslato: Oktobar 04, 2008, 08:47:34 posle podne »
Bodybuilding izdanja na ovim prostorima su tako rijetka - i ne govorim samo o tome sto danas izlazi, vec kada se sabere zadnjih 20 godina i ona velika Yu, i prosto mi je nevjerovatno da neko ko je poklonik bodybuildinga i svega oko ove price se uopste i razmislja da li da potrosi ovako malu sumu kako bi imao u svom posjedstvu ovakav casopis, casopis koji je svojim prethodnim brojevima zasluzio svaku paznju i povjerenje, jer kvalitetne materijale koje su u MAXX-u objavili ja nijesam sretao u bilo kom BB magazinu na nekom od ex yu jezika....

Meni nije zao da dam 4-5 X vecu kintu za MD, koji je kompletan na engleskom i kojeg cine 70% reklame, a ne da se uopste razmisljam da li da kupim MAXX ili ne ili da li on vrijedi novac koji kosta. VRIJEDI, i u to sam ubjedjen!
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže djake

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 469
Odg: MAXX!!!
« Odgovor #62 poslato: Oktobar 05, 2008, 12:46:43 posle podne »
Odlican casopis! Jos kad bi izlazio cesce...

Van mreže LazicExyu

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 746
    • ExYu-fitness
Odg: MAXX!!!
« Odgovor #63 poslato: Oktobar 05, 2008, 01:59:00 posle podne »
MIlan ima 'manjih' finansijskih problema oko izdavanja casopisa,jer nije lako naci sponzore za underground bb casopis sa jako malo komercijalnog sadrzaja...Zbog toga casopis neredovno izlazi,inace je poslednji broj odavno spreman za stampu..On covek opet ne zeli da komercijalizuje sadrzaj casopisa,jer bi izgubio na kvalitetu,iako bi mozda bilo pametno 'modifikovati'ga malo prema ukusu potencijalnih sponzora,pa'provuci'kroz njega i kvalitetne informacije i textove..Na taj nacin bi casopis bar redovnije izlazio,i lakse bi mu povecao tiraz..Pricao sam sa Milanom o tome x puta,ali on je nepokolebljiv u tome da MAXX ostane pravi NO BULLSHIT! casopis.
ne kapiram ovo..pa zar u maxxu nema reklama ::)
koliko sam ja gledao neke ranije brojeve,reklama  ima u onoj meri kao i kod drugih casopisa slicne tematike..sad da li ce unutra stojati ova ili ona firma u cemu je razlika..jedino ako su reklame u maxx-u free, sto ne verujem..
e sada da li bi trebao da zastupa samo neke firme, naravno da ne treba, jer onda postaje casopis poput onih firmiranih koji imaju novine za svoju promociju.
mada ima u nekim tekstovima, poredjenje odredjenih proizvoda od brendova koji se reklamiraju u casopisu.
ali pre mislim da je to slucajnost, nego ciljani marketing..  :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: MAXX!!!
« Odgovor #64 poslato: Oktobar 06, 2008, 02:04:57 posle podne »
Citat
.jedino ako su reklame u maxx-u free

veorova ili ne..JESU..

jbg..milan tako radi...koji su rzlozxi za to..neznam..ali ako on odlucio da neko ima reklamu..on mu to uradi free....

extra fer sa njegove strane..ali jbg...

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Odg: MAXX!!!
« Odgovor #65 poslato: Oktobar 06, 2008, 03:16:22 posle podne »
pa o tome i govrim..
neznam sta neko ocekuje od caspiosa...ali ako je neko dovljno SELJACINA da cita neki skandal od korica do korica i da to smatra uctivim stivom tj da smatara da je to nesto sto je zanimljivo i ioz cega nesto moze nauciti..onda ok...

ovo ne govrim tebi.....

a ti ako najdes 2 clanka u nekom magazinu i iz njih naucis bar nesto,zar to nije ok i dovoljno??.....

Znam da ne govoris meni :)
A na pitanje sam ti vec odgovorila ;) da, naravno da kupujem... Ako bih cekala da izadje neki broj nekog casopisa (nebitno kojeg) u kojem ce pisati samo ono sto meni treba, naravno da nikad nista ne bih kupila. Svaki casopis "obradjuje" 100 razlicitih tema u svakom broju, pa ako mi odgovara, tj ako nadjem bar nesto sto mi odgovara, kupim, kad vidim da su mi sve teme poznate, preskacem taj broj i cekam sledeci. Pa ni sve brojeve XFitnessa nemam, sto je posve normalno.

Van mreže MAXX

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 337
Odg: MAXX!!!
« Odgovor #66 poslato: Oktobar 06, 2008, 03:35:38 posle podne »
Naravno da reklame u Maxx-u nisu besplatne, jer tada ne bi mogao da izadje ni jedan jedini broj. Ono sto je istina je da su cene reklamiranja niske u odnosu na druge casopise, ali realno gledano Maxx za sada i ne moze da pretenduje na neku vecu cenu reklamiranja obzirom da 1) do sad nije izlazio redovno i 2) ne gadja tako siroku populaciju (a to su dve stvari koje su oglasivacima najbitnije). Drugi veliki problem je to sto su troskovi distribucije preko svake mere veliki - verovali ili ne, na trafike, transport i PDV ode vise od polovine prodajne cene casopisa! Eto, to su razlozi zbog kojih je u ovoj zemlji ekstremno tesko finansijski pokriti izlazenje bodi-bilding publikacije ovakvog obima i kvaliteta.
« Poslednja izmena: Oktobar 06, 2008, 03:39:01 posle podne MAXX »

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.349
Odg: MAXX!!!
« Odgovor #67 poslato: Oktobar 06, 2008, 03:48:21 posle podne »
Drugi veliki problem je to sto su troskovi distribucije preko svake mere veliki - verovali ili ne, na trafike, transport i PDV ode vise od polovine prodajne cene casopisa!

Ovo potvrdjujem i ja...Izdavao sam svojevremeno casopis, pa znam da je ovo gola istina.

Mogu ti samo reci....SRECNO

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: MAXX!!!
« Odgovor #68 poslato: Oktobar 07, 2008, 12:15:06 pre podne »
He, pricajte mi o tome, zadnjih desetak godina radio sam u gomili dnevnih, nedjeljnih, mjesecnih novina i bio svjedok koliko deru svi od stamparije do distribucije (hehe a tek dok "sacekas" da ti distribucija uplati tvoje pare) pa do tetkica na kioscima koji pozajmljuju casopise komsijama da gledaju slike iako i nemaju interesovanje za takvo sto, pa kad i dodje pravi kupac redovno novinu ne nadje, ali zato kada se kupi remitenda sve je na broju - neprodato, eto odredjeni broj komada je izvucen iz celofana, i uvijek je opravdanje - jbg pocijepalo se prilikom transporta...

Steta, mada relano pitanje je koliko hardcore BB izdanje moze da ima prodju, ipak mozda bi se trebalo skoncentrisati na mjesta gdje builderi i najvise dolaze, prodavnice saplemenata, klubovi etc etc... Slati postom, boriti se za svakog preplatnika...

Ako sve to ne ide, nuditi ga preko neta kao neko digitalno izdanje za odredjenu nadoknadu u koju nebi bili ukljuceni troskovi stampe, distribucije etc...... Mozda bi mogla da se napravi akcija i ukoliko ste rasprodali stare brojeve - ponuditi ljudima te brojeve u PDF formatu - ili gratis ili za neku malu nadoknadu, i tako propagirati casopis, jer materijali u MAXX-u ne mogu da zastare kao kod nekih drugih izdanja...

Zaista je steta da u ovom nasem regionu nemamo ovakav casopis i makar 4-5 takvih izdanja godisnje, pa odtud ove moje ideje koje MAXX-u sigurno nijesu nove.

Pozdrav, V.
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Odg: MAXX!!!
« Odgovor #69 poslato: Oktobar 08, 2008, 09:57:04 pre podne »
Naravno da reklame u Maxx-u nisu besplatne, jer tada ne bi mogao da izadje ni jedan jedini broj. Ono sto je istina je da su cene reklamiranja niske u odnosu na druge casopise, ali realno gledano Maxx za sada i ne moze da pretenduje na neku vecu cenu reklamiranja obzirom da 1) do sad nije izlazio redovno i 2) ne gadja tako siroku populaciju (a to su dve stvari koje su oglasivacima najbitnije). Drugi veliki problem je to sto su troskovi distribucije preko svake mere veliki - verovali ili ne, na trafike, transport i PDV ode vise od polovine prodajne cene casopisa! Eto, to su razlozi zbog kojih je u ovoj zemlji ekstremno tesko finansijski pokriti izlazenje bodi-bilding publikacije ovakvog obima i kvaliteta.

Nego, Maxx... da li se poslao bar neki manji broj primeraka za Banjaluku? I zna li se na koje kioske? ;) Da odmah idem da ih "poharam" ;)
Naime, i na prethodni broj sam posve slucajno nabasala, bila su u tom trenutku samo 2 primerka u tom kiosku, a nigde druge ga nisam videla...

Van mreže MAXX

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 337
Odg: MAXX!!!
« Odgovor #70 poslato: Oktobar 08, 2008, 10:04:30 pre podne »
Pogledacu sa distributerom, pa ti javljam.

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Odg: MAXX!!!
« Odgovor #71 poslato: Oktobar 08, 2008, 12:13:13 posle podne »
Hvala unapred :)

Van mreže Spale

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 160
Odg: MAXX!!!
« Odgovor #72 poslato: Oktobar 27, 2008, 10:56:30 pre podne »
Poslah e-mail sa pitanjima oko pretplate i prethodnih brojeva na adresu koju pominjaste kroz ovaj topic, i nema odgovora vec 10-15 dana...
" Al ja imam sebe, u sebi poštenog druga,
   i volim što su tako čiste, moja sreća, moja tuga "

Van mreže MAXX

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 337
Odg: MAXX!!!
« Odgovor #73 poslato: Oktobar 27, 2008, 11:47:43 pre podne »
Ovih dana upravo razmatramo kako da najefikasnije i trajno resimo pitanje pretplatnika i svih zainteresovanih izvan Srbije, tako da ocekuj mail u kratkom roku.

Van mreže Spale

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 160
Odg: MAXX!!!
« Odgovor #74 poslato: Oktobar 27, 2008, 12:10:57 posle podne »
Zahvaljujem na odgovoru.
" Al ja imam sebe, u sebi poštenog druga,
   i volim što su tako čiste, moja sreća, moja tuga "