Mart 28, 2024, 07:53:44 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.946 članova - Poslednji član: ylst
X3MShop banner

Autor Tema: Jel Valja ovo?  (Pročitano 7608 puta)

Van mreže nellle

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.172
  • Just duet!!!
Odg: Jel Valja ovo?
« Odgovor #30 poslato: Mart 11, 2008, 10:08:12 pre podne »
Kao prvo oteraj trenera u pm.
Kao drugo nikad ne idi ispod 8 ponavljanja
Kao trece nikad ne radi toliko serija.
Kao cetvrto imas ovde neke lepe treninge vec sastavljene samo treba da izaberes jedan i toga se pridrzavas.

Jel ti to placas treneru nesto?


Zasto da ne ide nikada ispod 8 ponavljanja?to je samo neka od filozofija treninga, za neke ljude mnogo bolje rade 5-8 ponavljanja recimo...treba probati vise sistema treninga i videti sta telu najbolje lezi i na cega misic najbolje reaguje...

ma hajde?ne lezi ljudima od 5-8 ponavljanja vec su to ljudi koji hoce vise kg da dizu a nemaju predstavu koliki bi bio napredak da recimo idu po 10x....

Van mreže Stalone88

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 58
Odg: Jel Valja ovo?
« Odgovor #31 poslato: Mart 11, 2008, 11:53:14 pre podne »
Samo jos da pitaam da li moze jedan trening grudi ovako:Ravni Benc:4 serije:1.12 ponavljanja
                                                                                                                          2.8 ponavljanja
                                                                                                                          3.6 ponavljanja
                                                                                                                          4.serija 3 ponavljanja
                                                                                                         Potisak bucicama na kosoj klupi:3 serije:1.12
                                                                                                                                                                         2.8-10
                                                                                                                                                                         3.6-8
                                                                                                          Propadanja:3 serije
                                                                                                          Pulower:2 serije:6-12pon.
A onda sledeci trening za grudi sledece nedelje:Kosi Benc:4 serije:ista sema kao kod ravnog
                                                                                          Potisak bucicama na na ravnoj:Ista sema kao na kosoj
                                                                                          i propadanja i pulower ista sema
Sta mislite?

Van mreže markoni87

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 753
Odg: Jel Valja ovo?
« Odgovor #32 poslato: Mart 11, 2008, 12:02:47 posle podne »
stalone... 4. serija 3 ponavljanja... cemu to?
Ako ti odgovara 4 vezbe za grudi onda ok. Meni ne, tako da radim ili razvlacanje ili propadanja ili pulower

Van mreže graysky

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 286
Odg: Jel Valja ovo?
« Odgovor #33 poslato: Mart 11, 2008, 01:34:12 posle podne »
Apsolutno nema nikakvog ucinka ako odradis tri ponavljanja... Kapiram ja taj fazon, kao oces da izbacis trocifrenu tezinu na benDZu... ali veruj mi, mnogo ces bolje proci ako radis sa manjim tezinama 8-10 ponavljanja...
To the LIMIT!

Van mreže R.Igor86

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 416
  • U PEĆ!!! U PEĆ!!!
Odg: Jel Valja ovo?
« Odgovor #34 poslato: Mart 11, 2008, 01:35:44 posle podne »
To ne mora da znaci uopste....ja smatram da treba menjati program cesto a samim tim i broj ponavljanja...jer neko mozda radi stalo 12x a ne zna kako bi napredovao sa 6x,znaci svako treba da pronadje sta mu najvise odgovara...(ne kazem da je pogresno raditi 10 i vise ponavljanja,mislim da je podjednako dobro samo nekada misic bolje reaguje kada ga malo iznenadis sa drugim sistemom treninga)
Dead Body Disposal
For those that don't know what to do after ya foes are killed
Shit could get messy when the blood flow spills
You never know when you might need to know skills
In body disposal it's no frills...

Van mreže djake

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 469
Odg: Jel Valja ovo?
« Odgovor #35 poslato: Mart 11, 2008, 01:38:29 posle podne »
Pa valjda ga onda treba iznenaditi sa vecim brojem ponavljanja, a ne manjim!??

Van mreže R.Igor86

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 416
  • U PEĆ!!! U PEĆ!!!
Odg: Jel Valja ovo?
« Odgovor #36 poslato: Mart 11, 2008, 01:40:39 posle podne »
Pa valjda ga onda treba iznenaditi sa vecim brojem ponavljanja, a ne manjim!??

Pa cek ti sada kazes da sam ja napisao da treba samo raditi mali broj ponavljanja?Prvo procitaj sta sam napisao pa odgovori...
Dead Body Disposal
For those that don't know what to do after ya foes are killed
Shit could get messy when the blood flow spills
You never know when you might need to know skills
In body disposal it's no frills...

Van mreže djake

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 469
Odg: Jel Valja ovo?
« Odgovor #37 poslato: Mart 11, 2008, 01:47:38 posle podne »
Otkud ti to, pa ja to nisam napisao niti aludirao da ti mislis tako!! Slazem se sa tobom da misic treba iznenaditi razlicitim sistemima treninga, ali se ne slazem da ce nekome ko radi uobicajeno npr.serije sa 8-10 ponavljanja, biti iznenadjenje da radi 6 ponavljanja...

Van mreže graysky

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 286
Odg: Jel Valja ovo?
« Odgovor #38 poslato: Mart 11, 2008, 01:50:45 posle podne »
I ja se slazem sa tim da treba iznenaditi misice, ali ne menjanjem tezina i ponavljanja vec menjanjem vezbi ili uopste principa treninga..
To the LIMIT!

Van mreže R.Igor86

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 416
  • U PEĆ!!! U PEĆ!!!
Odg: Jel Valja ovo?
« Odgovor #39 poslato: Mart 11, 2008, 01:52:59 posle podne »
Ja smatram da ubaciti ponekad u trening setove sa vrlo teskim serijama moze da dovede do napretka...pogotovo u vremenskom periodu od nesto duzeg treninga po tom ''standardnom'' sistemu...(10x i vise)
Dead Body Disposal
For those that don't know what to do after ya foes are killed
Shit could get messy when the blood flow spills
You never know when you might need to know skills
In body disposal it's no frills...

Van mreže graysky

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 286
Odg: Jel Valja ovo?
« Odgovor #40 poslato: Mart 11, 2008, 01:58:40 posle podne »
Mozda si i u pravu, s obzirom da mi je iskustvo u teretani svakako manje no tvoje, ne mogu da tvrdim nista. U principu, neka decko proba pa nek vidi kako mu odgovara. Ali da radi manje ponavljanja samo da bi podigao vece tezine svakako nije dobra ideja.
To the LIMIT!

Van mreže R.Igor86

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 416
  • U PEĆ!!! U PEĆ!!!
Odg: Jel Valja ovo?
« Odgovor #41 poslato: Mart 11, 2008, 02:04:30 posle podne »
Ne prijatelju nisam rekao da sanji broj ponavljanja da bi digao vece tezine...
Dead Body Disposal
For those that don't know what to do after ya foes are killed
Shit could get messy when the blood flow spills
You never know when you might need to know skills
In body disposal it's no frills...

Van mreže graysky

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 286
Odg: Jel Valja ovo?
« Odgovor #42 poslato: Mart 11, 2008, 02:32:51 posle podne »
Pogresno si me shvatio.Hteo sam da kazem da mislim da je on smanjio ponavljanja da bi podigao vece tezine.
To the LIMIT!

Van mreže Spale

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 160
Odg: Jel Valja ovo?
« Odgovor #43 poslato: Mart 11, 2008, 03:44:26 posle podne »
Po mom misljenju je pamtno sokirati misic nekad sa manjim brojem ponavljanja i vecim tezinama. Ali je zanimljivo kako svi to sokiranje misica povezu sa SMANJENJEM broja ponavljanja. Jos nijesam cuo da ce neko na treningu sokirati misic sa 20 ili 30 ponavljanja, sto je vjerujem podjednako ako ne i vise ucinkovito od 3 ponavljanja ;).
" Al ja imam sebe, u sebi poštenog druga,
   i volim što su tako čiste, moja sreća, moja tuga "

Van mreže Shvaba

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 558
  • Samo rokaj....
Odg: Jel Valja ovo?
« Odgovor #44 poslato: Mart 11, 2008, 05:46:04 posle podne »
Sto se mene tice ja mislim da je odprilike 10 ponavljanja najbolje , a s vremena na vreme da se uradi neki "shok misica" - kako vi kazete !