Maj 15, 2024, 02:56:49 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.137 poruka u 18.752 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Ostoja92
X3MShop banner

Autor Tema: SASADIM - slike  (Pročitano 52072 puta)

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: SASADIM - slike
« Odgovor #15 poslato: April 02, 2006, 10:46:49 posle podne »
Imamo slicne probleme-visina(ja sam 198 :evil:) i nenapredovanje grudi,odnosno manje napredovanje u odnosu na ostale misice.Ja sam zbog toga poceo da experimientisem.Sa sipkom vise ne radim,vec samo sa bucicama i osecam da mnogo bolje pogodim misic.Pogotovo mi cini mi se pomaze kontra kosi sa bucicama.Jbg,videcemo,tek sam mesec dana u treningu,posle 8 meseci pauze,valjda ce biti OK.Inace ti je ostalo sve odlicno,nema zamerke,eventualno malo trapeze da uradis.Sve u svemu extrea :D.Sve najbolje na takmicenju :D
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Re: SASADIM - slike
« Odgovor #16 poslato: April 02, 2006, 10:53:13 posle podne »
Bench press , kao sto kaze jedan veliki pro - "the most overrated exercise"

Dakle benc ne mora da bude najbolja vezba za grudi, i definitivno nije!
Napisao si tezinu koju koristis u bencu pa je zbog toga ovaj komentar, jer predpostavljam da forsiras upravo benc-pres? Jeli tako?

Verovatno je genetika ovde kljucna ali se to sigurno moze drasticno popraviti, pravim izborom vezbi. Ajde napisi program za grudi koji radis?
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Van mreže BIG1

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 288
Re: SASADIM - slike
« Odgovor #17 poslato: April 02, 2006, 11:12:09 posle podne »
Мени је ово сасвим ок. Кад се временом набаци још масе, биће још боље. Свака част, само напред.

Van mreže KasperskY

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 590
Re: SASADIM - slike
« Odgovor #18 poslato: April 02, 2006, 11:17:28 posle podne »
Sasa odakle si?
Moje pitanje je iz razloga sto sam hteo da ti preporucim EXTREME GYM teretanu gde bi trebao da poboljsas svoje grudi! Ja sam imao slican problem sa ledjima (ne bas veliki,ali su mi ledja prilicno zaostajala).Poceo sam da vezbam u ovoj teretani pre godinu ipo dana i veruj mi da sam uspeo da popravim ledja cak 30% i vise (realno)! Za ledja sam se susreo sa toliko razlicitih masina da je to bio definitivno dovoljan razlog da me motivise!Konkretno za grudi imas devet razlicitih masina + standardne klupe.Kao sto je Mr.Big rekao benc nije merilo da li ces pogoditi grudne misice ili ne! Raditi neku misicnu partiju svaki put na drugi nacin je definitivno dobra solucija koju sam iskusio na svojoj kozi!
Smatram da super izgledas! Ali na sceni neka misicna partija koja je manje razvijena mnogo vise upada u oci nego u nekoj realnosti!
Puno srece na predstojecim takmicenjima!

Van mreže Sasa Dimitrijevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.310
Re: SASADIM - slike
« Odgovor #19 poslato: April 02, 2006, 11:20:14 posle podne »
Prvo da Vam se zahvalim na objektivnim komentarima.
U principu sam dosta i napredovao sa grudima, jer sam bio totalno ravan.

Ne forsiram samo bench press. Uvek gledam da promenim nacin treninga, da iznanadim misic. Nekoliko treninga radim sa sipkom i tegovima, pa krenem sa bucicama. Sada posto treniram 2 puta dnevno, pa samim tim i grudi radim 2 puta nedeljno, onda mi je prvi trening (sreda) jedan jak intenzivni trening sa velikim tezinama, a drugi nedeljni trening (subota) trening sa manjim tezinama ali sa bucicama i sajlamai vecim brojem ponavljanja. Uvek radim propadanje na kraju treninga, bas iz tog razloga sto mi je donji deo grudi veoma slab. Jedino sto nikad ne radim, a mislim da u tom grmu lezi zec je kontra kosi bench, bilo bucicama, bilo tegovima....

Van mreže Sasa Dimitrijevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.310
Re: SASADIM - slike
« Odgovor #20 poslato: April 02, 2006, 11:26:01 posle podne »
Citat: BORIS
Sasa odakle si?
Moje pitanje je iz razloga sto sam hteo da ti preporucim EXTREME GYM teretanu gde bi trebao da poboljsas svoje grudi! Ja sam imao slican problem sa ledjima (ne bas veliki,ali su mi ledja prilicno zaostajala).Poceo sam da vezbam u ovoj teretani pre godinu ipo dana i veruj mi da sam uspeo da popravim ledja cak 30% i vise (realno)! Za ledja sam se susreo sa toliko razlicitih masina da je to bio definitivno dovoljan razlog da me motivise!Konkretno za grudi imas devet razlicitih masina + standardne klupe.Kao sto je Mr.Big rekao benc nije merilo da li ces pogoditi grudne misice ili ne! Raditi neku misicnu partiju svaki put na drugi nacin je definitivno dobra solucija koju sam iskusio na svojoj kozi!
Smatram da super izgledas! Ali na sceni neka misicna partija koja je manje razvijena mnogo vise upada u oci nego u nekoj realnosti!
Puno srece na predstojecim takmicenjima!



Borise hvala ti na savetu, ali nazalost to je nemoguce, jer nisam iz Beograda. Tacnije iz Cuprije sam (mesto pored Jagodine). Trenirao sam u Extreme Gym 2 puta, i tu nema sta da se prica. Teretana je stvarno najbolja. Ima toliko sprava (pogotovu za grudi), tako da sam ostao fasciniran tom teretanom. kao sto sam gore rekao Mr.Big-u ne raadim samo bench press, nego sam cisto naveo kilazu 130, koja nije nesto velika, ali nije ni za podcenjivanje (u principu se ne lozim na tezine, vec na pravilno izvodjenje vezbi).
Hvala na cestitkama... Pozdrav.

Van mreže KasperskY

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 590
Re: SASADIM - slike
« Odgovor #21 poslato: April 02, 2006, 11:34:42 posle podne »
E j..bga!
Savet jedini koji mogu da ti dam na osnovu svog iskustva kao sto sam vec rekao je da radis sve moguce vezbe za grudi koje postoje (obavezno kontrakose varijante benca i potiske sa bucicama)posto kao sto i sam kazes da to uopste ne radis!
Jos jednom puno srece na takmicenjima...navijamo za tebe!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: SASADIM - slike
« Odgovor #22 poslato: April 03, 2006, 05:03:56 pre podne »
pozdrav sale..mislim da ti su ti mr big i sale sve rekli i da se nema tamo sta dodati...samo tako treba da radis i to je to..

pozdrav i puno srece,..vid9mo se..

Van mreže Kekka

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 973
Re: SASADIM - slike
« Odgovor #23 poslato: April 03, 2006, 05:19:14 pre podne »
Velika steta za grudi..  bash velika !

Inache svaka cast! Za svaku pohvalu !

Ne delujesh mi kao da imash 91kg na slici..   bash delujesh mrsavije..  ili slike varaju..

Koji ti je obim ruke na slikama ??

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: SASADIM - slike
« Odgovor #24 poslato: April 03, 2006, 10:51:27 pre podne »
Probaj kontra kosi-veruj mi iznenadices se :D
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže milovan

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 323
Re: SASADIM - slike
« Odgovor #25 poslato: April 03, 2006, 11:50:03 pre podne »
ili umesto sipke bucice .. eto i ja da dam neki savet ;)
Putovanje od hiljadu milja pocinje jednim korakom........

Van mreže LazicExyu

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 746
    • ExYu-fitness
Re: SASADIM - slike
« Odgovor #26 poslato: April 03, 2006, 11:58:34 pre podne »
samo pumpaj, promeni nesto, probaj da eksperimentises...probaj super serije,tri serije..malo da promenis monotoniju, da ih upalis da im bude nesto novo..npr.kontra kosi 100kgx 10 ponavljanja x 10 serija samo to na treningu..da se grudi sokiraju..bices dobar

Van mreže milovan

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 323
Re: SASADIM - slike
« Odgovor #27 poslato: April 03, 2006, 12:07:07 posle podne »
ma mozda to odjedanput pocne, moj ortak nikad nije imao neku ruku, pa kad je odjedanput pocea da se naduvava, nije nam dobro bilo, samo polako...........
Putovanje od hiljadu milja pocinje jednim korakom........

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: SASADIM - slike
« Odgovor #28 poslato: April 03, 2006, 12:09:55 posle podne »
Citat: milovan
ma mozda to odjedanput pocne, moj ortak nikad nije imao neku ruku, pa kad je odjedanput pocea da se naduvava, nije nam dobro bilo, samo polako...........
:twisted:  :twisted:  :twisted: ..tako je i greg valetino :twisted:

Van mreže Big_Rasha

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.096
Re: SASADIM - slike
« Odgovor #29 poslato: April 03, 2006, 12:42:20 posle podne »
Citat: sasadim
Eto toliko, mada je mozda malo vise slika, ali, i sami znate kako je, ne mozeta da se odlucite.

Pa prema tome pucajte sa vasim komentarima, ali budite blagi.  :?
Ovo se odnosi na recimo Big_Rashu  :twisted:  :twisted:  :twisted: , ujedno pozdrav za njega od mene. :D

Hvala odpozdrav. Sta da kazem, jednom recju zivotinja. Mozda si trebao malo vise spanaca za taj biceps? Sve najbolje...