Maj 21, 2024, 05:23:49 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.148 poruka u 18.754 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: filip pozeraj,il sto bi rekli umetnost :D  (Pročitano 150776 puta)

Van mreže ghoul

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 100
Odg: filip pozeraj,il sto bi rekli umetnost :D
« Odgovor #360 poslato: Decembar 19, 2011, 08:24:36 posle podne »
Sta ste ga bre nahvalali toliko ja mislim da em ne zna nista em misli da se nabildovao a vidi kakav je zgoljav. Ne trolujte vise coveka!!

e u inat tebi i uprkos svemu vezbam odsad!mrvim bademe i smrcem na slamku,videces ti...

cuo sam da si se priljucio BAKIC TEAM-u?? Video sam i one nove bakiceve majice sa tvojim likom.   ;D :o

Van mreže Milos Zivanovic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.774
  • Miloš Živanović
    • Facebook
Odg: filip pozeraj,il sto bi rekli umetnost :D
« Odgovor #361 poslato: Decembar 19, 2011, 09:14:23 posle podne »
ali ako uzmem u obzir da mi zivot trenutno ne pati ni na jednom polju (faks,drustvo,devojka) dobro sam gi ukomponovao :D

Pored toga sto si napravio odlican napredak, ovo je jako bitno... svaka cast i samo guraj ;)

Van mreže Pionesa

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 275
Odg: filip pozeraj,il sto bi rekli umetnost :D
« Odgovor #362 poslato: Decembar 20, 2011, 07:06:05 posle podne »
Cuj Debeli moj ti se savet da se dopunis sa mastima tipa kikiriki...ali ne onaj obican nego onaj good :) A stvarno bih voleo da izadjes sledecu godinu na binu,svi bi bili uz tebe..
Ako me ne poslusas znas koja ti kazna sledi :D :O
"Confidence is the most important thing you can teach someone... if you can teach them confidence, you don't have to teach them anything else."

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: filip pozeraj,il sto bi rekli umetnost :D
« Odgovor #363 poslato: Decembar 20, 2011, 09:16:42 posle podne »
Hvala ljudovi  ;)  potrudicu se Draanche da izadjem,ali evo koliko srece imam,taman se zahuktam i evo juce i danas sam proveo u krevetu,stomacni virus...prolio sam 5 kila vode,jedino dobro sto sam se izdefinisao :P ali uvek em tako nesto prekida...

no evo nogu,po obicaju zalivenih i masnih :D no brinucu o tome kad dodje vreme za sechu,obim 73cm a izgledaju nikako zbog tog nedostatka vastus lateralisa...to mi ne ide pa da me ebete :D

How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: filip pozeraj,il sto bi rekli umetnost :D
« Odgovor #364 poslato: Decembar 21, 2011, 07:27:04 pre podne »

jedan tip za vastus ako hoces da slusas hehheheh
radi uski cucanj svaki treninig 5 ser x 10 pon i to kao prvu vezbu kada si maxx odmoran

Van mreže Miodrag00000

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 63
Odg: filip pozeraj,il sto bi rekli umetnost :D
« Odgovor #365 poslato: Decembar 21, 2011, 11:48:04 pre podne »
ali evo koliko srece imam,taman se zahuktam i evo juce i danas sam proveo u krevetu,stomacni virus...prolio sam 5 kila vode,jedino dobro sto sam se izdefinisao :P ali uvek em tako nesto prekida...

Imamo potpuno isti problem :))

Van mreže BokY_LA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 824
Odg: filip pozeraj,il sto bi rekli umetnost :D
« Odgovor #366 poslato: Decembar 21, 2011, 03:41:47 posle podne »
kako ides sa mastima?

ako mislis na %bf nisam merio skoro,a masti ono sto unesem iz hrane plus 20ak gr ribljeg ulja.

Nikad mi nije bilo jasno cemu toliko UH, kad popunis glikogen i sa upola, zasto ne nadoknadis mastima kalorije, ali ocigledno da znas sta radis, ovo je strasno, ogromno, odlicno, jebeno,brutalno, objasnio :D
a noge nece da postavi zbog strele

diskutabilno,glikogen je PROSECNOM coveku tj depoi istog oko 500gr u misicima i oko 100gr u jetri,znaci PROSECAN covek koji ne vezba nesto aktivno i ima 75-80kg. imas kalorija u glikogenu oko 2k sto ti je jedan dan fakticki....naravno,nemoguce je imati skroz prazan glik.

e sad,ako uzmes u racunicu dva treninga dnevno,teska anaerobija,tu ti ode dobar deo glik.plus za bukvalno postojanje" ti ide dosta :D ako me razumes sta zelim reci,mislim smao odrzavanje metabolizma kosta dosta.

Mislim,glavni problem je sto ljudi preteruju sa unosom proteina pa cujem unose od 500-600gr na 100kg a unose smesne kolicine UH,tu je samo fora da ce ogroman deo tog proteina morati da se konvertuje u glik i onda dzaba posao.

mislim evo kazem vam ja sam na nekih 5K kalorija dnevno i meni je kilaza ista vec par nedelja.

a sto ne mastima,pa moze,ali mnogo je teze iskontrolisati masti nego UH,em sto bi bilo jako tesko za stomak unositi sad 200gr masti,mislim da bih povratio :D

i na kraju,razmisljajte o tome da gluk ne mora ici u depoa pa tek onda u resintezu ATP vec direkt,pa mogu depoi biti prvi vrhu a opet cete koristiti suficit kao gorvio za ATP.
cek prosecan covek potrosi 500gr glikogen dnevno o.O
Pa zar se samo glikogen koristi kao energija

Mislim razumem da ti smetaju masti pa zato jedes uh, usporavaju varenje ima logike, ali meni npr bas UH izaziva gasove, nadutost itd.
Ti se ocigledno trudis da ti glikogen u svakom momentu bude 100%pun, ali sto je Palumbo dao primer, za 70% glikogena je isto kao auto za 70% rezervoara, iste performanse ce imati kao i sa 100%. npr on unosi 250-300gr, na 110kg i manje od 10%bf
A siguran sam da ti dobar procenat UH sve jedno predje u mast. Masti se lakse i unose zbog gustine kcal, meni npr kostunjavo voce ne smeta, ali od maslinovog odma dijareja :D
Grudi mozes popraviti jedino sa TubeR gumom :)

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: filip pozeraj,il sto bi rekli umetnost :D
« Odgovor #367 poslato: Decembar 21, 2011, 03:55:21 posle podne »
Boky jel to za Tube r pricas iz iskustva?
Men sana in corpore sano !

Van mreže BokY_LA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 824
Odg: filip pozeraj,il sto bi rekli umetnost :D
« Odgovor #368 poslato: Decembar 21, 2011, 03:59:34 posle podne »
Boky jel to za Tube r pricas iz iskustva?
iz Bakicevog iskustva (sarcasm) :D

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: filip pozeraj,il sto bi rekli umetnost :D
« Odgovor #369 poslato: Decembar 21, 2011, 05:09:39 posle podne »

jedan tip za vastus ako hoces da slusas hehheheh
radi uski cucanj svaki treninig 5 ser x 10 pon i to kao prvu vezbu kada si maxx odmoran

primljeto k znanju ;) moracu malo redizajnirati trening,da ubacim vise serija sveukupno
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: filip pozeraj,il sto bi rekli umetnost :D
« Odgovor #370 poslato: Decembar 21, 2011, 05:11:45 posle podne »
kako ides sa mastima?

ako mislis na %bf nisam merio skoro,a masti ono sto unesem iz hrane plus 20ak gr ribljeg ulja.

Nikad mi nije bilo jasno cemu toliko UH, kad popunis glikogen i sa upola, zasto ne nadoknadis mastima kalorije, ali ocigledno da znas sta radis, ovo je strasno, ogromno, odlicno, jebeno,brutalno, objasnio :D
a noge nece da postavi zbog strele

diskutabilno,glikogen je PROSECNOM coveku tj depoi istog oko 500gr u misicima i oko 100gr u jetri,znaci PROSECAN covek koji ne vezba nesto aktivno i ima 75-80kg. imas kalorija u glikogenu oko 2k sto ti je jedan dan fakticki....naravno,nemoguce je imati skroz prazan glik.

e sad,ako uzmes u racunicu dva treninga dnevno,teska anaerobija,tu ti ode dobar deo glik.plus za bukvalno postojanje" ti ide dosta :D ako me razumes sta zelim reci,mislim smao odrzavanje metabolizma kosta dosta.

Mislim,glavni problem je sto ljudi preteruju sa unosom proteina pa cujem unose od 500-600gr na 100kg a unose smesne kolicine UH,tu je samo fora da ce ogroman deo tog proteina morati da se konvertuje u glik i onda dzaba posao.

mislim evo kazem vam ja sam na nekih 5K kalorija dnevno i meni je kilaza ista vec par nedelja.

a sto ne mastima,pa moze,ali mnogo je teze iskontrolisati masti nego UH,em sto bi bilo jako tesko za stomak unositi sad 200gr masti,mislim da bih povratio :D

i na kraju,razmisljajte o tome da gluk ne mora ici u depoa pa tek onda u resintezu ATP vec direkt,pa mogu depoi biti prvi vrhu a opet cete koristiti suficit kao gorvio za ATP.
cek prosecan covek potrosi 500gr glikogen dnevno o.O
Pa zar se samo glikogen koristi kao energija

Mislim razumem da ti smetaju masti pa zato jedes uh, usporavaju varenje ima logike, ali meni npr bas UH izaziva gasove, nadutost itd.
Ti se ocigledno trudis da ti glikogen u svakom momentu bude 100%pun, ali sto je Palumbo dao primer, za 70% glikogena je isto kao auto za 70% rezervoara, iste performanse ce imati kao i sa 100%. npr on unosi 250-300gr, na 110kg i manje od 10%bf
A siguran sam da ti dobar procenat UH sve jedno predje u mast. Masti se lakse i unose zbog gustine kcal, meni npr kostunjavo voce ne smeta, ali od maslinovog odma dijareja :D
Grudi mozes popraviti jedino sa TubeR gumom :)

ma naravno da ne mos samo glik trositi kao energiju,svakom od nas tokom celog dana ide i glikogen i kreatin fosfat i masne kiseline...u kojoj meri se od cega vise stvara ATP samo zavisi od tipa aktivnosti to je to. Nego kazem tesko je pricati koliko je dovoljno za obnovu glik bas zbog nepoznate koliko je prazan u kom trenutku.
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: filip pozeraj,il sto bi rekli umetnost :D
« Odgovor #371 poslato: Decembar 21, 2011, 05:42:31 posle podne »
jel te prosao stomak? :D ne mogu da jedem bem ti viruse :/

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: filip pozeraj,il sto bi rekli umetnost :D
« Odgovor #372 poslato: Decembar 21, 2011, 05:53:08 posle podne »
jel te prosao stomak? :D ne mogu da jedem bem ti viruse :/
jeste,ebeni stomacni virus,imam osecaj da sam izgubio petnaest kila
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: filip pozeraj,il sto bi rekli umetnost :D
« Odgovor #373 poslato: Decembar 21, 2011, 06:04:25 posle podne »
ja imam osecaj da sam izgubio zeludac :D

Van mreže Pionesa

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 275
Odg: filip pozeraj,il sto bi rekli umetnost :D
« Odgovor #374 poslato: Decembar 21, 2011, 10:47:17 posle podne »
Cek cek da remiziramo imao si proliv a prolio si 5 L vode lol :D
"Confidence is the most important thing you can teach someone... if you can teach them confidence, you don't have to teach them anything else."