Maj 21, 2024, 02:40:11 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.146 poruka u 18.753 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: filip pozeraj,il sto bi rekli umetnost :D  (Pročitano 150770 puta)

Van mreže Fat Dragon

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 370
Odg: filip pozeraj,il sto bi rekli umetnost :D
« Odgovor #495 poslato: Septembar 27, 2012, 04:38:09 posle podne »
Filipe ako treba pomoć , samo reci.Evo ja sam spreman da te riješim tih UH i M koji su viška.Posebno ako su u obliku slatkiša.:)

Van mreže Genius

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 676
Odg: filip pozeraj,il sto bi rekli umetnost :D
« Odgovor #496 poslato: Septembar 27, 2012, 04:43:09 posle podne »
U koju ti kategoriju planiras da izadjes ? Sad sam video sliku http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/560456_366369986772235_623159888_n.jpg . Ogroman je Zec..

Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968
Odg: filip pozeraj,il sto bi rekli umetnost :D
« Odgovor #497 poslato: Septembar 27, 2012, 07:16:01 posle podne »
Zadnja dvadedet takmicenja koja sam gledao nikad nije pobedio najveci takmicar. tako daaaa

Van mreže ZELEZO

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Odg: filip pozeraj,il sto bi rekli umetnost :D
« Odgovor #498 poslato: Septembar 27, 2012, 07:43:56 posle podne »
zec izlazi u teskoj, a ne samo on, izlaze jos par dobrih takmicara,ne znam koliko filip ima kg sa ovom polu formom na slikama, obimi deluju tanki,nije kritika niti zla namera ali to je realnost. ipak je prvi put, a i nista se ne zna dok se ne stane na binu......i td. u svakom slucaju, srecno p.s. bolje da probas u polu teskoj, koliko znam ni jedan od proslogodisnjih poluteskasa nece izlaziti.

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: filip pozeraj,il sto bi rekli umetnost :D
« Odgovor #499 poslato: Septembar 27, 2012, 07:58:11 posle podne »
U koju ti kategoriju planiras da izadjes ? Sad sam video sliku http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/560456_366369986772235_623159888_n.jpg . Ogroman je Zec..
i mastan, jako...

zec izlazi u teskoj, a ne samo on, izlaze jos par dobrih takmicara,ne znam koliko filip ima kg sa ovom polu formom na slikama, obimi deluju tanki,nije kritika niti zla namera ali to je realnost. ipak je prvi put, a i nista se ne zna dok se ne stane na binu......i td. u svakom slucaju, srecno p.s. bolje da probas u polu teskoj, koliko znam ni jedan od proslogodisnjih poluteskasa nece izlaziti.
sto bi to radio, nek izadje u teskoj kako je i planirao
ako se takmici zbog sebe. Vidjece se na bini ko je koliko dobar, svi su super kad se prica pred takmicenje, medjutim na takmicenje, pola ih i ne izadje, a od ovih koji izadju, ne budu bas svi u formi.
Ako je vec odlucio da postane takmicar, onda je sad najvaznije da stekne iskustvo i da upozna sebe, a ako uzme medalju, onda super, a nije nerealno da uzme medalju, cak sta vise...

Spartak

  • Gost
Odg: filip pozeraj,il sto bi rekli umetnost :D
« Odgovor #500 poslato: Septembar 27, 2012, 07:58:39 posle podne »
skoro u 90% slucajeva pobjedjuje forma.
Izaci odran i nema zime.
Fitjo ovo ide dosta dobro. samo naravno ne ulaziti prerano u formu. Ne znam doduse kako izgleda kada osvjetljenje nije najbolje ali ovako izgleda da si vec u formi

Van mreže ZELEZO

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Odg: filip pozeraj,il sto bi rekli umetnost :D
« Odgovor #501 poslato: Septembar 27, 2012, 08:30:46 posle podne »
Veljo,budi realan,lepo sve to zvuci,ali niko ko se spremi za takmicenje ne tesi se time samo da bude vidjen na bini, svako se nada jednom od prva tri mesta!

 

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: filip pozeraj,il sto bi rekli umetnost :D
« Odgovor #502 poslato: Septembar 27, 2012, 08:45:35 posle podne »
@ ZELEZO
Ok brate izlazi tamo gde je naumio i ispoštuj ga, biće zanimljivo na bini.

Fićo
Nagazi kardio + ono što ti je Bole rekao za zadnju ložu + dijeta...bićeš ti ko izduvan kurton kad si na takvom režimu ishrane + takvi ludački treninzi ALI ako se punjenje odradi kako treba...veruj mi nećeš biti FLAT :)

Prvo mesto pored naravno veličine, oblika... NAJVIŠE određuje BRUTALNA odranost.

Šta god da uradi na takmičenju OGROMAN je uspeh i neka niko ne zaboravi njemu će to biti PRVO takmičenje.
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže Genius

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 676
Odg: filip pozeraj,il sto bi rekli umetnost :D
« Odgovor #503 poslato: Septembar 27, 2012, 08:48:19 posle podne »
Veljo jesi video ostale slike od Zeca, kad kazes da je MASAN ?!

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: filip pozeraj,il sto bi rekli umetnost :D
« Odgovor #504 poslato: Septembar 27, 2012, 09:00:17 posle podne »
Veljo,budi realan,lepo sve to zvuci,ali niko ko se spremi za takmicenje ne tesi se time samo da bude vidjen na bini, svako se nada jednom od prva tri mesta!

 

slazem se sa tobom

Veljo jesi video ostale slike od Zeca, kad kazes da je MASAN ?!
ne, nisam zaista, ali znam kako su stvari stajale prije par dana, recimo 10...
solidno preko 120kg i solidan bf, necu tacno reci kolii, ali dvocifren

Van mreže kopa

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 643
Odg: filip pozeraj,il sto bi rekli umetnost :D
« Odgovor #505 poslato: Septembar 27, 2012, 09:17:14 posle podne »
vrh forma!!!!

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: filip pozeraj,il sto bi rekli umetnost :D
« Odgovor #506 poslato: Septembar 27, 2012, 09:29:35 posle podne »
zec izlazi u teskoj, a ne samo on, izlaze jos par dobrih takmicara,ne znam koliko filip ima kg sa ovom polu formom na slikama, obimi deluju tanki,nije kritika niti zla namera ali to je realnost. ipak je prvi put, a i nista se ne zna dok se ne stane na binu......i td. u svakom slucaju, srecno p.s. bolje da probas u polu teskoj, koliko znam ni jedan od proslogodisnjih poluteskasa nece izlaziti.

izlazi zec,Nenad Mihajlovic,ne znam dal i Milan Savic. U poluteskoj mi je Mika Ilic,ako budem mogao spustiti sto da ne,ionako se takmicim za Mikin klub pa bi bilo kul s njim se na sceni plaziti :D

kakvi god da su obimi takvi su,vec rekoh ne slikam se napumpan nit psoel treninga nit sam na hidratima :D ja se nisam ciljano spremao za takmicenje niti sam trosio hiljade evra za to,u odnosu na normalnu dijetu ono sto sam drukce radio ce biti samo ta zadnja nedelja i sto sam menjao solo depo na brze estre zadnjih 6 nedelja to je to.Vec rekoh,ja radim dijetu pa ako bude forma kako treba,izadjem,to i jeste bio cilj.Da se u Srbiji ciljano spremam za takmicenja nisam bas toliko lud jer nemam nista od toga,ovo sad idem da se srzem,izdehidriram,Dom sindikata mi je na 5 min od gajbe,tu ce mi biti pola sale pozxnatih i dragih ljudi pa sto ne izaci malo se zajebavati i videti kako je to :)

Nikakvih iluzija o medaljama ili slicnom nemam,mnogi osvoje medalje pa ih bacaju jer su nezadovoljni,sto ce reci niko zadovoljan osim prvog :D Tako da meni je cilj sto bolje to izneti na scenu i nista vise,zaista :) Ja nisam neko ko je takmicar,moja profesija je trener,ovo je nesto sto sam oduvek hteo uraditi jer mi je BB jako bitan hobi,to je to :)

skoro u 90% slucajeva pobjedjuje forma.
Izaci odran i nema zime.
Fitjo ovo ide dosta dobro. samo naravno ne ulaziti prerano u formu. Ne znam doduse kako izgleda kada osvjetljenje nije najbolje ali ovako izgleda da si vec u formi

ma Zvone ulazim u formu u 5 do 12 ako sve bude kako treba :D

Veljo,budi realan,lepo sve to zvuci,ali niko ko se spremi za takmicenje ne tesi se time samo da bude vidjen na bini, svako se nada jednom od prva tri mesta!

 

pazi ja od prvog dana znam ko izlazi u teskoj te iluzija nikakvih nisam gajio kao sto rekoh,a naravno ako upadnem u prva tri u takvoj ekipi to ce biti stravican uspeh za mene nema tu sta pricati.
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: filip pozeraj,il sto bi rekli umetnost :D
« Odgovor #507 poslato: Septembar 27, 2012, 09:43:46 posle podne »
Fiki bio prvi ili 10i  podrsku ces imati najvatreniju u najavi.
Men sana in corpore sano !

Van mreže ZELEZO

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Odg: filip pozeraj,il sto bi rekli umetnost :D
« Odgovor #508 poslato: Septembar 28, 2012, 03:04:30 posle podne »
do sada nikada nisam CUO da neko izlazi na takmicenje iz HOBIJA, daj covece jesi li ti normalan bre??? ljdi se muce kao svetci da se spreme i oderu kao zivotinje i na kraju HOBI.... posteno si trenirao sada dokazi se i vidi gde ti je mesto za pocetak u b.b.
kazes da si i trener? e ti si uzor kao 1 nekom pa sve ostalo!
kako ces nekog da spremas ako nisi osetio to na svojoj kozi kao sto pedja rece u nekom postu skorasnjem ali nebitno...i to u srbiji, covece pa jedan toza, bakic,milovanovic i kup dobrih takmicara su napravili vrhunskih rezultata na amaterskim takmicenjima!
dalje,rekao si da nisi davao hiljde eur. ti mili moj kada stanes na binu tebe niko nepita dali si  imao,nemao to sudije ne zanima!!! ili imas punocu misica ,simetriju,odranost,genetiku,lep pozing to njih zanima a ne koliko si ti novca dao :)
gotivim te i to ti drugarski govorim. i iskoristi ova takmicenja usput do drzavnog,izostrices formu do tada. zelim ti puno uspeha



Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: filip pozeraj,il sto bi rekli umetnost :D
« Odgovor #509 poslato: Septembar 28, 2012, 04:45:00 posle podne »
Bertile jel si ti neki takmicar? Vidim da si u materiji...
Men sana in corpore sano !