Maj 23, 2024, 08:05:54 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.154 poruka u 18.754 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: Dijeta bez teretane  (Pročitano 8625 puta)

Van mreže AcoCarobnjak

  • Član
  • *
  • Poruke: 19
Dijeta bez teretane
« poslato: Novembar 08, 2009, 10:11:44 pre podne »
Eo da pitam kompetentne, stvar je u sledecem, idem na dijetu oko 1000 kcal, sta mislite da se okanem teretane oko 2 sedmice a da se bacim na setnje, biciklo, i trcanja, znaci da batalim tegove jer nevidim svrhu vezbanja dok sam na tako malo kcal. Jer necu da unistavam misice i ulazim u katabolizam sa tegovima sa obzirom da unosim jako malo kcal.

E samo zelim da jos kazem nemoj da me ubedjujete da je 1000 kcal malo, zelim samo da sa tim kalorijam sokiram telo i nateram ga  na brzo  skidanje kg, samo tih 2 sedmice, onda zbog usporavanja metabolizma zelim da jos 4 sedmice udarim po keto dijeti ali tad cu da se vratim u teretanu i na tegove.
PLAKAO SAM  STO SAM  BOS, DOK  NISAM VIDEO COVEKA BEZ NOGU

Van mreže Bare

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 385
Odg: Dijeta bez teretane
« Odgovor #1 poslato: Novembar 08, 2009, 10:17:29 pre podne »
Jos jedan unisten metabolizam u srbiji a u jeku ovog H1N1 to ti je prava stvar, samo napred rodjace u unistenju sopstvenog tela.
.....
Svestan si koliku glupost cinis?

Van mreže AcoCarobnjak

  • Član
  • *
  • Poruke: 19
Odg: Dijeta bez teretane
« Odgovor #2 poslato: Novembar 08, 2009, 10:43:42 pre podne »
E ti BARE,  ko moja pokojna baba Ljubica, tako i ona se nesto trpala a nije se ni razumela.

Pa j te dve sedmice cu uneti vise vitamina i minerala od tebe, vec sam spremio od ON Opti-Men, imam i dosta sumecih tableta, o mineralima da ti  i nepricam.
PLAKAO SAM  STO SAM  BOS, DOK  NISAM VIDEO COVEKA BEZ NOGU

Spartak

  • Gost
Odg: Dijeta bez teretane
« Odgovor #3 poslato: Novembar 08, 2009, 11:24:22 pre podne »
E ti BARE,  ko moja pokojna baba Ljubica, tako i ona se nesto trpala a nije se ni razumela.

Pa j te dve sedmice cu uneti vise vitamina i minerala od tebe, vec sam spremio od ON Opti-Men, imam i dosta sumecih tableta, o mineralima da ti  i nepricam.
ti " supervitamini i superminerali " sto ces da uzmes nece te spasiti od katabolizma :)

Van mreže AcoCarobnjak

  • Član
  • *
  • Poruke: 19
Odg: Dijeta bez teretane
« Odgovor #4 poslato: Novembar 08, 2009, 11:35:38 pre podne »
Zasto spartak, pa ovih oko 1000 kcal pa to je oko 1 kg piletine, dan, salatu ne racunam u kcal.
PLAKAO SAM  STO SAM  BOS, DOK  NISAM VIDEO COVEKA BEZ NOGU

Van mreže Bare

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 385
Odg: Dijeta bez teretane
« Odgovor #5 poslato: Novembar 08, 2009, 12:44:58 posle podne »
E ti BARE,  ko moja pokojna baba Ljubica, tako i ona se nesto trpala a nije se ni razumela.

Pa j te dve sedmice cu uneti vise vitamina i minerala od tebe, vec sam spremio od ON Opti-Men, imam i dosta sumecih tableta, o mineralima da ti  i nepricam.

Pa dobro, ako se razumes, onda da ne brinem, nego sto si uospte i pitao, da bi cuo misljenje jednako  tvojem?
Onda nisi morao ni postovati ili bolje reci "evo aj da me podrzite" evo podrzacu te, al gresis,  pa to i tvoja pokojna baba ljubica zna, a ti ne znas??

Van mreže Donovan

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.185
Odg: Dijeta bez teretane
« Odgovor #6 poslato: Novembar 08, 2009, 12:51:26 posle podne »
Pa mislim da je trening sa utezima na dijeti jednako vazan kao i na masi, na dijeti nam trening sa utezima sluzi bas zato da ne izgubimo misice.
Neka me netko ispravi ako grijesim.

Spartak

  • Gost
Odg: Dijeta bez teretane
« Odgovor #7 poslato: Novembar 08, 2009, 01:16:36 posle podne »
Zasto spartak, pa ovih oko 1000 kcal pa to je oko 1 kg piletine, dan, salatu ne racunam u kcal.

dje su masti ? vlakna? ugljeni hidrati ?

sjebaces se, da ne kazem u najmanju ruku da ces da dobijes "zatvor"

Van mreže nenadns

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 461
Odg: Dijeta bez teretane
« Odgovor #8 poslato: Novembar 08, 2009, 02:14:26 posle podne »
ne trenirati i ne jesti je idealan nacin da ostanes bez misica...kada ti telo sokiras sa tolikim deficitom a ne dajes stimulus misicima da ostanu tu gde jesu...sta mislis koje ce tkivo organizam prvo poceti da razbacuje?sta je skuplje za odrzavanje kada se ne unosi dovoljno hrane za opstanak...misici ili salo? pojesces misice a trunku sala neces skinuti...

Van mreže alexandar77

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 481
    • alexandar77 - slike
Odg: Dijeta bez teretane
« Odgovor #9 poslato: Novembar 08, 2009, 02:50:31 posle podne »
ne možeš tolikim deficitom poništiti prethodni suficit.
ako ti je potrebno 2500, a unosio si 3000, ne možeš sada da ideš na 1000, jer telu i dalje treba 2500 :)

onda je dovoljno da unosiš 2500, u suprotnom će ti stradati mišići.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.310
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Dijeta bez teretane
« Odgovor #10 poslato: Novembar 08, 2009, 04:31:18 posle podne »
Citat
E samo zelim da jos kazem nemoj da me ubedjujete da je 1000 kcal malo, zelim samo da sa tim kalorijam sokiram telo i nateram ga  na brzo  skidanje kg,

na tvoju a i mnogih drugih NA ZALOST TO TAKO NE RADI

Van mreže Nemanja Simon

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 124
Odg: Dijeta bez teretane
« Odgovor #11 poslato: Novembar 08, 2009, 04:35:00 posle podne »
Citat
E samo zelim da jos kazem nemoj da me ubedjujete da je 1000 kcal malo, zelim samo da sa tim kalorijam sokiram telo i nateram ga  na brzo  skidanje kg,

na tvoju a i mnogih drugih NA ZALOST TO TAKO NE RADI

kao sto rece pedja...ti ako se spustis na 1000kcal i ides neko vreme tako,izgubices ti koji kg to stoji,ali kada odlucis da povisis br kcal aj pogodi sta ce se desiti...

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Dijeta bez teretane
« Odgovor #12 poslato: Novembar 08, 2009, 07:11:11 posle podne »
Zasto spartak, pa ovih oko 1000 kcal pa to je oko 1 kg piletine, dan, salatu ne racunam u kcal.

dje su masti ? vlakna? ugljeni hidrati ?

sjebaces se, da ne kazem u najmanju ruku da ces da dobijes "zatvor"
ne treba se zajebavati sa tim stvarima ja sam proslo leto dobio takav zatvor da sam jeba... jeza u ledja!!!
napravio sam se pametan i isao 6 dana sa 0 uh ali bukvalno isolat sam pio sa 0 uh i 0 masti,ni gram povrca,ovasa,lesnika......
uzas!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže AcoCarobnjak

  • Član
  • *
  • Poruke: 19
Odg: Dijeta bez teretane
« Odgovor #13 poslato: Novembar 08, 2009, 07:13:30 posle podne »
Ok, promenicu misljenje, vidim da nisam u pravu, hvala svima na odgovorima, hvala sto ste meni slepom otvorili oci.
PLAKAO SAM  STO SAM  BOS, DOK  NISAM VIDEO COVEKA BEZ NOGU

Van mreže Deja

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 752
Odg: Dijeta bez teretane
« Odgovor #14 poslato: Novembar 09, 2009, 12:50:58 pre podne »
Malo offtopic..
A sta da rade ljudi koji prosto nemaju vremena za vezbanje osim recimo nedeljom ili subotom? (ILI, ne oba dana..)
Npr. Ameri koji rade 10 sati, po 2 sata do posla, 2 sata do kuce, jos sat/dva za tush...
Gde tu da urade ista?;)
Pitam posto vidim da kolege kod nas, pogotovu iz IT struke, ne-retko vec ovako rade.