Maj 29, 2024, 08:00:59 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.160 poruka u 18.753 tema - 20.951 članova - Poslednji član: nikolicmarko
X3MShop banner

Autor Tema: HARDCORE PICTURES  (Pročitano 105441 puta)

Van mreže Lazar Popovic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.140
Odg: HARDCORE PICTURES
« Odgovor #240 poslato: April 29, 2011, 08:18:18 posle podne »
Nele car si :) :)

Van mreže ile

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 138
Odg: HARDCORE PICTURES
« Odgovor #241 poslato: April 29, 2011, 08:23:56 posle podne »
svaka cast za umetnicki dojam  :)

Van mreže Kolev Nenad

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
  • IRON MAN
Odg: HARDCORE PICTURES
« Odgovor #242 poslato: April 29, 2011, 08:51:46 posle podne »
Nele car si :) :)

Hvala drug... :)

svaka cast za umetnicki dojam  :)

Postao sam umetnik,hvala... :)


                               www.fitnessclubvladica.com

Van mreže Kolev Nenad

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
  • IRON MAN
Odg: HARDCORE PICTURES
« Odgovor #243 poslato: April 29, 2011, 08:55:14 posle podne »
Dakle trista stvari ne valja na klipu i trista stvari su bolje na aparatu,uzivo pogotovo,ne zelim da ispadne da kukam,nego sam se mnogo potrudio a nije ispalo kako sam hteo,poludeo sam,ali ovo je ono sto zelim,ovo je ono sto volim i zbog cega zivim,tako da mi se *ebe za kvalitet slike,bicu jos bolji i naci cu bolju kameru... :)


                               www.fitnessclubvladica.com

Van mreže Pocetnik993

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 474
  • Teretana Druga MAMA :)
Odg: HARDCORE PICTURES
« Odgovor #244 poslato: April 29, 2011, 09:25:08 posle podne »
a kad ces poceti da se bodes  ;D?

Van mreže Scarecrow

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 524
  • FUCK YEAH
Odg: HARDCORE PICTURES
« Odgovor #245 poslato: April 29, 2011, 10:12:03 posle podne »
brate, ti si nerealan lik... ja moram da te upoznam :D :D  :D
The training is nothing, will is everything.

Van mreže Kolev Nenad

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
  • IRON MAN
Odg: HARDCORE PICTURES
« Odgovor #246 poslato: April 29, 2011, 10:39:05 posle podne »
a kad ces poceti da se bodes  ;D?

Boli su me kad sam bio mali zbog vadjenja krvi,meni dovoljno... ;)

brate, ti si nerealan lik... ja moram da te upoznam :D :D  :D

Ako mislis zbog velicine na klipu i na slikama nema veze s'mozgom,okretan je klip,pa suzbijen,ispalo dosta manje....
Bitno da sam ja uradio sta sam hteo,probao,ne valja,probacu ponovo,bice bolje,mora da se radi...


                               www.fitnessclubvladica.com

Van mreže Scarecrow

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 524
  • FUCK YEAH
Odg: HARDCORE PICTURES
« Odgovor #247 poslato: April 29, 2011, 10:47:41 posle podne »
ma jok bre, nema to nikakve veze sa tvojim izgledom...
The training is nothing, will is everything.

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: HARDCORE PICTURES
« Odgovor #248 poslato: April 29, 2011, 10:56:13 posle podne »
ma jok bre, nema to nikakve veze sa tvojim izgledom...

Mislim da Scarecrow vise cilja na tvoja razmisljanja itd. :D

Van mreže Stevcho

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 725
Odg: HARDCORE PICTURES
« Odgovor #249 poslato: April 30, 2011, 12:45:30 pre podne »
Ne razumem sto su ti dislajkovali video. Dobar si Kolev, ako te bude drzalo to sto te drzi, daleko ces dogurati. Trebalo bi malo da se fokusiras na rad a ne na slikanje toliko.
Da sam na tvom mestu, da imam uslova, novac bih ulozio u kvalitetnu ishranu, i probao bi da uradim ono sto je Filip uradio pre 2-3 godine, naravno da se ne umastis onoliko kao on, ali i da se ne bojis da se zamastis. Poceo bih negde od pola kilograma pirinca, kilo mesa, i 5 jaja, pa isao gore i nasao optimalnu meru, da dobijam na tezini a da se ne mastim preterano. Od suplemenata bih pare dao na whey, kreatin, multi i riblje ulje. I to bih stedljivo koristio.
Zasto ti pricam ovo, pa vidim koliko volis BB i voleo bih da za koju godinu vidim ovakav isti video a tebe velikog, i da ih ucutkas.
Eto toliko, pozdrav
No curling in the squat rack!

Van mreže Kolev Nenad

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
  • IRON MAN
Odg: HARDCORE PICTURES
« Odgovor #250 poslato: April 30, 2011, 02:22:44 posle podne »
ma jok bre, nema to nikakve veze sa tvojim izgledom...

A sa cime ima veze...??

ma jok bre, nema to nikakve veze sa tvojim izgledom...

Mislim da Scarecrow vise cilja na tvoja razmisljanja itd. :D

Sto kaze Ilija Cvorovic ja sebe ne vidim sa strane,bolje mi reci sta fali mojim razmisljanjima nego da takav "nerealan" idem ulicom... :)


Ne razumem sto su ti dislajkovali video. Dobar si Kolev, ako te bude drzalo to sto te drzi, daleko ces dogurati. Trebalo bi malo da se fokusiras na rad a ne na slikanje toliko.
Da sam na tvom mestu, da imam uslova, novac bih ulozio u kvalitetnu ishranu, i probao bi da uradim ono sto je Filip uradio pre 2-3 godine, naravno da se ne umastis onoliko kao on, ali i da se ne bojis da se zamastis. Poceo bih negde od pola kilograma pirinca, kilo mesa, i 5 jaja, pa isao gore i nasao optimalnu meru, da dobijam na tezini a da se ne mastim preterano. Od suplemenata bih pare dao na whey, kreatin, multi i riblje ulje. I to bih stedljivo koristio.
Zasto ti pricam ovo, pa vidim koliko volis BB i voleo bih da za koju godinu vidim ovakav isti video a tebe velikog, i da ih ucutkas.
Eto toliko, pozdrav

Hvala brate,briga me za dislajkove i prozivanja,ja znam da sam mnogo bolji uzivo,ovo je vise bila proba poziranja...teraju me da stavljam original klip na yt i stavio bi ga da vide razliku,ali nema muziku i okrenut je za 90 stepeni pa je glupo....
Pa treniram ja uredno i sve je na nivou,ovo sa slikanjem i poziranjem je nevezano za to,uvece kad dodjem kuci vezbam,ne remeti mi trening...
Nemam trenutno uslove,idemo ovako pa dokle doguram,do sad sam popio tri proteina,dva puta tecne ak i jedan glutamin,toliko o suplementima za godinu i 5 meseci... :-\
Voleo bi i ja da za koju godinu uradim nesto slicno ovome samo pred ljudima... :) trudicu se i teziti ka tome,videcemo sta ce ispasti jer ima milion faktora koji odlucuju...
Pozdrav  :)


                               www.fitnessclubvladica.com

Van mreže Stevcho

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 725
Odg: HARDCORE PICTURES
« Odgovor #251 poslato: April 30, 2011, 11:06:47 posle podne »
Pazi ako nemas sredjenu ishranu, pozdravi se od nekog napretka ozbiljnog. Pusti ti trening, trenirati je realno najlakse...
Kazes da nemas uslova, u redu, necu da ulazim zasto to je tvoje, ali ne delujes mi tako, zivis kod kuce, imas posao, delujes kao da bi mogao da izdvojis 15tak hiljada za ishranu, izvini ako gresim. A pusti suplemente, oni nisu presudni za napredak. Dobar trening, odmor i dosta hrane jeste.
No curling in the squat rack!

Van mreže srdjanm

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 88
    • X3M FORUM
Odg: HARDCORE PICTURES
« Odgovor #252 poslato: Maj 01, 2011, 01:49:13 posle podne »
aooooo!..svaka cast ali mogao si i bez ovoga Nenade...xaxaxaxa :D... ???http://www.youtube.com/watch?v=vuYRh3hrl3g&playnext=1&list=PLF38C14660CD4A9AB
« Poslednja izmena: Maj 01, 2011, 01:55:24 posle podne srdjanm »

Van mreže Kolev Nenad

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
  • IRON MAN
Odg: HARDCORE PICTURES
« Odgovor #253 poslato: Maj 01, 2011, 02:29:11 posle podne »
Pazi ako nemas sredjenu ishranu, pozdravi se od nekog napretka ozbiljnog. Pusti ti trening, trenirati je realno najlakse...
Kazes da nemas uslova, u redu, necu da ulazim zasto to je tvoje, ali ne delujes mi tako, zivis kod kuce, imas posao, delujes kao da bi mogao da izdvojis 15tak hiljada za ishranu, izvini ako gresim. A pusti suplemente, oni nisu presudni za napredak. Dobar trening, odmor i dosta hrane jeste.

Znam ja sve to brate,znam koliko cega treba,znam sta je presudno,ali trenutno nije dovoljno dobra situacija,ne mogu ni mnogo manje od tih 15 hilj da izdvojim zbog nekih stvari koje ne bi da iznosim ovde,zato sam u sali i rekao skoro,kad ja budem imao uslove morace mnogi da se dobro zamisle... :)
aooooo!..svaka cast ali mogao si i bez ovoga Nenade...xaxaxaxa :D... ???

http://www.youtube.com/watch?v=vuYRh3hrl3g&playnext=1&list=PLF38C14660CD4A9AB

Znam da sam mogao,ali nisam hteo,pre mesec dana sam odlucio da ce takav klip biti i nisam hteo da menjam,sad sto ni to nisam kako treba uvezbao to je druga stvar....

Jos nesto i da je klip mnogo,mnogo gori ja bi ga opet postavio,najvise iz postovanja prema cetvorici momaka koji su se od 12 do pola 3 uvece iscimali zbog mene,decko koji me je snimao,jedan koji je citao poze ako zaboravim,momak koji je pustao muziku i cetvrti koji je na znak palio i gasio svetlo,tako da ja sam znao da je dosta lose,ali tako sam isto znao i za prve slike koje sam postavljao pa sam se kako je vreme odmicalo popravljao... :)


                               www.fitnessclubvladica.com

Blaster

  • Gost
Odg: HARDCORE PICTURES
« Odgovor #254 poslato: Maj 01, 2011, 08:27:17 posle podne »
Ja razumem da ti mnogo volis bb i sve to ali jel ovo ''morace neki da se zamisle '' i ''cekajte dok '' bla bla sala ili neki nadmen ton?ne kapiram sta hoces da kazes..ako se ima volje sve se moze ,da ne zvuci da se pravdas ,pogotovo ako toliko volis BB... ??