Maj 08, 2024, 02:09:39 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.108 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: Sagorevaci masti...  (Pročitano 60584 puta)

Van mreže Milan_Kresojevic

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 204
    • Official site-Milan Kresojevic
Odg: Sagorevaci masti...
« Odgovor #60 poslato: Avgust 05, 2010, 07:38:25 posle podne »
Pa bato:),otici ce u glikogen,i sta ce onda posle da se trosi kao energija?ne masti:)ako ti je cilj da tako izbegnes katabolizam(koji je u def.u nekoj meri nemoguce izbeci),jedan od naj nacina je upravo onaj sa wheyom i posnim sirom.Ali opet,ova rasprava ne vodi nikuda,eto decko ima izbora,pa neka sam odluci:)ti imas svoj nacin a ja svoj;)ae pozz

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Sagorevaci masti...
« Odgovor #61 poslato: Avgust 05, 2010, 07:40:55 posle podne »
evo da kazem da ja nista ne razumem.....sad cekam da mi neko kaze da sam glup ili da se pojavi neko "sa slabim zivcima" kako kaze velja pa da na*ebem zato sto neznam... Na cega se svodi program ishrane u bb??? koliko sam razumeo svodi se na uzimanje sto vise UH i proteina i sto manje masti...sad ja sam se nasao skroz zbunjen u ovome je ranije sam znao samo da su ugljeni hidrati seceri i da treba da se unose i da su proteini belancevine zivotinjskog porekla i da pomazu rastu misica...sada sam se nasao zbunjen SKROZ......
sta ti nije jasno
probaj kako sam ti ja rekao pa probaj kako ti je milan rekao,i tako sve sto radis uvek SLUSAJ ISKUSNIJE I ISPORBAVAJ NA SEBI,ako ne ide menjaj;)
niko ne zna kakav je tvoj metabolizam i kako rekagujes na neke stvari,trazi FORMULU KOJA JE DOBITNA ZA TEBE A NE ZA DRUGE;)
probaj kako sam ti ja rekao jedno 15 dana,pa posle probaj kako ti je milan rekao 15 dana..sve ostaje isto samo ta dva obroka...pa vidi mozda obojica nismo upravu:D
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Sagorevaci masti...
« Odgovor #62 poslato: Avgust 05, 2010, 07:42:52 posle podne »
jaoooo pa on ima 14 godina tek sam sada video,kakva crna rotacija(djeta) na 182cm i 77kg!!!!
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže StefanCira

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 286
  • ...
Odg: Sagorevaci masti...
« Odgovor #63 poslato: Avgust 05, 2010, 07:48:22 posle podne »
deluje malo....imao sam 85 pa sam dijetom sa manje kalorija samo skinuo toliko bio sam na 1200 kalorija dnevno,,,jedan dan sam pao u nesvest i prestao...

Van mreže StefanCira

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 286
  • ...
Odg: Sagorevaci masti...
« Odgovor #64 poslato: Avgust 05, 2010, 07:50:07 posle podne »
probacu da citam malo forum pa cu vam se javiti za 2-3 dana...jedino tako ovo nevodi nicemu jer nemam pojma...

Van mreže Milan_Kresojevic

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 204
    • Official site-Milan Kresojevic
Odg: Sagorevaci masti...
« Odgovor #65 poslato: Avgust 05, 2010, 07:50:29 posle podne »
14god.?Decko,koji ce ti djavo dijeta sa 14 godina??:)))pa ti treba da nabacis masu ne da mrsavis:)))

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Sagorevaci masti...
« Odgovor #66 poslato: Avgust 05, 2010, 07:53:29 posle podne »
14god.?Decko,koji ce ti djavo dijeta sa 14 godina??:)))pa ti treba da nabacis masu ne da mrsavis:)))
ja i ti se pobili ovde:D
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže StefanCira

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 286
  • ...
Odg: Sagorevaci masti...
« Odgovor #67 poslato: Avgust 05, 2010, 07:55:09 posle podne »
salo na stomaku mi je prblem... kako treba da se hranim za masu???

Van mreže Milan_Kresojevic

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 204
    • Official site-Milan Kresojevic
Odg: Sagorevaci masti...
« Odgovor #68 poslato: Avgust 05, 2010, 07:58:35 posle podne »
Hahaha jbg Naturalni xD

Van mreže Marko977

  • Član
  • *
  • Poruke: 33
Odg: Sagorevaci masti...
« Odgovor #69 poslato: Avgust 09, 2010, 11:04:23 posle podne »
evo da kazem da ja nista ne razumem.....sad cekam da mi neko kaze da sam glup ili da se pojavi neko "sa slabim zivcima" kako kaze velja pa da na*ebem zato sto neznam... Na cega se svodi program ishrane u bb??? koliko sam razumeo svodi se na uzimanje sto vise UH i proteina i sto manje masti...sad ja sam se nasao skroz zbunjen u ovome je ranije sam znao samo da su ugljeni hidrati seceri i da treba da se unose i da su proteini belancevine zivotinjskog porekla i da pomazu rastu misica...sada sam se nasao zbunjen SKROZ......

-   ;D   ;D   ;D  - ha ha ha, moram da priznam da se odavno nisam ovoliko ismejao nekoj diskusiji. Stefane Ćiro, ako ti je neka uteha, ni ja ništa ne razumem, a više nego duplo sam stariji od tebe.   ;D   Što kažu forumaši, samo čitaj forum, ima za tebe dosta vremena, ja sam sa 14 godina još gledao Nindža Kornjače,   ;D  i  nisam znao ni šta je teretana.  Da stanem malo u odbranu L-Carnitina -  od nove godine sam sa njim smršao 4,5 kg, doduše - ne znam da li je toliko njegova zasluga, ili što sam prestao da tamanim čokoladne bananice i prežderavam se na nervnoj bazi, a počeo da malo više pazim šta jedem, ali - gubitku se u zube ne gleda.   ;D  Ako će te utešiti, od cele ove forumske sitne knjige, ja sam rešio da ubacim u ishranu Ella sir, piletinu i tunjevinu, i to stihijski (sigurno su kvalitetnije namirnice od punjene paprike, pa makar se jele i u 11 uveče!), pa ako i tu sleti koje kilce - ima bog da me vidi!   ;D

A sad ozbiljno - ti si još dečak i razvijaš se, ne brini, bićeš i ti jednog dana dobro razvijen ukoliko to zaista budeš želeo, čovek od 14 godina jednostavno ne može da izgleda kao čovek od 30, jer ni bilder od 20 godina ne izgleda kao bilder od 30. Sve će to vremenom doći, a ti u međuvremenu treba da zdravo živiš, ideš u školu, uživaš u mladosti, i da ne činiš bilo šta ishitreno, što bi moglo ugroziti tvoje zdravlje, dok se o svemu dobro ne obavestiš.  ;)   Hvala bogu, internet je tu, a time i mogućnost da se svaka informacija proveri i izbegnu zablude koje se često javljaju.
   

Van mreže IGOR_X3M

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 669
Odg: Sagorevaci masti...
« Odgovor #70 poslato: Avgust 10, 2010, 01:50:38 posle podne »
Da stanem malo u odbranu L-Carnitina -  od nove godine sam sa njim smršao 4,5 kg, doduše - ne znam da li je toliko njegova zasluga, ili što sam prestao da tamanim čokoladne bananice i prežderavam se na nervnoj bazi, a počeo da malo više pazim šta jedem.
[/quote]

Od L-Carnitina sigurno nisi smrsao 4,5 kg. vec od ovog drugog sto si naveo

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Sagorevaci masti...
« Odgovor #71 poslato: Avgust 10, 2010, 01:54:17 posle podne »
Citat
Od L-Carnitina sigurno nisi smrsao 4,5 kg. vec od ovog drugog sto si naveo

x2

Van mreže Marko977

  • Član
  • *
  • Poruke: 33
Odg: Sagorevaci masti...
« Odgovor #72 poslato: Avgust 12, 2010, 12:03:03 pre podne »
Pa dobro, moguće, ali ipak je L-Carnitin odigrao značajnu ulogu, imajući u vidu moj cicijaški mentalitet - doveo je do toga da kažem sebi: "Kad si već dao pare za njega, ima da vodiš računa šta jedeš!"    ;D    I stvarno, čim čovek počne da se uzdržava od koječega, vremenom izgubi želju za junk foodom - nekad nisam mogao da prođem pored police sa slatkišima u hipermarketu, a da nešto ne štrpnem, to mi je bilo onako uzgred, uz ostali bakaluk, kao neka loša navika, a sad se pitam kako li sam samo mogao da jedem "Snickers"?  ???  Em je čokoladan, em punjen nekim želeom, pa još i kikirikijem pride - mislim da bi mi se sada povraćalo da uzmem da ga jedem.  :-X

Ipak, čini mi se da se sa L-Carnitinom za nijansu lakše mršavi, možda nije baš tolika navlakuša kakvom se predstavlja. Ja sam varirao u težini i ranije, ali nikad nisam za takav period ostvario toliki gubitak, i nikad to ljudi nisu toliko primećivali kao sad. Ovo će sad da deluje krajnje glupo, ali čini mi se da se sa L-Carnitinom "elegantnije mršavi", odnosno da se salo topi baš sa onih mesta gde ljudi žele - verovatno je utisak krajnje subjektivan.   ::)

Elem, pošto je L-Carnitin odslužio svoje, sad ću pokušati malo sa biranom hranom, pa kad i taj resurs iscrpim, smisliću nešto novo, i tako, mic po mic, prilagođavaću se na ono što je objektivno moguće primeniti u svakodnevnom životu, jer stvarno nema šanse da se iz korena prilagodim svim tim striktnim režimima vežbanja i ishrane. Jedino da se kloniram u tri primerka, pa da jedan radi, drugi da vežba, a treći da im sprema hranu. A kako tiha voda breg roni, videćemo dokle će mene odneti.  ;)   

Van mreže BokY_LA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 824
Odg: Sagorevaci masti...
« Odgovor #73 poslato: Avgust 12, 2010, 02:01:27 pre podne »
Odkad ja nisam jeo slatkise.. ali opet svaki put u velikim marketima provodim 30 minuta tamo gde su slatkisi, ali samo gledam, ne kupujem :(

Van mreže BokY_LA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 824
Odg: Sagorevaci masti...
« Odgovor #74 poslato: Avgust 12, 2010, 02:02:40 pre podne »
L- Carnitin obican shit.