Jun 16, 2024, 09:19:29 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.194 poruka u 18.756 tema - 20.949 članova - Poslednji član: nikolicmarko
X3MShop banner

Autor Tema: Pomagajte forumasi..  (Pročitano 7863 puta)

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Pomagajte forumasi..
« Odgovor #15 poslato: Decembar 30, 2010, 09:02:31 posle podne »
Citaj sta je Pirat napisao... :)
gde bre belanca se tesko vare , teska su za stomak , jaja su kao opcija najbolja ujutru

Ne vjerujem bas ni da je velika razlika izmedju wheya i jaja kada se uporedi cijena proteina, a mjerica i po poslije treninga i kutija wheya moze fino potrajati...

Van mreže TheDominick

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 107
Odg: Pomagajte forumasi..
« Odgovor #16 poslato: Decembar 30, 2010, 09:04:08 posle podne »
To je u redu,ali ja nemam  da dam 50 eura u kesu za whey..tu je problem..znam ja otprilike koje su cene
Ne sekiraj se ti si mlad decko samo ako mozes pojacaj meso, jaja, nemstan sir i to je to, za whey ne brini ne cekaju te takmicenja ni ove ni sledece godine tako da... samo ti vezbaj i gledaj da jedes sto vise pa na leto kad je raspust nadji neki poslic zaradi neki evro i eto wheya...

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.568
Odg: Pomagajte forumasi..
« Odgovor #17 poslato: Decembar 30, 2010, 09:23:59 posle podne »
pa ja moram sad nesto da kazem ali jbg tako stoje stvari... onaj ko nema za kantu wheya verovatno nema ni za bb ishranu... pogotovo ako se u kuci sprema normalna hrana pa na to treba jos i snicle i tuna i pirinac, krompir itd...nije to jeftino ako se zeli lep napredak ... alui totalno se slazem sa ovim:
To je u redu,ali ja nemam  da dam 50 eura u kesu za whey..tu je problem..znam ja otprilike koje su cene
Ne sekiraj se ti si mlad decko samo ako mozes pojacaj meso, jaja, nemstan sir i to je to, za whey ne brini ne cekaju te takmicenja ni ove ni sledece godine tako da... samo ti vezbaj i gledaj da jedes sto vise pa na leto kad je raspust nadji neki poslic zaradi neki evro i eto wheya...
ti u sustini sta god da radis u tim godinama ces nesto napredovati.. sad jbg koliko para toliko mjuze oduvek bilo i ostace... nije smak sveta u svakom slucaju samo uzivaj treniraj i jedi i pokusaj da jedes kvalitetno koliko god da ti je u mogucnosti ...

Van mreže DUCA 93

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 108
Odg: Pomagajte forumasi..
« Odgovor #18 poslato: Decembar 30, 2010, 09:38:40 posle podne »
Trudim se koliko mogu..do sada sam lepo napredovao,zanaci totalno natural,ali vec par meseci stojim u mestu sto se tice kilaze nadam se da ce opet krenuti kilaza ka gore..moja zelja je nekih 85kg ali to verovatno ide sa godinam..
Pain is temporary,praid is forever

Van mreže TheDominick

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 107
Odg: Pomagajte forumasi..
« Odgovor #19 poslato: Decembar 30, 2010, 09:43:37 posle podne »
Pojacaj hranu pojacaj proteine, ugljene hidrate kalorijski suficit moras da napravis nekako, koliko sam video na onoj tvojoj temi nemas bas jaku ishranu, moj ti je savet da pogledas malo
http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,20283.0.html

Ima dosta o ishrani da se cita, eukuj se malo, u tvom slucaju vreme radi za tebe gde se zuris?!

Van mreže Siledra

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 235
    • Sports Nutrition Shop
Odg: Pomagajte forumasi..
« Odgovor #20 poslato: Decembar 30, 2010, 09:44:29 posle podne »
Ide sa godinama naravno, i sa sređenom ishranom i supsima, redovnim treningom i urednim životom.
Uglavnom znaš šta je dobar izvor proteina i trudi se koliko ti uslovi dozvoljavaju da se hraniš što kvalitetnije. a kad bude parica, znaš šta ti je činiti :)
http://www.amino.ba   -  NAJPOVOLJNIJE U BIH  - THE NUTRITION, NANOX, ACTIVLAB,  ULTIMATE NUTRITION, DYMATIZE - dostava na kućnu adresu brzom poštom za SAMO 3KM

Van mreže alexandar77

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 481
    • alexandar77 - slike
Odg: Pomagajte forumasi..
« Odgovor #21 poslato: Januar 08, 2011, 02:36:57 posle podne »
Zar belanca nisu najbrza opcija izvora proteina od hrane. Ona su cak i referenca za brzinu.

referenca za kvalitet.

Van mreže StefanCira

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 286
  • ...
Odg: Pomagajte forumasi..
« Odgovor #22 poslato: Januar 09, 2011, 02:07:44 pre podne »
Nije mi jasno, jel i surutka nije dobra zbog laktoze?

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: Pomagajte forumasi..
« Odgovor #23 poslato: Januar 09, 2011, 02:12:23 pre podne »
Ne, surutka nije dobra iz razloga koji tebi nisu poznati, a imas ih na forumu.

Van mreže StefanCira

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 286
  • ...
Odg: Pomagajte forumasi..
« Odgovor #24 poslato: Januar 09, 2011, 02:16:36 pre podne »
nemam ih na forumu, ukucaj surutka na pretrazi i nema nista..

Van mreže StefanCira

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 286
  • ...
Odg: Pomagajte forumasi..
« Odgovor #25 poslato: Januar 09, 2011, 02:19:46 pre podne »
o, izvinjavam se...Treba samo zameniti padez i eto ga... Losa je pretraga.. :D

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: Pomagajte forumasi..
« Odgovor #26 poslato: Januar 09, 2011, 02:26:59 pre podne »
Samo lagano, prvo pretrazis, ako nema, pitas. :D

Van mreže StefanCira

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 286
  • ...
Odg: Pomagajte forumasi..
« Odgovor #27 poslato: Januar 09, 2011, 03:37:55 pre podne »
Pretraga zajebava... Moram da iskucam u svim licima, padezima, jednina, mnozina..

Van mreže bingo

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 189
Odg: Pomagajte forumasi..
« Odgovor #28 poslato: Januar 09, 2011, 03:55:45 pre podne »
Malo proteina mnogo masti i secera.

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Pomagajte forumasi..
« Odgovor #29 poslato: Januar 09, 2011, 05:48:09 pre podne »
pa ja moram sad nesto da kazem ali jbg tako stoje stvari... onaj ko nema za kantu wheya verovatno nema ni za bb ishranu... pogotovo ako se u kuci sprema normalna hrana pa na to treba jos i snicle i tuna i pirinac, krompir itd...nije to jeftino ako se zeli lep napredak ... alui totalno se slazem sa ovim:
To je u redu,ali ja nemam  da dam 50 eura u kesu za whey..tu je problem..znam ja otprilike koje su cene
Ne sekiraj se ti si mlad decko samo ako mozes pojacaj meso, jaja, nemstan sir i to je to, za whey ne brini ne cekaju te takmicenja ni ove ni sledece godine tako da... samo ti vezbaj i gledaj da jedes sto vise pa na leto kad je raspust nadji neki poslic zaradi neki evro i eto wheya...
ti u sustini sta god da radis u tim godinama ces nesto napredovati.. sad jbg koliko para toliko mjuze oduvek bilo i ostace... nije smak sveta u svakom slucaju samo uzivaj treniraj i jedi i pokusaj da jedes kvalitetno koliko god da ti je u mogucnosti ...

pa dobro sad,ispada da to sto ja 50% vremena nemam whey da ne mogu lepo da se hranim?? Whey je suplement,valjda prvo ide maksimalno dovodjenje ishrane pod konac pa ondak whey,iz cega proizilazi da prvo treba da skupis pare za hranu pa onda tek whey.Mene vise nerviraju ljudi koji jedva unesu 100grama proteina iz hrane i onda dnevno unose 200gr wheya i pitaju me zasto sporo napreduju??Zato sto misle da mogu da apsorbuju 50grama wheya odjednom i to 4 puta na dan...na hemiji je druga prica,ovde se ipak prica o mogucnostima natural vezbaca da sintetizuje prot u misicu.

a ti Duco,ne treba ti 50 evra,imas bar hiljadu dindzi jeftinije wheyove pogledaj malo bolje cene.Ako arcunas da ti jedna kanta wheya moze trajati 40-ak dana (merica wheya posle treninga) ne vidim da to ispada bas puno para.Kontam da sigurno na nesto ne preterano bitno trosis tolike pare i inache,pa eto mesto toga uzmi whey.
« Poslednja izmena: Januar 09, 2011, 05:50:10 pre podne TeH FiLiP »
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure