Maj 23, 2024, 05:54:52 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.155 poruka u 18.754 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: CLENBUTEROL  (Pročitano 258337 puta)

Van mreže Dejana

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: CLENBUTEROL
« Odgovor #270 poslato: Jun 25, 2014, 12:36:22 posle podne »
Recimo da nista pre ovoga nisam napisala i da sam jednostavno postavila sledeca pitanja za sve ucesnike u ovoj temi:
Kineski clen-iskustva i cena?
Razlozi za i protiv?
Alternativa?

Hvala.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.311
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: CLENBUTEROL
« Odgovor #271 poslato: Jun 25, 2014, 12:50:32 posle podne »
a recimo da si priclino tvrdoglava i da ne zelis da citas sta se pise?
ovo tvrdogalva nemoj da shvatis kao uvredu

Van mreže Dejana

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: CLENBUTEROL
« Odgovor #272 poslato: Jun 25, 2014, 12:52:32 posle podne »
Recimo da si u pravu  :)

Ipak, bih te zamolila da mi odgovoris na prethodni post. Ako ti nije tesko. Stvarno bi mi znacilo.

Van mreže Dejana

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: CLENBUTEROL
« Odgovor #273 poslato: Jun 25, 2014, 01:37:16 posle podne »



-samo sto tebi niko nije rekao na zalost,da si onda posle te terpaije sa OPASNIM LEKOM (nadam se da si procitala kontraindikacije bar jednom,a kada je clenbuterol kao vrsta leka u pitanju) si jos u vecem problemu sa i onako tvojim unistenim metabolizom.

[/quote]

Ovaj deo takodje ne razumem, zbog cega cu nakon koriscenja clena tek biti u problemu sa metabolizmom?

Van mreže @nTr@x4Fun

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 816
  • Only managed persistent !!!
Odg: CLENBUTEROL
« Odgovor #274 poslato: Jun 25, 2014, 01:40:42 posle podne »



-samo sto tebi niko nije rekao na zalost,da si onda posle te terpaije sa OPASNIM LEKOM (nadam se da si procitala kontraindikacije bar jednom,a kada je clenbuterol kao vrsta leka u pitanju) si jos u vecem problemu sa i onako tvojim unistenim metabolizom.


Ovaj deo takodje ne razumem, zbog cega cu nakon koriscenja clena tek biti u problemu sa metabolizmom?
[/quote]jel ti uopste znas sta je clenbuterol i zasta se koristi ?
Be patient,results will come !!!

Van mreže Dejana

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: CLENBUTEROL
« Odgovor #275 poslato: Jun 25, 2014, 02:08:23 posle podne »
Znam, da je lek koji se upotrebljava za lecenje astme, ali posto kao nus pojavu ima i gubitak telesne tezine, koriste ga i sportisti i ljudi iz sveta bodi bildinga, jer podize telesnu temperaturu, omogucava veci dotok kiseonika pri vezbanju i samim tim se sagorevanje kalorija povecava, a apetit smanjuje.
Upotreba clena moze da prouzrokuje drhtanje ruku, razdrazljivost, glavobolje, nesanicu, pojacano lupanje srca i jos mnogo toga.
Kao totalni laik, upoznata sam sa osnovama.
Ovde ne dokazujem svoje  znanje, vec naprotiv, trazim informacije i misljenje od ljudi koji o ovome znaju mnogo vise od mene.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.311
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: CLENBUTEROL
« Odgovor #276 poslato: Jun 25, 2014, 02:21:15 posle podne »
Recimo da si u pravu  :)

Ipak, bih te zamolila da mi odgovoris na prethodni post. Ako ti nije tesko. Stvarno bi mi znacilo.

odgovrio sam u nekoliko navrata tj pisanja
o kvalitetu nekog LEKA ne zelim da komentarisem

Van mreže Dejana

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: CLENBUTEROL
« Odgovor #277 poslato: Jun 25, 2014, 02:35:15 posle podne »
Znaci, da ne verujem tekstu u nastavku:

Clenbuterol jedan je od najjačih i najefektivniji sredstvo za skidanje masnih naslaga koji bez dijete sagoreva mastno tkivo a istovremeno zadržava i u nekoj meri povećava mišićnu masu.

Ovo nije klasicni steroid u hemijskom smislu i ne spada u grupu Anabolickih steroida iako se koristi u bodybuildingu. Hemijski je klasifikovan kao beta-2 andrenergic agonist. Clenbuterol je bronchiodilator i u medicini služi za tretman astme. Zašto ga onda uzimaju bodybuilderi?
Pokazalo se da clenbuterol jako dobro smanjuje naslage masti i to cak one najgušce naslage tzv. smede salo koje se najteže i najzadnje topi. Clenbuterol lagano povecava telesnu temperaturu i za svaki nivo podignute temperature, sagori oko 5% kalorija iz tela. Jako je popularan i medu zenama iz sveta sporta, jer brzo skida nepotrebno salo pa cak i celulit. Istraživanja su pokazala da clenbuterol u manjoj meri stimulira i rast mišicne mase što ga cini poželjnim jer obicno uz dijetu za skidanje masti, gubimo i nešto mase.
Bodybuilderi ga uzimaju nekoliko nedelja prije takmicenja kako bi dobili izrazitu mišicavost i izražajnost, tj definiciju tela. Clenbuterol ima kratak vek aktivnosti u telu i telo se lako privikne na njegovo delovanje cime se smanjuje efekat skidanja masti. Da bi se to izbeglo, clenbuterol se dozira na dva nacina; jedan nacin je da ga uzimamo dva dana (svaki dan po 6 tableta), zatim se napravi pauza od dva dana i onda ponovo uzimamo dva dana i tako ukupno ne više od 12 nedelja. Nakon toga je obavezno napraviti pauzu od nekoliko meseci.
Clenbuterol dolazi u tabletama od po 20 mcg – 40mcg (mikrograma) i ukupno dnevno doziranje za najbolji efekat uz najmanji rizik je od 60 – 120 mcg.

Van mreže @nTr@x4Fun

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 816
  • Only managed persistent !!!
Odg: CLENBUTEROL
« Odgovor #278 poslato: Jun 25, 2014, 02:38:46 posle podne »
Znaci, da ne verujem tekstu u nastavku:

Clenbuterol jedan je od najjačih i najefektivniji sredstvo za skidanje masnih naslaga koji bez dijete sagoreva mastno tkivo a istovremeno zadržava i u nekoj meri povećava mišićnu masu.

Ovo nije klasicni steroid u hemijskom smislu i ne spada u grupu Anabolickih steroida iako se koristi u bodybuildingu. Hemijski je klasifikovan kao beta-2 andrenergic agonist. Clenbuterol je bronchiodilator i u medicini služi za tretman astme. Zašto ga onda uzimaju bodybuilderi?
Pokazalo se da clenbuterol jako dobro smanjuje naslage masti i to cak one najgušce naslage tzv. smede salo koje se najteže i najzadnje topi. Clenbuterol lagano povecava telesnu temperaturu i za svaki nivo podignute temperature, sagori oko 5% kalorija iz tela. Jako je popularan i medu zenama iz sveta sporta, jer brzo skida nepotrebno salo pa cak i celulit. Istraživanja su pokazala da clenbuterol u manjoj meri stimulira i rast mišicne mase što ga cini poželjnim jer obicno uz dijetu za skidanje masti, gubimo i nešto mase.
Bodybuilderi ga uzimaju nekoliko nedelja prije takmicenja kako bi dobili izrazitu mišicavost i izražajnost, tj definiciju tela. Clenbuterol ima kratak vek aktivnosti u telu i telo se lako privikne na njegovo delovanje cime se smanjuje efekat skidanja masti. Da bi se to izbeglo, clenbuterol se dozira na dva nacina; jedan nacin je da ga uzimamo dva dana (svaki dan po 6 tableta), zatim se napravi pauza od dva dana i onda ponovo uzimamo dva dana i tako ukupno ne više od 12 nedelja. Nakon toga je obavezno napraviti pauzu od nekoliko meseci.
Clenbuterol dolazi u tabletama od po 20 mcg – 40mcg (mikrograma) i ukupno dnevno doziranje za najbolji efekat uz najmanji rizik je od 60 – 120 mcg.

A evo i sajta na kome si sve ovo nasla !!!

http://steroidisrbija.wordpress.com/sagorevaci-masti/clenbuterol/

Evo ti dobro nameran savet"batali se corava posla dok ne bude prekasno".
Be patient,results will come !!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.311
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: CLENBUTEROL
« Odgovor #279 poslato: Jun 25, 2014, 02:40:12 posle podne »
Znaci, da ne verujem tekstu u nastavku:

Clenbuterol jedan je od najjačih i najefektivniji sredstvo za skidanje masnih naslaga koji bez dijete sagoreva mastno tkivo a istovremeno zadržava i u nekoj meri povećava mišićnu masu.

Ovo nije klasicni steroid u hemijskom smislu i ne spada u grupu Anabolickih steroida iako se koristi u bodybuildingu. Hemijski je klasifikovan kao beta-2 andrenergic agonist. Clenbuterol je bronchiodilator i u medicini služi za tretman astme. Zašto ga onda uzimaju bodybuilderi?
Pokazalo se da clenbuterol jako dobro smanjuje naslage masti i to cak one najgušce naslage tzv. smede salo koje se najteže i najzadnje topi. Clenbuterol lagano povecava telesnu temperaturu i za svaki nivo podignute temperature, sagori oko 5% kalorija iz tela. Jako je popularan i medu zenama iz sveta sporta, jer brzo skida nepotrebno salo pa cak i celulit. Istraživanja su pokazala da clenbuterol u manjoj meri stimulira i rast mišicne mase što ga cini poželjnim jer obicno uz dijetu za skidanje masti, gubimo i nešto mase.
Bodybuilderi ga uzimaju nekoliko nedelja prije takmicenja kako bi dobili izrazitu mišicavost i izražajnost, tj definiciju tela. Clenbuterol ima kratak vek aktivnosti u telu i telo se lako privikne na njegovo delovanje cime se smanjuje efekat skidanja masti. Da bi se to izbeglo, clenbuterol se dozira na dva nacina; jedan nacin je da ga uzimamo dva dana (svaki dan po 6 tableta), zatim se napravi pauza od dva dana i onda ponovo uzimamo dva dana i tako ukupno ne više od 12 nedelja. Nakon toga je obavezno napraviti pauzu od nekoliko meseci.
Clenbuterol dolazi u tabletama od po 20 mcg – 40mcg (mikrograma) i ukupno dnevno doziranje za najbolji efekat uz najmanji rizik je od 60 – 120 mcg.

Fali samo naslov: IDILA (snezna,porodicna ili da je imenujemo kao -SBB/KBB IDILA :)

Van mreže Dejana

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: CLENBUTEROL
« Odgovor #280 poslato: Jun 25, 2014, 02:52:19 posle podne »
Propratni efekti: U vecim kolicinama ili nepravilnom doziranu, može biti dosta opasan, narocito za osobe sa slabijim srcem, jer ubrzava njegov rad i podstice euforiju (uznemirenost). U tom slucaju treba odmah stati sa uzimanjem nekoliko dana i eventualno nastaviti ako se simptomi smire. Nezgodna je stvar što efekat skidanja masti traje relativno kratko, tj. nakon nekog vremena telesne masti se polako pocinju vracati i postupak moramo ponavljati, što ne smemo cesto jer je dosta opasan za rad srca (kako smo pre opisali).


Da ne bude da je sve tako sjajno.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.311
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: CLENBUTEROL
« Odgovor #281 poslato: Jun 25, 2014, 03:01:34 posle podne »
Propratni efekti: U vecim kolicinama ili nepravilnom doziranu, može biti dosta opasan, narocito za osobe sa slabijim srcem, jer ubrzava njegov rad i podstice euforiju (uznemirenost). U tom slucaju treba odmah stati sa uzimanjem nekoliko dana i eventualno nastaviti ako se simptomi smire. Nezgodna je stvar što efekat skidanja masti traje relativno kratko, tj. nakon nekog vremena telesne masti se polako pocinju vracati i postupak moramo ponavljati, što ne smemo cesto jer je dosta opasan za rad srca (kako smo pre opisali).


Da ne bude da je sve tako sjajno.

na ovo bi mozda trebalo staviti crvena slova
jer kod upotrebe/zlouptrebe ,lekova uvek se treba pitati
-STA MOGU DA DOBIJEM
ali je mnogo vaznije
-STA MOGU DA IZGUBIM

Van mreže Dejana

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: CLENBUTEROL
« Odgovor #282 poslato: Jun 25, 2014, 03:18:59 posle podne »
Pedja, citajuci sve sto si meni napisao, covek bi rekao da izgleda da nikad niko pre nije (zlo)upotrebljavao ovaj lek u estetske svrhe.
Ne znam otkud onda citava tema na forumu i toliko i dobrih i losih iskustava korisnika.
Shvatila sam da si licno ti protivnik koriscenja leka, jasno mi je.

Ako ima neko jos da napise na ovu temu, bila bih mu zahvalna.
Ja cu svakako probati sa tim kineskim clenom, jednom dnevno 45 min pre treninga po 1 tabletu od 40 mkg, pa cu videti kako mi organiziam reaguje.

Znacilo bi mi kada bi mi neko napisao ko ga je vec koristio da li treba da pravim te pauze od po 2 dana ili nema potrebe za tim.

Hvala svima jos jednom.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.311
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: CLENBUTEROL
« Odgovor #283 poslato: Jun 25, 2014, 03:44:28 posle podne »
OK  :)
samo ovo
Citat
Shvatila sam da si licno ti protivnik koriscenja leka, jasno mi je.

Dajana (u sto sam kulturan,) zarez ,  :D
ja sam PROTIVNIK da neko zbog NEBULOZE,neznanja,tvrdoglavosti,neukosti,ishitrenosti i svega sa slicnim predznakom rizkuje bilo sta,a pogtovo zdavlje
Jer
ono sto je tebi potrebno je da ti se razbiju neke stvari od glavu (sto je i vise nego ocigledno),pa da onda shvatis o cemu govorim.
ali to se zove tezi put!
kako znam?
pa zato jer sam JA ISAO sa tim putem,a ne zbog toga sto ovde nekome popujem ili sto bi vi mladi rekli "kenjam".
I da
zaboravih
protivnik sam i uvek cu da budem LENSTINA koje traze precice do necega sto je na dohvat ruke uz samo malo angazovanja

jbg
takoj sam  8)

Van mreže Kokiroki

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 206
Odg: CLENBUTEROL
« Odgovor #284 poslato: Jun 25, 2014, 03:49:46 posle podne »
Pedja car, nego kad osoba uzme samo clen, je l to znaci da vise nije natural?  :D